Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Zadowolony pracownik Kasia

Oliwia kim jestes? Nikt o takim imieniu nie pracowal ani nie pracuje. Skoro tak pewnie sie wypowiadasz to moze sie przedstawisz.

Kajtek

Witajcie, byłem widziałem odczulem na własnym (usunięte przez administratora) wszystko. Potwierdzam słowa poprzedników.(usunięte przez administratora) Zwłaszcza Pani z fotelików i Xpresa. Nie wiem czy jeszcze pracują tam faceci jako liderzy ale jak oni byli to też trafiały się różne charaktery, ale z nimi można było chociaż ,, normalnie,, pogadać. Nie wiem na czym polegała różnica między Panią lider, a Panem liderem, że jest taka różnica w liderowaniu w tej firmie... Owszem jest mówione że jest co praca sezonowa, ale nie może być tak, że 10 ludzi przychodzi na drugą zmianę i każą im iść do domu bo właśnie ich zwalniają... Jeszcze pada propozycja : chcesz to jeszcze dzisiaj możesz zostać w pracy... Powiem tak, chcesz tam pracować? Praca taka jak wszędzie, ale tam musisz mieć twardy charakter i dobra psychikę... A najlepiej to musisz się wykazac bo wtedy nie będą mieli podstaw żeby się czepiać jak wyrazisz publicznie swoje zdanie o którymś z liderów.

Ex
@Kajtek

Potwierdzam Twoje słowa, ale nie wrzucaj wszystkich liderów do jednego worka. Nie wszystkie były "złe". Co do reszty jak najbardziej :)

Kajtek
@Ex

Napisałem, że większość ma charakter taki a nie inny, ale nie wszyscy ????

Warto uprzedzić ludzi że jest to firma pracy sezonowej w ktorej sezon trwa różnie w tym roku o dwa miesiące krócej. Nie jest to firma rozwojowa jak pisali w mediach tylko ponieśli porażkę a teraz " czołgają się". Także przyszłości w Thule nie ma. Przykre jest tylko to że na rozmowie wstępnej usłyszymy że praca jest i po przepracowaniu tysiąca godzin jest możliwość przejścia na umowę firmową a okazuje się że nie. Według mnie firma poniosła porażkę zachlysneli się możliwościami które ich przerosły ale kombinują dalej także pracownik jest tylko numerkiem do wyrobienia normy który nie ma prawa zachorować. Standart w dzisiejszych czasach. Podsumowując FIRMA DLA STUDENTÓW. MŁODYCH SILNYCH NIE CHORUJĄCYCH KTÓRYCH W KAZDEJ CHWILI MOŻNA ZBYĆ . Nie dla poważnych ludzi chcących mieć stabilizację życiową.

Stefan

Dlaczego sezon trwał 2 miesiące krócej? Z reguły trwało to do lipca.

Dominik

Dokładnie. Firma dziś jednak może przetrwać, kwestia influencerów itp(usunięte przez administratora)

@Stefan

Tego nie wie nikt. Oni sami zapewne też nie wiedzą nic.

Kredka
@Dominik

Proszę nie obrażać pracowników, bo nie jesteśmy członkami żadnej sekty - i niech Pan poczyta najpierw co to jest sekta zanim zacznie wypisywać takie rzeczy.

TylkoJa

Tak czytam wszystkie opinie i to jest Prawda. Jeśli jesteś pracownikiem fizycznym tej firmy jesteś nikim. Jak taki pies..Zrób to zrób to.. podłogi umyj normę zrób..Nie polecam firmy. Jedynie pracownik biurowy jest kimś.. Pracownik to dno. Masz pracowac jak taki osioł..Jedynie można napluc im na chodnik tam. Zero szacunku do pracownika. Ludzie w końcu trzeba coś z tym zrobić..Nie można z siebie robić niewolnika.

