Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

-lawenda-

a o naszj wyplacie ani slowa!!siedzicie za tymi stolikami jak takie 2 mumnie,a jak M. wchodzi to bledniecie i gaciami trzesiecie,zamiast pisac tutaj bzdury wezcie sie za robote!bo nadejdzie dzien ze ktos was wymieni na nowszy model!a tak wogole M.dostalas za zeszly miesiac reszte wyplaty??

kulezanka

Wylewasz zale na wszystkich którzy wywalaja Cię z pracy, może tylko nie z pollany bo padła i się zamknęła w 5 min, ciekawi jesteśmy kiedy Twój szef przejrzy na oczy i cie zwolni bo zamiast pracować i zbierać pieniążki dla potrzebujących to siedzisz na forach. Jak to się mówi, tylko główką sobie kręcę.

xxx

Ja tez pracowałam w Firmie Lambi i powiem ze jest dużo nieścisłosci itd,ale uważam ze bez sensu wywlekac brudy na forum.Poprostu trzeba odejsc i tyle.A te osoby co to wszytsko piszą nadal pracują i udają że to nie oni.

zachwyt

Widać że szybko pisałaś bo błędy zrobiłaś, pewnie się balas żeby Cię nikt nie złapał

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
-lawenda-

te madrale z norwida przyszly na malwowa na norwida tam nic juz nie ma!panosza sie,a zreszta mam to gdzies,wyplate biore i strzalke robie,obladi.

odrzutowiec

hehehe,wiem o kim mowa tutaj ,heheheheh,niebawem samolociki wystartuja z tego pasa hehehe

ZASMUCONA

Ata BABAJAGA ZE ZGNILYMI ZEBAMI I KUDLAMI DO PASA JESZCZE TAM ROBI NA NORWIDA,NO TA CO TO W D...PE PANI M. WLAZILA I NA WSZYSTKICH DONOSILA??

zasmucona

Ogólnie zec trzeba że zachowanie godne naszej byłej koleżanki babochlopa z damska torebeczka,

stara
@zasmucona

Masz coś do babochłopa z damską torebeczką ? ;d Ikarki spokojnie pracują? hahaha Oczywiście.

obserwator

Żenująca jest ta wypowiedź dlatego, że piszesz na wszystkich tak szef obiecał nam inne umowy ale trudno nie mamy ich, co do Dedala to on wyleciał z hukiem a Ikarki w końcu spokojnie bez Ciebie pracują- teraz inni się męczą za kanałem. Każdy wypowiada się za siebie wiec nie pisz w imieniu innych bo inni listę twoich grzechów tez znają!

grzesznik
@obserwator

O Już się boję !!! Proszę o rozgrzeszenie !

WYZWOLONA

Witam,pracowalam w tej Firmie pare miesiecy i z cala odpowiedzialnoscia moge napisac o osobie ktora swego czasu zarzadzala na ul.Norwida.Otorz od samego poczatku zostalysmy oklamane ze umowa-zlecenie na kwote 500zl brutto miesiecznie a netto 362zl jest to umowa tylko na okres trzech miesiecy.Warunki pracy fatalne...brudno,zimno,brak wentylacji( okna nie otwierane.)W okresie zimowym telemarketerki siedzialy w kurtkach,rekawiczkach i szalikach.Minely trzy miesiace a umowy nadal w stanie pierwotnym pozostawione,oczywiscie nasza p.kierownik co pewien czas oznajmiala ze szefowie nad tym pracuja(a nad czym tu pracowac,gotowe druki umowy mozna wydrukowac z internetu)z tego co wiem ludzie do dnia dzisiejszego pracuja na w/w stawce.Mobbing,straszenie wyimaginowanym panem Waldkiem tzw.(Waldek czapka niewitka)fajny ubaw mialysm z tego pana Waldka co to rzekomo nas podsluchiwal.Pokazywanie zdjec z pokazow i wmawianie nam jakie to osoby geriatryczne umawiamy.O dziwo ze te same fotki byly pokazywane w innych oddzialach i tym ludziom tez mowiono to samo co nam!!Zenada!!Tolerowanie osoby nietrzezwej w pracy to nie dopomyslenia w jakiejkolwiek firmie a zwolnienie osoby ciezko chorej na cukrzyce bylo zgodne z Kodeksem Pracy!!Uwaznie obserwowalam poczynania p.kierownik wiedzac duzo o przeszlosci naszej "GWIAZDY". Co firma to gora pol roku i dziekowano tej pani za wspolprace(chociazby praca dla konkurencji).Pranie mozgu,ponizanie,dokuczanie takie zachowanie mialo dodac nam skrzydel do pracy.Mi dodalo....unioslam sie Dedal i odlecialam w sina dal. Inni co zostali unosza sie ,jak Ikar...Zwracam tez uwage ze firma ktora ma klopoty z plynnoscia finansowa,wynagrodzenia placone zaliczkowo i nie w terminie to jeden krok do zamkniecia w/w firmy.Szacunek dla Tych co w pore sie zorientowli i wybrali nowa droge.Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA PRACUJACYCH ,BO WIEM JAKA TO CIEZKA I NIEWDZIECZNA PRACA.

