Opinie o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w Warszawa

Peter

wydawało by się, że taka instytucja powinna mieć wypracowane jakieś standardy. Niestety jest to błędne myślenie. Wysyłanie feedbacku po zakończeniu rekrutacji jest obce dla rekrutacji. Zapewnienia były, że oczywiście się odezwiemy z wiadomością pozytywną lub negatywną. Szkoda czasu. .........

T-1000
@Olek

Może nie biorą tylko swoich, lecz po prostu preferują tych gotowych pracować za niskie wynagrodzenie. Oczekują szeregu rzeczy od specjalisty, a płacą jak kierowcy autobusu. Przecież tak się nie da utrzymać pracownika w firmie. Jest niż demograficzny, coraz mniej i mniej kandydatów. Przecież rozmowa kwalifikacyjna to zawracanie ludziom głowy. Odradzam aplikowanie do tej instytucji. Strata czasu dla obu stron, gadka o niczym, brak otwartości, brak informacji zwrotnej, czyli brak podstawowych standardów kontaktów międzyludzkich.

Dziwię się kandydatom na radców, którzy nie wiedzą, że stawek zaszeregowania należy szukać w rozporządzeniach PRM. Może dlatego nie macie tej pracy? Natomiast stawki specjalistów to inna sprawa i tutaj mam pytanie, czy ktoś zna wysokość zarobków dla poszukiwanego obecnie Specjalisty/Głównego specjalisty (ds. zamówień publicznych) w Wydziale Gospodarczym w Biurze Budżetowo-Administracyjnym. Będę wdzięczny za przybliżenie.

Peter

Joanna
@Peter

a na jakie stanowisko Pan aplikował? ja również czekam na jakąkolwiek odpowiedź, a nabór trwa już ponad miesiąc:(

@Peter

Moim zdaniem nie ma w ogole sensu składać tam dokumentów. Biorą tylko swoich. Wiele razy już składałem dokumenty na stanowisko radcy. Nikt nawet nigdy nie zadzwonił. A wystarczy spojrzeć na osoby radców zatrudnionych 1.01.2022- sami byli referendarze Prokuratorii. Tylko pytanie brzmi: Po co organizować te konkursy. To czysta fikcja. I tak nikt z zewnątrz i bez znajomości nie ma tam szans.

@Olek

Bo też kilka razy składałam tam papiery i nikt nie zadzwonił.

Iwona
@Gość

Dawno składałaś cv? Może jeszcze się odezwą? Albo może warto zadzwonić i dowiedzieć się czemu nie dzwonią?

T-1000 Nowy wpis

T-1000 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Niestety moja opinia o tym pracodawcy jest negatywna już na podstawie samej rozmowy kwalifikacyjnej. Zarobki dla osób z doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych są prawdopodobnie niskie. Może kiedyś na to wpadną, że podawanie wynagrodzenia w ogłoszeniu jest czymś standardowym. Może wpadną też na to, że standardem jest informacja zwrotna o wynikach rekrutacji? Mamy już prawie ćwierćwiecze XXI w. a takich standardów brak. Niby jest to kancelaria prawnicza do obsługi podmiotów publicznych, zajmująca się ważnymi postępowaniami, a chcą ludziom w warunkach warszawskich płacić mało. To w jaki sposób chcą przyciągać najlepszych? Może nie chcą???

Pola Nowy wpis

"Absolwent prawa spełniający wymogi ustawowe co do obywatelstwa, nieskazitelności charakteru, pełni praw cywilnych oraz niekaralności może podjąć pracę w Prokuratorii na stanowisku asystenta radcy bez konieczności wykazywania określonego stażu pracy." W związku z tym mam pytanie o możliwość zatrudnienia jako asystentka. Jakieś wskazówki? Widzę tutaj jedynie kandydatów na radców z grubsza biorąc.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
@Pracodawca

Maks

W departamencie prawa deliktowego ktoś może miał okazję pracować? Moje zapytanie wiąże się z tym, że prokuratoria szuka nowego pracownika na stanowisko asystenta. Z ogłoszenia, co widzę to zapewniają przedłużenie umowy po zakończeniu okresu próbnego, co nie zawsze się zdarza. Dużo nagród, 13stkę i inne dodatki, co jak to w państwówce nie brakuje. Chcę tylko zapytać, ile tu na rękę na tym stanowisku można zarobić? Z czasem można objąć samodzielne stanowisko skoro też zapewniają szereg szkoleń?

