Opinie o Zabka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zabka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zabka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zabka w Warszawa

Przyszły pracownik

Witam, mam pytanie do aktualnych pracowników: czy jest w Warszawie Żabka gdzie pracownicy traktowani są z szacunkiem i warunki pracy są chociaż w miarę OK? Zależy mi na tej informacji, ponieważ chciałbym pracować na dłużej. Dziękuję z góry za informację :)

xxxxl
@Ewi

ile zarabia magazynier w zabce jak ktos ma 24 lat

Dariusz

Jaka umowa jest w żabce ?

Doti
@Dariusz

Nie polecam pracować w żabce, no chyba że lubisz pracować za darmo przez miesiąc, nie doczekasz się wypłaty . 17 zł za godzinę przez 10 godzin dziennie , w święta , 7 dni w tygodniu. Porażka umowa zlecenie, ale nie wiadomo czy zdążysz podpisać umowę. Właściciele są nastawieni na wyzysk pracowników .

Niepodległości 24/30 Nowy wpis

Niepodległości 24/30, Żabka, ostrzegam przed zatrudnianiem się w tym miejscu. Właścicielka jest niezrównoważona emocjonalnie. Strasznie cwaniakuje przy umowie. Tnie koszty jak tylko może szczególnie na składkach, zusie i podatkach. Rekrutacja to farsa. Panuje totalny brak profesjonalizmu, kolesiostwo, zawiść, małostkowość i dziwne układy. Bardzo wiele załatwia się "na gębę", właściwie wszystko zależy od zmiennego humoru właścicielki.

Młoda Nowy wpis

Żabka w Warszawie ul Księcia Janusza. Po rezygnacji po kilku dniach (usunięte przez administratora) nie wypłacili pieniędzy i jeszcze oskarżyli o zagubienie paczek co nie miało miejsca(usunięte przez administratora).Omijać szerokim łukiem tych (usunięte przez administratora)

Czy Zabka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

PieskowaSkala Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Brak umowy,brak wypłaty. Do właściciela ciągle przybywają jakieś szemrane osoby. Muzyka na cały sklep, otwarte kiedy się komu podoba. Pani Małgorzacie daleko od dobrego szefa. Zgłaszam do pip i do kontroli skarbowej. Nie polecam nikomu. Omijać szerokim łukiem ta pralnie i tych złodziei

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zabka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy Zabka organizuje staże dla studentów?

Pablo pikaso

Nie polecam pracy w żabce na sokratesa7 szefostwo zmienne szef jest ok szefowa nie docenia ludzi na dodatek rządzi szefem więc tylko jej zdanie się liczy podchodzi do ludzi jak do zabawek ta mi się podoba ta nie atmosfera donosicielstwa i pupilków szefowej nie polecam

Andi

Nie kupowac kawy late w zabkach.Leci spiebione mleko z powietrzem na koncu ledwo ledwo kawy i z duzych ktore kiedyd byly ustawione na 90 proc zawartosci ustawiaja na 75..po wypiciu malychb2 lyczkow mleko spiebione osiada i zostaje polowe kawy...!!!!!@

malusia127

pracowalam i chodzi pewnie o Venese wlascicielke jest to bardzo mloda osoba nie szanujaca nikogo procz siebie tam jest ciagle przemial pracownikow najgorsza zabka

Cześć. Rozważam wejście w te franczyzę. Czy to się opłaca? Jakie realne koszty są na początku? Chętnie porozmawiam na ten temat.

@Zainteresowany

Na pewno monitoring. Z tego co slyszalam koszt wkladu wlasnego to od 3000 do 5000 zl. Chociaz trzeba sie liczyc z kradziezami i stratami, za ktore koszty ponosi nie Zabka tylko ajent. Dwoch ajentow, u ktorych pracowalam, zrezygnowalo. Mieli niestety dlugi przez to. Mi proponowali, ale ja osobiscie bym sie nie podjela prowadzenia Zabki. Przez pierwsze trzy miesiace trzeba byc praktycznie codziennie, a najlepiej miec dodatkowa prace, zeby przezyc. Widzialam moich ajentow. Naprawde zamykajac wyszli z dlugami i bardzo bylo mi ich szkoda, bo byli przemeczeni. Potrafili przysypiac na stojaco. Zeby podjac Zabke trzeba dobrze to przemyslec i potrafic. Silne nerwy sie na pewno przydadza. Powodzenia.

@Zainteresowany

Podsumuję odpowiedź powyżej: W 95% przypadków nie warto nawet o tym myśleć. Prawdopodobieństwo skończenia z długami jest bardzo wysokie. Te 5% co zostaje zarabia w miarę sensowne pieniądze, ale ZDECYDOWANIE nieproporcjonalne do ponoszonego ryzyka oraz nakładu pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zabka odbywa się w siedzibie firmy?

@Przyszły pracownik

Oczywiście,że są ale mają już swoją stałą ekipę.Musi pochodzić i spełnić warunki. 1.Kazdemy mówić Dzień Dobry 2.Polecac aplikacje jak ktoś nie ma to proponować mu jej założenie 3.Kawa Hot Dog lub coś z promocji 4.Ladnie po dziękować i zaprosić ponownie. Musisz też być na kasie dokładać towar i dbać o czystość

@Piotr

Starasz się to i tak nie zapłacą ci za tajemniczego klienta , zawsze mają pretekst. Partnerka wypłaca kasę za tajemniczego A oni biorą dla siebie ta kasę

@MAŁA

Oczywiście,że płacą plus dodatkowo za każdą weryfikację.Jezeli Ci nie płacą zgłoś do Żabki bezposrwdnio

Bos

Zapraszam do pracy

Alus1804
@MAŁA

To jest raczej kwestią dogadania pracownika z szefem , osobiście jeśli trafiam na tajemniczego klienta i mam 100 % to dostaje większą polowe tego co dostaję właściciel.

Nika
@Przyszły pracownik

Na Taborowej 26 jest super pracodawcą.i praca extra nie jak w innych (też pracowalam)kołchoz pracy.pecam się dowiedzieć o pracę właśnie pitrzebuja

@Przyszły pracownik

Tak mam osobiście do zaproponowania parę lokalizacji gdzie sklepy prowadzone są przez'Normalnych' ajentów ????

zepsuta
@Przyszły pracownik

unikaj Żabki na Wawrzyszewskiej 3 i tam obok na Stanisława bo to ci sami ludzie warunki pracy tragiczne

Iza
@Przyszły pracownik

Oczywiście,że są.Ja w takiej pracuje. Przestrzegam przed żabka na Modlińska 61 - (usunięte przez administratora),grosze płacą.Szefowa niestabilna.

@Przyszły pracownik

Odradzam Zabke na Julianowskiej. Jest stosowany (usunięte przez administratora) przez innych pracownikow. Zostawiaj balagan po sobie, a potem trzeba ich prace robic zamiast to, co powinno byc zrobione.

xxxxl
@Ewi

ile zarabia magazynier w zabce jak ktos ma 24 lat

Dariusz

Jaka umowa jest w żabce ?

Piotrek

Zlecenie

Piotrek
@Piotrek

Nie prawda bo etat plus 22-23 godziny nocne czyli 100 procent a niedziela 150 procent..Patrz co pospisujesz

@Dariusz

Zazwyczaj brak umowy albo jakieś zlecenie na parę godzin .

@Piotrek

Piotrek to zależy na którego franczyzobiorce trafisz.Jeden uczciwy A drugi chytry na kasę

Siemanko

Nie ma umowy xd

Doti

Uliana

Jestem klientką ząbki ul. Wolska 165.u 4, przy hotelu . Bardzo miło wejść! Chce podziękować Pani z pierwszej zmiany za jej uśmiech, życzliwość, pomoc, zawsze doradzi , utrzymuje czystość, taką ekspedientki trzeba na renkach nosić! Za taką obsługę 100 lat żucia!!!!

Przyszły pracownik

Witam, jakie są w Warszawie stawki NETTO za godzinę? U mnie w mieście jest naprawdę różnie od ok. 12 zł do 16 stąd też moje pytanie. Bardzo proszę o odpowiedź.

W Warszawie daja w Zabkach 16 zl

Szisz

To i ja sie wypowiem co do sklepu żabka może i są długo otwarte i co kilkanaście kroków można ją spotkać ale tak naprawdę żabka żabce nie równa...porównując żabki na gagarina pierwsza blizej przystanku na spacerowej bardzo miła obsługa zawsze pomocni i mili ludzie którzy tam pracują A idąc w dół w stronę czerniakowskiej również na gagarina ale po drugiej stronie ulicy przy restauracji pani która pracuje na okrągło i wcale mnie nie obchodzi że nie ma życia prywatnego tylko jej zachowanie które jest karygodne jak ma zły dzień gdy o coś się pytam wywraca oczami i z wielką laska pokazuje gdzie leży towar ktorego szukam często stoi przy kasie i dyskutuje przez telefon traktując klientów lekcewarząco... pani Milenka to osoba ktora się kompletnie nie nadaje do pracy z ludźmi... A ostatnio byłam świadkiem jak pani właściciel zachowywala sie jak by była pijana napadla na jednego klienta o mało go nie bijąc i do drugiego który z nim był powiedziała że ma (usunięte przez administratora) i tu nie przychodzić A panowie tylko piwo kupowali takie zachowania ludzi pracujacych w zabkach są karygodne i nie dopuszczalne powinno się zmieniać takich pracowników i zatrudniać ludzi którzy faktycznie się do tego nadają i każdy chętnie wraca do takiego sklepu ... miłego wieczoru dla wszystkich

Katarzyna.
@Szisz

Zapraszam do odwiedzenia żabki na Kłobuckiej 8. Założę się, że zmieni Pani nastawienie do osób pracujących w tych sklepach. Zawsze na pierwszej zmianie (tzn od poniedziałku do piątku) pracuje rewelacyjna, pozytywna, a przede wszystkim uśmiechnięta i wyluzowana Pani Ewelina. Na Kłobuckiej mamy, aż 4 żabki, ale żadna nie doruwna tej pod 8. To dzięki takim ludziom jak ta kobietka chce się robić zakupy w tego typu sklepach. Cała nasza firma chodzi tylko tam na zakupy. Naprawdę polecam się tam przejechać i zobaczyć zupełnie inna obsługę.

Merlin
@Szisz

ludzie bez pracy chwytają się wszystkiego. może ta Milena potrzebuje pomocy.

zePsuta

Uważajcie : Warszawa (Wola) ul. WAWRZYSZEWSKA 3 i obok na św. Stanisława osoby,które szukają pracy odradzam: -brak jakiegokolwiek szkolenia i cierpliwości dla nowych pracowników( podkreślam,że to była moja pierwsza praca i oni byli tego świadomi) mimoto zupełnie brak jakiejkolwiek wyrozumiałości z ich strony; -atmosfera w pracy napięta,ciągły stres i kontrola przez kamery nawet z domu(co jest nielegalne), brak jakiejkolwiek prywatności pracownika -praca jest bardzo wymagająca i męcząca psychicznie jak i fizycznie: nieustanne dokładanie towarów na półkach(nawet wtedy powtarzam kiedy były WYPCHANE i nic sie nie mieściło) - oczywiście jak już nie było jednej puszeczki w chłodni to była wielka awantura że towaru nie dokładam -wymagana była umiejętność znania miejsca położenia wszystkich towarów na zapleczu i marek piwa - bez wcześniejszego przeszkolenia gratulacje -brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju w strukturach tej kijowej firmy (przepraszam (usunięte przez administratora) -bo pracuje sie tam bez żadnej umowy na czarno -wymagane było również ciągłe i monotonne powtarzanie tej świętej formułki która miała chyba uchronić ten ich lichy sklepik przed zamknięciem -oczywiście standardowo nadgodziny za które sie później nie płaci -niewspominając już o wypłacie z której zabrała mi bezpodstawnie 700zł,nie była na czas z prawie miesięcznym opóźnieniem i ciągłym upominaniem sie skandal -baba która prowadzi ten (usunięte przez administratora) jest bezczelna,nieuczciwa,czepia sie tam twojej obecności i każdego twojego ruchu; Przeklęte miejsce,pracowników zmienia co tydzień,nie dziwie sie bo nikt normalny nie chciałby tam na stałe pracować Nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi

Żabka
@zePsuta

Prosimy o przesłanie na nasz adres @ do Żabki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zabka?

