Opinie o Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd o rekrutacji.


Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd w Warszawa

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd? Można dołączyć rodzinę?

Obywatel
Były pracownik
@Pytanie

W firmie BHMD nie ma i nie będzie czegoś takiego jak pakiet medyczny, jeśli ktoś sądzi inaczej to pozdrawiam serdecznie. Firma ledwo ciągnie do przodu, walczy o utrzymanie na rynku, jeśli ktoś chce tam pracować to chyba po to żeby stać się tanią siłą roboczą, pierwsza lepsza firma motoryzacyjna zapewnia lepsze warunki na start

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
 Pytanie

Czy firma Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd? Można dołączyć rodzinę?

Obywatel
Były pracownik
@Pytanie

W firmie BHMD nie ma i nie będzie czegoś takiego jak pakiet medyczny, jeśli ktoś sądzi inaczej to pozdrawiam serdecznie. Firma ledwo ciągnie do przodu, walczy o utrzymanie na rynku, jeśli ktoś chce tam pracować to chyba po to żeby stać się tanią siłą roboczą, pierwsza lepsza firma motoryzacyjna zapewnia lepsze warunki na start

Mikołaj
@Obywatel

To niepokojące co napisałeś o aktualnej sytuacji firmy Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd. Czy mam przez to rozumieć, że o podwyżki dla pracowników może być ciężko od tego roku?

W201 Nowy wpis
Klient
@Mikołaj

Firma rządzi się swoimi prawami. Jest źle, ale "jest dobrze":) BHMD straciło udziały w rynku, utraciło klientów tych mniejszych, średnich i największych. Biznesu części samochodowych nie da się prowadzić sprowadzając znaczną część oferty pod klienta. Pani M. uważa, że typowe częsci są na stanie i niczego nie brakuje w ofercie. Jednak prawda jest zupełnie inna, często nie ma "typówki" na stanie, a klient idzie do konkurencji. Jak kto lubi. Jeśli coś mają na stanie to od nich kupuję, jednak większość zakupów robię gdzie indziej, bo tam nie ma problemów z dostępnością i nie słyszę w słuchawce, że dana pozycja może być "na jutro". Pozdrawiam wiedzacych co w trawie piszczy...

Andrzej Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Obywatel

Jako były pracownik bardzo się cieszę z atmosfery tam panującej (: Zawsze odradzam zakupy w tym obecnie sklepie motoryzacyjnym. Ciekawe czy nadal odklejacie namaczając gąbeczką naklejki z Chińskich części blacharskich które korozja łapie już w transporcie (: Pozdrawiam kerownika pawełka i jego podwładnych którzy okradli mi szafkę przed zabraniem rzeczy. Czy nadal ciężko zarobić tam na talerz? Czy w "stołówce" jest w końcu czyściej niż w kiblu? panią MD też pozdrawiam wspaniała osoba która potrafi doskonale wybrać pracowników pod siebie i najniższe stawki na rynku.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd?

Warsladt
Klient
@Pytanie

Warunki zatrudnienia nie napawają optymizmem. Najlepiej kontrakt B2B czyli samozatrudnienie za jak najmniejszą kasę. Firma obecnie ledwo wiąże koniec z końcem a pracownik to tylko dodatkowy koszt. Rynek automotiive dynamicznie się rozwija a firma BHMD szybko się kurczy.. Dzieki odpowiednim "plecom" firma jednak nie upadnie. Sposób dostarczania towaru do warsztatów urąga wszelkim standardom tej branży,. Nie raz miałem części dostarczone z opóźnieniem. A samochód klienta na podnośniki. Jeśli ktoś lubi czasy PRL-u to polecam...

BHMD
Pracownik
@Warsladt

Jeżeli Pan faktycznie reprezentuje warsztat, proszę o kontakt na maila bhmd@bhmd.pl , sprawdzimy który kierowca dowozi Panu części i dlaczego ma Pan opóżnione dostawy. Rzeczywiście korzystamy z usług transportowych firmy zewnętrznej, jest to relacja B2B , postaramy się wyjaśnić sytuację, jeżeli opóżnienia miały miejsce. Staramy się, żeby części przyjeżdżały na czas, ponieważ mamy świadomość kłopotów warsztatów wynikających z nieterminowej dostawy, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby współpracująca z nami firma transportowa działała bez zarzutu. .

Warsladt
Klient
@BHMD

Kupuję u Państwa już tylko sporadycznie właśnie z powodu opóźnionych dostaw towaru.. Jestescie ewenementem w branży. Inne hurtownie dostarczają towar zawsze na czas. Oprócz tego macie problem z dostępnoscia częsci do typowych aut. Podpisalem juz umowę z inną hurtownią, ktora nie ma takich problemów dlatego nie będę pisal emailem szczegółów. Proszę mieć na względzie, że dla warsztatu ważniejsza od ceny jest terminowa dostawa i dobra dostępność czyli to czego nie ma firma BHMD.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd? Czy kandydat na stanowisko Pracownik biurowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Focus
Klient

Na kilkanaście pozycji do typowego Focusa mieli tylko kilka ma stanie. Brawo! Pozostałe musiałem organizować gdzie indziej. Nie uśmiecha mi się tu kupować, wolę wszystko ogarnąć w jednym miejscu i się więcej nie denerwować. Bardzo słabo zaopatrzeni. "Fantastyczny" transport BHMD przemilczę...

Pytanie
 Pytanie

Czy Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd ma ściśle ustalone godziny pracy?

Stasiek
Pracownik

Lata świetności firma BHMD ma dawno już za sobą. Dzień dzisiejszy to proza życia, walka o przetrwanie na rynku. Firma nie upadnie tak od razu a mówiąc wprost raczej nie upadnie wcale lecz dobrze się tu nie dzieje, oj nie, Jeśli szukasz pracy, jako początkujący to nawet niezła opcja, jeśli masz doświadczenie, szukaj gdzie indziej, bo szkoda Twojego czasu. Pozdrawiam wiedzących o co chodzi.

cziwas
Były pracownik

Witam pracowałem tam kilka miesięcy , ogólnie robota byłaby spoko gdyby nie niektóre osoby,np. (usunięte przez administratora) kierownika pracuje tez jeden (usunięte przez administratora)z długimi włosami wiadomo o kim mowa (: kasa do (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@kosio
Pracownik
@Pytanie

Tak , wiec każdy Dział ma kierownika i zastępcę/brygadzistę,

Fast klima

Pozdrowienia za dostępność skraplacza do VW Polo 35480-NRF. Nie ma typowego towaru, to jak ma być dobrze? Gdzie indziej towar dostępny bez problemu.

BHMD
Pracownik
@Fast klima

Dziękujemy za wpisany komentarz. Skraplacz 35480-NRF nie przychodzi w dostawie, nie ma go w magazynie producenta, mamy zamówione te skraplacze, niestety aktualnie nie są dostępne w NRFie. Natomiast mamy na stanie ten skraplacz od innego producenta, porównywalnej jakości, w niższej cenie (numer katalogowy 053-016-0015-DPO).

Fast klima
Klient
@BHMD

Dziękuję za odpowiedż. Jednak twierdzenie, że chiński skraplacz jest porównywalnej jakości z NRF-em jest świadectwem Państwa niekompetencji. Chyba ze to mial byc zart, to co innego. Żaden renomowany serwis klimatyzacji nie zarekomenduje tego swoim klientom. Poza tym wcześniej nie było tego chińczyka na stanie.

Fast klima
Klient
@BHMD

Na podobnej zasadzie można stwierdzić że elementy zawieszenia max-gear są porównywalnej jakości z Lemforderem a filtry jc Premium to porównywalna jakość z Knechtem. You made my day. Dawno się tak nie ubawiłem.

Fast klima
Klient
 Pytanie
@Fast klima

Wymieniony stary skraplacz okazał się właśnie tym produktem, który Państwo rekomendują. Wytrzymał 18 miesięcy i się rozszczelnił. I czysto informacyjnie: mogę jako warsztat ten skraplacz kupić bezpośrednio od firmy na A taniej niż u Państwa. Może mam Wam zrobić dobrą ofertę na tą pozycję lub całe "DPO"? Reasumując: skraplacz wymieniony na NRF i wiem że klient długo pojeździ.

BHMD
Pracownik
@Fast klima

NRF to nasz bardzo dobry Partner Handlowy , cieszymy się, że produkty NRF mają tak świetną opinię na rynku.Są chętnie kupowane i czasem pojawiają się problemy z dostępnością , tak jak w przypadku tej części, której brakuje w magazynach NRF w Danii.

