Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Czy pracownicy w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" dogadują się między sobą?

siatkarz Nowy wpis

Praca na magazynie w centrali polega na zbieraniu lub rozkładaniu towaru jak już trochę popracujesz to możesz iść na przyjęcie albo sprawdzanie praca nie jest ciężka tylko jest trochę chodzenia jak ktoś lubi być w ruchu to na pewno mu się spodoba a jak nie no to będzie narzekał że jest mu ciężko kierownictwo jest ok dobrze mi się z nimi współpracuje nie ma na co narzekać ludzie też są w miarę ok którzy są życzliwi i pomogą z miłą chęcią jak ktoś jest nowy ale jest też 2 grupa ludzi czyli tak zwani (usunięte przez administratora)którzy chodzą i skarżą na ludzi o byle co i tylko czekają żeby komuś zrobić pod górę a sami świeci nie są są też tacy co są zwykłymi pracownikami a się mądrują i panoszą jak by byli kierownikami i by chcieli rozkazywać innym pracownikom bo myślą że są lepsi od innych a prawda jest taka że każdy jest taki sam

gordon

List od prezesa, że wszystko jest git, a tu sypią się wypowiedzenia bo ludzie mają dość. Dość niepewnej sytuacji bo nikt nie panuje nad tym co się w firmie dzieje. Jeden (usunięte przez administratora) od tabelek który nie ma pojęcia o robocie, drugi kładzie lachę bo i tak zaraz wszystko szlag trafi. Ludzie odchodzą oddział za oddziałem do konkurencji i tego już nic nie zatrzyma. Jeżeli prezes ZNOWU nie jest świadom tego co się w firmie dzieje to niech w końcu ustąpi i idzie w (usunięte przez administratora) bo przez tego dziada tylko pracownicy cierpią.

ws. RD

RD już rozpoczął przeprowadzki całych oddziałów do Rodona. W pierwszej rundzie zgarnął ekipę z Ostrzeszowa. Oddział z dnia na dzień zamknięty i od czerwca cała ekipa zmieniła „flagę”. Wszystko grubą nicią szyte bo nikt nawet nie próbował ratować oddziału…

Urlopowicze

Proponuję sprawdzić kto jest w tym tygodniu na urlopie z Dyr. I koordynatorów to oni się dogadują z AL. Jacek sprawdź to i zastanów się czy takich chcesz mieć w składzie. Bo oni pomagają Ci ale chyba sprzedać firmę za darmo dla Swoich stanowisk. My chcemy walczyć z Tobą!!! Jesteśmy tu dla Ciebie.

Lucjan Suli Nowy wpis
@ws. RD

...no to kierownictwo Rodona z biegiem czasu pokaże jak perfekcyjnie robi się z gęby (usunięte przez administratora)zmieniając np po roku ustalone wcześniej warunki umowy o pracę na gorsze - jeśli nie podpiszesz porozumienia to w ciągu miesiaca do widzenia...(usunięte przez administratora)

Co się dzieje? Nowy wpis

Czy ktoś jest w stanie szczerze powiedzieć, co będzie z Gordonem, bo docierają różne informacje: jedni mówią, że będzie dobrze, a inni, że firma rozpada się. Pytanie, czy szukać pracy, czy czekać aż wszystko się unormuje?

Zaniepokojony

Co sie dzieje z firmą Gordon Co chwilę słyszę o zamknięciu filii oddziału, ludzi na Cn pozwalniali Zawsze się rozwijała ????? Proszę o rzeczowej odpowiedzi Z góry dziękuję

Alex
@Zaniepokojony

Ludzie sami uciekają nikt ich nie zwalnia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Kali

Dlaczego wydawka ciągle pisze sobie na telefonach i nikt z tym nic nie robi niektórzy to się zachowują jak by na wczasy przyszli a nie do pracy ciągle tylko posiedzenia na 600 to samo panie z adresów kawiarenkę sobie otworzyły i wypłaty by chcieli niewiadomo jakie a ciągle albo telefony albo posiedzenia

