Uniwheels Production Poland

Stalowa Wola

Opinie o Uniwheels Production Poland

Edyta

@Baltazar z tego forum usuwane są jedynie takie komentarze, które naruszają postanowienia regulaminu, z którym możesz zapoznać się wchodząc w link:https://www.gowork.pl/regulamin Celem tego miejsca jest gromadzenie jak największej liczby merytorycznych opinii na temat wybranych firm jako pracodawców, aby osoby poszukujące informacji o nich mogli składać swoje CV już z określoną wiedzą na ich temat.

Baltazar

Cenzura ????ile wam zapłacili za kasowanie niewygodnych komenatrzy.????

x

wie może ktoś co robi ślusarz kokilowy

pink
@x 01.11.2017 06:01
wie może ktoś co robi ślusarz kokilowy

przygotowaniem kokil do odlewania rozkręcenie,piaskowanie,polerowanie rdzeni,skręcanie całości i pastowanie,średnio 5-6 kokil na zmianę plus poprawy na gorąco.

Beti

Czy kobiety przyjmują do uniwelsa ? Bo szukam pracy i faceta a kiedyś tam jechałam koło zakładu o 15 i widziałam niezłych przystojniaków.

pink
@Beti 05.10.2017 19:28

tak przyjmują,potwierdzam sam jestem przystojniakiem!

Lolo

Mam na start 2700 na reke na cnc stoje sobie pzy maszynie zbijam bąki nkc nie podnosze maszyne przezbiarajam i nudze się 8 gpdzin robota marzenie 4 brygada nie taka zla duzo wolnego ogolnoe polecam obrobke mechaniczna cala linia zautomatyzowana.

gruby

ile można zarobić na produkcji jako fizyczny na rękę?

felga
@gruby 22.09.2017 09:09
ile można zarobić na produkcji jako fizyczny na rękę?

2300 - 2500 na rękę na start dostaniesz.

Łysy

A co ten ustawiacz robi? Ustawia coś czy co?

Muczent

Nie polecam w tej firmy . Praca w systemie 4 brygadowym i niecałe 2800zl to jest śmiech na sali + szkodliwość dla zdrowia. Firmy ma cię daleko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie liczy się tylko zysk dla firmy tu jesteś nikim. Dużo lepiej polecam Alutec.

dziku

jak wyglada robota na tych felgach co sie wyciaga z pieca czy cos takiego ile trzeba przewalic tych felg na zmianie i jaka kasa jest

ksiadz proboszcz

dla ludzi bez szkoły i ambicji nigdzie wiecej nie zarobicie

ksiadz proboszcz

dla ludzi bez szkoły i ambicji nigdzie wiecej nie zarobicie

JestemAdam

Praca jako audytor wewnętrzny? Poleca ktos? ;) Jakie zarobki? :)

Edyta

@pytanie, póki co firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji, najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie maila z zapytaniem o aktualnych ofertach lub śledzenie na bieżąco ich stronych nternetowej i zakładki ,,kariera''.

pytanie

Ile na innych wydziałach na start można dostać? Obróbka wykończeniowa, ślusarnia...

byly pracownik

Pracowalem na odlewni 4 lata praca ciężka szczególnie latem 60stopni zarobki 2600 netto ogólnie nie polecam a wręcz odradzam szkoda zdrowia przekonałem sie na sobie.

Były pracownik popraw

pytam
@Były pracownik popraw 27.06.2017 12:17
Praca wprawdzie ciężka, ale atmosfera całkiem przyjemna, kierownik też nie najgorszy. Zarobki i dodatki raczej na plus....

Skoro wszystko w porządku, to czemu jesteś były? Ps. Czy szukają spawaczy?

uniłils

Na ich stronie jest sporo ogłoszeń o pracę. Polecacie czy odradzacie, bo opinie są różne.

