Cat Polska Sp. z o.o.

Opinie o Cat Polska Sp. z o.o.

Dominika

@Zuzka może wzięłaś udział w rekrutacji i możesz opowiedzieć nam, jak wyglądają warunki zatrudnienia z Twojego punktu widzenia? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Cat Polska? Czy są elementy, na które warto się mocniej przygotować?

Zuzka

Poproszę o opinie stanowiska plpacowego na rogowcu... Stawka itp itd

c.

Myślę, że w tym roku marki aut którymi „zajmuje się „ Joanna P. nie wygrają w trakcje przetargów dla takich formacji jak MON, MSWiA itp.

kiero

ten syf no placach kolejki do roz izal kibel

a nadal szukacie pracownika warsztatu i myjni mechanicznej?

mondry....

Aby oświecić niektóre osoby, Dacii nie ma od ponad 1,5 roku...

Konkurencyjna firma

Chcemy na tym forum podziękować ( usunięte przez administratora ) z Cat Polska za jej pomoc dzięki której udało nam się podpisać nowy kontrakt na transport aut.

miejscowy

Ja tam mam swojego człowieka w transporcie, któremu co tydzień tankuję VW i się ma kursy. Jak nie zapłacisz to nie masz.

plac

Wiecie co tak jak widzimy te auta na placu i w lakierni to trzeba być idiotą aby kupić nową Dacie.

kania

Gosia, co masz na myśli z tą ksiegowością? Chodzi Ci o "księgi" czy o dział księgowości? Swoją drogą czy to prawda, że w Wawie są cięcia w płacach? Widziałam też ogłoszenie o pracę, zastanawiałam się by aplikować, ale po tym co tu przeczytałam - odpuszczam...

gosia

Niech szybko jakaś państwowa kontrola sprawdzi księgowość w Warszawie.

DW

Przewiduję, że skład w Kleszczowie pogrąży Cat Polska o ile już tego nie zrobił.

czy cos wiecej ktos napisze na temat pracy w tej firmie CAT jak to wyglada tam z wynagrodzeniem umowami i wg ?

c.o.s

W związku z przyszłymi zamówieniami publicznymi dla PolicjiMoniABW auta przewożone przez tę firmę pewnie będą ignorowane. P.S. Pozdrawiam Joannę P.

ITi

musi w końcu ktoś sprawdzić na wszystkich komputerach legalność oprogramowania!!! Bo ostatniego czasu to chałturnictwo.

Mariusz

moja dobra rada dla znajomych podwykonawców, jeśli jeszcze macie zaległe płatności z zeszłego lub tego roku to koniecznie domagajcie się aby wam zapłacili w tym tygodniu. Od nowego miesiąca koniecznie pomyślcie aby brać przedpłaty:)

lakuś

Na lakierni to zaczniesz od tych gorszych aut np.: koreańskich (one maja najcieńszy lakier który pewnie wytrzyma do końca gwarancji a później to już nic innego jak tylko rdza), później będą japońskie, francuskie lub niemieckie autka.

Aania

myślę, że jeśli by jakiś urząd sprawdził księgową i prześwietlił finanse to by się działo.

Przyjęcia

A ja jestem pracownikiem średniego szczebla który zajmuje się opisywaniem nowych uszkodzonych i uważam, że można by je lepiej opisywać. ( usunięte przez administratora )

gość

Jeśli Aska będzie nadal to niech nikogo nie zdziwi, że marki aut które transportujecie nie będą brane pod uwagę podczas rożnych przetargów.

kk

A tak się zastanawialiśmy w firmie, co zrobią z tymi 12 Mini a tu proszę loteriada je chce komuś wepchnąć. Nasza rada jak je wygracie to koniecznie weźcie tylko gotówkę!!!

mistrzu

Jeśli chodzi o robotę przy nowych autach to jest pełno u nas na myjni no i na lakierni no bo tam się najwięcej dzieje. Zawsze jest coś do lakierowania wiec tam się dzieje.

Mitsubishi

Po co jest w tej firmie jest dział jakości? Przecież każdy z kierownictwa boi się cokolwiek podpisywać.... Niemożliwe żeby te auta dostały gwarancje.Jak oni to robia.

