Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

XYZ

Witam wszystkich czytelników, pracuję w firmie niecałe 3 lata, NIE JESTEM pracownikiem biurowym, a mimo to mam jak najbardziej pozytywną opinię o firmie. Jak każde miejsce pracy oczywistą rzeczą jest, że Thule będzie miało swoje plusy i minusy. Należy jednak pamiętać, że praca to miejsce, które tworzymy MY - ludzie. My możemy owe miejsca zmieniać na lepsze jak i na gorsze. Możemy też jednak pisać głupie i bezpodstawne opinie po to tylko aby wyrzucić z siebie trochę jadu. Pytanie tylko dlaczego robimy to na forach internetowych, a nie potrafimy odezwać się/porozmawiać w miejscu pracy? Stawiamy się często w gorszych pozycjach jako Ci poszkodowani myśląc zwyczajnie tylko o sobie. Nie mamy obiektywnego punktu widzenia... Nie bronię kadr kierowniczych, pracowników biurowych. Ale często są oni stawiani w naszych opiniach w złym świetle chociaż większość „ekspertów” nie ma zielonego pojęcia o ich pracy „na codzień”. No i co warto podkreślić zdecydowana większość z nas nie poradziłaby sobie w takiej pracy bądź sama szybko z niej zrezygnowała. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - a inaczej - na każdym innym stanowisku jest lepiej niż na tym, na którym my pracujemy. Na całym świecie jest cała masa zajęć, żyjemy w czasach w których mamy duże możliwości. Skoro więc praca którą wykonujemy rzeczywiście jest taka ciężka może zwyczajnie powinniśmy ją zmienić. Bo zawsze przecież można wybrać coś łatwiejszego typu praca w lesie, na budowie albo nie wiem - kasjer/sprzedawca (ironia). Nabierzmy czasem trochę ambicji, spójrzmy na pewne rzeczy z nieco innej perspektywy niż czubek własnego nosa, a jeśli coś nam nie pasuje, weźmy sprawy w swoje ręce. Look, think, react ;)

Miss
@XYZ

Jakie stanowisko Pani/Pan obejmuje w takim razie? My, ludzie tworzymy atmosferę w pracy to fakt, ale często jest nam narzucone określone działanie. Dużo jest opini negatywnych i pozytywnych, zastanawia mnie dlaczego te pierwsze są usuwane? Przecież nie biorą się one znikąd. Łatwo jest powiedzieć zmień, prace gdzie tej pracy tak naprawdę w okolicy nie ma. Łatwo jest powiedzieć - idź, wyrzuć swoje żale do mistrza, kierownika, dyrektora. Tylko pytanie, czy oni przyjmą to do wiadomości i coś z tym zrobią, czy powiedzą nie pasuje to dziękujemy.

KiedysZmienieNick
@XYZ

Wystarczy wejść na instagrama i zobaczyć co panie biurowe robią w czasie pracy. :)

@KiedysZmienieNick

No trudno, jak w każdym środowisku pracy są osoby, które mają mniej lub więcej pracy i obowiązków na głowie. Tylko co ma na celu zaglądanie komuś w jego wolny czas w pracy? Jest to trochę „niezdrowe”...

HH

Biurowa propaganda

@HH

Jaka propaganda? Po prostu pracując wśród ludzi, którzy mają siano w głowie, myślą, że pod wieloma aspektami są najmądrzejsi, że wszystko wiedzą idzie dostrzec to wszystko co napisałem wyżej w MOJEJ opini. A często idzie dostrzec, że najmądrzejsi są tacy co od wielu lat pracują na jednym stanowisku, bez mniejszej/większej pomocy lidera/liderki nie są w stanie nawet zacząć pracy, w głowie pustka, a najwiecej na każdy temat do powiedzenia.

Zzz
@XYZ

Biurowa propaganda.Jakie macie premie za wypisywanie pozytywnych komentarzy?Żenada...

...

Propaganda

Elo
@HH

Z tego co słyszałam szykuje się trochę stanowisk biurowych w związku z rozbudową, zapraszam wtedy do udziału w rekrutacji i sprawdzenia swoich sił.

Siara
@XYZ

Widać, że opinie pisała osoba z kadry kierowniczej... Co też nie bardzo rozumiem dlaczego naśmiewa się z kasjera? Czy innych zawodów? Może i sama nie potrafi zarządzać bo jest zwykłym "plecakiem"..

