TerMedia

Poznań

Opinie o TerMedia

ToJa

Uderz w stół a nożyce się odezwa.. żenująca wypowiedź..dyrektora..pracowałam tam kilka lat..i co jest pewne: brak poszanowania dla pracowników - nie ty to inna małpa to zrobi.. Owszem maja swych ulubieńców, którzy donoszą na innych - to jest mega cenione.. Heh ile to razy z pokoju dyrektora wychodzisz, albo poniżony, wyzwany a często z płaczem - owszem dot.dziewczyn.. Chłopacy to faworyzowana płeć.. Dyrektor naprawdę jest gburem i za dużo mu się wydaje, widać brak wychowania...szczególnie na konferencjach..brak taktu, w wielu sytuacjach..chamskie niestosowne teksty..a kultura osobista na bardzo marnym poziomie.. dużo naprawdę mu się wydaje..prezes jak to prezes w wielu firmach..SZALEJE..(bez komentarza). Za nadgodziny płacą również wybranym.sa działy traktowane jak (usunięte przez administratora) i tam śniadanie jesz że skibka w ręce bo jak cię zobaczą w mini kuchni to jest nieciekawie..serio.. I prawda jest że nie jesteś mile widziana jak masz dzieci, ale chyba bardziej się boją jak ich nie masz..nie raz, nie dwa miała miejsce taka rozmowa kwalifikacyjna...Jeśli pracujesz w dziale z fajnymi osobami to po pewnym czasie jest to jedyna rzecz, która cię trzyma w tej firmie.. tak więc (nie)szanowny dyrektorze, nie jest absolutnie tak kolorowo jak piszesz..większość tylko czeka aż odejdziesz..również Ci o których piszesz że pracują tu paręnaście lat.. A teksty o czuciu bluesa..mało kto go tam czuje z PANEM..

WREDNY DYREKTOR

Oj drodzy moi koledzy z pracy - czas się chyba odnieść nieco do tych opinii. W każdej bajce jest ziarno prawdy, lecz na niektóre rzeczy nazwałbym typowym anonimowym hejtem internetowym. Może garść informacji dla czytających: - podwykonawcom i firmom współpracującym płacimy obsesyjnie na czas - koleżanki z działu księgowości są z tego dumne. Czasami jak ludzie może się coś obsunąć o dzień, gdyby wszyscy płacili Polska byłaby bogatym krajem - drodzy kandydaci do pracy - jesteśmy dynamiczną firmą i czasami praca tutaj jest jak w ulu więc jesteśmy mocno zabiegani stąd może poczucie że nie jesteśmy przygotowani do rozmów - ale bądźcie pewni zanim traficie do nas na rozmowę - spędzam z kilka godzin na studiowaniu waszych c.v. - "mało płacą" - płacimy wg mnie rynkowe stawki - rozumiem oczekiwania wielu osób że oczekiwania są nieograniczone - nie wiem jak z kompetencjami - zła atmosfera - pracujemy pod presją czasu wielokrotnie realizując kilka różnych projektów - emocje są rzeczą naturalną - fakty mówią co innego - ja pracuje tu od 6,5 roku - i rotacja w firmie "za moich czasów" jest na poziomie 2-3 procent, a pracownicy z stażem pracy 15-10-15 lat nie są unikatem (kilkadziesiąt procent 70 osobowej załogi) - dowód na to że chyba lubią to pracę bo jakby było tak źle to by ją zmienił . Firma zaś w tym okresie pożegnała się tylko z 2 osobami (o ile pamiętam) - nie płacą za nadgodziny - co do zasady - pracujemy 8-16 i rzeczywiście o 16.00 nie trzeba drzwi oliwić są też osoby pracują w zadaniowym czasie pracy, i pracujące z domu - źle - >???? chciałbym żeby tak wszędzie było - wredny szef - znaczy ja (ten wykonawczy) - tak mam trzy wady - jestem poukładany, nie spóźniam się, swoją pracą chce dawać przykład moim kolegom z pracy - jak ktoś tego nie lubi - no cóż - wymagam pierw od siebie żebym mógł wymagać od zespołu - wiele razy widzieliście jak się spóźniacie że już jestem i jak wychodzicie o 16:00 że długo tu zostaje :-) Droga Dors - może po prostu nie czujesz bluesa pracy w Termedii - jak nie czujesz - trudno - nie poczujesz - tego się nie da wyuczyć - można nas tylko kochać lub nienawidzić. Reszcie zespołu - tej która lubi nas - składam serdeczne życzenia na nadchodzące Święta - jesteście super zespołem i trzymajcie tak dalej. Bez WAS nie będzie NAS - Termedii Szanując pracę każdego z nas - z okazji naszego jubileuszu - tak trzymajmy kolejne 25 lat !! piszący te słowa - Ten wredny dyrektor ( jak mówią niektórzy - mam nadzieję) mk

