Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Agronom

THULE... Cały czas moje myśli debatują nad fenomenem Thule. Firma produkuje i sprzedaje chyba najdroższy sprzęt tego tupu na świecie. Można mniemać, że są to ogromne kwoty zysku. Gdzie zatem są te pieniądze? Skoro zwykły pracownik za ciężką pracę otrzymuje wynagrodzenie najniższej krajowej. Czy nie wystarczy już drodzy akcjonariusze i zarządzie firmy upychania tych złociszy do własnych kieszeni? Już się wam nie mieszczą. Po jaką cholerę wam takie bogactwa? Dajcie do k... nędzy zarobić ciężko harującym na was ludziom. Bo te bogactwa, domy, samochody, piękne suknie i garnitury macie z ich pracy. Fabryki bez ludzi same NIE WYPRODUKUJĄ. Thule...

Jak długo trwa proces awansu w Thule. Sp. z o.o.?

Kajtek

Całe życie, od pierwszego dnia do zwolnienia ????????

Na jakie stanowisko?

Bartosz

Co masz na myśli pisząc, że "osoby które przychodzą na sezon, po kilku miesiącach dostają kopniaka"? Czy wcześniej nie jest tam mówione, że jest to praca sezonowa?

ala
@Bartosz

Tak mówią ze jest to praca na sezon ale mowia tez z jest mozliwosc dostania umowy na stale. W praktyce wyglada to tak ze osoby ktorym zalezy i pracuja dobrze umowy sie nie daje za to dostaja (usunięte przez administratora) ktore tylko sprawiaja wrazenie ze pracuja. Masz znajomosci to umowe dostaniesz juz w pierwszym sezonie, nie masz no to sorry wycisna cie jak cytryne a potem podziekuja za wspolprace

Kajtek
@ala

Potwierdzam w 100%! Zwolnili tych co chcieli pracować, starali się, kumali cokolwiek, a zostawili 80% leserow!

Kredka

Witam wszystkich. Czytając te wszystkie opinie i ja muszę dodać coś od siebie. Pracuję w Thule wiele lat i wiem jak było wcześniej a jak jest teraz. Wiele osób pisze, że jest coraz gorzej - a zdaniem moim i koleżanek jest coraz lepiej. Zakład dobrze funkcjonuje, rozbudowuje się, dużo się dzieje. Wypłaty były i są ZAWSZE na czas, darmowe dowozy, wcale nie małe bony świąteczne których niema w wielu firmach, pracownicy w porządku, praca ok, dużo fajnych akcji - konkursy dla dzieci i pracowników, wyjazdy - pojechałam z dziećmi do Majalandu do którego prywatnie by mnie nie było stać żeby pojechać, jak pisał Pan wcześniej - kwiatki na dzień kobiet, czekoladki na mikołaja, pączki w tłusty czwartek, rogale na św. Marcina, imprezy integracyjne i wiele innych rzeczy. Zakład idzie do przodu i stara się żeby ludziom było dobrze, ale ludzie jak ludzie wiecznie niezadowoleni. Czy ktoś z wypowiadających się wcześniej może wskazać jakiś zakład idealny? Chętnie poczytam co w nim jest takiego że jest super i gdzie się taki znajduje. Prawda jest taka, że Thule to jedyny tak duży zakład w okolicy i dzięki niemu ludzie mają pracę. Rozumiem, że nie wszystko jest super i sama też widzę rzeczy do znamy, ale to zgłaszam i wiele z uwag jest branych pod uwagę. Jak ktoś już pisał nie jest to zakład pracy przymusowej i każdy przychodzi tu dobrowolnie, a jeśli komuś tu źle może się zwolnić w każdej chwili. Ja pracuję długo i chwalę sobie swoją pracę. Masz inne zdanie - masz prawo, ale nie obrażaj publicznie ludzi i nie rzucaj oszczerstw pod anonimową nazwą, bo możesz komuś wyrządzić tym krzywdę. Ja z czystym sumieniem polecam Thule jako pracodawcę!