@Siara

Nie, nie jestem całe szczęście z kadry kierowniczej i na dzień dzisiejszy nie chciałbym w niej być. Jest to praca, która w moim mniemaniu wymaga przede wszystkim nieco więcej oddania niż 8h 5 razy w tygodniu. Nie obraziłem pracy kasjera. Użycie ironii miało na celu wskazanie, że inne zawody typu praca w lesie, na budowie czy przy kasie są moim zdaniem trudniejsze i bardziej wymagające niż te czekające na osoby chcące się zatrudnić w naszym zakładzie.

Berta

Jak wygląda aktualnie podejście do pracownika i zarobki w tej firmie?

BOBO

W zależności od stanowiska

@BOBO

Miałam na myśli pracę na montażu.

Wiki
@Berta

Pracownik na montażu jest nikim. Pracuj ale nie odzywaj się, bądź na każde skinienie, zapomnij o życiu prywatnym. Pracuj po 12 godzin i jeszcze w sobotę. Zarobki od 2 lat to jakaś kpina początkujący pracownik prawie nigdy nie zarabia najniższej krajowej. Przy 19 dniach pracujących prawie 300 zł dokładają z premii tak aby wyszła najniższa krajowa.

Jodek
@Wiki

Co ty za bzdury piszesz? Chyba ci sie firmy pomylily! Zarobki wcale nie są złe! Ludzie! Co z wami? Jak wam źle to po co tu siedzicie? Szukajcie lepszej perspektywy! W koło pełno idealnych firm w wy sie jednej uczepiliscie!

Wiki
@Jodek

A może to nie prawda że zwykłemu operatorowi prawie w każdym miesiącu do najniższej krajowej wyrównują premią? I to jest w porządku?

Jodek
@Wiki

Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale moja pensja jest nawet ponad srednia krajowa co miesiac od dluzszego czasu wiec wiele ponad najniższą i pracuje na montażu! Nie wiem co dostaja inni ale pracujac w czterobrygadowce niema opcji zeby nie miec najnizszej krajowej, chyba ze ktos robi na pol etatu...

Małgosia
@Jodek

A może koleżanka nie pracuje w czterobrygadowce?

@Małgosia

Ile ludzi, tyle opinii...i nie wiadomo komu wierzyć.

Anka
@Berta

No na pewno nie temu co pisze że najniższej krajowej nie zarabia! co za kłamstwa...

Test
@Berta

Polecam spróbować ;) W każdej firmie są plusy i minusy tak jak tutaj, praca koniec końców nie jest zła.

Beti
@Berta

Praca ok, są stanowiska łatwiejsze i trudniejsze jeżeli chodzi o poziom skomplikowania ale na każdym idzie sobie poradzić. Stawki i pensje myśle bardzo konkurencyjne jeżeli chodzi o sytuacje na lokalnym rynku prace powiedzmy w promieniu 30 km :)

@zainteresowany

Witam jaka firma zatrudnia dla Thule?

Opera
@@zainteresowany

Thule zatrudnia bezpośrednio oraz przez agencje, najlepiej zadzwonić do kadr i dopytać.

Pracownik UA

Witam wszystkich. Pracuje w Thule od 2018 roku. W pierwszym sezonie pierwszy miesiąc płakała, tak mi bolały ręce. Myślała że nigdy nie wrócę. Później stało Ok. Jak wróciła do Ukrainy-nie mogła się doczekać żeby znów jechać do pracy. W 2019 pojechała ze złamanym kręgosłupem. Dała radę i mnie nie było złe. W 2020 roku pracowała praktycznie na wszystkich liniach. I tak, na tej „strasznej” G3 (Velocompakt) pracowała na 6 stanowiskach za 3 miesiąca. I tak, wszędzie dawała radę i cały czas robiła grupa normę. A liderzy tam wszyscy super! Zaraz w Ukrainie i nie mogę się doczekać żeby wrócić. Nie wiem czemu komuś nie pasuje praca w Thule. Kto się skarży na Kierowników Thule jeszcze nie pracował w Credit Agricole Banku w Ukrainie. Ja pracowała 11 lat w tym banku. Tam kierowniki naprawdę straszny sen. Kocham Thule całym sercem i bardzo wdzięczna za wszystko i lideram, i mistrzowym, i pracownikam i kierownikam.

Olii
@Pracownik UA

Hahahha taa bo Wam UKRAINCA włażą w (usunięte przez administratora) Od zawsze. Ludzie mają Was dość w tej Pseudo Firmie.

@Olii

Pseudo to ty jesteś. Traktuj innych, jak sam chcesz być traktowany! Chyba nie jesteś za bardzo lubiany co? Żal mi takich jak ty, zero szacunku do innych, brak odwagi żeby się podpisać...

Mika
@Pracownik UA

Że złamanym kręgosłupem to (usunięte przez administratora) z łóżka nie podniesiesz ,a Ty do Thule pojechałaś pracować, Ty chyba durna jesteś, że takie piersi piszesz.

Vera
@Olii

Twój poziom wypowiedzi mówi sam za siebie. Mam nadzieje ze ta „pseudo” Firma sie Ciebie pozbędzie o ile już tego nie zrobiła..

Czy rozmowa rekrutacyjna w Thule. Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Odp

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeżeli chodzi o prace biurową to nie wszędzie aczkolwiek bez angielskiego może być nieco trudniej.

Slawek

Witam Czy ktoś wie jaki jest e-mail do działu kadr w Hucie Szklanej ?

Jelon
@Slawek

Jak zadzwonisz powinni podać Tobie telefonicznie.

Firma się rozrasta i rozwija w bardzo dużym tempie, wydaje mi się ze może jeszcze namieszać na lokalnym rynku pracy stając się konkurencyjnym pracodawcą. Widać tez ze przestaje to być firma sezonowa, wiec dla chcących pracować i się rozwijać jest to atrakcyjny pracodawca. Atmosfera w firmie rożna, ale to wszytko zależy od ludzi. Sam byłem uczestnikiem kilku nieprzyjemnych sytuacji ale wystarczyło porozmawiać o tym z przełożonym a zostały podejmowane działania aby poprawiać atmosferę i uświadamiać ludzi. To jak się tam pracuje zależy tylko od każdego z nas, pracuje tam już 2 rok i mając doświadczenie z innych firm oprócz kilku niedociągnięć nic złego powiedzieć nie mogę, kasa mogłaby byc lepsza ale tez nie jest tak ze podwyżki stoją w miejscu bo co jakiś czas coś jest, no i wszystko mamy na umówię o prace a nie „pod stołem” jak w innych firmach.

Viola

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko starszego księgowego. Jak myślicie warto ubiegać się o pracę w tej firmie?

Kris
@Viola

Viola, jeżeli już gdzieś pracujesz to odradzam! Praca po godzinach, w ciągłym pośpiechu, na szwedzkich kontach. Stres, nerwy. Jedna z dziewczyn pracowała wcześniej w biurze rachunkowym i bardzo żałowała, że zmieniła pracę. Mam nadzieję, że pomogłem.

@Kris

Dziękuję za radę. Nie aplikowałam na to stanowisko. W ogłoszeniu ani słowa, że wymagana znajomość języka szwedzkiego itd.

@Kris

A jakie są widełki płac na stanowisku starsza księgowa?

@Kris

Znów pojawiło się ogłoszenie na stanowisko księgowej. Czy warunki pracy uległy poprawie i warto aplikować na to stanowisko?

JA
@Viola

Jakoś nie widziałem zeby ksiegowe siedzialy po godzinach. szwedzkiego tez w ogłoszeniu nie było. Bajki jakies i tyle. Specjalinie to wymyślacie?

Kris
@JA

Oczywiście, że nie widziałeś, bo pracują po godzinach w domu. Gdzie było napisane, że wymagają jezyka szwedzkiego? Poza tym to, ze ponownie pojawilo sie ogłoszenie o czymś świadczy - pewnie ktoś zrezygnował.

BeJo

Pracowałem w kilku miejscach, wszędzie trzeba pracować wiec narzekanie tutaj ze coś się od kogoś wymaga nie świadczy dobrze o pracowniku. Jak Robisz swoje, chodzisz do pracy, pilnujesz jakości to moim zdaniem nie ma lepszego miejsca pracy w bliższej a nawet dalszej okolicy jeżeli mówimy o dużych firmach.

Mihau

Co? G3 to dobra linia.. Byłam tam 9 mcy, cerowanie miotel, to nie jest nic złego z długim włosiem.. Chłopie, wieszaż sobie na barku jednym. A Wy to jakieś dramaty.. Raz robiłam u hodowcy najstarszych wielbłądów, to było spoko. A Thule to pamiętajcie Hinska spółka.. Widzialam w HRach Australijczyka dla mnie to proste, Coronavirus.Ehh tak, to jest coś będą stawiac chyba, bo tam się nie da dopłynąć niczym. Chyba, że na tym-barku z G3.. Zapytajcie Łukasza i Anie.. Zobaczycie co Wam powiedzą.. Ze to Gang z Albani wszystko organizuje. A ponoć brzmi jak pies..

