Opinie o Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna w Wrocław

justa

nie polecam !!!!!!!!! dzwonie do nich i czekam na polaczenie 15 minut przedstawiam problem a pani informuje mnie ze nie moze mi pomoc i kaze kontaktowac sie droga inernetowa tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapomnialam hasla i nie moge sprawdzic wynikow a ona ma to w (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis
@justa

A to nie mogła podać Ci tych danych przez telefon? w sensie hasła? no chyba że to wszystko przez to rodo, bo może nie miała pewności, że rozmawia z Tobą.

Stefan Nowy wpis
@justa

Hasła do wyników nie można podawać przez telefon tylko drogą internetową.

Renata Nowy wpis
@Stefan

To jak przez telefon nie mogą, to przez internet też nie za bardzo, bo też nie wiadomo kto siedzi przecież za monitorem chyba, nie ??

Stefan Nowy wpis
@Renata

Trzeba było nie gubić hasła a nie pretensje ludzie są nie ogarnięci.

anonimowo

Nie polecam, omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Jeśli dajesz z siebie robić głupka to będziesz miał prace, a jak nie dasz sobie wejść na głowę to możesz się pożegnać z jakimkolwiek szacunkiem. Wypłaty z 3 tygodniowym opóźnieniem od kilku miesięcy. Zero wdzięczności i notoryczne kłamstwa i manipulacje. Pracowałem tam jakiś czas i to najgorsze doświadczenie mojego życia. Chce o tym zapomnieć a o pieniądze trzeba się ciagle upominać. Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Antoni
@anonimowo

Czy sytuacja dotycząca opóźnień z wypłatą wynagrodzeń w dalszym ciągu ma miejsce? Jak sądzisz, czy może to wynikać z problemów finansowych firmy? Jakie inne kwestie sprawiają, że odradzasz pracę w Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna?

Ktoś tam
@Antoni

Dalej sa

Przeciwko firmie Dialab zostało wszczęte postępowanie sanacyjne pod koniec 2019 roku (wrzesień-październik). firma jest nie wypłacalna w stosunku do pracowników jaki i kontrahentów. Materiał do badania jest pobierany od pacjentów w dalszym ciągu, opóźnienia wynikają z braku odpowiednich odczynników i narzędzi do przeprowadzania badań diagnostycznych, które (nie) są dostarczane przez kontrahentów z powodu braku płatności przez Dialb. Więc kółko się zamyka, pacjenci płacą za badania które nie dochodzą do skutku. Aby nie być gołosłownym załączam link do Internetowego Monitora Sądowego i Gospodarczego

Ewelina
@71

Rzeczywiście, informacje o postępowaniu sanacyjnym są dostępne w sieci. A ja szukam wiadomości o aktualnej sytuacji wrocławskiego Dialabu, czy nadal zatrudnia laborantów? Jakie mają warunki pracy?

Ktoś tam
@Ewelina

Dalej zatrudniają..... I dalej nie płacą na czas. Grafik zmienia się codziennie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kintosz

Hahaha nadgodziny w dialab ? Płatne 50% od stawki podstawowej. A jak im podpadniesz to nie wypłacają wcale i obcinają pensje nawet od stawki która masz na umowie ????????‍♀️????????‍♀️

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Wrocław

Najgorsze laboratorium z jakim się spotkałam druga sytuacja, że wyniki nie są na czas. Pracownicy wprowadzają ludzi w błąd mówiąc że wynik będzie do 14 dni roboczych i oczywiście wyniku brak. Nie polecam (wyniki robione w jeden dzień gdybym wiedziała nie zrobiłbym wszystkich).

@Wrocław

@Wrocław Możesz napisać, po ilu dniach miałaś wynik? Pozwoli nam to realnie ocenić sytuację.

@Iwona

Pierwszy wynik miał być po 2 dniach otrzymałam po dwóch tygodniach informacje przez telefon gdy zadzwoniłam się upomiec o wynik że jest problem z próbka materiału szook.(sama dzwoniłam nikt nie raczył mnie poinformować dużo wcześniej) wcześniej też dzwoniłam ale mówili że jeszcze nie ma na początku pochodziła do tego spokojnie ale przyszedł dzień wizyty u lekarza a ja bez wyniku. Pani twierdziła że nie mogli zrobić wyniku bo był problem z materiałem i że trzeba jeszcze raz pobrać. Tylko gdy zadzwoniłam do głównej siedziby pani kierownik przyznała że ktoś omyłkowo wysłał cały materiał do innego laboratorium i poprostu nie mieli z czego już zrobić wyniku a próbowali wmówić że wina jest materiału. Kolejny wynik który powinien być do 14 dni roboczych zaznaczone Doo a nie po i go nie ma co prawda jest to 16 dzień ale skoro ktoś mówi że do 14 dni to człowiek umawia się do lekarza. Dziś poraz kolejny musiałam iść do lekarza bez wyniku Żałuję że nie zrobiłam w innym laboratorium w którym robiłam wcześniej i wszystko miałam na czas.

@Iwona

I jeszcze sytuacja ze pytam na miejscu czy wynik będzie do internetowego wglądu usłyszałam że tak a dziś przez telefon pani mi mówi że odbiór osobisty to czegoś nie rozumie mówią co im ślina na język przyniesie czy co pracownik to inne zasady

@Iwona

Dobrze, że postanowiłaś opowiedzieć tu o swoich doświadczeniach z Dialab. Chyba warto byłby wszystkie te nieścisłości wyjaśnić po prostu z samym Dyrektorem placówki. Skłaniałbyś się ku temu czy jednak niekoniecznie?

Gdyby pacjenci sprawdzali gdzie wysyłają swoje informacje to może dopatrzyliby się , że to forum pracownicze!

potraktowany_jak _zło_konieczn

Witam. Stanowczo odradzam wykonywanie jakichkolwiek badań w tej firmie. Potraktowany zostałem przez pracowników tej firmy jak niechciany petent, chyba gorzej niż w państwowym urzędzie za czasów PRL. W piątek zrobiłem badania krwi. Nie było problemu z przyjęciem ode mnie krwi a już żadnego z przyjęciem opłaty za badania rzecz jasna. Było to na ulicy Bacha. Wyniki miały być wieczorem, najdalej w sobotę rano. W poniedziałek zadzwoniłem na Bacha, dowiedziałem się od pracownicy ze wyniki już w zasadzie są , że zaraz będą, że jak nie to żeby dzwonić znowu, bo mieli awarie i nie mogli ich umieścić na stronie. Najdalej wieczorem będą. We wtorek rano, oczywiście wyników nadal nie było, zadzwoniłem na Bacha, oczywiście usłyszałem że wyniki będą zaraz za moment, już, jak nie będzie za pół godziny to żeby dzwonić. Oczywiście wyników nie było. Zacząłem dzwonić na Bacha, nikt już nie odebrał ode mnie telefonu( numer mój się wyświetlał). Postanowiłem zadzwonić do siedziby głównej na ulicę Życzliwą. Tam również powiedziano mi że wyniki są już tuż tuż. I żebym zadzwonił za za kilka godzin. Zdenerwowany powiedziałem że wyniki potrzebuję na teraz bo za chwile mam wizytę u specjalisty( potrzebne wyniki do ustalenia dawki leku). I TERAZ NAJLEPSZE!! Dostałem do telefonu diagnostkę (kobieta) , która wgrała mi na stronę te wyniki w czasie rzeczywistym, w tym samym momencie. I zapytała: "Już?? Widzi Pan?? Wszystko?? To do widzenia!!". Po czym wyłączyła się. Specjalnie poświęciłem więcej czasu na opisanie tej historii aby każdy kto to przeczyta dobrze zrozumiał jak się poczułem i jaką prawie że walkę stoczyłem o otrzymanie swoich wyników za które zapłaciłem. Na koniec wywalczyłem je i otrzymałem z łaską. Brak mi słów żeby jeszcze lepiej i dogłębniej skomentować tą firmę. Stanowczo nie polecam!! Omijać szerokim łukiem!! A najlepsze że to nie państwówka tylko firma prywatna której powinno zależeć na klientach, szok!!

Agnieszka

@wrocław, czy swoją opinię dodajesz na podstawie doświadczenia z pracy dla Dialab S.C. Diagnostyka Laboratoryjna? Jeżeli masz styczność z tą firmą jako pracownik, to opisz proszę, jak wygląda tam praca. Pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi i przestrzegaj regulaminu strony. Jeśli natomiast wypowiadasz się z punktu widzenia klienta firmy, zechciej proszę napisać, co właściwie skłoniło Cię do skorzystania z ich usług.

wrocław

Moim zdaniem pacjent (klient) się nie liczy po dokonaniu opłaty. Odradzam wizyty w laboratorium

To Ja

Czy naprawdę jest tam aż tak źle ?

Krzysztof

@anonymous Jakie informacje konkretnie by Cię interesowały? @Nigdy więcej Dziękuję Ci za opinię na temat pracy w firmie Dialab S.C. Skupiasz się na samych negatywnych jej aspektach, może jednak praca ma jakieś pozytywne strony? Rozwiń swoją wypowiedź tak, by inni użytkownicy forum dowiedzieli się czegoś więcej o tym pracodawcy.

Nigdy więcej

Najgorsza praca w moim życiu. 0 szacunku do drugiej osoby. Atmosfera tragiczna. Pracownik się zupełnie nie liczy.

Macie jakies info?

Krzysztof

@FK Czy fakt, że wypłaty przychodziły notorycznie z opóźnieniem, jak napisałeś, został gdzieś zgłoszony? I w jaki sposób Twoim zdaniem objawia się lepsze traktowanie nowych pracowników? Są to bardzo ważne informacje, więc będę wdzięczny za każdą dodatkową informację. @xxx Skoro nadgodziny są bezpłatne, to czy firma Dialab S.C. Diagnostyka Laboratoryjna pozwala odebrać je w innym dniu? Jeżeli to nie jest dla Ciebie problem, to liczę na odpowiedź.

xxx

Odradzam! Brak ludzi do pracy, oszczędzanie na diagnostach, technikach... nie ma komu wykonywać badań...bardzo częste zostawanie po godzinach (oczywiście niepłatne - obniżana premia uznaniowa tak, żeby na koniec wyjść w okolicach określonej stawki). Notoryczne opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia (i wprowadzanie w błąd, że przelew już poszedł). Brak poszanowania pracownika.

FK

Zdecydowanie nie polecam. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Kolesiostwo nic dodać nic ująć. Nowych(znajomych) pracowników traktuje się lepiej niż starych lojalnych. O podwyżkach, wdzięczności, dobrym słowie czy zwykłym szacunku do pracownika można zapomnieć. Wypłaty notorycznie wypłacane z kilku, a nawet kilkunastodniowym opóźnieniem bez słowa wyjaśnienia. Nie polecam nawet bardzo zdesperowanym- lepiej roznosić ulotki.

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Dialab S.C. Diagnostyka Laboratoryjna. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna - Wrocław

Dialab s.c. Diagnostyka Laboratoryjna
  • Życzliwa 15