Szukający pracy

Mam pytanie ? Czy Firma Gordon i Rodon to ten sam właściciel ? Nie jestem z branży dlatego pytam. Czy na sprzedawcę części jest wymagane doświadczenie? O częściach i samochodach wiem wszystko to moja pasja :) Czy da się jako sprzedawca z premią zarobić chociaż 5-6 tyś na rękę ?

były
@Szukający pracy

Chyba brutto, za dwa miesiące łącznie 200h przepracowanych godzinach

Gonzo

A dlaczego wózkowi z rozkładania w centrali palą co pół godziny papierosy za kontenerem a kierownictwo nic z tym nie robi tylko udaje że tego nie widzi inni ludzie mają tylko 2 przerwy a oni co pół godziny chodzą to jest niesprawiedliwe wszyscy powinni być traktowani równo

Gonzo 2
@Gonzo

A kto to jest kierownik?w tej firmie nie ma kierownika.Sa ustawki ludzie którzy tam rządzą magazynem nie mają bladego pojęcia.od pseudo kierownika i brygadzistów na każdym dziale są ustawki każdy awansował nie za pracę a za lizanie dupy.zwrocmy też uwagę jak brygadziści łażą na palarnia legalnie co 15 minut to jest ok. Bo uważają się za lepszy sort...haha haha gamonie

Xxxx
@Gonzo 2

Uwaga.Kierownik magazynu nie ma o niczym pojęcia ani o pracy ani o funkcjonowaniu magazynu! Mówiąc krótko nie zna się i ma (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"?

Cześć. Nie wiem co w tej firmie się dzieje ale to jest mydlenie oczu. Brak towaru, nie ma czym handlować. Co chwila odtowarowania, pułki puste... Wypłaty mniejsze niż te co były przed podwyżką najniższej krajowej. Dlatego zdecydowałem się położyć wypowiedzenie.

Ciekawy

Podobno tak ale jest tam taki wszystko wiedzący (brygadzista) tak mu się wydaje bynajmniej co chce coś destabilizowac

Nowy pracownik

Witam, pracuję w tej firmie od miesiąca. Na rozmowie o pracę dowiedziałem się, że na dziale sprzedaży zarobię najniższa krajową plus premię. Po pierwszej wypłacie wynagrodzenia zdebialem, bo podstawę w tej firmie liczy się od 1600 zł.. Czy to zgodne z prawem? Czuje się (usunięte przez administratora) Proszę o odpowiedź.

Kadry
@Nowy pracownik

Musisz zastanowić się nad tym co piszesz, po pierwsze najniższa krajowa ustalana jest odgórnie, po drugie może pracujesz na pół etatu, jeszcze jedna pozliwosc jest taka, że resztę wy agrodzenia wypłaca Ci PFRON, jeśli tak to oczywiście życzę dużo zdrowia, będzie ok

50 oddziałów do zamknięcia

Panowie dyrektorzy i koordynatorzy przekazaliście informację ludziom na oddziałach o zamknięciu kolejnych 50 placówek!!!

Alex
@50 oddziałów do zamknięcia

RD jak długo Gordon utrzyma się na rynku ? Centrala już pusta a towaru za bardzo nie widać

Kolejne placówki
@50 oddziałów do zamknięcia

Pracowity tydzień przed Wami. Wypowiedzenia, inwentaryzację, dogrywanie tematów z konkurencją. Od czego tu zacząć ....??

GONZO
@50 oddziałów do zamknięcia

A które oddziały konkretnie? Mniejsze? Większe?

Bogdan
@GONZO

Podobno cały Śląsk rzucił papierami. To prawda?

Kaziu
@50 oddziałów do zamknięcia

Oczywiście, że przekazaliśmy, co to za pytanie wogole.

Miły

RD nawet jak wykasujesz wszystkie wpisy to niestety kazdy wie ze dla ciebie 5+6 czy netto brutto to niezrozumiala matematyka. Jak Jaca mogl pozwolic ci wrocic.... co tam w wieluniu i kluczborku ?? spina sie ??

Ty się lepiej nie odzywaj grabarzu tej firmy, tylko ludzi na oddziałach żal, pograrzyliscie tą firmę fachowcy od tabelek i exela panowie dyrektorzy , dno i wodorosty, teraz będziecie pracować w inny formacji i je ciągnąć w dół będziecie,

Seba

Zatrudnia ludzi na najniższą bo tak mu karzą a reszta w kopercie. I tak się kończy przygoda placka.