Kredka
@TylkoJa

Gwizdano na Pana/Panią lub wołano do nogi że porównuje się z psem? Niesamowite... opinia jest negatywna bo ktoś kazał coś robić? Zazwyczaj chodząc do pracy idzie się wykonać jakieś zadania, pracując na produkcji to chyba normalne że zadaniem jest wyrobienie normy..? :) Proszę spróbować gdzieś w tartaku to wtedy Pan/Pani zobaczy co to ciężka praca i przekona się, że mycie podłogi w ramach przygotowania stanowiska dla kolejnej zmiany to powszechny standard.

Aldona 44

Moim zdaniem jeżeli ktoś nie chce pracować to nie bedzie, nawet jakby wypłatę dostawał na tacy to i tak bedzie źle i nieważne ile w tym momencie by zarobił. Praca jak każda inna musisz zrobić swoje i tyle. Takie czasy, że nie ma nic za darmo. A na takim forum to najlepiej fime obsmarować. Ja jestem zadowolona z pracy, choć też są różne dni lepsze i gorsze, ale aż tak źle jak czytam niektóre komentarze to nie jest.

Alehandro

W thule zabrakło dobrych kierowników.Odeszli stąd już bardzo dawno.(usunięte przez administratora)

Kit
@Alehandro

Bardzo dobra opina. Kierownictwo nic sobie z ludzi nie robi. Proszę bardzo robcie tak dalej to nawet (usunięte przez administratora)nie będzie chciała tutaj pracowac. (usunięte przez administratora) Najlepiej jak pracujesz za 3 osoby. Nie macie pojęcia o pracy fizycznej biurowi.

@Kit

(usunięte przez administratora)Byłem drugi raz na rozmowie i siedziałem na tej ich białej(usunięte przez administratora)stołówce.(usunięte przez administratora) Thule fajnie wygląda tylko z pociągu jak się wjeżdża, jest świecący napis(usunięte przez administratora) tak niby ładnie i fajnie, ale co z tego jak ludzie do tego nie dojrzeli jeszcze? (usunięte przez administratora)

Kibic

Praca jak praca wszedzie trzeba robic ale nie ponad sily jest w pile (usunięte przez administratora)

@Kibic

(usunięte przez administratora) No ale... ona robi mobbing i to nie chodzi że taka jest, chodzi o to dlaczego w pacy się tak zachowuje? Broni swojej posadki, może zusu za nią nie płacą? Dobry (usunięte przez administratora) Thule.

Dominik

Niestety liczyłem na nich bardzo. Stawki przez agencję są o kilka groszy lepsze niż w największym zakładzie w Pile. Przeliczyłem się. Zatrudniają jak są zamówienia a potem wykopują. Niestety stworzyła się tam nieprzyjemna atmosfera dla nowych. Nie wiem...boją się o własne stanowiska? No ale nie będę pisał o mobbingu, traktowania ludzi źle bo to się oczywiście zdarza tam często. Kwestia pracy. Jest to montownia. Test wkręcania śrubki nie służy niczemu. Kierownik ogląda cię jak niewolnika na targu i ocenia czy się nadajesz. Oczywiście to taki chwyt. Praca z reguły przez agencję jest na kilka tygodni jak są zamówienia. Jest ciężka, elementy montowane są ciężkie i to dość spore gabaryty, trzeba uważać bardzo na jakość. Praca fizyczna to tak na prawdę jest dla dobrego ślusarza co zna większość podstawowych urządzeń, nitowanie, wiercenie itp. No ale i tak cię zakrzyczą inni bo się boją o pracę dla siebie. Ja zostałem bardzo źle przez nich potraktowany, kierownictwo nie umie zwalniać, wiszą jakieś listy kto jest w następnym tygodniu w pracy, jak cię nie ma to cię nie ma. Lepiej nie idź do kierownika bo będzie jakiś dziwny, jakby cię z jakiejś sekty wypraszali. Pracowałem w wielu tego typu zakładach przez agencję i zasady zawsze są jasne, tu jest jakoś dziwnie. System dzwonków na przerwy itd. No to jest montownia przez agencję. Masz być dobrym ślusarzem, weź złóż rower to mniej więcej zaznasz co to za praca, w całości od każdej śrubki. Poza tym masz mieć siłę, kartony z produktem same się nie zapakują a jest ciężko. Na pewno nikt tego długo nie wytrzyma. No i odporność psychiczna. Wiecie...tam ludzie też z nikąd się nie wzięli. A co niektórzy jakby zostali zesłani na front wschodni przez SS.