Violk

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle. No właśnie... Głównym problemem są w tym zakładzie kobiety które trochę więcej mogą a i tak nic więcej nie znaczą. Problem tyczy się głównie Panią mistrzyniom. Nowe kartki na ścianach z napisem zasady współ pracy w thule jest szacunek. Jednak tym panią jednak go brakuje do innych współpracowników. Nowy problem w tej pracy to również szkolący się liderzy ktorzy również próbują być ponad wszystkimi i za kilka złotych niszczą sobie ten szacunek u ludzi. Niestety brakuje tu ludzi którzy natychmiastowo by ściągnęły te osoby z ziemię pokazując że koszuleczka nie ma znaczenia.

sisi
@Violk

aby coś się mogło zmienić, musi być jakiś sygnał że się coś dzieje nie tak. Jak nikt nic nie powie tylko wypisuje anonimowo na takich forach to raczej się nie poprawi. takie rzeczy trzeba wyjaśniać, zgłaszać. Idźcie zgłosić problem i na pewno coś się w tym temacie zadzieje. Wiem o tym, bo sama miałam podobny problem i po wiele zmieniło się na lepsze po rozmowie z Kierownikiem.

abc

Podejście HR-u to jakaś kpina. ''Odezwiemy się do końca miesiąca''. Mija kolejny dzień NOWEGO miesiąca - odpowiedzi brak. Jeśli takie macie podejście do kandydata, to nie chcę nawet myśleć jak traktowani są pracownicy.

Kora
@abc

To masz całkiem inne doświadczenia niż ja... Dla mnie pełna profeska, oddzwoniono, wszystko wyjaśniono, po 3 dniach szkolenie i już pracuję ponad miesiące. Podoba mi się bardzo, kobiety na gnieździe fajne i atmosfera wesoła i przyjemna. Może jeśli ci zależy to zadzwoń i zapytaj jak wygląda sytuacja? A może jest powód dla którego nie dzwonią? Art.52?

...

Są prowadzone kursy na wózki widłowe przez zakład ? Jak wyglada tam z przyjeciem teraz ? Potrzebują pracowników? Jakie jest podejście do nowego pracownika?

balik
@...

Kursy na wózki są robione. Pracowników z tego co widać przyjmują. Nowy pracownik ma szkolenia itp. Jest ok!

Arek

Potrzebuja aktualnie do pracy? Sa prowadzone jakieś kursy zakladowe np na wózki wodłowe? Jak jest tam z ludzmi i podejściu to nowego pracownika?

NICK
@Arek

Są robione.

Hejka
@NICK

Jeśli chodzi o Hutę to nie wiem, ale w Pile nie jest źle, fajne liderki-liderzy, pracownicy na montażu tez ok.

balik
@Arek

Kursy są robione, w Hucie jak dla mnie jest spoko. Kasa wychodzi ok, praca nie jest zła w porównaniu z innymi zakładami w okolicy.

Ja mam pytanie do cwaniakow co na montazu norme chca wiecej.. na XT i innych liniach.. Zapraszamy na montaz biurowych. Co myślicie ze najlepiej pampers i robic jak osiol z klapkami na oczy? Dla was to kasa premia wiecej zrobione... dla ludzi garb na plecach , zmeczenie coraz większe.

Boss

Podziękuj tym czerwonym włazodupom którzy żeby się podlizac dyrektorowi to sami proponowali że będą robić paletę lub dwie więcej.

lolo

Ludzie! Jak się komuś nie podoba, normy za wysokie, nie dajecie rady, i tak wam źle to idźcie gdzie lepiej! To przez takich jak wy jest zepsuta atmosfera! tylko narzekacie i narzekacie! nie da się tego czytać ani słuchać. Nie szkoda wam życia na takie smęty?

Aborygen

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka buahahahaha ????????????????????????

Buh
@Aborygen

Coś nowego? Kogo wynieśli

Ted

@anonim a to który montaż bardziej polecasz?

Ciekawy

Jakieś opinie o dyrektorze-kierowniku Sławomir Zembski, przyszedł do firmy Assa Abloy i widać że ma nasrane w deklu

Jaca

@Olii dużo osób z Ukrainy ?

Czy w Thule. Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

lolo

Tak, są wczasy pod gruszą, są bony świąteczne i inne benefity. Działa to fajnie. Mało który zakład ma tyle akcji. W tym roku wiadomo - korona trochę namieszała, ale mamy nadzieje że to wróci.

Uuu
@lolo

Czy orientuje się ktoś z państwa czy osoby zatrudnione przez agencje też dostaną bony?

Ama
@Uuu

Jeśli nic się nie zmieniło to tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.