Ojojoj

Polaczek zawsze będzie narzekał, nawet u tatusia na stołku we firmie będzie mówił że za mało zarabia a za dużo wymaga, nie powiem czasem zdarzają sie dni że nie chce iść się do pracy ale luuudzie jeżeli wam nie pasuje nikt was tam nie trzyma , weźcie czystą kartkę papieru napiszcie rezygnacje z pracy i do widzenia ,nikt napewno nie będzie płakać a tym bardziej , dyrektor

ciacho

Mam bmw i jak widzę to wszystko to nie jest to dla mnie już auto marki premium, muszę wymienić auto na lepsza markę np. mercedes. Zresztą cały czas jest u nas aktualne powiedzenie tych dziwnych osób z bmw, ze " nowe auta nie są wcale nowe".

Marlen

A jaka asystentka lotna 3 języki 2 fakultety :)

wiola

najdziwniejsze w tej firmie są stanowiska pracy typu; handlowiec albo informatyk. Ci piersi tak naprawdę nie wiadomo po co są a ci drudzy dziwnym trafem usuwają w kółko te same usterki? Śmiechu warte...

de

Zaprawszamy wszystkich PRZEWOZNIKOW, ktorzy nie chca juz wozic dla cata do transportu nowych aut marki audi, skoda, vw. Wasze dane juz tu sa :):)

mała

A to tylko agencyjni oraz z grupą, oni są zatrudniani tylko po dopłaty które można podzielić na premie czy podwyżki dla nas. Ale oni o tym wiedzą.

agencyjni

nie polecamy tam pracy jako pracownik z grupą/ z agencji.(to ci co codziennie tracą).Pewna osoba z kierownictwa wygadała się po co tak naprawdę w tej firmie zatrudnia się takich pracowników i które osoby na tym najwięcej zyskują:(

Deividas

0+0=0

warszawianka

tam rzeczywiście brakuje im czegoś takiego co się nazywa warszawskim stylem bycia. A powiedzcie coś więcej o kierowniku i zastępcy?

Piotrek

Oj efcia, efcia ha ha ha ... skąd w Tobie tyle jadu? Mam dla Cibie 3 propozycje: 1. skoro jest tam tak wspaniale i tylko ściemniają - poproś o przeniesienie i też będziesz ściemniała. 2. jesteś tak doskonale zorientowana w pracy działów że dziwie się dlaczego jeszcze nie awansowałaś na dyrektora. Mogłabyś zrobić porządek pozwalniać ludzi i zlikwidować dział pijawek. :) 2. zajmij się swoją pracą, przestań ściemniać, nie gdacz więcej i nie pluj tym jadem bo jeszcze kogo zarazisz.

kotek

To dlatego wszyscy szkodowcy robią miny jak pijawki!!! Oczywiście walą tam nieziemską ściemę, narobią sobie wirtualnych maili, że niby tacy zapracowani. Ciągną tak od lat, chodzi tylko o to żeby dzisiaj czy w przyszłym tygodniu wyjść wcześniej do domu i się nie narobić.

kotek

Piotrek

Jeżeli nazywasz kogoś pasożytem to pewnie masz na myśli to,że nie są w stanie zarobić na siebie? a może Ty efcia wykonujesz za nich pracę co? czy tylko tak gdaczesz? Praca w CAT polega na robieniu oszczędności tak aby jak najwięcej wyprowadzić do Francji.

efcia

niech ktoś w końcu się weźmie za Dział Szkód ściema, kawkę pija i pasożytują na innych działach!!!!!

handlowcy

ilosc marek samochodow na stronie internetowej jest zawyzona, nawet sie tym nie sugerujcie! przewidujemy, ze w tym roku straca kontrakty na przewozy z kolejnymi producentami samochodow...

marlen

Czy to prawda, że żona naszego dyrektora ma romans? Jeśli tak to się nie dziwie, kiepsko płaci pracownikom to pewnie jest kiepski w tych sprawach.

marlen

Czy to prawda, że żona naszego dyrektora ma romans? Jeśli tak to się nie dziwie, kiepsko płaci to pewnie jest kiepski.

ex-pracownik

PRACUJĄC W FIRMIE ;CAT; NA TERENIE CNH MUSISZ WIEDZIEĆ JEDNO....KARIERY TAM NIE ZROBISZ.KRZYSZTOF G.,NADZORCA ,KTÓRY MA SPORY UDZIAŁ W KRADZIEŻY KÓŁ,JANUSZ L.,NIE WIADOMO KTO TO,NAŁOGOWY ALKOHOLIK,Z PROBLEMAMI NATURY PSYCHIATRYCZNEJ.TRAKTUJĄ TAM CZŁOWIEKA GORZEJ JAK BYDŁO.A WARSZAWA??NO CÓŻ....MA PŁOCK ZA NIC

Zostaw opinię o Cat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cat Polska Sp. z o.o.