Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Dzoss

Ludzie pozwalniani, dodatki zabrane, urlopy wykorzystane. Nie ma ludzi chętnych do pracy to trzeba do wszystkiego dorabiać ideologię typu poznawanie innych kultur składając bagażniki.. :). W ostatnim czasie klimat w pracy bardzo się zepsuł.

@Dzoss

Aktualizacja drogi Dzoss: Ludzi cały czas zatrudniają i chętnych chyba nie brakuje, dodatki przywrócone, na urlopy ludzie chodzą. Więc jak wypisujesz co jest złe, to napisz też o tym co dobre.. Aj... Ludzie - szkoda życia na narzekanie!

Haha
@Jodo

Yyy.. tak. Dodatki przywrócone na grudzień, po wielkich dyskusjach i małym buncie pracowników, na urlopy ludzie chodzą, ale wtedy kiedy zaklad im pozwoli( a ten przesuwał terminy co chwile), ludzi nie brakuje,bo biora juz wszystkich,nie patrząc tak jak to kiedys było na ocenę..

Haha
@Jodo

aaa i nie wszyscy mogą isc na urlop.. pracownicy sezonowi nie mogą :) chyba, że wyproszą sobie urlop, pracują cały rok jak stałe osoby, ale urlopy w okresie letnim ich juz nie obowiązują..

@Haha

Czy osoby zatrudnione przez agencje też dostaną bony świąteczne? Orientuje się ktoś?

.. M

Ci co starają się na nowych liderów powinni być sprawdzani jak traktują innych i jak się zachowują na tym stanowisku, a nie ze robią wszystko na chamsko i na siłę bo oni muszą mieć perfekcyjnie i na czas. To one psują też zakład, bo stare liderki które wywalczyły sobie i wyprawowaly jakieś zasady i umieją się zachować z szacunkiem do innych to nowe liderki za podlizanie się mistrzyniom to rujnują.

Andre

Dzień dobry ja się wypowiem na temat pracy jako Operator maszyn na maszynach brakowało ludzi by chodziły wszystkie maszyny no cóż jak zrobiłeś na maszynie dane zlecenie musiałeś po skończeniu przejść na inną maszynę by robić następne zlecenie no ale widać że nie chętnie ludzie chcą pracować w Thule dlatego tam brakuje ludzi by obstawili wszystkie działy i maszyny może się co nie którzy zemna nie zgodzą z tym co napisałem szanuję rozumiem kazdy ma swoje zdanie ja to szanuje i rozumiem.Pozdrawiam serdecznie

Andre

A nikt nie pisał o Operator Maszyn tam też są normy ponoć 77 czy 80sztuk na godzinę drodzy państwo nieda się zrobić 80sztuk na godzinę jeśli jeszcze musimy zrobić otworowanie zanim nam maszyna zegnie profil też szybko nieda się robić przy maszynie jak maszyna wolno idzie więc drodzy majstrowie bez nerwów niema co denerwować się na operatów maszyn.Pozdrawiam

Andre

Witam a proszę mi powiedzieć czy Październik i Listopad też będzie praca w Thule czy od grudnia nowe przyjęcia.Pozdrawiam

lolo
@Andre

Praca jest,póki co zwolnień niema i idzie wszystko na pełnych obrotach. Oby tak dalej.

@lolo

A powiedz mi jak jestem na zwolnieniu chorobowym np to czy na Listopad przedłuża mi umowę.

Lol
@Andre

Według prawa pracodawca nie można przedłużyć umowy jeśli ktoś jest na zwolnieniu chorobowym.

Malami

Pracuje w tej firmie 5 mc i jestem zadowolona, naprawdę miła atmosfera ludzie ok i liderzy też super. Żyliśmy się bardzo z jedną Liderką z którą pracowaliśmy od tygodnia pracy. A chetnie czekam na te osoby które narobiły takiego rambarasu na caly zakład żeby miały chociaż godność spojrzeć tym osobom prosto w oczy i twarz. Któe zostałe przez nie bardzo skrzywdzone, pracowaly raptem 3 tygodnie i narobily tylko rambarasu. Miałyście problem trzeba było to wyjasnic prosto w oczy a nie robic taki (usunięte przez administratora) komuś kto pracuje w tej firmie kupe lat.

Hmmm

Jest coraz gorzej. Liderzy szkola świeżych pracownikowi żeby byli w zastępstwie na pakowaniu gdy liderzy są na urlopie A gdy wracają stoją na montażu A świeży lideruja. Żałosne, liderzy z dlugoletnik stażem z wyrabiana norma bez jakiegokolwiek błędu montuja A świeży gdzie nie ogarniaja normy popełniają błędy są na pakowaniu. I te teksty"wyszkol ja czy jego bo będziesz na urlopie A linia musi isc" Ty szkolisz dajesz z siebie wszystko A później stoisz na montażu (usunięte przez administratora) żałosne

A no
@Hmmm

Mało tego świeży się upierali że nie chcą liderowac A zgodzili się niby dlatego że są w zastepstwie tydzień czy dwa A lideruja już kolejne miesiące A ci w pomarańczowych montuja. Chore

Pracownik sez

Pracuję od początku sezonu (styczeń) i jak dla mnie jest ok. W czasie kiedy inne firmy się zamykały u nas robili tak, żeby było dobrze. Też zwolnionych zostało trochę ludzi, ale zaraz szybko przyjmowali ponownie. Praca jak praca - są zadania i trzeba je wykonać ale mi się osobiście podoba (może dlatego że mam porównanie z innymi zakładami w pobliżu).