@Maks

Niewiele ponad najniższą krajową. Nagrody nieadekwatne do ilości pracy. Awans jest jedynie legendą.

@-

Niewiele więcej to ile konkretnie? 100zł, 200zł? Każde stanowisko ma za dużo obowiązków? Może warto porozmawiać z przełożonymi o zatrudnieniu nowych osób ?

Może przyszły pracownik

Hej wie ktoś jak przebiega rekrutacja na stanowisko radcy prokuratorii? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?

B.pracownik WOK

nie polecam pracy w Wydziale Obsługi Kancelaryjnej w PGRP. Zarobki sięgają minimalnej krajowej, a i tak na psychologa po kontaktach z naczelnikiem zapewniają spory wydatek.

Gabriela
@B.pracownik WOK

Nie ma żadnych podwyżek wraz ze stażem pracy? Nie można liczyć na żadne premie? Poza tym, możesz rozjaśnić o co chodzi z tym naczelnikiem?

Józef K.

Kiedy mi dacie spokój? Kiedy zrozumiem, za co jestem pociągany do odpowiedzialności, za co grozi mi ta kara, o jakiej dostaje listy?

Urząd Prokuratorii Generalnej

Szanowni Państwo, nawiązując do części zamieszczonych w serwisie GOWORK.PL opinii na temat Urzędu Prokuratorii Generalnej RP informujemy, że opinie te są nieprawdziwe i dyskredytują osoby w nim zatrudnione. Prosimy zatem o podeście z dystansem do zamieszczanych w serwisie opinii, z uwagi na brak możliwości zweryfikowania ich autentyczności. Zachęcamy przede wszystkim osoby zainteresowane pracą w Urzędzie, w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań do bezpośredniego kontaktu z Wydziałem Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu: 22 392 31 15.

@Urząd Prokuratorii Generalnej

Moim zdaniem nie ma w ogole sensu składać do Was dokumentów. Bierzecie tylko swoich. Wiele razy już składałem dokumenty na stanowisko radcy. Nikt nawet nigdy nie zadzwonił. A wystarczy spojrzeć na osoby radców zatrudnionych 1.01.2022- sami byli referendarze Prokuratorii. Tylko pytanie brzmi: Po co organizować te konkursy. To czysta fikcja. I tak nikt z zewnątrz i bez znajomości nie ma u Was szans.

Poseł na Sejm RP
@Urząd Prokuratorii Generalnej

Jesteście partyjną mafią, a prawda w końcu wyjdzie na jaw. Nie uniknięcie sądu. Jeśli nie ziemskiego, to przynajmniej boskiego, zgodnie z listem do Rzymian, świętego Apostoła Pawła

Judyta

Za dużo widziałam. Kiedy się zatrudniałam miałam nadzieję, że to już nie czasu korupcji i nepotyzmu. Myliłam się :(

Nie polecam

Szanowni, nie polecam pracy w Prokuratorii Generalnej RP przy ulicy Hożej ! Odradzam aplikowania na stanowiska administracyjne, tj. m.in. kancelaria. To, że odeszło kilka osób od października 2021 do stycznia 2022 to nic nie znaczy. Ktoś próbuje zwalić odpowiedzialność na te osoby. Pracodawcy i wydziału kadr polecamy uruchomienie elektronicznego czasu pracy. Czytnik i karty ! Listy obecności to antyk ! Pani, która przychodzi podobno od 6/7 … kto to może sprawdzić. Innych rozlicza z każdej minuty. Nie pozwólmy zwalić odpowiedzialności na osoby, które już nie pracują. Zmiany w komisji mobbingowej pokazały co trzeba. Jedna Pani się pożegnała z członkostwem.

bbb
@Nie polecam

o kim mowa?

@bbb

Tak się zastanawiam czy to w ogóle ważne jest? Bo z tego co padło już jej tutaj i tak chyba nie ma. Generalnie nikt nie zauważył, że kogoś ubyło?

bp

stały mobbing, więc nie polecam. a niestety nie zapowiada się na zmiany w kadrach kierowniczych

Iwona
@bp

Masz na to jakieś dowody w ogóle? Jesli tak rzeczywiście jest to czy ktoś to gdzieś zgłaszał?

Tomasz K

Ja mogę podziękować Panu Prokuratorowi ZZ za pomoc, pomimo że nie odpowiedział na listy , to zlecone działanie podwładnym przyczyniło się do zakończenia " Szykan " przez Prokuratorów CZT Szanowni Państwo, Ta walka o sprawiedliwość dopiero się rozpoczyna. Sąd wyznaczył termin, i może oczywiście wziąć po uwagę opinie biegłych, a nie będzie tajemnicą, że Adam Brzeski, Izabella Grabowska i Dominika Chylińska, fałszowali dokumentację medyczną, i jak przyznają leki przepisane są na nerwy. No tutaj Pan Generalny, ja wierzę pomoże do końca, no trzeba zaznaczyć że jeśli " nie popełniłem przestępstwa " i nawet jeśli mam rację, to tutaj ten Wymiar Sprawiedliwości, mowa tutaj o Pr - TCZ , i tych kilku funkcjonariuszach jawnie - na siłę próbowali z mojej osoby zrobić winnego, a na końcu chorego co im się w gruncie rzeczy nie udało. Teraz cała siła, musi skupić się na walce w Sądzie o Sprawiedliwość. Tutaj gdyby Sąd zastosował art 31, i nawet uznał winę moją - to ja bardzo się cieszę, że mamy Pana Prokuratora Generalnego ZZ i Pana Kamińskiego, Pana Prezesa, i te służby które zadziałają kiedy naprawdę będzie działa nam się krzywda. Bo myśmy chcieli napisać jasno. Ten układ trzeba rozbić i nie ulega żadnej wątpliwości, że NIE WINNY, MUSI BYĆ UNIEWINNIONY, A nie uznany za chorego " na siłę " dla kolesiów i zamknięty, czy ewentualnie nawet zmuszony do leczenia czegoś co nie istnieje. Jestem z Torunia. Mam 28 lat, nigdy nie pomyślał bym, że dorośli ludzie z Prokuratury mogą być tacy źli i stać po stronie niesprawiedliwości . My wiemy, że gdyby nie było działań przez Prokuraturę Krajową to dawno bym siedział za podskoki, bo prawo do obrony oskarżonemu dla nich nie istnieje. Będę walczył o Polskę Wolną i Sprawiedliwą. Konstytucja, Wolność, Solidarność i Demokracja - to coś dla czego warto " umierać " bo warto umierać za pierwiastek. Tym bardziej, że Świętej Pamięci Prezydent wraz z załogą, oni sami w sobie dają siły do walki, przeciwko temu co Pan Generalny chciał rozbić. I my wiemy ,że stoję tam gdzie stali bochaterzy, a oni tam gdzie stało Z O M O. Ta walka jest ciężka, ale razem Zwyciężymy! Czołem Wielkiej Polsce.

Kamila
@Tomasz K

Nie zapomnij, że biegli na siłę chcieli zrobić z Ciebie chorego i niepoczytalnego. Co prawda wpisali Ci chorobę, ale ona nie istnieje. Bez powodu zostawili Cię bez środków do życia? Pomimo, że jesteś zdolny do wykonywania swojej pracy, to lekarz nie wydał Ci zgody. Czy szukałeś na Facebooku, kto kogo ma w znajomych ? Na twoim miejscu zawalała bym Prokuraturę Krajową pismami. A niedaj Boże dojdzie do zmiany władzy, to oni Cię wykończą do końca. I w sumie, sama nie znam głównego powodu - dlaczego Cię niszczą. Jedynie kto Ci może pomóc to Prokuratura Krajowa, w Toruniu i okolicach nie masz żadnej szansy na uzyskanie Pomocy. P.S i nie licz, że pozwolą Ci wstąpić do zakonu. Oni chcą Cię wykończyć.

Czy w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

od miesięcy pozytywnie

Od ostatnich negatywnych opinii tj. 6 miesięcy kadra raczej nie fermentuje. Od miesięcy jest spokój i jakoś nie widać tego co pisano... etyka zapewniona - Tamte osoby odeszły już dawno, jedni z końcem roku 2021 i inni z początkiem roku 2022. Spokój od miesięcy

@od miesięcy pozytywnie

Czyli sami odeszli i firma w tym nie pomagała? A dużo nowych osób się pojawiło czy są wolne miejsca?

Dorota bis
@Dorota

Zadzwoń do kadr...;-))) podali numer telefonu ;-))) chcesz aplikować to na stronie są oferty

Czy w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Sandra

Nie

@Sandra

A jaki problem został zgłoszony, że nie zareagowali w żaden sposób, skoro tak twierdzisz?

Dorota

Poważnie? Ale w jaki dokładnie sposób zostało im to powiedziane, jak konkretnie to wyglądało i co odpowiedzieli?

IGA

Czy pracował ktoś z Was na stanowisku Referendarza Prokuratorii Generalnej. Możecie opowiedzieć coś więcej o zarobkach i atmosferze pracy?? Pozdrawiam

Julita
@IGA

Przeprowadzają rekrutację i nie dają odpowiedzi czy ktoś został wybrany czy nie. Szkoda czasu na takie rekrutacje.

Joanna
@Julita

Zgadzam się, powinni chociaż poinformować o zakończeniu rekrutacji.

@Julita

@Joanna

Może robią to po to, żeby mieć w razie czego jakieś "zabezpieczenie" w razie kolejnego naboru?

WOK

czy ktoś zauważył, że od grudnia 2021 roku do pierwszych dni lutego 2022 pojawiło się już 3 ogłoszenie do kancelarii ??? Czy ktoś może powiedzieć, dlaczego tak jest ? Czy jest duża rotacja ze względu na tworzoną atmosferę ?

@WOK

Dokładnie tak, poza tym za mało ludzi, a za dużo pracy. A jak jeszcze ktoś idzie na urlop czy zwolnienie to już jest masakra. Ciągle jest mówione że rekrutacja trwa, a nikt nie przychodzi.

@Aaa

Pamiętajcie, że jak się postawicie, albo będziecie miały swoje zdanie to was zacznie szargać i prześladować. Urlopu, albo nagrody nie da. Rotacja gigantyczna. Odkąd odszedł filar kancelarii w postaci 5/6 osób zaczęło się dziać źle. Potrzebne zmiany na stanowiskach kierowniczych.

Aaa

Dlatego mnie, już tam nie ma. Wyzysk i nieistniejące benefity...

Apacz

Jak wygląda specyfika pracy na stanowisku asystenta radcy PGRP? Czy warto? Jak zarobki i możliwość awansu?

Były asystent
@Apacz

Podstawowa krajowa :-( a tłumaczyć będą jak w kancelarii - WOK , że ,,Taka natura pracy w administracji publicznej”. Kłamała, kłamie i będzie kłamać … każdy wie kto

Apacz
@Były asystent

Dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam.

Aaa

Nie polecam pracy w Wydziale Obsługi Kancelaryjnej. Zarobki niskie a mnóstwo pracy. Tu gdzie zwykle pracowało 6 osób, pracują teraz 3. A z racji urlopów i l4, pracy jest ogrom. Jeśli chcesz robić za kogoś i notorycznie być w stresie (bo jest duża presja czasu) to śmiało aplikuj.

Zostaw merytoryczną opinię o PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Warszawa

• Jak się pracuje w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ?

Zobacz opinie na temat firmy PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

PROKURATORIA GENERALNA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