Nie polecam pracować na montazu. Musisz najlepiej pracowac ponad siły umowy na tydzien. Nie polecam Firmy. W

Były.
@Kasia

To jest Prawda. Pracownik to zero w tej firmie. Robisz jak osioł. Zero benifitow. Nie polecam wracasz do domu zmęczony że nie masz siły na nic.

Pan Andrzej.

Najlepiej masz pracowac za dwie osoby. Umowy na tydzien, miesiac.. Wypłaty 2 tys. Normy z kosmosu na montazu. Ale też same Kobiety robia a kierownictwo kase liczy. Nie polecam firmy. Zero szacunku do pracownika.

Bartosz
@Pan Andrzej.

Czy normy są tak wysoko ustawione, że ciężko jest uzyskać premie? Ciekawy jestem czy firma oferuje także inne benefity, które mogą podnieść wysokość wypłaty.

@Bartosz

Tak, normy są wysoko ustawione a dodatkowych benefitów brak. Dodam, że normy podkręca kierownictwo w Polsce... Po kilka miesięcy wykonujesz jedna pracę, na jednym stanowisku. Nie ma rotacji. Na dłuższą metę, to mocno męczące, jeśli kilka miesięcy robisz przez 8 godzin co 2-3 minuty jedną czynność.

Edyta

Dziękujemy Ci za te cenne rady, ale być może problem jest nieco bardziej złożony, niż myślisz. Nie należy patrzeć na pewne rzeczy w sposób tak jednostronny. Co więcej - nie wiemy nawet, z jakiej perspektywy się właściwie wypowiadasz: jako obserwator firmy Thule czy też jako jej pracownik. Zechcesz nam zatem powiedzieć? Zachęcam Cię bardzo serdecznie do dalszej dyskusji.

AK
@Edyta

Jakie ma to znaczenie czy jako pracownik czy jako obserwator?Jeśli człowiek traktuje z góry drógiego człowieka ,dyskriminuje go i poniża albo nie szanuje ,to nie ma co się dziwić że wiekszość ludzi pisze negatywnie o tym zakładzie. Z resztą wszędzie jest tak samo. Liczy byle sztuka i norma.

Edyta
@AK

Ma to przecież bardzo duże znaczenie. Jako obserwator nie możesz wiedzieć o danym pracodawcy tego, co pracownik. Chyba przyznasz mi rację co do tego. Po raz kolejny muszę Ci powiedzieć, żebyś nie upraszczał tu takich kwestii. Tymczasem nawet nie wiemy, czy sam jesteś pracownikiem w firmie Thule. Zechcesz nam to zatem zdradzić?

AK
@Edyta

Żyjemy w wolnym kraju,i czy będe pisał opinie o danym zakładzie pracując w nim czy nie pracując ,i czy bede pisał pozytywnie czy negatywnie . To już moja sprawa.

@Edyta

A pracowałeś/as w Thule w Pile ? Chyba że masz stałą umowę i też lizesz tyłek i bronisz firmy to jest porażka nie firma!

Były

Tak pracowałem w Thule w Pile miałem umowę anulowaną (usunięte przez administratora)

przyszły pracownik

To pracownicy nie umieją się postawić. Jaka pani krzyczy na pracowników proszę podać nazwisko. Mobing jest w Polsce karalny, ale niewiele osób o tym wie.

