SPEDCONT SP. Z O.O.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o SPEDCONT SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEDCONT SP. Z O.O.

Obserwator

chcialbym rozpocząć wątek na temat naszej firmy. Uwazam ze firma niestety nie ma pomysłu na rozwój i odniesienie sukcesu w branży. To co robił stary zarzad to byl zart, ale to co wyprawia teraz nowy to jest przejaw czystego dyletanctwa, braku zainteresowania tematem logistyki, koncentrowaniem sie na pracy w spolkach powiazanych. Dajcie znać co o tym myślicie ?

Myśliciel
@Obserwator 09.07.2015 21:26
chcialbym rozpocząć wątek na temat naszej firmy. Uwazam ze firma niestety nie ma pomysłu na rozwój i odniesienie sukcesu w bran...

jakbyśmy zrozumieli o co ci chodzi, to może byśmy dali znać co myślimy, ale takiego bełkotu nie da się zrozumieć i skomentować.

Zostaw opinię o SPEDCONT SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEDCONT SP. Z O.O.