Ag12

Fenomen firmy. Najwieksze nygusy dostaja stawki lidera i lepsza kase. Od tych co dobrze pracuja na kilku stanowiskach. Atmosfera? Nerwowa. Najlepiej szkolenie 15 min. I masz jeba..c stawki lidera po znajomosci lub za ladny usmieszek.

Andrzej.

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Thule proszę mi powiedzieć jaka jest tam jest i jaka jest atmosfera zakładzie pracy czy ludzie są wobec siebie mily uprzejmi.

XYZ
@Andrzej.

To już zależy gdzie Pan trafi :) bo oczywiste jest, że jak w każdym miejscu na świecie ludzie są różni, każdy ma swoje zdanie, różne odczucia. Z mojej strony polecam przekonać się samemu :)

Pola

Witam. Czy firma obecnie funkcjonuje w dobie koronowirusa?

@Pola

Funkcjonuje, zatrudnia cały czas ludzi.

Jwu

Thule to (usunięte przez administratora) Jeśli pojdziesz na montaz.. To polecam jechac do domu. Najgorsza robota jaka mialem w zyciu.

@Jwu

Mam nadzieję, że wsiadłeś w autobus/samochód, pojechałeś do domu i nie wróciłeś bo przez takie osoby psuje się atmosfera.

XYZ
@Jwu

No i zobacz. Praca Ci się nie podoba - okej, każdy musi/próbuje znaleźć coś za siebie, to Twoja opinia. Jednak używanie niestosownego/obraźliwego słownictwa nie wskazuje na negatyw firmy tylko na kompletny brak kultury u Twojej osoby :) Może gdybyś czasem pomyślał/pomyślała o samokształceniu siebie i swojej osobowości to nie musiałbyś podejmować tego typu pracy, która sądząc po powyższej opinii była daleką od Twoich oczekiwań.

kox

wszystko fajnie,. polecam.

@kox

Ja też, mimo tego co piszą niektórzy sezonowi-tygodniowi lub kilkudniowi "pracownicy". Wypłaty są ZAWSZE na czas - ostatnio ładne, bonusy wróciły, i nie mam sie do czego przyczepic.

Karo

Ja pracuję już kolejny sezon i jestem zadowolona. Jestem informowana że jest to praca sezonowa i wiem na co się piszę. Normy są wysokie, ale wyrabiamy na naszej linii bez problemu. Jednemu się podoba, drugiemu nie, ale jeśli komuś praca nie odpowiada to zawsze może ją zmienić.

BB

a kto zmuszał do pracy w boze ciało? Fajnie dostać 200% nie? każdy chce przyjść bo kasa z tego dobra więc o co chodzi? nie chcesz nie przychodzisz. A ze za 4 bryadowke masz kilka stówek tylko dlatego ze chodzis do pracy na inne godziny to już nie wspomnisz? też bym tak chciał. Masz racje nie wracaj.

Xxx
@BB

Najpierw trzeba dostać te 200%. Jak zwykle obiecanki cacanki. A co do brygadówki. To BB zapraszam za te kilka stówek jak twierdzisz na weekendy do pracy a zwlaszcza na drugą zmianę. Zawsze możesz się także wykazać na czterobrygadówce za kilka stówek ????

Rudi

Nie ma co ze soba zrobic to odbiera a nie rozmawia i obserwuje. Pozdrawiam Cieplutko.

Sandrea

Smiech na sali ta cala firma. Ludzie obudzcie sie w koncu. Nikomu nie polecam pracy tutaj. Zero szacunku do pracownika. Dzien wyplaty i jeszcze Ciebie oszukaja z premia. A kierownictwo sie bawi na calego. Zabrali ludzi wczasy pod grusza , bony a sobie w biurach roia premie a My ludzie na nich pracujemy. Nie polecam Nie polecam. Ludzi zwalniali teraz przyjmuja na jak dlugo Dwa miesiace? A potem Kopniak w (usunięte przez administratora) i narazie. Pracownik jak jeden mistrz zmiamowy powiedzial jest nikim w tej firmie , wyciskany jak cytryna ile sie da.

BB
@Sandrea

Jak ci się wypłata nie zgadza to idź do kadr, zawsze wyrównują jak się ktoś pomyli, co za problem? a nie piszesz w internecie ze cie ktoś (usunięte przez administratora) A co do zatrudnienia przecież mówia ze praca na sezon tylko. Jak idziesz truskawki zbierac to tez liczysz na to ze caly rok będzie praca i później się obrazasz ze jednak nie ma?

Robertveldeniro

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem

Dko89op

Czytając opinie o tej firmie stwierdzam że nie warto tam pracować .

Knajt

Jak firmie tyle nagle pracy. To mam pytanie czemu ludzia zabrali kase na wakacje? Jaki byl kryzys? Nie było w tej firmie.. a ludzie glupi za wszystko sie zgodza. Nam zabrali a miedzy soba sie podziela kasa za plan wykonany. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.