Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Zamość

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Ex-gordon

Pracowałem nie polecam, chyba że chcesz mieć pieniądze podane pod stołem. Żadnej szansy na podwyżkę, zatrudnienie po najniższej krajowej, problem z otrzymaniem świstka od wypłaty, nadgodziny płacone raz tak, raz nie. Ciężka współpraca z centralą wieczne problemy z oprogramowaniem. Nie polecam.

vłala

Dwadzieścia lat to sporo czasu jest. Dlatego myślę, że stabilne zatrudnienie jest u nich np. na stanowisku kierownika oddziału. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i znajomości branży motoryzacyjnej.

marcin

Ja byłem na rozmowie w gordonie w zamościu najpierw mówił kierownik że zadzwoni a pużniej znowu to samo mówił ta firma jest dziwna .

Gość

Bardzo mizerne zarobki a wrażenie kierownika że proponuje złote góry. Ogłoszenia wiszą miesiącami a rotacja jak na dworcu PKP.

buuu

elo

Zostaw opinię o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"