serio??
@Kredka

Idealnych zakładów nie ma! Ale MY jesteśmy ludźmi, pracownikami bez, których ten zakład nie rozwijałby się więc należy się nam SZACUNEK!!! bo nie jesteśmy (usunięte przez administratora) kupionymi na targu (usunięte przez administratora) tylko LUDŹMI, którzy chcą uczciwie i godnie zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Firma od nas wymaga ale my też musimy wymagać od firmy! Właśnie przez takich ludzi, którzy zadowalają się byle czym i nie walczą o swoje prawa jest tak jak jest i nie podoba mi się, że ludzi traktuje się jak roboty bez uczuć. Nie podoba mi się to, że jak odwzwiesz się głośno co ci się nie podoba to z automatu jesteś na straconej pozycji.

Zadowolony pracownik Kasiaaa

Ok. Kazdy ma prawo do swojej opini, ale ludzie nie przesadzajcie. Czy ktos was zmusil do pracy w tej firmie? Dlaczego nikt nie zwolnil sie po pierwszych dniach pracy skoro jest tak koszmarnie jak piszecie. Wiekszosc z was pracowala do czasu nie przedluzenia umowy a reszta pracuje nadal. Dlaczego? Bo prawda jest taka ze praca sie wam podoba, bo prawda jest taka ze chcecie sie zemścić na firmie przez nie przedluzenia umowy. Dlaczego nikt nie powiedzial prosto w oczy tego co tu wypisujecie? Bo to sa klamstwa. Dlaczego wracacie do pracy skoro tak bardzo wam sie nie podobalo. Kaaaazdy wie ze jest to praca sezonowa a jak sie konczy sezon wielki SZOK czemu mi nie przedluzyli. Jestescie zwyklymi tchurzami ukrywajacymi sie pod wymyslonymi nickami. Pracowalam w innych firmach i nie dostawalam bonow na swieta takich wysokich zreszta wogle nie dawali, a o wakacyjnych nie wspomne. Piszecie ze nie szanuja pracownikow a kto na Mikołajki dawal wam po upominku? Coooo glowka zaczela pracowac? Kto na dzien kobiet rozdawal kwiatki? Dalej wymieniac? Gdyby nie szanowali pracownikow to calkowicie mieli by na was wywalone a tak nie jest, ktoś napisal ze trzeba miec silna psychikę twardy charakter szczerze zenada. Pamiętajcie nikt na sile was nie trzyma droga wolna. Przestancie klamac o pracownikach bo jesli byla by to prawda to czemu prosto w oczy nie mowiliscie tylko teraz wielcy twardziele na necie. Idzcie do pracy tam gdzie jest wspaniale a nie pracujcie z nami. Kazdemu sie praca podobala a jak nie zostala przedluzona umowa to hejt na necie dajecie, jestescie po prostu zalosni. Serdeczne pozdrowienia dla odwaznych twardzieli w necie.

Kris
@Zadowolony pracownik Kasiaaa

No faktycznie upominki i kwiatki, normalnie pracodawca roku!

Stały pracownik
@Zadowolony pracownik Kasiaaa

Brawo! Kwiatki i bon świąteczny zależny od dochodów to faktycznie powód do dumy..niektórzy pracownicy mówią wprost ale są uciszani.. W tej firmie nie szanuje się ludzi. Szefostwo zrobiło sobie na wigilię wyżerke, podczas gdy my mieliśmy zapierniczac do samego końca, zrobić normę, i polatać że szmatami i mopem. Spotkania integracyjne różnego typu tylko dla biurowców, skończysz pracę kilka minut przed czasem to nie wolno Ci stanąć na chwilkę, tylko mop miotła i ściera..pracownicy którzy pracowali kupę lat latają po stanowiskach bo przecież Ukraina musi pracować na jednym. Pani kierownik nie dla ludzi, nic nie da sobie powiedzieć, pomiata. Poza tym to rączka, rączkę myje..

@Stały pracownik

Hahaha kwiaty nie zaleza od dochodow, chodzi o to ze inne firmy nie daja kompletnie nic a tu nie jedno, ale widze ze jesteś jedna z tych osob ze ci ciagle malo. Tak jak bony w innych firmach nawet zlotowki nie dostaniesz i tak jest to powod do dumy ze chca o pracownika jakos zadbac. A jesli chodzi o imprezy to dla pracownikow sa dwa razy w roku i tobie tez malo? No nie zle nie zle, pozaty to chyba normalne że trzeba posprzatac swoje stanowisko pracy. Wedlug ciebie gniazda ma sprzatac sprzataczka? Widocznie jest to twoja jedyna firma w ktorej pracujesz/pracowales dlatego tak tobie zle bo nie masz porownania z inna firma. Proponuje spróbować popracowac w innej firmie i wtedy docenisz to co tu masz. Pozdrawiam

jan
@Zadowolony pracownik Kasiaaa

Bzdura lizusie. Jakby nie było dużego bezrobocia w Gminie Krzyż W. i by był inny większy pracodawca to byście pracowników z Meksyku zatrudniali bo nikt normalny do tego (usunięte przez administratora) by nie przyszedł.

@Zadowolony pracownik Kasiaaa

A może ludziom chodzi o to, że pracują kilka sezonów bez przerwy i nic z tego nie mają? Sorry, propozycje która miała być zadawalajaca a okazuje się, że to umowa do końca sierpnia a potem idźcie na chorobowe... Człowiek się stara naprawdę żeby go doceniono i co? Co mi po kwiatach i bonach. Praca jest fajna, ludzie są fajni i co z tego? Jak nie mają co liczyć na dłuższą umowę...

@jan

Jaki lizusie? Widzę że język przedszkolny ale spoko. Każdy jest kowalem swojego losu każdy może zacząć życie gdzie indziej i zadbać o siebie i swoich bliskich wystarcza chęci i lep na karku. Świat nie kończy się na Gminie Krzyż W. Co to za życie gdy się ciągle narzeka Janie zmień miejsce zamieszkania i zacznij pracę swoich marzeń. Życzę powodzenia

@Anonim

Rozumie wszystko ale ludzie na dzień dobry wiedza że jest to praca sezonowa i co przychodzą nadal mimo że narzekają. Dlaczego nie spróbują gdzie indziej tylko pracuja według w nich najgorszej firmie świata. Ja w tym sensu nie widzę i szukalabym innego wyjścia bo zawsze jakieś jest tylko trzeba głowa pomyśleć. Ale lepiej ponarzekać bo tak łatwiej. Pozdro Anonim

Zadowolony pracownik Kasia

Więc skoro kuznia jest źle wyposażona nie powinien narzekać tylko działać i iść dalej ku lepszemu wyposażeniu... zwykle lenistwo łatwiej narzekać. Slownika nie potrzebuje tym bardziej ort. Serdecznie pozdrawiam.a

Jarhead
@Zadowolony pracownik Kasia

Nie zrozumiałaś przekazu.To świadczy o Twojej inteligencji.Przestań zamieszczać propagandę i tak jak pisałem otwórz słownik ortograficzny. Pozdrawiam

