Opinie o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Co wchodzi w socjal PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ?

Mcandreas
Klient

Mam kilka pytań 1 Jak to możliwe, że w/g Prokuratura Generalnego od 2016 r przestępczość w Polsce spadła o 40 % a tymczasem w aresztach liczba zatrzymanych wzrosła o 50 %, chyba coś nie jest tak, czyżby wzrost represyjności? Więzienia pękają w szwach. 2 To pytanie dotyczy mnie bezpośrednio, zostałem zatrzymany pod pewnymi zarzutami, zatrzymano mi 2 tel komorkowe, 2019 r Policja twierdziła, że w ciagu paru dni ściągną sobie wszystkie dane z tych telefonów i zostaną zwrocone, do tej pory nie mam tych telefonów, ani Prokuratura ani Sąd nie reaguje na moje pisma, nie odpisują, czyżby Prokuratura była tak biedna, że potrzebuje zarekwirowanych telefonów? Nadmieniam, że w tych telefonach są materiały świadczące o mojej niewinnosci, nie mam do nich dostępu i jestem pozbawiony obrony. Telefony znajdują się w Prokuraturze Wojskowej w Rzeszowie pr Michał Wiśniewski 3 Wielokrotnie będąc w areszcie pisałem do prokuratora pisma, proszące o zapoznanie mnie z zebranym materiałem dowodowym, do czego mam pełne prawo, każde pismo bylo bez odzewu 4 Moj adwokat z wyboru też nie uzyskał wszystkich materiałów Reasumujac działania Prokuratury są bardzo naganne i bezprawne, czyżby nie było nad ich samowolnym postępowaniem żadnej kontroli, zachowują się jak książęta na swoich włościach. Nadmieniam, że o tym powiadomionych jest kilka znaczących instytucji

PGRP Nowy wpis
@Mcandreas

Tylko co to wszystko ma wspólnego z PROKURATORIĄ?!? PROKURATORIA i prokuratura to są dwie różne instytucje. PROKURATORIA nie ma nic wspólnego ze ściganiem przestępstw, sądownictwem i więziennictwem!

nd Nowy wpis

Napiszcie jakie są widełki pracowników na etatach urzedowych, jakie dodatki i premie.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ dogadują się między sobą?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Inspektor/Asystent Radcy w firmie PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Karol

Można mieć tygodniowe wypłaty ?

Czym PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ zachęcają? Jakie mają dodatki?

Były pracownik kancelarii
@Pytanie

Jeśli chodzi o pensje inspektora nie jest duża. Jeśli chodzi o dodatki to mają zniżki na pociągi ale dopiero za rok bedziesz mógł/mogła zakupić bo już dla swoich pracowników do końca roku mają wykupione.dofinansowanie do nauki języków i studiów. A pozostałe dodatki socjalne takie same jak w instytucjach publicznych

Pytająca
Kandydat
@Były pracownik kancelarii

A jeśli chodzi o atmosferę pracy? Warunki? Jest możliwość przegrupowania po jakimś czasie, zmiany stanowiska?

Michał

Jakie trzeba mieć szkoły na inspektora?

Były pracownik kancelarii
@Michał

Ja byłam inspektorem ds obsługi kancelaryjnej i wymagane wykształcenie to średnie.

przyszły pracownik ?

Witam, czy ktoś pracował jako INSPEKTOR w Wydziale Obsługi Kancelaryjnej ? i jest mi wstanie powiedzieć jaka pensja, jakie warunki, i najważniejsze jaka atmosfera ? Z góry dziękuje

Stefan

Tak odbyłem i pracuję. Miła atmosfera, koleżanki i koledzy bardzo pomocni.

Iwona
@Stefan

Mam wrażenie, że jesteś jedyną osobą komentującą, która pracowała w Prokuratorii Generalnej, nawet jeśli były to praktyki. Zechcesz napisać coś więcej? Interesuje mnie, skąd pozyskałeś wiedzę o praktykach, jak wyglądał proces rekrutacji, jakie widzisz plusy i minusy odbytych praktyk. To niezmiernie interesujące i przydatne dla absolwentów prawa.

krysiali

Mam złą opinię.Żadna kompetencja prawników w sprawach(nie piszę o wszystkich ale w większości).Wywierają presję na sądy poprzez swoje uprawnienia z racji iż są pełnomocnikami państwowi. Są granice których przekraczać nie wolno bo to źle świadczy o naszym Państwie i pokazuje że nie ma żadnego nadzoru a to jest niedopuszczalne.

Kulikuli
@krysiali

Uuuuu, kogoś bolą cztery literki, bo przegrał sprawę :)

Karol

Czy taka instytucja prowadzi czasami rekrutacje?

Urszula

Mało osób pracujących w firmie wypowiada się w tym wątku. Ostatnia opinia nie była zbyt pochlebna. Czy ktoś pracujący w Prokuratoria Generalna i znający warunki zatrudnienia mógłby przybliżyć atmosferę w pracy i rodzaj zawieranych umów? Na stronie https://www.prokuratoria.gov.pl/praktyki,m,mg,28,45 pracodawca szuka studentów ostatniego roku lub absolwentów studiów prawniczych i zachęca do aplikacji. Kariera w Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej stanowi alternatywę dla tradycyjnych aplikacji prawniczych (radcowskiej, adwokackiej, ogólnej, legislacyjnej), zapewniając zarówno możliwość rozwoju zawodowego, jak i okazję do służby dobru wspólnemu poprzez bezpośredni udział w obsłudze prawnej instytucji państwa polskiego. W zależności od posiadanego doświadczenia absolwent prawa może podjąć pracę w Prokuratorii na stanowisku asystent radcy lub referendarz. Zainteresowane osoby mogą aplikować bezpośrednio na stronie.

Monia
@Urszula

Czy żeby się dostać są konkursy i jakimś określonym terminie? Zależałoby mi na aplikacji w sensownej kancelarii lub właśnie tam. Napiszcie jakieś info.

Urszula

@anonymous, bardzo chętnie wspomogłabym Cię swoją wiedzę w kwestii praktyk, jednak nie mogę tego zrobić, ponieważ nie jestem pracownikiem PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Sama zamieściłam post w tej sprawie, żeby uzyskać interesujące mnie informacje.

Urszula

Czy ktoś odbył praktyki w PROKURATORII GENERALNEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ? Jakimi cechami należy się odznaczać, żeby być idealnym kandydatem? Proszę Was o pozostawienie swoich uwag i spostrzeżeń wynikających z odbycia praktyk w tym miejscu.

anonymous
@Urszula

a cięzko się tam dostać?

Zostaw merytoryczną opinię o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Warszawa

PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