Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Zainteresowany.

Na portalu z ogłoszeniami pojawiło się ogłoszenie na kierownika magazynu na oddziale w Olsztynie. Ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o pracy w Gordonie na takim stanowisku?

były kierownik oddziału Nowy wpis
@Zainteresowany.

na stanowisku kierownika robisz wszystko za wszystkich.

Inia Nowy wpis

Nie widzę w ogłoszeniu podanej stawki zarobków . Chodzi o stanowisko referenta bo na nie chciałam aplikować. Ktoś miał z nimi styczność i dowiedział się czegoś o proponowanych zarobkach? Czy indywidualnie po prostu to jakoś określają i dlatego nie ma podane?

Borat Nowy wpis
@Inia

Stawka w firmie jest jedna- najniższa krajowa, czyli 3222 netto.

AV Nowy wpis
@Borat

Piszesz, ze jest jedna stawka i to minimalna. A czy poza nią są jeszcze jakieś dodatki do pensji? Nie pracowałem jeszcze w firmie, w której by nie było żadnych dodatków, chociaż czasem były naprawdę symboliczne. Jak coś to za co przyznają?

Nikoś08
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Mam takie pytanie chciałbym się zatrudnić w Gordonie w Olsztynie na lubelskiej chyba to jakby glowny magazyn?Bo wiem ze maja maly sklep gdzies jeszcze ale chodza sluchy ze podobno maja zamykać olsztyn czy to prawda? Kolega tam pracował kiedys ale szybko go zwolinili podobnie jak kilka osób z tego co opowiadal

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
BL

szukając ofert pracy, natknęłam się na ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego. firma oczekuje od kandydata dyspozycyjności. w takim razie napiszcie, kiedy i w jakich godzinach trzeba być dostępnym? skoro wymagane jest prawo jazdy, to czy firmowe auto jest zapewnione? :) atrakcyjne wynagrodzenie, które jest oferowane, składa się z czego?

Kordon
@BL

Auto służbowe tylko do pracy. Po pracy tylko dojazd na miejsce postoju. Praca od 8 do 16:30. O 16:30 wyjazd od ostatniego klienta.

Czy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

To zależy, często z tego co widzę, to na start 1 - 3 miesiące, może być umowa zlecenie, później umowa o pracę. Zależy chyba od stanowiska i jak się ktoś dogada.

Diana

Chłopak chce się tu przyjąć za kierowcę, polecacie czy nie polecacie? Piszą, że na tym stanowisku oferują możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenia kwalifikacji. Jak to działa? Dadzą zarobić? W soboty też się pracuje?

Abdulek

Wózkowi z rozkładania z centrali palą papierosy za kontenerem szczególnie jeden który odstawia towar na P3 chodzi sobie kilka razy dziennie na papierosa a kierownictwo udaje że tego nie widzi a inni ludzie co palą to mają tylko 2 przerwy 8 i 11:30 chyba że kończą o 15 to jest jeszcze o 14 przerwa na fajkę a oni co pół godziny sobie chodzą a ludzie którzy faktycznie się starają i im zależy i co nie palą to mają tylko 1 przerwę "bo kto nie pali ten robi dalij " a wypłata pewnie taka sama jak "wozkowi"

Bartosz

Aktualnie jest praca dla kierowcy i magazyniera. Ja chce aplikować na kierowcę tylko bym dopytał czy prócz dostawy jest też załadunek i rozładunek towaru? Duże ciężary do noszenia? Ile godzin dziennie za kółkiem?

Ahmed8676767

Witam, jakie są zarobki na stanowisku kierowca-magazynier? Pozdrawiam

Janik

W Radomiu i Kielcach jest rekrutacja na kierownika oddziału , może ktoś napisać jak wyglada rekrutacja i na jakich warunkach podejmowana jest współpraca ?

Anon
@Janik

Warunki ustalane indywidualnie, wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników.

Łucja
@Anon

wiadomo jaki średni wynik jest osiągalny? jasne, ze każdy będzie miał inaczej ale chyba jakeś widełki obowiązują? jakie?

Grze122778
@Łucja

W normalnych firmach obowiązują, ale tu masz nie realne progi bo wszystko jest ukryte albo robisz za psie pieniądze i się nie odzywasz (usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam 3 lata prowadziłem oddział i 3 lata zmarnowane(usunięte przez administratora)

Łucja
@Grze122778

wszystko ukryte? to w zasadzie ludzi nie zniechęca do podjęcia się pracy? to co ich wręcz przeciwnie tak zachęca, że to robią? piszesz 3 lata, można dopytać jak to mniej więcej wyglądało i dlaczego tak długo skoro masz niesmak?

Kaz

Pytam i oczekuje odpowiedzi - czy w tej firmie jest jakis dzial kadr ? A jezeli istnieje , to czy ktos tam w ogole pracuje ?

IC

Wierzba z Lewym już w IC to dopiero paranoja.

xD
@IC

Najpierw go (usunięte przez administratora) teraz wrócił

Uwierzytelnianie
@IC

I co się tak podnieciłeś tym gościem?! Może jesteś jedną z tych Panienek na szpileczkach które po jego odejściu są niczym w firmie.

Waldek
@xD

Trzeba sprzedawać tak jak mówiłem już dawno nasze brandy markowe plus praca na magazin i będzie ok. Czyli trzeba być aktywnym pracowitym a każdy zostanie doceniony. Pruszków i Wołomin! !!!!!!

Lolek
@Uwierzytelnianie

Nie podniecilem. Tylko to swój hlopak który zna życie i zna prace! !!! Pracuje nawet na inwentaryzacjach czyli nie boi się żadnej pracy! !!!a w tej firmie takich potrzeba! !!

@xD

Proszę o weryfikację koordynatorów koordynatorów gdyż biorą wynagrodzenia a nic nie robią bądź udają że coś robią! !!! A te pieniądze za wynagrodzenia są wrzucone w błoto gdyż oddziały filie same się prowadzą! !!! Proszę się na tym skupić.

Miły
@997

Śląsk

Wiesz
@IC

W końcu:) Lewy to tam może drzwi otwierać

Uwierzytelnianie
@Miły

I nie tylko Śląsk

Dolnośląskie

Yep yep yep Przecież z nim nie dało się gadać. Będą lekcje w IC

Endi
@IC

Wierzba z Lewym wazniakow u Gordona zgrywali, generalnie to cieniasy w IT kariery nie zrobia. Pozoranci i bufony...

Jol
@Wiesz

Lewy to zero...

Fredek
@Waldek

Wołomin dobrze presperuje! Klienci lubią tą firmę!.. dzięki ludziom którzy tam pracują!

Hm

Gordon olsztyn .magazyn nie polecam tam pracować. Wieczne problemy z wypłatami.

Obserwujący
@Hm

Coś więcej na temat pracy tam w Olsztynie? Atmosfera, kadra zarządzająca i co z tymi wypłatami? Często szukają pracowników, chętnie dowiem się czegoś więcej.

Fil
@Hm

Jak wszedzie ostatnio w tej firmie.

OY3
@Obserwujący

Ja osobiście polecam

Bartek

A co się dzieje w Trójmieście? Widziałem ogłoszenie do Gdyni. Warto złożyć dokumenty?

ON
@Bartek

Nie warto , szukaj innej firmy.

P

3500 zł na rękę to porażka tyle zarabiam za odbieranie telefonów i wysyłanie towaru .. powinienem zarobić co najmniej 5 tys netto

T
@P

Myślę, że minimum 7albo 9 , nie doceniasz się ????

