Opinie o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łazienkaplus.pl S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łazienkaplus.pl S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w Łazienkaplus.pl S.A uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 1 kwietnia.

ł+
Pracownik
@Pytanie

tak, przez ostatnie pół roku były dwie podwyżki na magazynie

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Łazienkaplus.pl S.A na prywatną opiekę medyczną?

Roman T
@Pytanie

Niestety nie. W naszej firmie brak - szkoda :-(

Łukasz Nowy wpis

Chyba nie często firma szuka nowych osób do pracy, co? Akurat jestem w trakcie szukania pracy i nawet archiwalnej oferty nie znalazłem. No chyba, że tam trzeba iść samemu cv zanieść? Spodobała mi się tu jedna opinia , że firma nie patrzy sztywno na wynik a na pracownika. W czym to się przejawia i czy dalej tak jest? :) Dawniej pisaliście o pracy na magazynie, która by mnie najbardziej interesowała w sumie, że zgrany zespół. Potwierdzacie, że nic się nie zmieniło, ludzie ci sami czy raczej się zmieniają? A może też podacie konkretną kwotę na start?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Łukasz

Ostatnio nie za bardzo układa się w branży wyposażenia. Jeżeli chodzi o prace na magazynie to zespół jest akurat bardzo zgrany. Na moim dziale ostatnio sporo się zmienia i bardzo na plus. Myślę warto podpytać dział HR mailowo poprzez @ na stronie. :)

F
Pracownik
 Pytanie

Czy planowane są podwyżki w związku z ustawowym wzrostem minimalnej płacy?

Małgorzata
@F

A czemu o to pytasz ? Pracujesz tam ? Słabo płaca czy co ? Z opinii wynika ze całkiem fajna to praca…wiesz może czy jest tu oprócz podstawy jakiś dodatek czy socjal? albo może premie ?

Inna Nowy wpis
Pracownik
@Małgorzata

Jeśli chodzi 9 kasę t9 zależy od działu. Są premie różne. Praca jest z reguły ok bo to firma nastawiona na człowieka a nie twardy wynik. Najlpesze moje kilka lat zawodowych

Olga Nowy wpis
@Inna

Brzmi trochę, jak by to była przeszłość? A propos działów, może dasz orientacyjnie jakieś widełki, żeby można było oszacować poziom zarobków w ogóle. Na razie chyba nie ma naborów, ostatnio były do IT, czy Performance Marketing Specialist. Niestety, żadnych widełek w ofertach :/

Administrator

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Łazienkaplus.pl S.A rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Kandydat
Kandydat
@Administrator

Nie udało mi się zdobyć stanowiska, o które się ubiegałam ale mimo to proces rekrutacji i firmę oceniam bardzo dobrze. Świetne dwie rozmowy i dobrze zaprezentowany charakter pracy. Odpowiedzą zwrotna w obiecanym terminie.wszytko jak należy

Halina
@Kandydat

Dlaczego rozmowy były dwie, one się jakoś różniły przebiegiem i pytaniami czy te pytania na obu były zbliżone? W tej odpowiedzi zwrotnej dali Ci znać dlaczego nie zostałaś przyjęta?

pracownik magazynu
Pracownik

Kilka zdań na temat pracy w magazynie łazienki. Zacznę od tego, że zbieranie towaru to praca dla osoby która lubi dużo spacerować . Przy 8h można pokonać dystans ok. 20 km a wspinając się po antresoli można poczuć się jak zdobywca przynajmniej Tarnicy (Bieszczady 1346 m.n.p.) Pomijając kwestię spacerowicz to praca na magazynie Ł+ (zmiana Michał i Przemek) nie należy do najgorszych. Kierownicy Michał i Przemek to bardzo zgrany zespół. Michał troszkę teraz mniej wyśpiewuje, Przemek troszkę skryty ale też coś pod nosem potrafi zaśpiewać. Panowie kierownicy bardzo dobrze odnoszą się do pracowników. W przypadku jak jest jakiś problem to w sposób bardzo opanowany potrafią go rozwiązać. Oni są motorem napędowym i mimo ciężkich chwil zmęczenia swoim żartem „Jazda dziewczyny do roboty”, „Uwaga logistyk na magazynie”, „Adam gościa masz” dostarczają zastrzyk pozytywnej energii. Dla właściciela taki zespół to skarb. Ja osobiście polecam pracę na magazynie Ł+.

Renata
@pracownik magazynu

Dobrze wiedzieć, że kierownicy są dobrymi ludźmi- znalazłam właśnie całkiem niedawno ofertę pracy na podobne stanowisko i tak chciałam dopytać o umowę- na jaki rodzaj umowy może liczyć nowozatrudniony?

pracownik
Pracownik
@Renata

Zawsze umowa o pracę, nawet podczas okresu próbnego.

Damian
@pracownik

O to dobrze bo zależy mi na stabilnej umowie a nie śmieciówce. Dają na czas określony czy potem można już dostać bezterminową?

Zzz
Pracownik
@Damian

Określony

logo firmy Spedytor / Spedytorka
Poznań
Galaxy Logis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(258 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Poznań
Stal Warsztat Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Barbara

To do kogo lepiej w pracy się zwrócić o pomoc, po to by zostać inaczej potraktowanym, a żeby pomoc była udzielona?

Obecny pracownik
Pracownik

Nie zgadzam się z ta opinią. Dyrektorka jest osobą, do której można zwrócić się o poradę i zawsze służy pomocą. Nie spotkałam się nigdy z odmową, lub takim zachowaniem jak opisane powyżej.

rosemary
Pracownik
@Barbara

o pomoc można się zwracać do każdego. I do koordynatora, i do kierownictwa i do każdego pracownika. Wszyscy są chętni do pomocy i bzdura jest to co napisała zmarnowana.

Obecny pracownik
Pracownik

Również nie zgadzam się z tą opinią. A pracuję juz kilka lat. Nasza szefowa jest bardzo ok i zawsze mogłam i mogę z nią pogadać o wszystkim. Opinia jest bardzo niesprawiedliwa. Ponadto, rekrutacją, wdrażaniem, organizacją szkoleń zajmuje się od 2 lat koordynator .

zmarnowana
Były pracownik
 Pytanie
@Obecny pracownik

Widzę, że mój post o (usunięte przez administratora)K został usunięty przez administratora. Czemu zatem służy ten portal, skoro nie można przedstawić obiektywnych opinii o pracy u danego pracodawcy, skoro później ma on moc kasowania komentarzy? Moja opinia nie jest ani subiektywna, ani odosobniona, w czasie gdy pracowałam w Łazienkaplus wielu pracowników podobnie czuło się zastraszonych i z niechęcią i strachem przychodziło do pracy. Sprawa była również tematem u prezesa i po jego interwencji pani K na chwilę przestała dręczyć podwładnych, jednak gdy sprawa której dotyczyła reprymenda ucichła, kierowniczka wróciła do swoich praktyk. Jak długo mój komentarz zdoła się tu utrzymać, tak długo będę przestrzegać przed pracą w tej firmie. Ja swoją przygodę w Łazienkaplus skończyłam u psychiatry i od ponad dwóch lat biorę antydepresanty, do czego kierownictwo w tej firmie niezaprzeczalnie się przyczyniło.

3
Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Łazienkaplus.pl S.A? Oddzwaniają zawsze?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Łazienkaplus.pl S.A na prywatną opiekę medyczną?

Roman T
@Pytanie

Niestety nie. W naszej firmie brak - szkoda :-(

PAN X
Pracownik
@Pytanie

Nie. Tylko multisport.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

mamy opiekę medyczną

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Od roku jest dostępna prywatna opieka medyczna :)

Olga
@Pracownik

To super. A tak dopytam o premie. Są jakieś możliwości premiowe? Jak tak to ile można wyciągnąć wypłaty?

Pytanie
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w Łazienkaplus.pl S.A uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 1 kwietnia.

ł+
Pracownik
@Pytanie

tak, przez ostatnie pół roku były dwie podwyżki na magazynie

Lidia
@ł+

A duże chociaż te podwyżki czy takie aby były? Jesteście zadowoleni?

ł+
Pracownik
@Lidia

Jakotako

Kamila
@ł+

"Jakotako" czyli "po japońsku" jak to mówią? ;) To te podwyżki jakoś cyklicznie się tutaj pojawiają czy to dzieło przypadku jest?

Katarzyna
@ł+

Dlaczego tylko na magazynie? A co z innymi pracownikami, np w biurze? Oni mają inny system pensji niż magazyn?