serio??
@Zadowolony pracownik Kasiaaa

Może sytuacja na rynku pracy zmusiła ludzi do pracy w Thule?? Może dlatego, że w naszym rejonie jest największy wskaźnik bezrobocia?? Wyjechać za pracą tak? Pewnie przecież to takie proste! Zostawmy mieszkanie/dom który mamy na kredyt, przenieśmy dziecko/dzieci do innej szkoły i zacznijmy od nowa! No jasne bo to przecież takie proste prawda? Praca w innych miastach czeka a i tanie mieszkania do wynajęcia. Dzieci pewnie też znajdą miejsce w przedszkolach i szkołach. Zastanów się co Ty piszesz. Jak jesteś panną bez dzieci to świat stoi przed Tobą otworem ale jeśli masz dom i go spłacasz, dzieci to uwierz mi zostawienie wszystkiego i wyjechanie za pracą nie jest takie proste więc może dlatego ludzie mimo,że narzekają to ciągle do tego thule wracają? Prawdą jest że w thule można dobrze zarobić w sezonie ale to jak firma traktuje ludzi to jest nie do przyjęcia. Sytuacja z koronawirusem najlepiej to pokazała.

Jas

Napisze krotko praca jak praca ale normy dosc wysokie gdzie musisz na okraglo krecic srubki. Najlepiej jak umiesz pracowac za 3 osoby. Duzo miejsc w biurach po znajomosci i duzo osob biurowych to nawet nie maja pojecia od czego sa w firmie.. i tylko chodza po hali. A biurowi nie maja pojecia o pracy fizycznej a od nas wymagaja. Rekawiczki? Najlepiej masz pracowac bez.. Firma szuka oszczędnosci. Naprawde panstwo biurowych zapraszamy na linie g3 jaka tam norma wysoka. A ludzie sami sa glupi robia jak durni a nikt nie umie otworzyc buzi. Praca bardzo meczaca.. Duzo osob opowiada kiedys bylo lepiej a te czasy juz nie wroca.. Kierownikami zostali ludzie co nigdy nie pracowali fizycznie i mysla ze czlowiek to robot.. niech robi za dwie osoby.

Piotr nie pracownik

Proponuję strajk generalny nikt nie przychodzi do pracy to może się nauczę szacunku ale wszyscy 100% załogi !!!

Rudy
@Piotr nie pracownik

Jestem za. Moze w koncu otworza oczy. Panstwo kierownictwo. Biurowi nie maja pojecia o pracy.. Nowe linie a normy szok.. A kobiety robia i to takie wysokie. Gdzie jedna osoba ma ogarniac 3 stanowiska pracy. Strajk

Kobieta
@Rudy

O jakich liniach mówisz ? Założę się , że pracujesz w Pile. Jedynie na dwóch liniach bagażników na hak zredukowano stanowiska i pracuję się za półtorej osoby, i tak da się zrobić normę i jeszcze dobrze pośmiać. Jednak mogliby lepiej płacić.

Rudy
@Kobieta

Mowa o Huta. Pracuj w Thule grup az po grob. Naprawde praca na montazu to praca ciezka i tylko szybko szybko norma na leb na szyje. Ciezko wyjsc nawet do wc.

Nick-taki-O!
@Piotr nie pracownik

Strajk?? Brawo za krótkowzroczność.. chociaż w sumie jakby się tak mocniej zastanowić to widzę w tym jeden pozytyw, niestety tylko dla Pana - jak hale będą puste może znajdzie Pan gdzieś swój rozum bo chyba od dawna gdzieś się zapodział i leży nieużywany...

Może ktoś po krotce rzetelnie wypisać plusy i minusy?

Juz

Takie pytanie do biurowych i dla ktorych norma w tej firmie jest ważniejsza od zdrowia. Gdzie sprawdzanie temperatury w czasaie epidemi pracownika? To jest kwestia czasu az ktos tam zachoruje.

@Juz

Na płynie do dezynfekcji też oszczędzają... Rozrabiają go z wodą... Więc wychodzi na to, że w czterech literach mają ten wirus. Kasa, kasa, kasa i nic więcej. Najlepiej dla nich by było jakby nas tam zamknęli na kwarantannę, wtedy kasa by się zgadzała.

