Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Lato

Znam tą firmę. Która zatrudniła kie1rownika regionalnego, który miał epizod w innej hurtowni Inter cA..... pan Krzysio. Który chce wprowadzić model obniżenia wszystkim pracownicom pensji. tzn ustalenie im takich progów sprzedażowych które są nie-osiągalne lub osiągalne raz w roku, które umożliwią zdobycie pseudo premii.:) kwestia czasu jak nikt tam nie będzie chciał pracować za takie wynagrodzenia, które będą niższe niż do tej pory. Moje sugestie dla Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON": Usprawnić logistykę!! Podwyższać a nie obniżać pensje. ZMIENIĆ KIEROWNIKA REGIONALNEGO. RESPEKT DLA PANA PAWŁA KŁOSO to naprawdę był kierownik z powołania. Lubię atmosferę w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" za: Do tej pory tak. A Zmiany które mają być wprowadzane wnoszą niepewność. i w rezultacie podejrzewam zwolnienia. A na sto procent to się odbije na przychodach dla firmy!!! Ludzie pracujący na pewno w większości oddziałów to potwierdzą.

Katarzyna
@Lato 28.11.2018 18:47

Dziękuję za Twój wyczerpujący wpis, jednak obwiązuje nas na forum przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z nim jest opisywanie konkretnego pracownika firmy, podania jego danych osobowych, pseudonimu i inicjałów bezpośrednio wskazujących na niego. A powiesz jeszcze, czy nowi pracownicy mogą od początku swojej kariery liczyć na stabilną umowę o pracę?

Katarzyna

@Cichodaj Nie wymieniaj proszę nikogo z pracowników z imienia, gdyż jest to wbrew regulaminowi. Cytując definicję określenia pracy na akord - "przez pracę akordową, zwaną także "na wydział" albo "od sztuki", rozumiemy taką robotę, przy której wynagrodzenie umawiane jest nie na czas jak przy dniówce ale od ilości tego, co robotnik wykona". Czy jesteś pewny, że własnie taka sytuacja miała miejsce? I co dokładniej rozumiesz przez wspomniane przez siebie kary? Rozwiń proszę temat, żeby Twoja opinia nie była tylko słowami, a żeby była również poparta konkretnymi argumentami.

Ex-gordon

Pracowałem nie polecam, chyba że chcesz mieć pieniądze podane pod stołem. Żadnej szansy na podwyżkę, zatrudnienie po najniższej krajowej, problem z otrzymaniem świstka od wypłaty, nadgodziny płacone raz tak, raz nie. Ciężka współpraca z centralą wieczne problemy z oprogramowaniem. Nie polecam.

vłala

Dwadzieścia lat to sporo czasu jest. Dlatego myślę, że stabilne zatrudnienie jest u nich np. na stanowisku kierownika oddziału. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i znajomości branży motoryzacyjnej.

marcin

Ja byłem na rozmowie w gordonie w zamościu najpierw mówił kierownik że zadzwoni a pużniej znowu to samo mówił ta firma jest dziwna .

Gość

Bardzo mizerne zarobki a wrażenie kierownika że proponuje złote góry. Ogłoszenia wiszą miesiącami a rotacja jak na dworcu PKP.

buuu

elo

Zostaw opinię o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" - Zamość

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"