Arek

Nie polecam firmy!!! Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wypłaty śmiech na sali..Wymagania z kosmosu masz najlepiej (usunięte przez administratora) za dwóch..i nawet do wc. Nie możesz iść...Tylko normy NORMY normy NORMY.. Nie polecam Firmy...Z każdym rokiem coraz większy (usunięte przez administratora)

Leszek

Dla mnie opinia byłego pracownika , który odszedł z niewiadomego powodu nigdy nie jest obiektywna, ja polecam!

Była pracownica

Nie szanują ludzi. Można stawać na głowie, godzić się na wszystko a i tak zostaną ludzie którzy albo dobrze się podlizuja, albo.. W sumie nikt nie wie dlaczego. Nie polecam firmy. Tam potrzeba (usunięte przez administratora) a nie ludzi wykształconych. Nie ma kto zarządzac, nie znają się kompletnie na niczym nie wróżę przyszłości

Drajwer

Obsługa bardzo kiepska Czas na rozładunki niekończący się O godz.13.30 bardzo zapracowani twierdząc że przyjdzie następną zmiana to rozładunek A wcześniej od 10 minut stali w magazynie i rozmawiali o (usunięte przez administratora) Maryni.Zaco im płacą? .

Sopel

Kury, znalazły dzisiaj kokosa..

malutki

To prawda ale wszyscy tak zwani liderzy tacy sa hamstwo nie ma granic a te w pomaranczowych koszulkach jeszcze gorsi podpierdalacze

Edit

Hhaa norma norma na ride alongu to podstawa a Pani Wiesia lubi sie podrzec na pracownikow zeby (usunięte przez administratora) a pozniej na sam koniec sie stoi bo nie ma pracy i zjeby od mistrza czemu stoicie hahaha paranoja... ale kwestia podejscia i pozwolenia wejscia sobie na.glowe.. Osobiscie za pocisniecie Pani Wiesi jest sie wyslanym.na inna linie albo podpierdolenie takiej osoby do kierownika . Zenada

Przede wszystkim nikt nie został zwolniony tylko nie zostały przedłużone kończące się umowy z czym każdy podpisujący umowę terminową powinien się liczyć. A tak na marginesie dziwne że najgłośniej krzyczą ci, którzy dawali najmniej od siebie i najwięcej kombinowali ze zwolnieniami a teraz zgrywają najbardziej pokrzywdzonych i żalą się nawet staroście.

Jazda

Tak kombinowali, chodzili bez chorobowego i przychodzili na nadgodziny brawo za skreślanie wszystkich jedną osoba pani liderko hehe :)

mysza

Nie prawda . Osoby które miały umowy na dłuższy okres dostały tygodniowe wypowiedzenia i nie kombinowały ze zwolnieniami . Proszę nie oczerniać uczciwych pracowników . A o tym że jest to praca sezonowa na spotkaniu rekrutacyjnym nie było ani słowa , wręcz przeciwnie zachwalano jaka to rozwojowa firma.

Tzw podpier...

Wszyscy tak bardzo narzekacie i zalicie się że tak źle i fatalnie ale nikt tu nikogo nie trzyma na siłę uwierzcie możecie odejść w każdej chwili. Serio. A jak było tak źle to cieszcie się że juz was tu nie ma. My się cieszymy.

Tzn.opierdalacz
@Tzw podpier...

I co ty chłopie prezentujesz słowami "my się cieszymy" proszę to jest przykład lidera Thule group ciekawe czy byś się cieszył potraktowany przez swoją ukochaną firmę spokojnieee na każdego przyjdzie pora ;) pozdrawiam

@Tzw podpier...

Oj, chyba kogoś zabolało kilka słów prawdy

Ona

A byłes, byłaś w samym środku mrowiska, że wiesz, które mrówki kąsają najbardziej?

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.