Pytasz jak to wygląda w Żabce ? W mojej to tak wygląda. Właściciel nie daje umowy od 2 tygodni. Płaci 13 zł na godzinę. Jesz na stojąco na sali sprzedażowej. W niedzielę pracujesz 12 godzin. Padasz ze zmęczenia, a on cię wyzywa za folie w koszu w jego biurze. Pracy jak na jedną osobę na zmianie jest bardzo dużo...hot dogi, kanapki, totalizator, opłaty bankowe, wpłaty na konto lub wypłaty i przesyłki kurierskie. Pilnowanie dat na artykułach do sprzedaży jak i innych produktów po rozmrożeniu, którymi karmimy klientów. Pieczemy bułki. Utrzymujemy czystość. Przyjmujemy dostawy. Dbamy o ekspres do kawy i świeże mleko. Każdego dnia czyścimy przepływ mleka jak i cały ekspres za pomocą tabletki. A u tak źle. W tygodniu pracuję po 9 godzin. A w niedzielę 12. Jestem w pracy 7 dzień z rzędu i dostaję opierdul o kurz na półce. Minimalny kurz bo ta półka była wycierana kilka dni wcześniej. Ale jak to w sklepie. Zawsze się kurzy. Ciągle coś przecieram, wycieram to wtedy są pretensje, że jakaś luka jest na pólce i trzeba coś dołożyć. 2 razy dziennie spisywana jest temperatura chłodziarek i zamrażarek. Tylko ja to robię. Uzupełniam za koleżankę i za siebie. Bo ona zapomina. I jeszcze są gazety. Przyjąć, zdać,rozpisać trzeba. A gdy jest wizytacja z siedziby Żabka to nikt nie zapyta o dobro pracownika. O warunki pracy i traktowanie nas. A bez nas nic by nie było. Bo kto by na nich wszystkich pracował. Moim zdaniem to jest smutna sytuacja.

Popieram

Jak byśmy tak wszyscy zaczęli się cenić czyli postawili minimum 17-20 zł za h to by było inaczej

Czemu nic nie powiedziałeś podczas weryfikacji sklepu?

Szczera prawda

Jak będziesz mówił dzień dobry i wciskał na siłę kawę hot dogi i zapraszał ponownie to masz gwarantowana mini premie tzw.tajemniczy klient około 1tys nie musisz tego dawać pracownika masz na czysto.

Artur
@Szczera prawda

Nie musisz dawać, ale wręcz należy się to pracownikom. Jak uczciwy ajent to i się podzieli kasą za weryfikacje, wiec pare stówek do wypłaty można przytulić. Dla pracowników dochodzi jeszcze bon z Pro sprzedawcy… o ile dobrze to kasjer rozegra to od 150 do tysiaka tez w bonach zbierze ;)

Dorota

Czy w żabce są jakieś zniżki na asortyment dla pracowników ?

magdazżabki
@Dorota

Nie ma żadnych

Ona
@Dorota

Nie ma żadnych a za uszkodzony towar podczas pracy np. Wykładając towar zbijesz piwo płacisz za to

SprzedawcaPRO
@magdazżabki

Sprzedawca PRO daje bony znizki

andrej

Niestabilne ceny artykułów .

Inflacja
@andrej

W końcu jest inflacja

Ajent
@andrej

Co do cen to się zgodzę jestem ajentem regularnie wraz z pracownikami sprawdzamy co dzień rano ceny i w ciągu całego dnia po kilka razy i niestety zdążą się że robimy masę nowych cen a po kilku godzinach już jest inna cena niż rano nie sposób tego ogarnac

Dorzuty

Też Wam Żabka nasiłe dorzuca towar który potem marnuje się,a wy jako franczy musicie płacić?

Zostaw merytoryczną opinię o Zabka - Warszawa

• Jak się pracuje w Zabka?

Zobacz opinie na temat firmy Zabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zabka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zabka