Kasia Joasia
@Juz

Tam maja ich nie interesuje czy ktos jest chory masz robic i robic. Norma musi byc. Z jakiej racji jak ktos pojdzie na chorobowe w tym czasie gdzie jest epidemia ma zabierania cala premie i duzo ludzi tej firmy chodzi z goraczka do pracy. Nie chce stracic premi

pracownica
@Nagana

To proszę sobie przynieść swój z domu - chyba że Pani oszczędza i nie posiada? Ludzie - jak wam tak źle kto was trzyma na siłę? W około jest tyle cudownych i idealnych zakładów pracy, że na pewno was przyjmą z otwartymi ramionami! Zawsze źle, wieczne narzekanie, za mało, za słabo, na wysokie normy, za ciężko, atmosfera nie odpowiada, pieniądze za niskie - czy jesteście tu wbrew swojej woli? Przykre... bo to co piszecie oznacza, że nie potraficie znaleźć niczego lepszego, nie umiecie niczego docenić, nie umiecie zadbać o swój los tylko wylewacie pomyje na miejsce, w którym pracujecie i to większość długie lata! Po co ja się pytam? Czy ktoś normalny pracowałby gdzieś, gdzie mu tak źle? NIE! Zmieńcie pracę i to już i dajcie pracować tym, którzy są zadowoleni i docenią to co mają!!!!!

@pracownica

Mam swój w domu, ale zakład pracy jest też od tego żeby zapewnić maksimum ochrony w tym czasie, czyż nie? Chętnie poszukałabym nowej pracy ale w tej chwili wydaje się to niemozliwe. A skoro Tobie tak dobrze ( domyślam się kim Pani jest, być może jest o Pani komentarz powyżej ) to po co Pani przywala się do wszystkich o narzekanie? Chyba po coś ta strona powstała? Tak, czy nie? Jesli tyle osób pisze takie opinie to być może warto zdjąć swoje różowe okulary i spojrzeć na to z ich strony... Nie wiem czy Pani zauważyła ale większość opinii tyczy się kierownictwa i jego postępowania względem pracowników a nie samej pracy. Może być też tak, że nie wszyscy opiniujący mają taki sam próg wytrzymałości fizycznej jak inni pracujący na tych samych stanowiskach. Wymieniać można wiele przykładów, ale co może wiedzieć osoba, która chodzi po gniazdach i tu pogada o (usunięte przez administratora) maryni, tam postoi i posłucha...

Ja95

Jak wygląda to wszystko co jest tutaj pisane w Thule w Pile? Tak samo jak w Hucie czy jest w miarę ok? Jak na produkcji? Ktoś jest w stanie napisać w miarę rzetelnie.?

Hahs

Hejt dlaczego? Bo jest epidemia mówią jesteś chory nie przychódz to nie będzie mialo wplywu na umowe po czym zwalniają . Ludzie będą chodzić z gorączką I wirusem I nie dziwne że Ukraina nie mówi jak jest chora ????

CoCieTo

Nie polecam. Atomsfera w pracy nerwowa.. Pracujesz dobrze ale normy dosyc wysokie.. Jestes dobrym pracownikem ale jak nie masz oka u liderki to umowy nie bedziesz mial dluzej. Praca na sezon gdzie na koniec dostaniesz kopa w du@#. Bylo kiedys moze dobrze w tej firmie ale teraz z kazdym rokiem coraz gorzej. Nacisk na normy. Ludzi coraz mniej na lini a jedna osoba musi pracowac za dwie osoby. Kiedys bylo lepiej.. smutne ale prawdziwe

Vegas

Pomocnice zmianowe niech zaczną nosić peleryny niewidki, bo aż oczy bolą kiedy my zapier*dalamy i widzimy jak one skaczą sobie z gniazda do gniazda i przez całe 8 godzin tylko gadają... normalnie my też powinniśmy mieć jakiś dodatek do kłapania jęzorem i podpierania się..

Czy pracodawca Thule. Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

haha

Tak, dobrym słowem ;)

Nagana

O, tak! Robisz normę albo wypad...

