Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

...

Szkoda słów na tą firmę , ludzie na stołkach wyżej (usunięte przez administratora)niż (usunięte przez administratora) mają , zero kultury. BHP traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Liderzy zamiast pracować to śpią albo spacerują po firmie... Na wyższych stanowiskach 95% ludzie po znajomości. Tak jak przy stanowiskach pracy 2 pracuje 4 stoi i się śmieje. Szkoda nerwów nie polecam !

Paulina
@...

Opisałeś zarządzanie. A jak z zarobkami? Konkurencyjne chociaż są? Dobrze można zarobić? Jak atmosfera między pracownikami? Jest ok?

Szymon

Masakra mają ludzi w (usunięte przez administratora) po wielu latach pracy traktują jak śmiecia. Nie polecam sami idioci na stanowiskach kierowniczych.

@Szymon

"sami"...? bo ja właśnie chciałam z ciekawości pytać czy tu w firmie na to stanowisko można awansować czy biorą tylko osoby z ogłoszenia z zewnątrz. To jak to ostatecznie wychodzi i jak selekcja jest przeprowadzana?

@Natalia

Niby można awansować, ale w większości trzeba mieć znajomości.

Robert
@Szymon

Rozumiem. Napiszesz coś więcej o tym, jak traktują tu ludzi? Jakie zachowania przełożonych masz na myśli?

@Robert

Traktować mnie dobrze traktowali, wiadomo zdarzały się jakieś ochrzany. Niektórzy przełożeni w tym (liderzy, mistrzowie zmianowi) byli w porządku. Zaś Niektórzy krzyczeli bezpodstawnie bez racji i ogólnie. W większości już na zupełnie wyższych stanowiskach kierownik itp. Są to ludzie którzy po prostu nie wiedzą z czym sie je praca magazyniera i na produkcji, siedzą za biureczkiem i tak na prawdę nie wiedzą o co z tym wszystkim chodzi a uważają się za niewiadomo jak mądrych.

@Szymon

Może się podpiszesz z imienia i nazwiska? Dowiemy się z jakim inteligentem mamy do czynienia skoro wszyscy to (usunięte przez administratora). Nie zgadzam się z twoją opinią. Pracuje w Thule już wiele lat i szanuje swoją prace każdego dnia za to, ze zawsze mam wypłatę na czas, wiele różnych dodatków, fajnych ludzi obok, super warunki socjalne, transport w obie strony i wiele innych rzeczy. Do pracy chodzi się pracować, a jak komuś to nie pasuje to niech zarabia leżąc na kanapie.

Bart

dzień dobry, czy jest praca na thule lub kiedy rozpocznie się rekrutacja, ponieważ nikt nie może odpowiedzieć

Weronikai
@Szymon

Smutna prawda człowieku.. przyszłości tutaj to nie ma.. i nie jest fajnie tam. Ludzie się nie licza tutaj.. wazne ze zeby (usunięte przez administratora) na tych za biurkiem jak osly.

Paulina
@Weronikai

A atmosfera pomiędzy pracownikami to jaka jest? Można się z kolegami ze zmiany dogadać? Czy też jest tak słabo jak z tym co opisujecie?

Weronikail
@Paulina

Atmosfera dno.. Najgorsza na montażu.. robisz jak durny do samego konca.. normy coraz wieksze. . . Ale sami ludzie sobie winni .. jednym slowem nie polecam.

@Weronikail

a jak na magazynach ?

Dorota
@Weronikail

W związku z tym, że normy są coraz większe to ciężko je wyrobić? Co się dzieje jak się ich nie wyrobi? Ucinają premie? Skąd taka słaba atmosfera się tu bierze?

Koral
@Weronikai

Co ty piszesz wogóle. Wszędzie dobrze gdzie nas niema... idź do innych pobliskich zakładów to się dowiesz co to znaczy się nie liczyć. A przyszłość to akurat tutaj jest jak mało gdzie, bo w okolicy niema drugiego zakładu który się tak rozwija.

?????
@Dorota

To prawda. Normy na niektórych bagażnikach zostały tak podwyższone,że człowiek nie ma czasu do toalety wyjść. Po 8 godzinach pracy wychodzisz z niej wykończony. Plus taki że zawsze wypłata na czas,socjal ok. dodatki, dbają o ludzi , postoje płatne 100%, ale niestety duży minus za normy.

Tati

Witam. Czy wiecie może kiedy będą przyjmować nowych pracowników do Thule w Hucie Szklanej?