Karol
@uniłils 15.06.2017 20:53

Lepiej sie dobrze zastanowic.

kowal

A co to było z waszą personalną ,jakiś film nakręcono?

stw

nie dawno zacząłem na obróbce wykończeniowej i nie jest tak żle na odlewni faktycznie gorąco że nie da się wytrzymać ale na ow jest już spoko chłodniej ale trzeba trochę się nauczyć jak obsługiwać maszyny a na zmianę trzeba przerzucić felg z 200 na pewno najmniej a zkasą nie wiem ale mam nadzieje że wypłata bedzie dobra

???

Wie ktoś jakie tam normy są ? Ile musze np. przewalić fel 18 cali na zmianę ? I ile dostane na start do reki na produkcji ?

szakal

Nikoś
@szakal 23.03.2017 12:43
jest cudownie. szczególnie na polerowaniu u tego byczka waksmunda. Menda nawet na kobietach się wyżywa obraża pracowników....

To powinni go oklepać za bramą. Pewnie jakiś cham po ohp albo podst.

gonić gada
@szakal 23.03.2017 12:43

to pewnie jakieś chamidło, które nie skończyło podstawówki. Tacy są najgorsi. Doczłapali się jakiegoś stanowiska, które dla nich jest Mount Everestem dzięki donoszeniu i teraz pokazują, jacy to oni są... Tacy są najgorsi, bo im wyższe stanowisko i niższe wykształcenie oraz iloraz IQ, tym gorsze ścierwo.

pytanie

Dzwoniłem, cały czas przyjmują. Ciekawe czy przyjmą kogoś, kto 5 ponad lat robił na szlifierach...

ow

Są przyjęcia cały czas.

WIESŁAW

Witam jak wygląda sytuacja na obróbce wykończeniowej?orientuje się ktoś??

Janusz

Ale koparką bo rękami to odciski sie robią i garba można dostać.

Bogdan

Szkoda zdrowia. Juz lepiej doły kopać na świeżym powietrzu...

tyka

witam wszystkich !!!!!!! z tym zakładem mam do czynienia od dawna moze jakies 10 lat , kazdy po troche ma tu racji z tym ze gorąco , atmosfera nie taka itd . ale nie jest tak strasznie jak by sie wydawało , na początku moze i było gozej bo to nowy zakład otwarli nowe maszyny nowa odlewnia i wszyskiego trzeba sie uczyc no to i presja wieksza kierownictwa , no i ta kasa marna ale ludzie pamietajcie jak nie bedą mieli ludzi za taką kasę to bedą musieli cos zmienic ukraincow juz probowali ale oni 2 3 miechy i uciekają dalej , z wieżniami tez probowali i du...... wiec bedą musieli to zmienic chyba ze sprzedadzą chinolom to wtedy padnie to wszysko i po sprawie.

Filip

No racja. Odlewnia to nie jednego wykoñczyła. Lepiej zdrowie szanować.

schudłem kilka kg

Ten system czterobrygadowy wykańcza ludzi fizycznie.Zdarza się coraz częściej że ktoś popracuje miesiąc do pierwszej wypłaty i tyle go widziano.Odlewnia to piekło na ziemii i cały czas nowe twarze.

Szybki

Witam . A jak wyglada praca jako ślusarz narzędziowy ? Jakie zarobki na pocztek jaka atmosfera?

Praca ciężka , ale da się wytrzymać,natomiast atmosfera straszna (psychicznie ciężko wytrzymać)

Nico

No z alu to prawda. Szykują sie masowe wyprawki na zielone łono natury. Szukają kraju w którym koszty utrzymania i produkcji beda znacznie mniejsze niz w PL. Faktycznie na odlewni albo wybijalni jest bardzo ciężko. Szkoda zdrowia i nerwów.