Nagana

Dyskryminacja ‼️ ludzie zatrudnieni przez agencje są traktowani jak psy. Nie mamy prawa głosu, choć nie rzadko potrafimy więcej niż inni...(usunięte przez administratora)!

spyrytusz
@Nagana

a nas jak potraktowali, szkoda gadać

@spyrytusz

Jestem w tej samej sytuacji ;/

Ala

Czy w Thule można pracować tylko w weekendy? Jestem osobą uczącą sie w tygodniu

Anioł
@Ala

Niestety, praca tylko w tygodniu, ewentualnie nadgodziny w soboty

Nerai

Nie Polecam. Praca na montazu to praca ponad siły. A GLUPIE Kobiety robia więcej niż wymaga Kierownictowo.. Norma na Velocompact.. Masakra jak osoba z rączki ma zrobic jeszcze wkładkę? WY ludzie jednak jesteście Głupi. Jak mozna pracowac za dwie osoby za marne 2 tys... Nie polecam tylko norma norma jak głupi masz pracowac nawet nie masz czasu wyjsc do WC. Nie polecam pracy tam. Nie polecam....

Kinga
@Nerai

Ja teraz tam pracuje i muszę robić 6 rzeczy na raz bo co bo jestem na sezon to mogę (usunięte przez administratora) Wcześniej było o wiele lepiej. Teraz jest masakra...

BW

Thule Piła - zdecydowanie nie polecam! Folwarczny styl zarządzania zarówno w Pile jak i w Hucie. Większość kierownikow pracuje tam od zawsze i jest to ich pierwszą praca. Maja zerowe pojecie o zarzadzaniu. Pracownicy na produkcji w Pile maja obiecane stałe zatrudnienie, w rzeczywistości jest to praca sezonowa, ostatnie zwolnienia były wiosną teraz znowu szukali ludzi. Jak masz pecha i zachorujesz lub masz wypadek w pracy - nie przedłużają umowy. Bardzo duże obciążenie praca - wiele razy słyszałem narzekania od pracowników biurowych z różnych działów. Pracy jest tyle, że często muszą dodatkowo nadrabiać prace w domu lub brac nadgodziny. Jeżeli ktos z was ma pracę i zastanawia się nad przejściem do Thule to szczerze odradzam! To jest typowy Januszex tylko pod przykrywką korpo. Na szczęście niedługo zwijam się z tego grajdoła.

O której odjeżdża autobus z Krzyża? Chodzi o wszystkie zmiany :)

Czarli315
@Michał

5.30 rano , 13.30 II zmiana , 21.30 nocka

kibic

Do laluni jej duuuuzo brakuje to wyrafinowana jedza i to jeszcze za ladnie powiedziane a co do reszty to masz racje precz z takim pasozytem

Nie znasz mnie ale ja cię znam
@kibic

Współczuję ludziom ktury nadal z nią pracują

Xyz
@kibic

Nie ma to jak dodać wpis i samemu sobie go komentować haha, ale spoko, powiedz kim jesteś to chociaż słownik Ci podrzucę bo widzę że się nudzisz, a tak to chociaż jakieś zajęcie będzie ;) albo weź się do roboty i kup se sam

Zadowolony pracownik Kasia

Co ty człowieku mowisz. Skąd ty wiesz ze nie ma przyjaciół. W firmie jest pare osob z którymi trzyma dobrze.... kto ja poznal ten wie ze jest dobrym człowiekiem mówiącym co mysli.... szkoda ze wszyscy inni tylko cwani za plecami nikt w twarz nic nie powie.... zwykli tchórze....

Wow
@Nie znasz mnie ale ja cię znam

Taki komentarz dales a nawer pisac poprawnie nie umiesz. Widac ze malo inteligencji w tobie, jedyna satysfakcję czujesz jak innym dogryzasz zeby podbudowac sam siebie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.