Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

zmora

znowu smieszny kierownik was przejol zero szacunku dla ludzi zazdrosc zawisc walka o stolki byle podkablowac zniszczyc oto jest wasza zeczywistosc pracownicy Jestsacie murzynami do roboty i nic Bawia sie wami a wy sie nie umiecie przeciwstawic Swieta do pracy sami jestescie sobie winni przecczytajcie pare ustaw jak to sie odbywa i na jakiej zasadzie powinna przebiegac praca w swieta przydal by wam sie dobry prawnik

vjdikdsjcvnws

kochani pracownicy nowej gali. proponuję [usunięte przez moderatora] a wkręcić tam Pawła. on zrobi porządek z tym dziadostwem. odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku

hu-hu-Ha

NO CIEKAWE GDZIE JEST ????/ [usunięte przez moderatora] .... NA CHOROBOWE SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU [usunięte przez moderatora]:)

pracownik 3

zcfty - 2012-12-14 10:07:17 Paweł nie jest taki !!! jak został kierownikiem zmianowym nic się nie zmienił więc woda sodowa mu nie grozizobaczymy jeszcze troche kasa wieksz i wymagania wobec niego też nie ma mocnych na to

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zcfty

pracownik 2

pracownik - 2012-12-13 16:41:55 i macie rację.Takich kierowników jak Paweł nam potrzeba.Nie musi krzyczeć i zabierać premii bo i tak każdy go słucha i szanuje.no pewnie nawet fajniejszy niż dyrektorek ale juz niedługo sie zepsuje jak wszyscy

aweswq

no wiadomo PAWEŁ the best obu mu szło jak najlepiej

cng2

PAWEŁ SUPERRRR GOŚĆ !!! A GDZIE JEST [usunięte przez moderatora] DAWNO GO NIE WIDZIAŁEM .

Ceramika Nowa Gala SA