Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

P

3500 zł na rękę to porażka tyle zarabiam za odbieranie telefonów i wysyłanie towaru .. powinienem zarobić co najmniej 5 tys netto

T
@P

Myślę, że minimum 7albo 9 , nie doceniasz się ????

Wik
@P

O zesz q mac aż tyle zarabiasz? Ja mam 3100 i chcąc podwyzke powiedzieli ze maja ludzi na moje miejsce

ms

tak

PH Gordon

A mnie sie tu podoba, nifdy nie narzekalem ani na wyplate ani termin wyplaty ani na koordynatora czy dyrekcje. Problemy to maja ale nieudacznicy

Tez ph
@PH Gordon

Zgadzam sie z opinia moim zdaniem wyglada to podobnie do tego co wyrazil przedmowca

Pracownik HUB OY

Witam. Pracuje w firmie któryś rok z kolei aktualnie na oddziale OY , magazyn się rozbudowauje ludzie się zmieniają jak w każdej firmie. Jeżeli chodzi o przełożonych wymagania od swoich pracowników wiadomo mają co przekłada się na zarobki praca od poniedziałku do piątku plus 2 soboty po 8 godzin, srednie wynagrodzenie w obrębie 3000-3200, wiadomo trzeba coś dać od siebie żeby coś wychodziło praca na skanerze trzeba pkt robić, kierownik normalny staje na wysokości zadania żeby większość spraw było dopiętych ale też nie jest to zależne od jego osoby, jeżeli chodzi o kadry faktycznie są jakieś problemy ale ze względu na to że jest tam mało osób. Umowa na 3 miesiące zlecenie później umowa o pracę, ja ze swojej strony mogę polecić, szkoda kilku osób które odeszły, jedyny minus to człowiek o braku kompetencji MG. POZDRAWIAM

sobota
@Pracownik HUB OY

A co to znaczy plus dwie soboty? Prawo pracy mówi o czterdziestogodzinnym tygodniu pracy. Za sobote powinien być udzielony dzień wolny, ale w tej firmie jak sie nie postawisz to robisz w sobote extra.Niby doliczą Ci coś do tej najniższej krajowej którą masz na umowie a suma sumarum to nie jest twoja premia tylko należność za te dwie OBOWIĄZKOWE SOBOTY. Umowe każdy dostanie: zlecenie na e miechy a potem u.o.p. (usunięte przez administratora)brutto niezależnie czy jesteś kierownikiem oddziału czy kierowcą. Lepiej w tej firmie nie wychylać sie przed szereg ze coś potrafisz, bo bedziesz robić za dwóch. Po 5 latach panowania fachowców z IC nie szanowało się pracowników z wieloletnim stażem. W myśl karsowców, nie podoba ci sie to na twoje miejsce zatrudnimy kogoś nowego, nie ważne czy coś potrafi, aby tylko potrafił obsługiwać myszke. Pracowałem kilkanaście lat - nie polecam, chyba że wróci stary ład i zniknie smród(usunięte przez administratora)

Moraw

Nikt za nimi tęsknić nie będzie

Krys

A co ty Obiekcie mozesz wiedziec o Morawie...

zuza

Tak. Ale nie z każdym klient będzie chciał rozmawiać! !!! Czasem się liczy osoba i charakter!

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Tt

Od piątku

Janusz

(usunięte przez administratora) pieniędzy nie wypłacają na czas. Zaraz bedzie tydzień spóźnienia.

ZA

Ciekawe czy doszla ?

Bębenek
@ZA

Wypłaty zawsze były na czas, ciekawe kto te bzdury wypisuje

Zoska
@Bębenek

Jezeli wypisuje to widocznie nie dostal na czas, to chyba oczywiste.

Zośka
@Bębenek

Pisze ten co wypłaty nie dostał .To nie zbyt jasne dla Ciebie ?

Były
@Bębenek

Tak. Kiedyś były na czas. Ale w kadrach zostały dwie panie które mają do obsługi całą polskę. Niedawno wynagrodzenie dostały osoby które już nie pracowały w firmie :D

Kubeczek

A ja mówię o jeszcze starszych czasach,,,, 2019,2020 rok

wacek
@Bębenek

Nie piszcie głupot ja pracuje już 5lat i wypłata zawsze na czas! !!!!

Kinderuberaschung

"O czym szumią wierzby?" "Na kłopoty- Bednarski" "W 41 dni dookoła świata" I wszystko jasne. Na zdrowie, na pohybel.. W Bydgoszczy podobno wilki wyją: Lał, Lał, Lał....

Pioter

Zmiany i szybka akcja wierzba z lewym już w ic o co chodzi?

były
@Pioter

czyli wierzba już w lesie wrócił tam skąd przyszedł?

Pioter
@były

W lesie to oni będą za jakiś czas.

Ktosiek

TB. nie został zwolniony. Sam położył wypowiedzenie

Kto to jest MG ?

Załamany

Oby NIE!!

KAJA

Niestety masz racje...Smutna prawda.

Jol

To moze byc jeszcze gorzej?

Halooo czy ktoś coś wie na temat premii kwartalnej??? Wiadomo święta światami za chwilę majówka to wymówki są ale pieniądze są potrzebne...

Janek
@Zainteresowany

O czym ty mowisz, jakie premie, zobacz co dzieje sie z wyplatami ?

Obiektywny

Co Ty (usunięte przez administratora) możesz wiedzieć kto jest fachowcem a kto nie

Mądry

Nikt już mądry nie przyjdzie do tej firmy, bo pracować z matołami żaden fachowiec nie chce

Tak żeby mi powiedział że mam iść do księgowości bo on się tym nie zajmuje?! Prezes akurat od takich spraw nie jest...

@Obiektywny

...Bo to widac, slychac i czuc - proste !!!

bla bla

Ja pracuję w H.M Gordon już 11 lat i jak do tej pory nie miałem jakoś większych problemów. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale uważam, że nie jest źle i jak się chce to idzie się zawsze dogadać.

@bla bla

z kim...?

Śladowy

Wymiana kierowników właśnie się zaczyna! Lecą od tych co się zasiedzieli, bay bay 29.04

Hm
@Śladowy

I prawidłowo!

Hm

Sklep w Olsztynie w Gordonie daje 10! Miła i sympatyczna atmosfera!

ON

To co znowu góra się zmienia?

Aaa
@ON

Wraca ????

Wierzba i Szarik

Panowie uciekinierzy pracują już w IC.

Lewy

Krzychu nie usuwaj tylko powiedz wszystkim co robiliśmy na szkoleniu w IC, oj coś mi się wydaję, że ten 3 miesięczny okres się skróci i hajsu nie budiet

Lewy

Kysiek Kysiek narobili Ci wczoraj zdjeć na szkoleniu :)

Miks Majk

Jeszcze trochę i skończy się wam dostęp do moderowania. Nadchodzi porządek i czystki w tej stajni Augiasza. Przyspawani do stołków won. Nygusy won.

Co to oznacza RD ?

RD to RADOM

Wiedza tajemna

Regionalny Dyrektor :D

WON

Wierzba - won Januszek - won Lewy - won To już wasz koniec w branży. Firma w końcu wstanie na nogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.