Opinie o Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks w Koszajec Wieś

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks w Koszajec Wieś

Tajemniczy klient Nowy wpis

Sposób rekrutacji do biura na bardzo niskim poziomie, bardzo chaotyczny mało profesjonalny. Jednym z etapów jest jak się pózniej okazuje dzien "probny" na ktory zapraszają wszystkich jedego dnia nie uprzedzając o takiej sytuacji. Jest to sytuacja mega słaba wygladajaca na casting. Osoba opowiadajaca o zakresie obowiązków słabo przygotwana do swojej roli mino dużej wiedzy- to były pracownik firmy. Strata całego dnia kandydata i osoby szkolącej ( dla szkolącego kasa sie pewnie zgadza wiec jest to mu na ręke ze opowiada w tak chaotyczny rozwlekły sposób). Radzę zapraszać kandydatów oddzielnie na max 2 h i prezentować bardziej zwięźle temat oraz przekazywać wiedzę w formie instrukcji stanowiskowej na papierze. Szanujmy swój czas i traktujmy ludzi poważnie. Aż strach jeżeli na wejściu firma robi nieprofesjonalne wrażenie a chce zatrudniać inteligentnych ludzi.

Halina Nowy wpis

Skąd te info o restrukturyzacji, jak na stronie nic o tym nie ma :0 czy to dlatego nie szukają pracowników do magazynu? Miałam się zapytać ile teraz płacą za sortowanie owoców i nie wiem, co myśleć teraz..

QaQ Nowy wpis
@Halina

No niestety na stronie nic nie będzie w temacie restrukturyzacji. Informacja jest sprawdzony a i potwierdzona!

Xxx

Jeżeli chodzi o współpracę, absolutnie nie polecam! Problem z wyplacalnoscia, trzeba się prosić o pieniądze za dostarczony towar. Zdecydowanie odradzam

@Xxx

A długo współpracowaliście? Bo zastanawiam się czy od zawsze takie problemy były czy to dopiero niedawno takie coś zaczyna występować

@Krystyna

@Krystyna od współpracowaliśmy od początku tego roku, napoczatku było wszystko dobrze, coprawda zawsze jakieś opóźnienia były ale przelewy w miarę dochodziły. Oczywiście najczęściej było tak ze jak towar był potrzebny to i kasa się znalazła. A od marca masakra. Do tek pory marcowe nie opłacone, "pani" z księgowości nawet na e-maile nie odpisuje.

@Xxx

A czy Pani miała do czynienia z tą firmą?

Iwona
@Xxx

A próbowaliście się pofatygować do nich do biura? Albo gdzieś zgłosić ten brak płatnosci?

@Iwona

Pisaliśmy email do Pani księgowej, oczywiście bez jakiej kolwiek odpowiedzi. Dostaliśmy teraz przelew ale nadal nie uregulowane marcowe faktury. Minęło już 90 dni więc spokojnie mogę już zgłosić sytuację. Oczywiście pismo dla szanownej firmy też się tworzy.

@Xxx

No tak chyba już nie ma o zwlekać. Chociaż i tak coś ruszyło skoro przelew przyszedł? Raczej można przypuszczać, że do sądu to nie pójdzie?

@Krystyna

Trudno powiedzieć, marcowe faktury nadal nie opłacone. Minęło 90 dni do skarbówki zgłaszamy.

@Xxx

Faktycznie zgłoszenie poszło? Bo ciekawa jestem jak to się rozwiąże ostatecznie

@Krystyna

Niestety Firma jest w restrukturyzacji Ina chwilę obecną nie możemy nic zrobić. Ze strony firmy nadal nie otrzymaliśmy żadnej informacji (sami temat sprawdzilismy). Księgowa obiecała informację pod koniec maja a mamy wrzesień...

@Xxx

No maj a wrzesień to jednak spora rozbieżność... Się nie obraźcie ale liczycie jeszcze na cokolwiek? Dajcie znać bo to dość istotne

Xxx Nowy wpis
@Krystyna

No niestety ale nie możemy zrobić kompletnie nic ???? cały czas obserwuje profil firmy i nie skończyli w dalszym ciągu restrukturyzacji. Więc mamy związane ręce.

Teresa

Ktoś tutaj wspominał coś o zarobkach, że wychodzi się mniej niż pracownicy z Ukrainy... To ile się tam zarabia w takim razie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Były byłej

Krótko i zwięźle ujmując (usunięte przez administratora) każdy dzień niespodzianka poniewierka a nie praca w trakcie 3 godzin pracy potrafisz być przewożony i robić dużo różnych rzeczy od cięcia piłą mechaniczna po tynkowanie,zbieranie owoców i słuchanie jak to wolno robisz że nie zarobisz umawiasz sie na konkretną kasę a wychodzi ze zarobiłeś mniej niż Ukrainiec.... omijać szerokim łukiem plus 3 m dla pewności ominięcia

Teresa
@Były byłej

a w umowie jakie obowiązki są wpisane? Bo to takie słabe, że się wykonuje jakieś inne czynności, o których nie było mowy.

Edzio Fredzio

Nie polecam pracy w tej firmie, niepoważne traktowanie pracowników, rekrutacja to nieśmieszny żart, zakres obowiązków jest płynny i niezgodny z umową. Omijać szerokim łukiem!

Marex

Brak wywiązywania się z umów, trzeba się wielokrotnie dopraszać się o swoje, mimo ze było wcześniej ustalone. Nic na gębę, trzeba wszystko podpisywać!

Zostaw merytoryczną opinię o Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks - Koszajec Wieś

• Jak się pracuje w Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks?

Zobacz opinie na temat firmy Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fruitland Edmund Kowalski Peks Agropeks
  • 18