Zachwycona

Zamiast narzekać znajdzcie sobie inną pracę, wtedy każdy będzie zadowolony . Co miesiąc biadolicie o tym samym. I tylko tyle potraficie a dupy nie ruszycie. Czemu? bo Wam się nie chce. Zazdroszczę podejścia! :-)

zachwyt

Hahahahaha zobaczymy się w pracy!!!

zachwyt

A ja odpowiadam. W firmie lambii podoba mi się forum i wpisy p.Szok. Po co oklamujesz?, po co pracujesz?, zamień to wszystko na coś pozytecznego- praca w hospicjum.

@zachwyt

W firmie Lambii podoba Ci się forum ? To forum nie jest w firmie Lambii, tylko o firmie Lambii i należy do Serwisu Pracy Go Work. Poza tym jeśli tylko to Ci się podoba to raczej nie jest to dobra reklama dla tej firmy. Praca w hospicjum ? Bardzo chętnie, ale nie mam wykształcenia medycznego i mogłabym pracować jedynie jako wolontariuszka. Nie jesteś dla mnie partnerką do dyskusji i w związku z tym nie zamierzam się tu więcej wypowiadać. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających tę stronę.

szok

Przepraszam, co jest z palca wyssane? Może to, że do dziś nie otrzymaliśmy wypłaty i że nie dostaniemy jej ani w poniedziałek, ani we wtorek ? A może to, że okłamujesz ludzi po drugiej stronie telefonu ? A może to, że ta praca jest społecznie nieużyteczna ? C jeszcze wyssałam sobie z palca ? A poza tym czytaj posty ze zrozumieniem: pytałam, co podoba Ci się w firmie Lambii, a nie na tym forum. Pozdrawiam.

zachwyt

Podobają mi się Twoje wywody z palca wyssane, zawsze można sobie coś poczytać

szok

W dzisiejszych czasach trudno o "wymarzoną" pracę, ale wystarczy, że każda z Was pomyśli, aby zmienić pracę na stabilniejszą, uczciwszą ( ciężko nie mieć kaca moralnego po ośmiogodzinnym kłamaniu ) i przede wszystkim bardziej pożyteczną !

@szok

Taaak akurat kaca moralnego :-)))))w każej nawet stabilnej i uczciwej, pożytecznej znajdzie sie coś co nie bedzie sie podobać pani SZOK!!

@szok

Wygląda na to, że Twoje doświadczenia zawodowe są bardzo marne. Współczuję. Ciekawe co podoba Ci się w firmie Lambii ? Chętnie się dowiem...

hahaha

A co to kogo obchodzi czy firma ma kase czy nie.zatrudniaja ludzi pracownikow to musza zapewnic im wyynagrodzenie za wykonana prace w terminie....a jak nie maja kasy to niech zmniejsza grupe albo zamkna oddzial skoro zadnych korzysci nie ma....zreszta ponoc firmy nie stac na wyplaty 1200-1400zl bo chca bysny zarabialo pp 2tys.tylko z czym do ludzi?jak nawet takich groszy nie sa w stanie ma czas wyplacic...

