Opinie o Zabka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zabka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zabka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zabka w Warszawa

Gunia

Żabka Szlenkierów 2 Warszawa. Godz.5.30 biegnę do pracy,potrzebuję coś na śniadanie,nieśmiało otwieram drzwi,uśmiechnięta dziewczyna mówi zapraszam i ratuje mnie przed głodem-można?Można,obsługa w tej żabce mega.Polecam

Basia

Zabka Warszawa Żelazna 67/16, od 3 dni w hotelu dzisiaj powrót to Włoch wysyłam partnera do sklepu nie raz a 2 albo i 3 razy najblizej Żabka chłopak obcokrabowiec niechętnie idzie ok trzeba jeszcze zrobić zakupy na drogę idę za nim wchodzę i co słyszę? pani yyy nie pani a bezczelne babsko zza lady z tekstem ( ile będziesz jeszcze przychodził itp) Ja wychodzę bez zakupów i nie tłumacze mu na polski co babka mówiła bo mi wstyd za taką zabkowa polke. Co jej przeszkadzało? Zakup małej wódki na drinka na pożegnanie się z bardzo miła właścicielka hotelu nie to co ona hamstwo od rana. Życzę dużo klientow

EwaZK

Witam, chciałabym podziękować "Dziewczynom" pracującym w sklepie Żabka przy ul Ekologicznej 15A. Jest to najbliższy sklepik koło mojego miejsca zamieszkania i bardzo często z niego korzystam. Obsługa jest bardzo miła i bardzo pomocna. Szczególnie dużo pomocy i wsparcia uzyskałam w czasie najgorszych momentów w czasie epidemii. "Dziewczyny" były naprawdę dużym wsparciem w tych trudnych momentach doradzały, informowały o dostawach, przypominały czy maseczki są potrzebne naprawdę dla mnie to było po prostu Super. Dzisiaj kiedy już jest łatwiej się poruszać i robić zakupy cały czas z przyjemnością chodzę do mojej Żabki przy Ekologicznej i tak już zostanie Brawo Panie z Żabki przy Ekologicznej 15A pozdrawiam serdecznie Ewa

marek

franczyza spoko opcja.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zabka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Wawiak

(usunięte przez administratora) Nie podpisuje z pracownikami umowy a gdy przyszedłem po pieniążki 10 okazało się że dla mnie ich nie ma. A chętnie widzi w pracy i wymaga. Niestety miałem stycznosc z tym Kamilkiem i odradzam tam prace. Pracowałem tam tylko trzy dni lecz powiem jedno. Roboty bardzo dużo a stawka 13 zł za godzine. Po kilka dniach przyszedłem znowu prosić o piemiedze które za 3 dni mi się należały. I usłyszałem słowo pierś.... ol się. Bo niby zagrałem w Ch...ja bo nie przyszedłem 4 dnia do pracy. Nie widziałem sensu przychodzę jesli nie ma papieru w postaci nawet umowy zlecenia. Odradzam ten sklep. I po nowym zgłaszam sprawę w pipe i myślę że skończy się sprawa w sądzie. Bo świadków mam że tam pracowałem a umowa ustna to też w świetle prawa też jest umowa. Bardzo chciałbym żeby ktos z kierownictwa ząbki przeprowadził kontrolę tego osobnika.

maria

mam w wawie 2 sklepy i spoko jest, dobra kasa i w ogole.

dominik

Prowadzę sklepik w Warszawie od półtora roku, całkiem się opłaca. Na początku miałem dużo szkoleń więc na spokojnie wszedłem w ten biznes

ropucha

Opinia o Żabce na ulicy Gołkowskiej 15U, Warszawa - przeterminowane produkty, niemiła obsługa, ajentka zatrudnia na pół etatu, a pracuje się cały etat, można popracować tam na czarno, nie odprowadza składek, nadwyżki z dostaw nie są zgłaszane, specyficzny zapach w sklepie.

Stasia

Jak to wygląda z wyborem lokalu? Moge sama zaproponowac jakis?

mariusz
@Stasia

Wchodzisz na gotowe. Oni mają powybierane dobre punkty.

daniel
@mariusz

Dokładnie tak. Na ich stronie z reszta masz większość info jak to wygląda.

kail

Dobre wsparcie, spoko szkolenia na start, dobry kontakt. Ogółem biznes dobrze mi się prowadzi.

Kamil

@Kil Może dodasz więcej informacji, jak sie pracuje i ogólnie

Kil

Jako franczyzobiorca jestem zadowolony.

Olaf

Współpraca pomyślnie przebiega, także ja zastrzeżeń nie mam.

Frank

Jestem franczyzobiorcą i praca jest trochę ciężka jak to w handlu. Jak chcesz odnieść sukces to musisz poświecić na to trochę czasu, ale w sumie warto spróbować.

@Frank

A jak ze wsparciem z ich strony? Dobry jest kontakt? Da się sprawy załatwić, czy jakieś problemy robią?

Frank
@Piotr

Wsparcie bardzo spoko. Bezproblemowo zwykle da się dowiedzieć o rzeczy, czy zatowarowanie załatwić.

Rik

Mam w Warszawie 2 żabki i dobrze mi się pracuje. Spoko firma.

@Rik

a ile na tym zarabiasz miesiecznie tak przecietnie?

Rik
@Michał

Zazwyczaj z jednego sklepu w granicach 5 koła mi zostaje do ręki.

Luiza

Podpowie na jakich zasadach są podpisywane umowy z nowymi ajentami/agentami?

jurek

@rty dokładnie. Właśnie wskoczyła nowa oferta dla partnera biznesowego, czyli takiego właśnie ajenta w Poznaniu. Żabka chce się rozwijać, więc w sumie chyba warto. Marka znana, zaufana. Trzeba być tylko odrobinę przedsiębiorczym :)

ilona

wiewiora ty chyba na pewno nie prowadzisz żabki długo poracuejesz w niej kilka lat to zmienisz zdanie

wiewiorka

Sklep Zabka jest firma solidna, mozna dobrze zarobic, a po za tym wszyscy sa zgrani. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zabka - Warszawa

• Jak się pracuje w Zabka?

Zobacz opinie na temat firmy Zabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zabka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zabka