Pracownik.

Tam już dobrze nie będzie. Zamykanie oddziałów, bezsensowne kłamanie i robienie (usunięte przez administratora)z ludzi myślących. Cały problem polega na braku kontaktu i nadzoru prezesa z ludźmi na ,, dole''. Tam wszystko idzie w kierunku zamknięcia tego, likwidacja oddziałów, które działały by spokojnie gdyby nie przeszkadzali im dyrektorzy regionalni i jacyś wymalowani jak kolorowanki koordynatorzy. Schemat jest taki sam, zaczyna się od kilku grubych odtowarowań , spada sprzedaż na oddziale bo po prostu niema czym , przyjeżdża z pretensjami o spadek (usunięte przez administratora) zwany dyrektorem regionalnym ze swoim koordynatorem który jest tak naprawdę (usunięte przez administratora)od parzenia mu kawy na orlenie. Robią ,,pomoc'' tam przyślą z 3 większe odstawy powiedzą, że to tylko rotacja była chwilowa, a spadek jest bo winni pracownicy. I po takim zawirowaniu decyzja o zamknięciu oddziału. remanent w 2 godziny, zsypują towar jak do śmieciarki porozwalany w kartonach pomieszany część zostawiają.i kończy się praca oddziału zaczyna mydlenie oczu jak to inny oddział obsłuży itp itd a potem okazuje się że inny nie odbiera telefonów, jakieś dziwne typki wożą części. Nie polecam ani do pracy ani współpracy.

Kibol

Jak tam po ostatnich zamieszkach pod centralą. Dostawcy wysyłają wam jeszcze towar?

Laki

Słabo się musi dziać skoro tyle oddziałów zamykanych…

Jolanta
@Laki

"Tyle" czyli ile? Może za to jakieś nowe się pojawią? Przedstawicieli handlowych szukają z tego co widzę na ich stronie, to aż tak źle by było skoro szukają nowych? W ogóle to warto tu na handlowca aplikować? Zarobki są ok?

@Jolanta

Do końca roku chyba około 30 będzie. Więc to bardzo dużo!!! Każdy kto ma trochę oleju w głowie zdaje sobie sprawę ,że tyle oddziałów nie zamyka się jak jest dobrze…

Artur
@Laki

No nie brzmi to dobrze. Co jest powodem że tyle oddziałów się zamyka? Ale dalej szukają pracowników, więc to efekt odejść, czy rozwoju firmy? Bo można to w dwojaki sposób rozumieć.

@Artur

Bylem tam
@Jolanta

Zastanow sie dlaczego szukaja przedstaeicieli handlowych? (Podpowiem, wiekszosc uciekla) w tej chwili jest juz tak zwany gang swierzakow :D, aplikuj! Nie masz nuc do stracenia, ale nie spodziewaj sie ze cos osiagniesz, bo nie bedzie zbyt wielu chetnych do wspolpracy z najslabsza hurtownia na rynku, co za tym idzie nie zanotujesz wzrostow, wiec i nie zarobisz kasy

Oddzial zamkniety
@Laki

Zamykaja oddzialy, a towar z nich trafia na pozostale funkcjonujace, zamykanie oddzialu zwiastuje wczesniejsze grube odtowarowanie zmniejszajace obroty oddzialu. Daje to powod do zamkniecia z tytulu niskiej rentownosci. Dzieje sie tak jak mniemam, poniewaz firma zaczyna z kasa zalegac u dostawcow, wiec towaruje sie zamknietymi oddzialami. Tak to wyglada… Nie wiem czy to prawda, to tylko moje przemyslenia;)

Xx
@Oddzial zamkniety

Nie do końca, w mojej okolicy został zamknięty jeden oddział, a towar leżał tam jeszcze przez ponad miesiąc, aż przysłali przedstawicieli, żeby to spakowali :)

Js

Przyjmą niepełnoletniego w wakacje?

Zbychu

Dlaczego tam nikt nie odbiera w kadrach telefonu, żałosne

HM

Coś słabo się kręci...na magazynach wiat, czy szykują się na zamknięcie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" - Zamość

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"