BUHAHAHA
@hahaha

Was wszystkie chyba pogieło, piszecie zeby nas pozwalniali????tak pozwalniaja nas wszystkich i co ?poszukasz nam wszystkim wymarzoną pracę?skoro sama jej nie masz!!!!

szok

Tak sobie czytam to wszystko i zastanawiam się kto pisze te komentarze. Po pierwsze nieważne, czy ktoś ma na boku pieniądze i nie jest dla niego tragedią opóźnienie wyplaty ! Faktem jest,że firma jest niepoważna, nie liczy się z pracownikami i nie przestrzega przepisów ( o ich łamaniu nie wspomnę ). Prawdą jest, że jeśli dzień wypłaty przypada w dzień wolny od pracy, wynagrodzenie powinno zostać wypłacone dzień wczesniej. Ale jeśli pracownicy sami nie znają swoich praw to potem takie traktowanie ze strony szefostwa: opowiadają Wam bajki a wy im wierzycie. A co do szefa to nie jest jego kaprys żeby nie wyplacić ludziom pieniędzy, prawda jest taka, że ich nie ma !!! Naprawdę niektórzy wypowiadający się na forum chyba spadli z Księżyca albo chowali się w stodole ! Nigdy na żadnym forum nie spotkałam tylu infantylnych wypowiedzi... ( Szacunek dla garstki ludzi trzeźwo myślących ). To nie przedszkole tylko firma. Nie jesteście dziećmi, które muszą dostać karę, bo były niegrzeczne, tylko pracownikami, którzy mają prawo do terminowego otrzymania wypłaty za swoją pracę.

BYŁY
@szok

Tak sobie też to od czasu do czasu czytam i stwierdzam że przykre jest to że pracownicy po zakończeniu pracy wypisują te głupoty, natomiast w poniedziałek życzliwie się uśmiechają i z radością piją kawkę- dziewczyny wiedzą o kim piszę. Prawda jest takaże pracownik na umowę zlecenie zatrudniony nie ma żadnych praw z kodeksu pracy, a wynagrodzenie na 10 kazdego miesiąca można otrzymac w ciągu 10 dni od daty podpisania rachunku, a rachunek powinien wystawić pracownik tak nam powiedziała pani z działu kadr i płac.

@BYŁY

Oczywiście, że pracownik zatrudniony na umowę zlecenie nie ma żadnych praw. Dlatego niech na wypłatę czeka tak długo, dopóki szefostwu zechce się ją wypłacić, a właściwie powinien pracować za darmo i jeszcze cieszyć się, że ma pracę !

xxxx

Pozwole sie wtracic...by miec wymarzona prace wcale nie trzeba miec kilka fakultetow a prostackich slow tu nie widze...a zalosna to jest ta firma i ci co sie yak nia zachwycaja...

5x
@xxxx

Pozwolę sobie napisać, że dzięki Tobie firma zyje i sama się nią zachwycasz bo notorycznie i regularnie o niej piszesz hahahahah

zasmucona
@5x

hej dziewczyny! ogarnijcie się i przestancie toczyć wojny, w poniedziałek w pracy o tym porozmawiamy!!

tola

A co do biedronki to fakt maja wyplaty na czas ale i tu i tu syf...tak jak nss czasem ludzie traktuja przez tel.tak tez wspolczuje tym tym paniom na kasie bo czesto tez tak sa traktowane przez klientow a tu nad przynajmniej nikt nie widzi...i jak tylko znajde swoja wymarzona prace to spadam z tego syfu...

XYZ
@tola

wymarzoną prace, bo tak napewno masz kilka fakultetów, ale spokojnie bo inteligentny i wykształcony człowiek nie używa prostackich słów i napewno nie posługuje się anonimowym forum, tylko załatwia sprawy godnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii