Opinie o Fundacja Rak And Roll (Rak And Roll Sp.J.) w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rak And Roll sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rak And Roll sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rak And Roll sp.j. w Rybnik

Robert Nowy wpis
Inne

W jaki sposób działa u was premia ?

Michał Nowy wpis

Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale szukam forum o fundacji zajmującej się rakiem, ogólnie chorobami nowotworowymi. Zastanawiam się, czy fundacje takie jak ta, współpracują jedynie z wolontariuszami, czy można się tam zatrudnić jako np. pracownik biurowy czy ktoś od marketingu. Wie ktoś coś na ten temat

? Nowy wpis

chciałbym tyle zarobić u konk...rencji!! za dwa tysie to........

? Nowy wpis

polepszyło się coś u Was???????????? mam duuużo info i nie wiem co zrobi..?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Praca za niską pensje,żekomo za wysoką jak na dzisiejsze realia.Po przepracowaniu miesiąca w systemie 10-ci godzinnym można wyciągnąć oszałamiającą pensje 2 tyś. zł. Wszystkie obowiązki i całą odpowiedzialność spychają na pracowników a jak powinie im się noga to każą płacić z własnej kieszeni albo z premii która jest w rzeczywistości naszymi nadgodzinami. JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Rak And Roll sp.j. - Rybnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie