jakomex hurtownia spożywcza

Reguły

Opinie o jakomex hurtownia spożywcza

Mareczek

Ta firma to porażka jeżeli ktoś ma się tutaj zatrudnić to wyjątkowo odradzam , lepszego kierownika można znaleźć przy sklepie monopolowym , dadzą Ci samochód i maja e [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wieczne telefony gdzie Ty jesteś !! Samochody przeładowane ! Tylko ich zgłosić do odpowiednich służb żeby sprawdzili te samochody to dostaną taką karę ze zaraz bd o jakomexie. Robią z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gębę i mają za nic kogoś wysiłek .

mark

nocki
@mark 10.10.2014 11:39
Zgadzam sie z kolegą . Nic tylko zgłosić do inspekcji pracy . Za pracę w takich godzinach i jeszcze nie płatnych sobotach....

Hej.Mark walczyłeś?

kolo

jest to dziadowska firma kiepsko płacą często trzeba zostawać po godzinach jest niemiła atmosfera

Zostaw opinię o jakomex hurtownia spożywcza - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jakomex hurtownia spożywcza