Dors

Serdecznie odradzam! Chaos, bajzel i wyzysk. Rację ma tylko Prezes, który codziennie ma nowy pomysł na prowadzenie biznesu. Atmosfera jest taka, że właściwie powinieneś pracowniku przepraszać że pobierasz pensję. Nadgodziny niepłatne, problem z otrzymaniem urlopu i wieczne pretensje. PS najważniejsze są zebrania - kilka dziennie, na których należy raportować szefowi o sukcesach.Szczerze odradzam i pracując tam niestety szukam pracy :-(

Andiusza

Tak narzekaliście na firmę a aktualnie od dawna nikt nic nie pisze. Co się dzieje w firmie?

Hanna

@ważka obecnie poszukują Specjalista ds. Sprzedaży Korporacyjnej oraz Organizator Konferencji Szkoleniowych :) Któreś ogłoszenie Cię zaciekawiło?

człowiek

Mobbing na każdym kroku

ważka

piotr a szukają grafików teraz? ja widzę ogłoszenia na product managera

nikt

firma jest ok!, płace całkiem nie złe ale nie pokryje utraconego zdrowia psychicznego, jeżdżą po pracowniku jak po kocie (choć zwierzęta w tym zakładzie maja większe poważanie niż człowiek), wszelkie prawo a zwłaszcza kodeks pracy jest łamany, mobbing na porządku dziennym, wyzysk, pracownik-biały murzyn a właściciel niereformowalny, Praca tylko dla kulo i ognioodpornych. Generalnie nie polecam!!!!

ość

Termedia nie płaci swoim podwykonawcom!!! Odradzam

majka

Niech tak robią dalej a ludzie zaczną im powoli uciekać.

Kandydatka

Około 2 miesiące temu. Nie była to rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie. Niemiła napięta atmosfera, pan prezes powiedział że jeżeli będę chciała się dowiedzieć czy przeszłam dalej to mam sama do nich zadzwonić i się tego dowiedzieć. W ogóle na recepcji panowie wypłoszeni, spięci i mega zestresowani. Od razu daje się wyczuć nerwową atmosferę.

Kandydatka

Cześć, byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej, stanowisko administracyjne. Rekruterzy - o ile można ich tak nazwać - wywarli na mnie bardzo negatywne wrażenie, a prezes firmy zachowywał się wobec mnie bardzo arogancko i niegrzecznie. Kolokwialnie śmiało można ich nazwać bucami. Co do atmosfery to wyczułam że rację ma tylko i wyłącznie prezes a ty głąbie pracowniku zapierdzielaj i nie wymądrzaj się. Jakiś koszmar. Jak wychodziłam miałam ciarki na plecach. I jeszcze jedno: nie wolno zadawać kandydatom do pracy pytań o ich sytuację rodzinną, czy jest ,,uregulowana,, czy nie. Prawo tego zabrania, na rozmowie pytamy o kompetencje i doświadczenie a nie to czy ma się męża, żonę i ile dzieci. Domniemanie że osoba która ma dzieci może chodzić na zwolnienia lekarskie jest dyskryminacją. Równie dobrze można poprosić kandydata o ksero historii chorób z okresu 5 lat żeby zweryfikować czy osoba jest chorowita czy nie. Poza tym kandydatowi na konkretne stanowisko nie odpowiada się że powodem dla którego poszukujemy nowej osoby do działu jest to że odchodzi i nas nie interesuje co się z nią/nim będzie działo. To sygnał że był konflikt o tyle. Pozdrawiam.

xx

Amatorstwo, dziadostwo, totalny brak organizacji, nie płacą pracownikom. Trzymać się z daleka od nich.

dtpowiec

odradzam, mało płacą dlatego ciągle są ogłoszenia, no i częste nadgodziny niepłatne

nowa

2600 netto ale odradzam ta firme i atmosfere, no chyba ze ktos lubi siedziec po godzinach za darmo, w stresujacej atmosferze

Zostaw opinię o TerMedia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TerMedia