Thule. Sp. z o.o.

Huta Szklana

Opinie o Thule. Sp. z o.o.

johnny

Dzis wlasanie bylem na rozmowie i potwierdzam co pisza inni - czyli Praca tylko przez agencje, tylko na parę miesięcy, najniższa krajowa, na zmiany, żadnych bonusów,plaza na stawke godzinową !! . Na rozmowie każą wkręcać śrubki na czas jak dla jakis idiotów;) ogolnie nieplecam

Mariusz

Jak na takie super luksusowe produkty, to swoich pracowników wyciskają jak cytryny. Praca tylko przez agencje, tylko na parę miesięcy, najniższa krajowa, na zmiany, żadnych bonusów, kierowniki latają i pilnują jak w więzieniu. Moja znajoma miała wypadek to jej powiedzieli że sama sobie winna a BHP leży i kwiczy, nikt jej nie pokazał co się może stać. To wyzysk jak w jakiejś Korei. A bagażniczki kosztują każdy prawie 3tysi. Sorry, wolę do Norwegii na szpargle pojechać i zarobić na cały rok

Byllla
@Mariusz 26.06.2017 23:20

Najniższa krajowa i zero bonusów? To chyba ja w innej firmie pracuję...

uważam,że w ogóle nie patrzą co umiesz,co robisz,ile pracujesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ważna jest jednostka. Jeśli np.jesteś rodziną z jakimś " mistrzem",lub kierownikiem to oczywiście,że przedłużą Ci umowę,ale jesli nie to co rok na sezon i do widzenia;D Wszyscy się boją nowej Pani Kierownik....:D a jeśli ktoś z nią chce zagadać o coś,to wysłucha,ale przy najbliższej okazji Cię wyśmieje praca nie jest trudna,zależy na jaką grupę się trafi,czasem trzeba za 3 osoby robić,czasem udajesz,że pracujesz... zarobki koło 2 tys. produkty uważam za dobre.

Edyta

@212, nie ma możliwości zatrudnienia na stałe ? Z jakiej przyczyny wynika to kilkumiesięczne zatrudnienie? Po sezonie nie ma pracy? Rozumiem, że kilka razy można być zatrudnionym?

Michał

Fajnie że piszecie. Miałem kupić plecak tej firmy ale dzięki tym opiniom po prostu go nie kupię. Pozdrawiam. Proszę róbcie tak, sprawdzajcie opinie nie tylko o produkcie ale i o firmie. Pozdrawiam Michał.

Mozna wiele napisać o firmie Thule:)Jak nic nie robi sobie z człowieka.Kazdy chce pracować cały rok.Kierownictwo nic nie robi sobie z człowiekiem:)Pracownicy pracuja 5-7 sezonów i przychodzą do pracy od stycznia a Ukrainiec który pracuje pierwszy raz ,przychodzi do pracy od listopada.Panie kierowniku co pan robi sobie z człowieka?NIC...Umowa na dwa miesiace. Praca ponad siły i kazdego roku to samo nie ma opcji o umowe na dluzej.Nie polecam pracy w Thule.Masz zmajmosci bedziesz robił caly rok.Nie masz to wiesz co bedzie w lipcu ,,Juz nie jestes potrzebny.."Nie polecam firmy Thule.Drugi samsung:)Praca ponad siły i umowy do bani:)Pozdrawiam..Robcie tak dalej to nigdy ludzi nie bedzie do pracy.:)

expert

Nie polecam pracy które chciałyby pracowac nie na sezon.. Thule nic nie robi sobie z ludzi.Co roku to samo..Przychodzi Lipiec i ''Dziekujemy'' Praca tam jest na sezon od stycznia do lipca..ZERO SZANSY UMOWE NA DLUZEJ..NIE POLECAM FIRMY POD wzgledem UMOWY..Tyle było tam dobry pracowników dzisiaj ich juz nie ma:) Nie dostali umowy

floger

Firma nie jest zła, ale kiedy zamiast pracownika który pracuje rzetelnie kilka lat w sezonie stara się by dostać umowę dłuższą przychodzi ktoś z rodziny biurowego i dostaje prace po protekcji to się nie dziwie że brakuje ludzi. Pracownicy widzą jaka tam jest już ' Familiada' i nie chcą być sezonowymi ' zapchaj dziurami' Były pracownik sezonowy

lord

Zależy czy zatrudnienie jest bezpośrednie czy przez agencję @Baron więc weź jeszcze to pod uwagę do tych wyliczeń

Baron

Zrobiłem rekonesans i dowiedziałem się że zarobki na rękę to około 1600 zł z całą premia i nadgodzinami.2500 zarabia pracownik z 10letnim stażem razem z premią i 4 sobotami więc szału nie ma.

T

Chcem złożyć cv do thule.jestem magazynierem z długoletnim stażem i kwalifikacjami.Jak wyglądają zarobki i praca?Czy warto tam pracować?

Okol

zostań tak nie wiem co bierzesz ale zalecam pół dawki.średnia krajowa to 4000 pln

Klimek

Jak 2000 nie jest najniższą krajową to jaka jest średnia???Co za bzdury?!

Nico

Wyżej piszę się przez ż nie rz odsyłam do podstawówki ASIAK.

Nicole

Komentarze poniżej nie powyżej to po raz po dwa są w nich zawarte ciekawe i prawdziwe rzeczy i po trzy można z nich się dużo dowiedzieć.

kastor

Prawdy sa trzy: prawda, moja prawda i gowno prawda. W tym co jest napisane w ostatnich komemtarzach jest ta ostatnia prawda. W okolicy jest duzy problem z zatrudnieniem praktycznie zadnych wiekszych firm tylko male firemki. Naljepiej jest tylo narzekac...to takie polskie. Zlota maksyma: nigdy nie jest tak zle zeby nie mogo byc gorzej.....

lambado

Ta firma to jedna wielka pomyłka.Nie polecam

aneta

Odnośnie postu XL.Oczywiście że firma jest w Polsce bo chodzi o koszta.Ale żeby ludzi gonić żeby pracowali za 3 lub 4?To jest właśnie żałosne zwłaszcza ze tak mało zarabiają.Wina tkwi w kierownictwie.Nie nadają się.Powinni zmienić całą kadrę

Anka

To chyba ludzie którzy tam pracują żywią tą firmę a nie ona ich. Pracując ciężko tak naprawdę za pół darmo.

xxxx

Jak można napisać coś takiego ze firma kogoś żywi?!Firma wypłaca należne wynagrodzenie za ciężką pracę.A średnia krajowa wynosi dużo więcej niż 2000 zł brutto. Brednie totalne

boniek

@Asiak oczywiście praca fizyczna nie jest lekka i w tym przypadku powinna być dobrze wynagrodzona bo ten pracownik fizyczny zarabia na całą firmę oczywiście też na bardzo wysokie wypłaty i premie kierownictwa które mają takiego człowieczka za nic.A gdyby nie on to reszty też by nie było.Pracowałem w zeszłym sezonie i wiem jak tam jest.Na początku obiecanki później praca ponad siły a na koniec przykro nam ale sezon się skończył już cie nie potrzebujemy.Już tam nie pójdę do pracy bo nie ma po co.Pozdrawiam

Xl

Zastanawiał się ktoś kiedyś dlaczego ta firma nie powstała np. w Niemczech (największy zbyt) ? Odpowiedź jest prosta bo tam pracownikowi musieliby płacić min 2/3 tysiące euro na miesiąc (euro 4,30 zł). Pomyślcie więc ile oni mają zysku na jednym polskim pracowniku ? Żałosne. Polacy Chińczykami Europy i taka jest prawda. Pozdrawiam

adolf

Mam stwierdzona schizofrenię paranoidalną czy mam szansę dostać się do biura

sikor

Asiak co ty piszesz?gdzie dobrze płacą w thule?nie rozśmieszaj ludzi!najniższa krajowa umowy śmieciowe i w lipcu wypad z firmy bo sezon się skończył i nikt się nie przejmuje ludzmi co mają robić dalej.owszem nieźle zarabiają ale tylko te nieroby co przed komputerem siedzą i głowy mają pełne absurdów

xxx

Do bani.Firmowe motto WYCISNĄĆ ROBOLA DO CNA

xxx

Do bani.Firmowe motto WYCISNĄĆ ROBOLA DO CNA

L

JA CZYTAM I SIE SMIEJE IDZCIE DO MATEXU,ALBO DO SAMSUNGA TU WCALE NIE JEST TAK ZLE JA JAKOS ROBIE I JEST OK CO WY CHCECIE LUKSUSY ?????? WIADOMO SEZON JEST (usunięte przez administratora) ALE KAZDY WIE CO GO CZEKA ZAWSZE MOZE SIE ZWOLNIC NIEROBY PRZYCHODZA I PO MIESIACU NA ZWOLNIENIA LEKARSKIE !!!!!

To prawda, nie wspomnę już o pracy 7 dni w tygodniu, bez dnia wypoczynku. Na porządku dziennym jest też straszenie pracowników zwolnieniem za odmowę pracy w weekend. W Thule żyjesz po to aby pracować, a nie pracujesz po to aby żyć.

7890pik

w hucie w thule kierownictwo nie zna kodeksu pracy,jak można kończyć pracę o 22 i na drugi dzień iść na 6 rano i pracować 12 godzin,a gdzie 11 godzinna przerwa. prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gorzej jak w samsungu.