Xxx

Witam mam pytanie kiedy będziecie przyjmować ludzi na stanowisko Magazynier?

Koral
@Xxx

Potrzeba obecnie Magazynierów z UDT z tego co słyszałem, więc można się odezwać.

Bart

Dzień dobry, kiedy rozpocznie się rekrutacja

Sara

Dzień dobry, kiedy rozpocznie się rekrutacja pracowników i czy w ogóle będzie?

Krystyna
@Sara

Ja nie widzę nigdzie żadnych ogłoszeń. Wiesz coś nie formalnie, że będą potrzebować pracowników? Na jakie stanowiska?

Tati

Witam Kiedy mniej więcej przewidujecie zatrudnienia do Pracy w Hucie Szklanej?

Bartosz
@Tati

A jakie stanowisko cie interesuje, bo nic nie dodałeś. Czy pytasz tak ogólnie?

@Bartosz

Tak pytam ogólnie myślę że na produkcję.

Tati :)

Witam Przychodzę do was z pytaniem , kiedy mniej więcej przewidujecie zatrudnienia nowych osób do pracy?

Natalia

wiadomo jakie stawki będą ludziom proponować wtedy na start? Czy tak czy siak dotknie to progów podwyższonej minimalnej?

xxx
@Natalia

Najniższe , nie ma co liczyć na nie wiadomo co .

Danuta
@xxx

Skąd to wiesz? Po zatrudnieniu są chociaż jakieś podwyżki albo premie?

blabla

W jakiej ubezpieczalni firma ubezpiecza pracowników?

Danuta
@blabla

A co to dla Ciebie za różnica w jakiej? Chyba wazne żeby ubezpieczyli?

Bartosz

Okej, ale po co ci to konkretnie? Co to za różnica?

@blabla

W PZU

Łysy

Jak uzyskać odszkodowanie za pobyt w szpitalu?

Kierowca

Jeżeli chodzi o same przyjęcie na bramie to jakaś masakra, bardzo wredna ochrona, szczególnie Pani z kolczykiem w nosie, ale nie tylko ona , cała reszta też. Byłem tam kilka razy to tak naprawdę raz spotkałem jedna dziewczyne normalna na ochronie . Jak już wjedziemy na zaklad to jest dużo lepiej , pracownicy obsługujący zaladunki/rozładunki naprawdę są w porządku . Wszyscy inni których spotkałem tez sa spoko. Zmieńcie ochronę bo w taki sposób psujecie sobie opinie.

@Kierowca

Czyli problem tutaj stanowią jedynie kobiety jak już? Bo jak wjeżdżasz do środka to jeszcze jakąś spotykasz czy sama męska obsada jest?

Witam. Znalazłem ogłoszenie pracy jako magazynier w thule pila ,pytanie jak praca wygląda? Jakie wynagrodzenie ? Czas pracy i wogole? Pozdrawiam

Magazynier
@Nowy

Witam to zależy gdzie trafisz Antresola czyli cały dzień ladujesz do skrzynek różne komponenty. Sprzętu jest mało to nie jest praca jak w typowym magazynie że siadasz na sprzęt i wozisz palety itd. Zarobki jak nie zrobisz nadgodzin to słabe jak za ta robote A podwyżki stanowiskowe są B. Małe trochę musisz przepracować żeby dostać. 200zl więcej A wymagania spore 3zm atmosfera poprawna

To co się dzieje w firmie Thule to nawet brak słów żeby to opisać. Ludzi mają za nic. Brygadowka miała trwać max 2 miesiące a trwa trwa i końca nie widać. Jeżeli biurowi twierdzą ze ci co pracują w brygadowce maja więcej kasy i w tygodniu wolne to zapraszamy na brygadowke. Skoro my możemy pracować w weekendy to biurowi i administracja również. Niech będa wszyscy rowno traktowani w zakładzie. Juz nie wspomnę o traceniu urlopu w weekendy jak wypada jakaś uroczystość. I proszę nie piszcie ze można odrobić w tygodniu ten dzień urlopu, bo nikt w dniu wolnym od pracy nie miałby ochoty iść do pracy na odróbke , bo w normalnym systemie pracy ten dzień (weekend) byłby poprostu wolny.