Fast klima
Klient
 Pytanie
@BHMD

Szanowni Państwo, czy Wy w ogóle czytacie posty czy odpowiada jakiś student? Nie kwestionowałem jakości NRF, wręcz przeciwnie, zachwalałem jakość kupując ten produkt gdzie indziej bo u Was nie było. Regularnie montuję NRF-a. Kwestionowałem porównanie mernej jakości skraplacza "Depo" i wysokiej jakości NRF-a co Państwo uczynili. Dziwicie się że brakuje towaru w środku sezonu klimatyzacji? Błagam ,to się zdarza w NRF-ie i Nissensie co roku. Trzeba wcześniej robić zatowarowaniee, ale to oczywiście kosztuje. Zamawiacie towar od wczoraj? Wasza konkurencja ma te skraplacze NRF na stanie a to najlepszy dowód, że można to ogarnąć.

Marton96

No nie wiem, ja pracuję i nie jest żle. Tutaj to chyba konkurent się wyżywa, różne nicki, wkoło to samo, na pewno tragedii nie ma.

Aries91

Jest spoko, kasa na czas a w poprzedniej firmie bywało różnie

Kamil
@Aries91

Możesz rozwinąć swój wpis? Spoko czyli jak? Możesz opisać warunki pracy i atmosferę? Z góry dziękuję.

Borubar
@Kamil

Jest spoko, czyli obniżanie pensji pracownikom. Jest spoko, czyli nieustanne spadki sprzedaży. Jest spoko, czyli firma balansuje na krawędzi opłacalności. Jest spoko, czyli kupowanie u pośredników a nie bezpośrednio u producenta. Jest spoko, czyli dostarczanie klientom towaru z opóźnieniem tak jak pasuje firmie dostarczającej towar BHMD autami w "super" stanie technicznym. W tej firmie nie mówi się o przyszłości, tylko o przetrwaniu. Smutne ale prawdziwe.

Henry

Nie ma nic dziwnego w tym, że firma zamyka oddziały nie dające odpowiednich wyników. Generalnie dobry pracodawca, więc warto tu pracować.

Saabik
@Henry

Owszem, ale to tylko potwierdzenie, że firma traci udziały w rynku. Poza tym dobrze wiemy, że na Arkuszowej są dramatyczne spadki sprzedaży. To sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi a nie żadna hurtownia. Nie jest to wcale dobry pracodawca. Nie polecam pracy tutaj. Perspektywy żadne.

Czarek

@Koko W końcu mają opinię bardzo dobrego pracodawcy i właśnie w ten sposób zapracowali na nią!!

Dorato
@Czarek

Dobrego pracodawcy? Dobry żart! Dobry pracodawca nie ucina pensji swoim pracownikom. Koronawirus oczywiście doświadczył wszystkich ale w innych firmach z branży nie obniżają pensji i patrzą optymistycznie w przyszłość. BHMD ma opinię firmy nie radzącej sobie na rynku, firmy bez potencjału ze spadającymi obrotami oraz niesolidnego dostawcy części dla swoich klientów z "profesjonalną" dostawą części. Spójrzmy prawdzie w oczy, firma walczy o przetrwanie. Tu sìę nie pije szampana.

Klient

Potwierdzam, fiŕma świadcząca usługi transportowe dla BHMD dostarcza towar jak chce. Prowadzę warsztat i miałem tego dosyć dlatego już częsci kupuję w innej hurtowni, która dostarcza towar na czas. BHMD zwìekszylo cenę niektórych linii produktów o kilka procent, ale skoro nie kupują już towaru bezpośrednio, to wszystko się wyjaśniło. Ogólnie ta firma straciła w oczach klientów bardzo dużo. Żaden warsztat nie może sobie pozwolić na opóźnione dostawy, tak jak to robi BHMD. Firma dziala jak za komuny, robi łaskę, że dostarczy towar. Firmo BHMD, to już nie te czasy, pora się obudzić z letargu. Zresztą to już nie ma znaczenia, bo to żadna hurtownia tylko sklep motoryzacyjny niskich lotów.(usunięte przez administratora)

BHMD
@Klient

Dzień dobry, prosimy o maila na adres bhmd@bhmd.pl z nazwą Pana firmy i jej lokalizacją. Współpracujemy z zewnętrzną firmą świadczącą dla nas usługi transportowe i chcielibyśmy wiedzieć gdzie znajduje się Pana warsztat, do którego części nie trafiały na czas. Skontaktujemy się z Państwem, żeby wyjaśnić kiedy i dlaczego występowały problemy. Firma świadcząca dla nas usługi transportowe zatrudnia wielu kierowców, są wśród nich kierowcy bardzo lubiani i dobrze oceniani przez Klientów, dlatego zależy nam bardzo na informacji, której trasy dotyczy Pana opinia.

