Gordon Hurtownia Motoryzacyjna

Opinie o Gordon Hurtownia Motoryzacyjna

Czy pracodawca Gordon Hurtownia Motoryzacyjna motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jak szefostwo w Gordon Hurtownia Motoryzacyjna traktuje ludzi?

Kropka Nowy wpis

Jak cyferki . Nie spodziewaj się pochwalenia . Średnie zarobki , nieznany akord , duża rotacja pracowników na wszelkich szczeblach

Czy w Gordon Hurtownia Motoryzacyjna występują paczki/bony świąteczne?

Marzyciel Nowy wpis

Nie ma i nie będzie xD

Nielimitowane niezliczone niepłatne i nie do odbioru nadgodziny, brak urlopów,(usunięte przez administratora) śmieszne pieniądze. Już tak nie brońcie pracodawcy, najlepiej sami wiecie jak jest

Nielimitowane godziny odebrałeś na paleniu papierosów na dworze i staniu w kolejce po jedzenie w mlecznym ,,, a my za ciebie musieliśmy wszystko robić . Kmiocie jeden .

Aplikowałeś do firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Dobromir

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy jeśli jest tak źle.

Karol

Firma ma dobre opinie. Sądzę, że ktoś ma problemy z chęciami do pracy stąd tyle złości i oskarżeń bezpodstawnych.

Nie pracuj w gordonie

Nie polecam szef (usunięte przez administratora) oszust i cygan Nie płaci zusu Nie daje umowy Praca najlepiej na czarno masakra smiech na sali Urlopy robi problemy ze masakra Ludzie po kilka lat maja nie powybierane urlopy Płaci pod stołem zenada

Obecny pracownik

Jak ktoś zaliczył wypad z firmy to zawsze będzie miał złość i pewnie odbija sobie na forum. Gordon hurtownia motoryzacyjna ma opinie dobrego pracodawcy!!!!

ciekawe

Jak się pracuje w sklepie motoryzacyjnym to wypadałoby mieć prawo jazdy @nz :D Przynajmniej ja tak to widzę. A teraz szukają sprzedawcy właśnie. Nie napisali zbyt dużo w ofercie oprócz tego, że zapewniają umowę o pracę i atrakcyjne zarobki.

Teraz warunki lepsze. W dodatku się przenoszą z powrotem na 3 Maja. Dostajesz umowę o pracę, zarobki 2 tyś. Kierownik spoko, lepszego w życiu nie miałem.

Aleks

Chyba Kierowniczek Pawełek sam sobie to pisał

TS

Wszystko jest ok, Najlepszy jest regionalny kierownik sprzedaży

filip

widziałem ogłoszenie do pracy w szczecinie. Czy ktoś wie jak wyygląda tam praca w tej hurtowni i czy kierownik jest ok?

xxx

Gordon znowu jest w Brzegu- ul włościańska między Media Expert a Jyskiem, trzeba wjechać tam w głąb

Zostaw merytoryczną opinię o Gordon Hurtownia Motoryzacyjna - Oława

Gordon Hurtownia Motoryzacyjna