Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Bielawa

Opinie o Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Podziękował

Przestrzegam i odradzam tam pracy przy stemplowaniu napisów na zausznikach, tzw. tamponowaniu. Praca ta jest wysoce szkodliwa z powodu ciągłego przebywania w środowisku rozpuszczalnika(nitro) oraz farb bez jakiejkolwiek wentylacji(jedynie co można zrobić to uchylić lekko okno lub włączyć domowy wiatraczek). Praca ta polega na bardzo częstej wymianie matryc z napisami oraz ręcznym dolewaniem farby, co wiąże się z nieustannym przemywaniem rozpuszczalnikiem owych matryc i części w maszynie, rozrzedzaniem farb rozpuszczalnikiem, i końcowym generalnym myciem maszyny rozpuszczalnikiem w lateksowych rękawiczkach bez jakiegokolwiek zabezpieczenia dróg oddechowych oraz bez nawiewu świeżego powietrza. Jeden dzień pracy na tym stanowisku wystarczy, by nabawić się silnej migreny, a w dłuższej perspektywie czasu utratą węchu, chorobami płuc, lub innymi poważnymi dolegliwościami. Jestem zdziwiony, lecz domyślam się jakim sposobem tak szkodliwe stanowisko pracy mające za nic BHP jest w stanie przejść okresowe kontrole. Jeszcze raz radzę uważać i przestrzegam przed tym stanowiskiem pracy, tym bardziej że nie przysługują za nią żadne dodatkowe profity, a utrata zdrowia jest gwarantowana.

praca w tym zakładzie jest taka ze nadgodziny i soboty robi sie za darmo i jest ciagłe zastraszanie ze albo zabieraja premie albo zwalniaja . odradzam chyba ze ktos lubi pracowac za darmo

Marek

Jak nie ma opinii to też dobrze, bo to oznacza, że nikt na firmie psów nie wieszał, gdyż nie miał żadnego powodu.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej