Starcom Sp. z o.o.

Opinie o Starcom Sp. z o.o.

Paulina

@Nowyjeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. A czy Ty jesteś pracownikiem Starcom? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich wrażeniach z pracy w firmie oraz o tym jak wygląda obecnie sytuacja pracowników.

Nowy

Chyba ktoś usunął starsze komentarze, ciekawe dlaczego...

Paulina

Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Jesteś pracownikiem Starcom Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami z przyszłymi kandydatami. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

staszek

kurcze, strasznie zniechęcacie do podjęcia tutaj pracy @grzes. Na jakim stanowisku pracowałeś, naprawdę jako kierowca jesteś tak bardzo niezadowolony? Widzę oferty od nich i się waham dość mocno nad podjęciem pracy właśnie jeśli chodzi o zarobki to jak jest?

Zostaw opinię o Starcom Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starcom Sp. z o.o.