Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

2 Dodaj opinię
Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"
2 9 10 5 1

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzysiek
 Opinia

Zastanawiająca cisza, można liczyć, że jest dobrze i nikt nie pisze?

Marcin9999
 Opinia

Witam, co możecie powiedzieć o pracy na magazynie tzn atmosfera, praca itd

Lato
 Opinia

Znam tą firmę. Która zatrudniła kie1rownika regionalnego, który miał epizod w innej hurtowni Inter cA..... pan Krzysio. Który chce wprowadzić model obniżenia wszystkim pracownicom pensji. tzn ustalenie im takich progów sprzedażowych które są nie-osiągalne lub osiągalne raz w roku, które umożliwią zdobycie pseudo premii.:) kwestia czasu jak nikt tam nie będzie chciał pracować za takie wynagrodzenia, które będą niższe niż do tej pory. Moje sugestie dla Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON": Usprawnić logistykę!! Podwyższać a nie obniżać pensje. ZMIENIĆ KIEROWNIKA REGIONALNEGO. RESPEKT DLA PANA PAWŁA KŁOSO to naprawdę był kierownik z powołania. Lubię atmosferę w Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" za: Do tej pory tak. A Zmiany które mają być wprowadzane wnoszą niepewność. i w rezultacie podejrzewam zwolnienia. A na sto procent to się odbije na przychodach dla firmy!!! Ludzie pracujący na pewno w większości oddziałów to potwierdzą.

Tak7Nie

Katarzyna
@Lato 28.11.2018 18:47

Dziękuję za Twój wyczerpujący wpis, jednak obwiązuje nas na forum przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z nim jest opisywanie konkretnego pracownika firmy, podania jego danych osobowych, pseudonimu i inicjałów bezpośrednio wskazujących na niego. A powiesz jeszcze, czy nowi pracownicy mogą od początku swojej kariery liczyć na stabilną umowę o pracę?

Katarzyna
 Opinia

@Cichodaj Nie wymieniaj proszę nikogo z pracowników z imienia, gdyż jest to wbrew regulaminowi. Cytując definicję określenia pracy na akord - "przez pracę akordową, zwaną także "na wydział" albo "od sztuki", rozumiemy taką robotę, przy której wynagrodzenie umawiane jest nie na czas jak przy dniówce ale od ilości tego, co robotnik wykona". Czy jesteś pewny, że własnie taka sytuacja miała miejsce? I co dokładniej rozumiesz przez wspomniane przez siebie kary? Rozwiń proszę temat, żeby Twoja opinia nie była tylko słowami, a żeby była również poparta konkretnymi argumentami.

Tak1Nie

Ex-gordon
 Opinia

Pracowałem nie polecam, chyba że chcesz mieć pieniądze podane pod stołem. Żadnej szansy na podwyżkę, zatrudnienie po najniższej krajowej, problem z otrzymaniem świstka od wypłaty, nadgodziny płacone raz tak, raz nie. Ciężka współpraca z centralą wieczne problemy z oprogramowaniem. Nie polecam.

Tak1Nie

vłala
 Opinia

Dwadzieścia lat to sporo czasu jest. Dlatego myślę, że stabilne zatrudnienie jest u nich np. na stanowisku kierownika oddziału. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i znajomości branży motoryzacyjnej.

Tak8Nie

marcin
 Opinia

Ja byłem na rozmowie w gordonie w zamościu najpierw mówił kierownik że zadzwoni a pużniej znowu to samo mówił ta firma jest dziwna .

Gość
 Opinia

Bardzo mizerne zarobki a wrażenie kierownika że proponuje złote góry. Ogłoszenia wiszą miesiącami a rotacja jak na dworcu PKP.

Tak14Nie
buuu

elo

Tak2Nie

Zostaw opinię o Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON" - Zamość

• Hurtownia Motoryzacyjna „GORDON"
  • Zamość
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie