Jaro-Trans towarowy transport drogowy

Wrocław

Opinie o Jaro-Trans towarowy transport drogowy

klientka

bardzo nieprzyjemna, opryskliwa obsługa.

Słowa kojarzące się z Jaro-Trans towarowy transport drogowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jaro-Trans towarowy transport drogowy: Najbardziej nie podobało mi się w Jaro-Trans towarowy transport drogowy: firma nie wypłacalna,

Zostaw opinię o Jaro-Trans towarowy transport drogowy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaro-Trans towarowy transport drogowy