Loczek

Chlopaki aktualnie pracuje w alutecu produkcja pada zarobki aktualnie sa tragiczne zaledwie 2000 zl netto nie to co moedys 4500 6000 bo i tak bywalo co wy piszecie ze uni wilsh to masakra idzcie do alutecu to zobaczycie prawdziwy oboz tam to jest pieklo a brygadzisci albo kierownicy nawet kadry traktuja was jak smieci debili takie najgorsze dno bagno gowno ktore ledwo wyplynelo z przerebla kto wytrzyma rok np na wybijalni albo formierni tez zadnej pracy nie bedzie sie bal dla tego Panowie zastanowcie sie powaznie co wy piszecie

Cyprian

Otworzyli ta nowa hale produkcyjną? Miała ruszyć w maju ubiegłego roku.

pis

Zarobki 2500 plus premie 300 plus 250 netto .zapraszamy.ps ciężkie warunki odlewnia.

red

Specjalista ds. relacji z klientem i audytów w dziale jakości jest teraz poszukiwany z tego co widze tylko niestety nie napisali jakie mają wymagania finansowe i to mnie tak naparwde dosyć mocno martwi jednak.. dajcie znać jak to wygląda.

Sebo

@ red Miałem na myśli stopieñ obciążenia fizycznego dla pracownika fizycznego. Warunki tam panujące są nieznośne. Ale jak startujesz na umysłowego to sie nie orobisz.

KKKKKK

Pracowałem, nie pracuję ... Szkoda zdrowia .

Sebo

@red Najlepiej zadzwonić. Warunki jakie tam panuja są okropne.

Sebo

@Am Osobista wizyta u kierownika bądź zastępcy. Oprowadzi Cie po wydziale i nawet tego samego dnia dostaniesz forumularze i skierowanie na badania.

ciekawy

czy to prawda, że firma wystawiona jest na sprzedaż?

KKKKKK
@ciekawy 10.10.2016 11:11
czy to prawda, że firma wystawiona jest na sprzedaż?

Jeśli masz 800 tys. Euro możesz kupić i mieć strup na dupie ...

Zaputajnik

Slusarnia lub utrzymanie ruchu

Zaputajnik

Jakie pieniądze aktualnie zarabia się na starcie mówię o wypłacie netto nie brutto?

Franek

Oczywiście, że trzeba mieć znajomości bo samo wykształcenie i doświadczenie nie pomoze w zdobyciu lepszego stanowiska. Na te najgorsze "obozowe" stanowiska biora kogo popadnie nawet tych po podstawówce.

Bladz

do UNIWHEELS-u nie potrzebuja ludzi z wykształceniem bo tacy za dużo pieniędzy chcą na start - lepiej zatrudnić kogoś bez pojęcia a najlepiej po znajomości z rodziny

san

nie jest jak wszysy gadja lepsze stanowiska obsadzone tj koledzy i rodzina teraz potrzebuja ludzi do najgorszyh robot tj odlewnia i obrobka nie podejmowalbym bym tam pray na 4 brygady

Franek

@ uniłels No dokładnie, można stracić zdrowie w tym syfie. Ktoś jak przerobi chociaż dwa lata to jest kozakiem. Można tam przerobić parę miechów i odłożyć na jakiś wyjazd za granicę do pracy w lepszych warunkach ! można pracować na cnc ale za euro.

Władek

No to każdy wie, że się pracuje w systemie 4 brygadowym, ale warunki tam panujące i atmosfera to jedna wielka porażka. Można popracować kilka mies i odłożyć na wyjazd za granice bo szkoda zdrowia...

antyamelinium

Uwaga omijać szerokim , łukiem, szkoda zdrowia, praca w systemie 4 brygadowym, wynagrodzenie nie współmierne do szkodliwości oraz uciążliwości wykonywanej pracy powiedziałbym , że to wręcz jałmużna za taką pracę. Po 3 miesiącach dałem sobie spokój i to była najlepsza decyzja ever. Rotacja pracowników masakryczna ...

drops

A czy to prawda że stawki podnieśli? Jak już się męczyć to przynajmniej za jakiś konkretny pieniądz

Zostaw opinię o Uniwheels Production Poland - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwheels Production Poland