Opinie o Helioexperts w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Helioexperts. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Helioexperts o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helioexperts w Warszawa

Agnieszka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Aldona
@Agnieszka

A jakieś szczegóły? Chciałabym wiedzieć czy warunki zatrudnienia są dobre i jak atmosfera między pracownikami. Aktualnie już tu nie jesteś zatrudniona? Jak pracodawca podchodzi do okresu wypowiedzenia, nie ma z tym problemu?

Darek Nowy wpis

Tu jest Helioexperts a wszędzie w sieci Helioexpert S.A. (Sp. z o.o., Sp. K. - dawniej). Zakładam jednak, że to ten sam podmiot. W każdym bądź razie, gdy trzy lata temu potrzeba było zatrudnić Doradcę Energetycznego - Fotowoltaika, to pisano, o podstawie i wysokim wynagrodzeniu premiowym, a także służbowym aucie do prywatnego użytku. Jeśli wciąż tak się sprawy mają z dostępnością auta, to na jakie kwoty się nastawiać? I celowo pytam o kwoty, a nie o słowa. Sam pozwolę je sobie odpowiednio nazwać.

newuser Nowy wpis

Nie polecam pracy w HelioExpert. Firma oczekuje niemożliwego. Mocno nastawieni na cel, typowa korporacja w której przełożeni dzwonią późnym wieczorem i krzyczą o nie wykonanym planie danego dnia. Co do wypłat i umowy radzę się sporo zastanowić, mówią o umowie o prace dostajesz umowe zlecenie na próbę. Wynagrodzenie ustalone w umowie, dostajesz takie które totalnie się mija z tym co napisane w umowie. Mnóstwo kruczków, haków tak aby pracownik nie miał życia prywatnego a tylko ciągle skupiał się na Helio! Co do przełożonych i ludzi nad... owszem porozmawiać sobie można ale temat jest ciągle ten sam! Jeśli nie chcesz sypiać nocami i nie mieć życia to polecam tą firmę z całym szacunkiem.

Ada Nowy wpis
@newuser

Czego konkretnie wymagają, wymienisz? Czy po okresie próbnym jak wszystko pójdzie dobrze to dostaje się uop? A co w przypadku jeśli wieczorem nie odbierzesz od nich telefonu, jesteś przecież po pracy?

Wili Nowy wpis
@newuser

W każdej firmie ludzie są nastawieni na cel i to jest oczywiste, komentarz jest złośliwy i niezgodny z rzeczywistością. To, że przełożeni dzwonią wieczorem jest kompletną bzdurą wyssaną z palca, mam wrażenie, że nigdy w tej firmie nie pracwełeś i być może jesteś konkurencją.Przyjdź i zobacz, bardzo rzadko spotkać można w firmie taką pozytywną atmosferę, jeśli przykładasz się do pracy to i masz wyniki i dobre wynagrodzenie.

Agnieszka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Aldona

NQK

To nie jest ta sama firma. U nas Dyrektor Sprzedaży jest ok

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Helioexperts? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niewiele tutaj opinii. Interesują mnie przemyślenia na temat przełożonych i zarządu. Podobno firma się rozwija, więc pytanie jak atmosfera? Praca 8h czy z nadgodzinami? Macie narzędzia pracy, przełożeni reagują na Wasze pomysły i zapotrzebowania czy macie radzić sobie sami? Rzeczywiście były problemy finansowe i z wypłatami? Dajcie znać jak to teraz wygląda.

John Doe
@Paweł

Zarząd zdecydowanie na "tak" - daje radę. Potrafi docenić i awansować ale i rozliczyć. Kłopoty finansowe? Nie. Nie wiem gdzie chcesz aplikować np. w sprzedaży sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania, średnio wychodzi 8h/dzień, może więcej.

ania

Dlaczego kasujecie Państwo negatywne komentarze?

>.<
@ania

najwidoczniej (usunięte przez administratora) z helio EXPERTS (XD) mają coś do ukrycia

ech ech ech przyłapani
@>.<

czyli się potwierdziło! usuwają i cenzurują

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów i Logistyki. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego stanowiska, czy warto aplikować? Jakie zarobki, atmosfera, ludzie w zespole?

pumpUPtheVOLUME

Oczekują powalających efektów sprzedaży. Padłem powalony śmiechem.

Natalia
@pumpUPtheVOLUME

Z radości, że możesz na spokojnie kandydować? ;p Byłeś już na rozmowie?

Agnieszka

Pracuje w firmie od 2 tygodni. Wszystko jest zgodnie z ustaleniami, dodatkowo atmosfera jest bardzo dobra - co dla mnie jest ważne. Polecam tego Pracodawcę !

Renata
@Agnieszka

Zgodnie z ustaleniami, a czy miałaś możliwość podać swoje oczekiwania finansowe i czy one zostały spełnione?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Helioexperts?

aga

Czy to nie są informacje poufne - objęte umową ? (zwykle w umowie są kary, a w sieci nikt nie jest anonimowy)

Julia
@aga

chyba zależy od umowy, ale chyba orientacyjne widełki może Pani podać?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Helioexperts?

Dawid

Cześć, Pracuje w Helio od ponad roku. Odpowiadając na Twoje pytanie - ludzkie :) Akurat ze względu na stanowisko jakie obejmuje mam kontakt z zarządem praktycznie codziennie - fajna i miła atmosfera. Oczywiście każdy ma swoje obowiązki i określoną pracę, którą należy wykonać. Ale to nie jest typowa korporacja z menagerem, który stoi nad Tobą i pilnuje każdego kroku. Ludzie z innych działów? Każdy chętny do pomocy. Idealna praca zarówno dla osób, które zaczynają swoją pierwszą pracę (jeśli akurat jest rekrutacja na takie stanowiska) jak i dla osób z dużym doświadczeniem. Ktoś na dole napisał, że rekrutacja z Panią Dyrektor była nieprzyjemna - zastanawiam się czy ta rekrutacja była na pewno w Helio. Jeśli chodzi o osoby na wyższych stanowiskach - złego słowa powiedzieć nie można. Pracowałem w kilku firmach, tam wyglądało to zupełnie inaczej. Dyrektorzy/zarząd raczej byli pozamykani w swoich pokojach w przerwach na spotkania. W Helio pracują z ludźmi :)

Jan

@Monika a obiecali ze w jakim czasie się odezwa?

Rekrutacja trudna i nieprzyjemna. Brak obiecanej informacji zwrotnej. W ogłoszeniu oferują umowę o pracę jednak podczas rozmowy okazuje się że na okresie próbnym jest to umowa zlecenie. Pani dyrektor uważa że za tą samą lub mniejszą stawkę może zatrudnić studenta który przyjdzie na zlecenie. Widać że firma nie szanuje pracowników

Wypłacają dodatkowe nagrody w Helioexperts?

John Doe

Owszem wypłacają, są regularne konkursy z nagrodami finansowymi i nie tylko. Również na bazie Inicjatyw samych pracowników. Jaki dział Cię interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Helioexperts - Warszawa

• Jak się pracuje w Helioexperts?

Zobacz opinie na temat firmy Helioexperts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helioexperts?

Helioexperts
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Mokotowska 51/53 lok. 26A
    00-542 Warszawa