Ttt
@000

Nikt do czterobrygadowki Cię nie zmusza. Taka jest prawda mówisz że nie chcesz, kierownictwo problemu nie robi. Puki co na chwilę obecną zrezygnowały 4 osoby a z 30 jest na nie ,które nadal robią. Do biurowych się nie czepiaj, nie wiesz, nie pisz . W weekendy też pracują. A jak już Ci z tym źle to przepraszam pretensje miej do siebie , trzeba było się uczyć też byś była za biurkiem. Praca jak każda inna. Jedyny zakład w pobliżu który w dobie koronawirusa przerwał. W miarę przyzwoicie płaci. Nie podoba się idź do marketu tam dostaniesz najniższą krajową. Powodzenia

gość
@Ttt

W miarę przyzwoicie ? Gdyby nie premia ktora tak kusza to byłaby najnizsza krajowa.. a przetrwał w dobie koronawirusa, bo ludzie wybierali swoje urlopy, i zabrali świadczenia socjalne..

ktośtam
@Ttt

Tak do marketu i tam dostaniesz tak po (usunięte przez administratora) bo tylko szybciej, szybciej, szybciej to raz dwa wrócisz

Jaro
@Ttt

Uważasz, że na produkcji prajcują ludzie mniej wykształceni? Takie riposty prowadzą do budowania murów. Może jednak pracujesz w biurze, bo nie potrafisz wymienić lub naprawić zamka w drzwiach. Byłbym ostrożny w swojej ocenie

Ciekawy

Czy ktoś wie może co buduje się na terenie firmy?

Lili
@Ciekawy

Firma cały czas się rozbudowuje. Rosną nowe hale i poziom innowacyjności wzrasta kosmicznie. Powstają też nowe biurowce. To najbardziej rozwinięty zakład w okolicy, a ja jestem dumna że tu pracuję.

nowy

W jakim przedziale wynagrodzenie może liczyć technolog lub inżynier ds. procesów ? Czy jest ustalona ściażka kariery ? Czy są nadgodziny/premier ?

Jarek

Witam , czy firma zatrudnia na dłużej niż na 2-3 miesiące? Są jakieś specjalne wymagania? Można zrobić jakieś kursy żeby móc zostać na dłużej?

@Jarek

Zakład przestał zaliczać się do sezonowych i w związku z trwającym rozwojem i rozbudową praca na pewno jest na stałe jeśli komuś na tym zależy. W przeszłości rzeczywiście liczba pracowników odchudzała się po zakończeniu sezonu ale w tym momencie takie sytuacje już nie mają miejsca.

Jjj
@Jarek

Dużo zależy od pracownika, sezonowości już tak nie widać ze względu na popyt i przygotowania na kolejny rok. Z autopsji mogę powiedzieć ze kursy i szkolenia są robione a ich i tensywnosc wzrosła ostatnimi czasy wiec pozytywnie.

@Jjj

Witam jaki jest system cztero brygadowy? jakie są zarobki na dziale montażu. Czy są przewidziane przyjęcia po nowym roku.

Monter
@Nowy

Przyjęcia na pewno będą, firma widać rozrasta się w dosyć dużym tempie. Są plusy i minusy jak w każdej, ogólnie nie jest zle myśle ze mogę polecić firmę. 4 brygady specyficzny tryb pracy, mi osobiście nie pasuje ale wiem ze prędzej czy później tryb 3 zmianowy ma wrócić.

Aaa

Czy będą zatrudnienia jeszcze w tym roku?

@Aaa

Tak, słyszeliśmy też, że będą szukać nie tylko na sezon.

Wix
@Aaa

Tak, pracownicy są poszukiwani.

Jojo
@Aaa

Ogłoszenia o prace pojawiają dość intensywnie z tego co zauważyłam, polecam tez dzwonić do kadr.

Wj
@Aaa

Zależny na jaki dział ale cały czas cos się dzieje i przybywa nowych pracowników .

Beata
@Wix

Hej! A czy tam też przyjmują pracowników z Białorusi mam kuzynka 21 lat o chciałaby przyjechać do Polski do pracy?

S

Praca na montazu ciezka. Nie polecam nikomu. Wyplaty niskie naprawde. Nie polecam Firmy thule.. Normy na montazu takie ze nawet do wc nie pojdziesz...Najlepiej pampersa sobie zalatwic. Panstwa Kierowikow zapraszamy na linie g3. A nie na kity tam gdzie sie nie narobisz. Nie polecam nikomu tutaj pracy.. chyba ze chcesz byc traktowany jak pies to mozesz przyjsc.