Nie gadajcie tak na thule idzcie sobie pracowac do Tartaku W Wieleniu ponizaja ludzi jak moga groza zwolnieniem jak sie odezwiesz zero szacunku do ludzi a zwlaszcza pan z Nowej Soli cwaniak jakich malo.tylko metry i metry zeby premie dostali a o urlopie to Pomarzyc mozna a co do wyplat 2-3 dni po terminie i jeszcze cie opiernicza na wyplatach

Lekturka

Do zarządu jeśli to czyta Jeśli jest tak jak ludzie opisują w komentarzach to polecam przeczytać książkę Wieża Paryska.. :)

normalnie same brednie firma jest ok pracować wszędzie trzeba za leżakowanie nikt nie płaci

anna

jakie złożyć papiery ubiegając się o pracę w Thule Wieleń ???

dasfs

no ja slyszalem ze kontrruktorzy to na lape zarabiaja 5 . i ze w biurze idzie zarobic wiec nie jest zle

Maniek

Teraz w thule to tragedia połowa wypłaty do premie jakościowe i jeżeli jedna osoba zepsuje produkt to wszystkie 15 osób (powiedzmy , że 5 na bagażniku pracuje) ma zabrane po 50 zł premii za śrubkę. Tak samo jest na malarni czy prasach / giętarkach . Możesz być bardzo dobrym pracownikiem i nie psuć detali a jednak zawsze komuś może zdarzyć się błąd i Ty cierpisz za niego. A co do atmosfery to sobie możecie wyobrazić ludzie chodzą zapierdalają Ci młodsi , thule podnosi normy przychodzą straszą starszych pracowników wywaleniem z roboty albo degradacją.... dużo by opowiadać firma marzeń :D

Kamil

Czy przyjeliby mnie z niedokońca stwierdzona epilepsja? Szukam pracy!

nik 1

w thule nie bylo za wesolo . tak jak wszedzie . musisz troche sie nagibac zeby miec cos z tego . a i tak nigdy nie wyszles na swoje , to jest w koncu praca a nie urlop .a wiara ktura z toba pracowala byla nie zawsze falszywa . w koncu to tylko jest moje zdanie . pozdrawiam . trzymajcie sie .

ANONIM

THULE to zenada oszukuja jakies umowy daja przez adeko poniewieraja pracownika brak szacunku, do pracy w boze cialo co to ma byc, kary za to powinni placic a nie wykozystywac nas i jeszcze oszukiwac na wyplatach to jest smieszne obiecuja umowy przez thule a daja przez Adeko ...

ALBERT

IDZIE ODLOZYC,JAK CIE PRZYJMA TO BEDZIESZ MIAL OKOLO 2,5 TYS ZL ZALEZY NA JAKIM STANOWISKU BEDZIESZ PRACOWAL.I STARAJ SIE BYS SIE DOSTAL BEZPOSREDNIO DO THULE.

Jack

Trójkę z przodu ? Chyba w marzeniach. A o wsparciu szefa nigdy nie słyszałem.

Mika

Pracowałam sezon w Thule i robota nie byla ciężka. W sezonie praca na 3 zmiany a po sezonie na 2. Bez nadgodzin i sobót (które są dodatkowe) zarabiałam ponad 1900. Jezeli ktoś robi nadgodziny to 3tys daje rade uzyskac

Kinia
@Mika 06.09.2016 18:51

1900 to żadna rewelacja.3000 z nadgodzinami to można zarobić wszędzie i świata poza firmą nie widzieć? Także thule równa się samsungowi w 100%

Taxi

Tak dokładnie obrońca przedstaw się jak jesteś taki OK. Sam się ośmieszasz! A ludzie piszą czystą prawdę i takie są fakty.

Sunia

Tak zgadzam się masz całkowitą rację Adam. Ludzie wiedzą co piszą.

Adam

Tylko nie pierdoły! To co ludzie piszą chyba z nikąt się nie wzieło? I proszę nie zapominać o wolności słowa. Każdy ma prawo pisać co uważa.

Obrońca

Co wy, takie kozaki a piszecie anonimowo jak tchórze , macie( usunięte przez administratora )to sie przedstawcie a nie wyssane z palca pierdoły piszecie

Niunia

Tak to prawda zależy jak kto trafi na jakie stanowisko. Na niektórych da się wytrzymać. A co do ludzi to wiara taka już taka jest wszędzie fałszywa i obłudna.

Tylko nie pachołki

Opinie są tu bardzo krytyczne a ciekawe dla czego ?

aaaggg

Witam.. Ja też pracowałam w Thule przez kilka sezonów i właśnie na torebce.. poprostu maskra normy co chwile podwyższane , i te latanie po innych stanowiskach jak niebyło roboty ...

szpirytusz

koniec świata

Max

Proszę wszystkich którzy pracują bądź pracowali w tej firmie o wystawianie im opini.

Zostaw opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thule. Sp. z o.o.