Klient
@BHMD

Dzień dobry, bardzo dziękuję za odpowiedź, lecz nie skorzystam z propozycji napisania do Państwa e-maila, ponieważ bez problemu znalazłem inną hurtownię, która dostarcza mi części zawsze na czas i w dobrej cenie. Nadmienię, że nie dostarczenie części na czas było u Państwa nagminne, to nie był pojedynczy incydent. Odnośnie kierowców "lubianych i dobrze ocenianych" mam zupełnie inne zdanie, podobnie jak właściciele innych warsztatów samochodowych z którymi rozmawiałem. Nadmienię jeszcze, że stan techniczny pojazdów dowożących Państwa towar woła o pomstę do nieba i jest po prostu skandaliczny. To jest Wasza wizytówka, zdezelowane pojazdy, które na pewno nie mają ważnych badań technicznych zdobytych w sposób zgodny z prawem. Wasze działania skutecznie mnie zniechęciły do regularnej współpracy z BHMD, ale nie mam Wam tego za złe, bo jak wcześniej wspomniałem poradziłem już sobie z tym problemem.

Daro
@BHMD

Tak naprawdę BHMD ma pełną świadomość o nieprawidłowościach w dostarczaniu towaru jednak to toleruje, ze względu na niski koszt utrzymania zewnętrznej firmy transportowej. Jednak taki stan rzeczy to marketingowy strzał w kolano. Korzysta na tym konkurencja, która bez problemu przejmuje niezadowolonych klientów BHMD. Dodatkowo, przy podwyżkach cen na ważne linie produktowe BHMD robi się coraz mniej konkurencyjne. Flota aut dowożąca towar powinna być dawno na złomowisku ale "jest ok" bo nikt taniej towaru nie dowiezie a klient niech sobie czeka, po co zamawiał...:) Oto cała historia:) śmieję się z tego bo już nie kupię w BHMD właśnie z tego powodu.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd panuje luźna atmosfera?

Armad
@Pytanie

W BHMD panuje raczej spięta a nie luźna atmosfera. Ucinanie pensji, raptowny spadek obrotów, zamawianie towaru przez pośredników, a nie bezpośrednio, specyficzny sposób dostarczania klientom towaru. Na tyle specyficzny, że klient wcale nie musi otrzymać towaru w wyznaczonym terminie . Klienci pomarudzą, zrobią dym ale i tak tu wrócą bo cena...:) Firma kilka razy otrzymała statuetkę gazeli biznesu, ale tak naprawdę jest ranną antylopą, która walczy o przeżycie. Firma raczej od razu nie zniknie z rynku, ale zmiany nadejdą...

Pablo Picasso

Firma BHMD się kurczy, lata świetności ma już dawno za sobą. Dobrze ogarnięta filia z konkurencji robi większe obroty. Dodatkowo koronawirus zrobił swoje, obroty jak w kiosku ruchu. Każdy niech wyciągnie wnioski dla siebie.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd na prywatną opiekę medyczną?

Borewicz
@Pytanie

Nie ma w BHMD prywatnej opieki medycznej. Obroty firmy gwałtownie spadły. Coraz mniej tras do klientów. Przyszłość dla tej firmy nie rysuje się w różowych kolorach ale jak mówią 'pożyjemy, zobaczymy".

Mateusz

Czy zapewniają pracownikom jakieś fajne szkolenia ?

Stefan
@Mateusz

Nie zapewniają żadnych profesjonalnych szkoleń, bo to kosztuje. Jedyne "szkolenia" to opowieści dostawców o ich wspaniałych produktach najczęściej w siedzibie firmy BHMD. Obecnie najważniejsza jest próba ratowania firmy przed upadkiem, a nie szkolenia.

Bimmer

Jedynie co BHMD może zaoferować, to cena produktu, bo na pewno nie profesjonalne i szybkie dostarczenie towaru do klientów. W wyniku gwałtownego spadku obrotów firma musiała pozyskać inwestorów. Najbliższe miesiące pokażą dokąd to zajdzie. Jednak petardy i fajerwerków nie ma i nie będzie:) Przy tak niskich obrotach, żaden szanujący się dostawca części nie traktuje poważnie tej firmy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd?

  Zobacz opinie na temat firmy Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Arkuszowa 10
  01-934 Warszawa
 • NIP: 1180003169 REGON: 002041291
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Biuro Handlowe Monika Dankowska w Skrócie Bhmd
Przejdź do nowych opinii