@S

To prawda. Tam gdzie leciutko tam niby stali tydzien i im bylo za dlugo juz.. Zapraszamy na g3. Nieroby z biura

Zażenowany
@2

Do kogo masz pretensje? Trzeba bylo sie uczyc i tez pracowalibyscie w biurze. Robia to dodatkowo, nie dla Ciebie i nie dla siebie ale dla firmy! Nie podoba Ci sie, idz szukac pracy gdzie indziej... Przyjda pomóc to jeszcze im dowalic trzeba... Postawa godana pogratulowania, serio...

@Zażenowany

Wykrztałcenie nie czyni człowieka...

Xxcc
@S

Jaka jest obecna sytuacja firmy.

Dydy
@Xxcc

Raczej żenująca..turystyka upada zapotrzebowanie na akcesoria również. Dziękuję postoje

Miss

Jeśli byłaby żenująca to nie byłoby 4-brygadówki ????‍♀️

Dydy
@Miss

Jeśli wykonujemy prace w mniejszym składzie (pozwalniali ludzi) to żeby zrealizować zamówienia są 4 zmiany. Poza tym a bardziej przede wszystkim morale w firmie lecą na łeb na szyję. Ale kogo to interesuje, tego nie ma w exelu.

asd
@9

faktycznie " wykrztałcenie " nie czyni człowieka :D

RRR
@Dydy

To chyba pracujesz w innej firmie! Zapotrzebowanie na produkty i akcesoria jest jak nigdy dotąd! Także albo nie jesteś pracownikiem, albo zamykasz się na czas pracy w szafce w szatni i nie wiesz co się dzieje w około...

@Zażenowany

haha! Tu nie chodzi juz wykształcenie, bo nie raz w tej firmie udowodniono nam, że nie zawsze idzie ono w parze z inteligencja i kultura osobistą:) chodzi o to, że wymagacie, w biurach tłumy zatrudnionych osób od Bóg wie czego, sztucznie potworzone stanowiska, a co do czego przychodzi to nic nie ma i nikt nic nie wie..i przepraszam w czym pomóc? Nie było dla Was zajęcia w biurach,a ludziom którzy wcześniej pracowali nie przedłużyli umów bo"korona" więc był to dla Was czas zabawy raczej bo praca, jaką wykonują tam ludzie na codzień, nazwać tego nie można było...

Ala
@S

Bzdury nad bzdurami piszesz człowieku

@S

Nie zgadzam sie. stawki podobne jak w innych firmach. A jak ktos robi na 4 zmiany to wypłata niezła. oczywiscie ze so stanowiska ze sie narobic trzeba ale tez wiele takich gdzie praca wcale ne jest ciezka. przesada z tymi komentarzami. ludziom sie w .. przewraca

Monter
@2

Piszesz takie bzdury człowieku ze oczy bolą od czytania…

Power
@S

A ja mam inne zdanie. Nie wiem na podstawie czego wypisujesz takie farmazony ale pracy gdzie się nie trzeba narobić nikt jeszcze nie wynalazł.. Praca Ok, firma pewna, zarobki mogłyby być większe ale to po niekad dyktuje rynek lokalny. Ja prace polecam, ludzie którym na niej zależy i dają coś od siebie wydaje mi się ze są doceniani w firmie.

@Dydy

Chyba jesteś odklejony albo nie pracujesz w tej firmie a komentujesz. Pracy jest dużo i wyglada na to ze będzie jeszcze więcej.z

QQ
@S

Nie wiem jak to napisać żeby było delikatnie, ale większych bzdur chyba nie mogłeś napisać.

Aaa
@S

Zmień człowieku prace i przestań pisać bzdury bo nie ma tutaj nic zgodnego z prawda.

Kozaw

Pytanie ile zarabiacie w Thule na 4 brygadowce? Stawka najniższa... wyplata z podatkiem..

lolo
@Kozaw

Wow! A dają gdzieś wypłaty bez podatku? Czemu cię tam jeszcze niema?

Oj
@Kozaw

Widziałeś gdzieś wypłaty bez podatku w podobnych firmach??? Po co piszesz takie bzdury?

