Nonsolo Pizza

Opinie o Nonsolo Pizza

aramis

Byłem w non solo co najmniej 20 razy i na ogół było smacznie, czasami nawet smacznie+++. Niestety w święto matki 2017 spotkało mnie duże rozczarowanie, pizza Mamy była przypalona, a polędwica w moim calabrese przypominała rostbef ze starej krowy. Może, jeśli to konieczne,warto podnieść ceny o kilka procent, zapłacić kucharzom i dostawcom ciut więcej a nie rozmieniać dobrej opinii na drobne.

pysia

Witam nie polecam pracy tam najgorszemu wrogowi a w szczególności na produkcji. chyba że chcesz wykończyć się psychicznie.

Zostaw opinię o Nonsolo Pizza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nonsolo Pizza