gordon hurtownia motoryzacyjna

Oława

Opinie o gordon hurtownia motoryzacyjna

Obecny pracownik

Jak ktoś zaliczył wypad z firmy to zawsze będzie miał złość i pewnie odbija sobie na forum. Gordon hurtownia motoryzacyjna ma opinie dobrego pracodawcy!!!!

ciekawe

Jak się pracuje w sklepie motoryzacyjnym to wypadałoby mieć prawo jazdy @nz :D Przynajmniej ja tak to widzę. A teraz szukają sprzedawcy właśnie. Nie napisali zbyt dużo w ofercie oprócz tego, że zapewniają umowę o pracę i atrakcyjne zarobki.

Teraz warunki lepsze. W dodatku się przenoszą z powrotem na 3 Maja. Dostajesz umowę o pracę, zarobki 2 tyś. Kierownik spoko, lepszego w życiu nie miałem.

Aleks
@anonim 16.12.2015 16:27

Chyba Kierowniczek Pawełek sam sobie to pisał

fukuruku

Nie polecam pracy w gordonie za żadne skarby, szczególnie w systemie franczyzy, czy cokolwiek to jest. Zarobki za 230 godzin w miesiącu to 1800 zł na rękę bez zusu. Śmiech na sali. Brak ludzi, brak świadczeń, szef tylko słodko pierdzi że to słaby miesiąć, że jutro bedzie lepiej. No kurde gościu, ogarnij się, masz kilka filii pod sobą a wszystkie klęczą na kolanach. Zero bhp, zero świadczeń, zero kontroli. Bieda!

xxx

Rafałka wysadzili z siodła.. o rok za późno , teraz jest nowy kierownik z Opola , ponoć normalny gość . zaczyna się wszystko prostować .

tytan

Jak zwolnili nie masz dobrych informatorów sami odeszli bo kasa zajebista !!

xxx

Jest zapotrzebowanie na magazyniera w Oławie,ponoć zwolnili kilku chłopaków..

Witek

Ostatnio miałem się umówić do nich na rozmowę rekrutacyjną. Ale ostatecznie zrezygnowałem po domniemanej informacji, że na stanowiskach sprzedażowych wlepiają wymyślone kary. Powiedzcie czy w Oławie jest tak samo, bo co prawda aplikowałem w Warszawie, ale będę się przenosił w tamte rejony i może w Oławie bym spróbował ponownie..

TS

Wszystko jest ok, Najlepszy jest regionalny kierownik sprzedaży

filip

widziałem ogłoszenie do pracy w szczecinie. Czy ktoś wie jak wyygląda tam praca w tej hurtowni i czy kierownik jest ok?

moocny

Kurcz powiem szczerze, że to że łysego nie ma to dobrze ale słyszałem że jego zastępcą został Rafał L. ...... Panie Gordon to najgorsza wersja jaka mogła mieć miejsce. To dwie takie same osoby ....

xxx

Gordon znowu jest w Brzegu- ul włościańska między Media Expert a Jyskiem, trzeba wjechać tam w głąb

ziomek1234

skórzanego łba niema juz w grze ; )) zapraszamy na Kutrowskiego 1a do nowego odzdziału nowe ceny,miła obsługa ; ) Brzeg rusza wkrotce..zapraszamy ; )z powazaniem załoga Gordon :D

zadowolony

tak to jest jak ktos drugiemu nie miły to wraca z podójna siła.zobaczymy jak teraz Pan Łysy bedzie musiał za marne grosze rodzine utrzymać. powodzenia!!!

lucjan

hahha i tak spadnie na 4 lapy , Mama mu znów coś kupi :):):)

koksik

Właśnie nie wiadomo :)

gość

Brawo Panie Gordon, lepiej późno niż wcale! A co z punktem w Oleśnicy?

koksik

...z ostatniej chwili wąłsnie zamkneli gordona w Oławie i w Brzegu :)) Łysy nie bedzie już oszukiwał klientów...

mgrodfikołkow

Swieta racja koles zeruje na obecnej sytuacji na rynku pracy gorzej niz elektroluks

praca ciekawa, mozna się wiele nauczyć. niestety zarobki śmieszne. praca na dzialalności gospodarczej za 2000 i jeszcze trzeba samemu oplacić ZUS. przy przyjmowaniu szef obiecuje zupełnie cos innego. nie polecam. praca po 10 godzin dziennie wlącznie z sobotami. kobiety w markecie zarabiaja więcej

Zostaw opinię o gordon hurtownia motoryzacyjna - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gordon hurtownia motoryzacyjna