Wik
@P

O zesz q mac aż tyle zarabiasz? Ja mam 3100 i chcąc podwyzke powiedzieli ze maja ludzi na moje miejsce

ms

tak

PH Gordon

A mnie sie tu podoba, nifdy nie narzekalem ani na wyplate ani termin wyplaty ani na koordynatora czy dyrekcje. Problemy to maja ale nieudacznicy

Tez ph
@PH Gordon

Zgadzam sie z opinia moim zdaniem wyglada to podobnie do tego co wyrazil przedmowca

Pracownik HUB OY

Witam. Pracuje w firmie któryś rok z kolei aktualnie na oddziale OY , magazyn się rozbudowauje ludzie się zmieniają jak w każdej firmie. Jeżeli chodzi o przełożonych wymagania od swoich pracowników wiadomo mają co przekłada się na zarobki praca od poniedziałku do piątku plus 2 soboty po 8 godzin, srednie wynagrodzenie w obrębie 3000-3200, wiadomo trzeba coś dać od siebie żeby coś wychodziło praca na skanerze trzeba pkt robić, kierownik normalny staje na wysokości zadania żeby większość spraw było dopiętych ale też nie jest to zależne od jego osoby, jeżeli chodzi o kadry faktycznie są jakieś problemy ale ze względu na to że jest tam mało osób. Umowa na 3 miesiące zlecenie później umowa o pracę, ja ze swojej strony mogę polecić, szkoda kilku osób które odeszły, jedyny minus to człowiek o braku kompetencji MG. POZDRAWIAM

sobota
@Pracownik HUB OY

A co to znaczy plus dwie soboty? Prawo pracy mówi o czterdziestogodzinnym tygodniu pracy. Za sobote powinien być udzielony dzień wolny, ale w tej firmie jak sie nie postawisz to robisz w sobote extra.Niby doliczą Ci coś do tej najniższej krajowej którą masz na umowie a suma sumarum to nie jest twoja premia tylko należność za te dwie OBOWIĄZKOWE SOBOTY. Umowe każdy dostanie: zlecenie na e miechy a potem u.o.p. (usunięte przez administratora)brutto niezależnie czy jesteś kierownikiem oddziału czy kierowcą. Lepiej w tej firmie nie wychylać sie przed szereg ze coś potrafisz, bo bedziesz robić za dwóch. Po 5 latach panowania fachowców z IC nie szanowało się pracowników z wieloletnim stażem. W myśl karsowców, nie podoba ci sie to na twoje miejsce zatrudnimy kogoś nowego, nie ważne czy coś potrafi, aby tylko potrafił obsługiwać myszke. Pracowałem kilkanaście lat - nie polecam, chyba że wróci stary ład i zniknie smród(usunięte przez administratora)

Moraw

Nikt za nimi tęsknić nie będzie

Krys

A co ty Obiekcie mozesz wiedziec o Morawie...

zuza

Tak. Ale nie z każdym klient będzie chciał rozmawiać! !!! Czasem się liczy osoba i charakter!

Tt

Od piątku

Janusz

(usunięte przez administratora) pieniędzy nie wypłacają na czas. Zaraz bedzie tydzień spóźnienia.

ZA

Ciekawe czy doszla ?

Bębenek
@ZA

Wypłaty zawsze były na czas, ciekawe kto te bzdury wypisuje

Zoska
@Bębenek

Jezeli wypisuje to widocznie nie dostal na czas, to chyba oczywiste.

Zośka
@Bębenek

Pisze ten co wypłaty nie dostał .To nie zbyt jasne dla Ciebie ?

Były
@Bębenek

Tak. Kiedyś były na czas. Ale w kadrach zostały dwie panie które mają do obsługi całą polskę. Niedawno wynagrodzenie dostały osoby które już nie pracowały w firmie :D

Kubeczek

A ja mówię o jeszcze starszych czasach,,,, 2019,2020 rok

wacek
@Bębenek

Nie piszcie głupot ja pracuje już 5lat i wypłata zawsze na czas! !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 18 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.