XYZ

Witam wszystkich czytelników, pracuję w firmie niecałe 3 lata, NIE JESTEM pracownikiem biurowym, a mimo to mam jak najbardziej pozytywną opinię o firmie. Jak każde miejsce pracy oczywistą rzeczą jest, że Thule będzie miało swoje plusy i minusy. Należy jednak pamiętać, że praca to miejsce, które tworzymy MY - ludzie. My możemy owe miejsca zmieniać na lepsze jak i na gorsze. Możemy też jednak pisać głupie i bezpodstawne opinie po to tylko aby wyrzucić z siebie trochę jadu. Pytanie tylko dlaczego robimy to na forach internetowych, a nie potrafimy odezwać się/porozmawiać w miejscu pracy? Stawiamy się często w gorszych pozycjach jako Ci poszkodowani myśląc zwyczajnie tylko o sobie. Nie mamy obiektywnego punktu widzenia... Nie bronię kadr kierowniczych, pracowników biurowych. Ale często są oni stawiani w naszych opiniach w złym świetle chociaż większość „ekspertów” nie ma zielonego pojęcia o ich pracy „na codzień”. No i co warto podkreślić zdecydowana większość z nas nie poradziłaby sobie w takiej pracy bądź sama szybko z niej zrezygnowała. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - a inaczej - na każdym innym stanowisku jest lepiej niż na tym, na którym my pracujemy. Na całym świecie jest cała masa zajęć, żyjemy w czasach w których mamy duże możliwości. Skoro więc praca którą wykonujemy rzeczywiście jest taka ciężka może zwyczajnie powinniśmy ją zmienić. Bo zawsze przecież można wybrać coś łatwiejszego typu praca w lesie, na budowie albo nie wiem - kasjer/sprzedawca (ironia). Nabierzmy czasem trochę ambicji, spójrzmy na pewne rzeczy z nieco innej perspektywy niż czubek własnego nosa, a jeśli coś nam nie pasuje, weźmy sprawy w swoje ręce. Look, think, react ;)

Miss
@XYZ

Jakie stanowisko Pani/Pan obejmuje w takim razie? My, ludzie tworzymy atmosferę w pracy to fakt, ale często jest nam narzucone określone działanie. Dużo jest opini negatywnych i pozytywnych, zastanawia mnie dlaczego te pierwsze są usuwane? Przecież nie biorą się one znikąd. Łatwo jest powiedzieć zmień, prace gdzie tej pracy tak naprawdę w okolicy nie ma. Łatwo jest powiedzieć - idź, wyrzuć swoje żale do mistrza, kierownika, dyrektora. Tylko pytanie, czy oni przyjmą to do wiadomości i coś z tym zrobią, czy powiedzą nie pasuje to dziękujemy.

KiedysZmienieNick
@XYZ

Wystarczy wejść na instagrama i zobaczyć co panie biurowe robią w czasie pracy. :)

@KiedysZmienieNick

No trudno, jak w każdym środowisku pracy są osoby, które mają mniej lub więcej pracy i obowiązków na głowie. Tylko co ma na celu zaglądanie komuś w jego wolny czas w pracy? Jest to trochę „niezdrowe”...

HH

Biurowa propaganda

@HH

Jaka propaganda? Po prostu pracując wśród ludzi, którzy mają siano w głowie, myślą, że pod wieloma aspektami są najmądrzejsi, że wszystko wiedzą idzie dostrzec to wszystko co napisałem wyżej w MOJEJ opini. A często idzie dostrzec, że najmądrzejsi są tacy co od wielu lat pracują na jednym stanowisku, bez mniejszej/większej pomocy lidera/liderki nie są w stanie nawet zacząć pracy, w głowie pustka, a najwiecej na każdy temat do powiedzenia.

Zzz
@XYZ

Biurowa propaganda.Jakie macie premie za wypisywanie pozytywnych komentarzy?Żenada...

...

Propaganda

Elo
@HH

Z tego co słyszałam szykuje się trochę stanowisk biurowych w związku z rozbudową, zapraszam wtedy do udziału w rekrutacji i sprawdzenia swoich sił.

Siara
@XYZ

Widać, że opinie pisała osoba z kadry kierowniczej... Co też nie bardzo rozumiem dlaczego naśmiewa się z kasjera? Czy innych zawodów? Może i sama nie potrafi zarządzać bo jest zwykłym "plecakiem"..

@Siara

Nie, nie jestem całe szczęście z kadry kierowniczej i na dzień dzisiejszy nie chciałbym w niej być. Jest to praca, która w moim mniemaniu wymaga przede wszystkim nieco więcej oddania niż 8h 5 razy w tygodniu. Nie obraziłem pracy kasjera. Użycie ironii miało na celu wskazanie, że inne zawody typu praca w lesie, na budowie czy przy kasie są moim zdaniem trudniejsze i bardziej wymagające niż te czekające na osoby chcące się zatrudnić w naszym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.