Bea
Inne

Jesteśmy w trakcie kończenia naszej łazienki. NIESTETY był BRAK elementu zestawy montażowego kolanka . Nie została nam uwzględniona reklamacja.wczrsniej wysłano nam inny zestaw montażowy. Dla mnie części brakujace to też w moim słownictwie zestaw montażowy. Niestety reklamacja nie została uznana Zostaliśmy bez brakujących części montażowych kolanka Staramy się teraz o zakup bezpośrednio u producenta.. Pytaliśmy się też w pobliskich sklepach ale też zdążyło im się nie posiadać takiego kolanka w zestawie No ale skoro WY twierdzicie, że SA te części zawsze w przesyłce, to pewnie tu też byłyby w tym sklepie . WC i bidet są prześliczne Deski również super Szkoda, że taka sytuacja braku części tak bardzo pogorszyła moją opinię Proszę o sprawdzanie przesylek, skoro nie tylko do nas nie trafiają wszystkie części zestawu montażowego.

Pracownik
Pracownik
 Problem

Poziom wynagrodzeń w firmie to żenada zwłaszcza dla pracowników, którzy pracują znacznie dłużej niż reszta załogi. W okolicy można znaleźć znacznie lepsze stawki...

2
l+
Pracownik
@Pracownik

zgadza sie w okolicy sa lepsze stawki, wartosciowi pracownicy odchodza z firmy idac za lepszymi wyplatami

Anna
@l+

No i dobrze! Tak powinno być, skoro firma ich nie docenia to po co się męczyć, gdzie indziej lepiej płacą. Tamten komentarz był sprzed roku a skoro teraz odpowiedziałeś to chyba nic się nie zmieniło...

Pytanie
 Pytanie

Czy w Łazienkaplus.pl S.A wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bea
Kandydat

a propos rekrutacji na pracownika obsługi strony internetowej, SKANDAL !!!! pani umawia się na rozmowę w sprawie pracy na godz. 13.00, o godzinie 13.20 nadal biuro zamknięte, brak odzewu na podany numer telefonu, 70 kilometrów zrobionych na darmo i poświęcony czas, jak ta firma działa jak proces rekrutacji to po prostu (usunięte przez administratora)

Bea
Kandydat
@Bea

jestem po rozmowie z panią rekrutor/ką, zaistniał niezbadany zbieg okoliczności i telefony nie zadziałały, ok, może tak było, uzgodniony został następny termin spotkania, napisze jak to się zakończyło

Qwerty
Pracownik

Zarobki tak dramatycznie niskie, że nawet Ukraińcy masowo sie pozwalniali kilkanaście dni temu xD

Pytanie
 Pytanie

Czy Łazienkaplus.pl S.A zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, jest opcja karty multisporta

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Łazienkaplus.pl S.A?

ł+
Pracownik
@Pytanie

Na magazynie są 2 zmiany tj. 6-14, 14-22

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Łazienkaplus.pl S.A?

PRACOWNIK
Pracownik
@Pytanie

Jak zrobisz 10 pompek to rok, a jak 100 przysiadów może skróci się okres do 0,5 roku...

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anon
Pracownik
@Pytanie

Tak

Tifek

To (usunięte przez administratora)! Piszą sobie świetne opinie a w rzeczywistości (usunięte przez administratora)ostarczyli zupełnie inny przedmiot niż ten opisany i zamówiony a teraz nie chcą przyjąć reklamacji! Nie interesuje ich nawet prawo zwrotu przez konsumenta towaru kupionego na odległość. Zalecam trzymać się od nich z daleka!

Pracownik
@Tifek

Pragnę przypomnieć, że to portal dla potencjalnych pracowników. Takie opinie można napisać na FB lub na Google. To nie jest miejsce od tego. Proszę nie zaśmiecać forum.

Alan
@Tifek

To prawda sam tego doświadczyłem. Dostarczyli zły towar i po zareklamowaniu, powiedziali, że odrzucają, bo nie ma opakowania. Nigdzie w warunkach nie piszą, że trzeba mieć opakowanie!!!! Nic dziwnego, że dużo pozytywnych opinii na Opineo, skoro negatywne są odrzucane, pozytywne przechodzą bez weryfikacji

lou
@Tifek

to prawda, standardy wewnętrzne i poziom obsługi poniżej krytyki

PATRYK
 Rekomendacja
@Tifek

Oj to ja nie wiem z jakiej łazienki pan miał towar. Ja zamawiam już od wielu lat i nigdy nie miałem problemu z towarem / zwrotem towaru. Bardzo miła obsługa i fachowa pomoc.

PAN X

Korzystając z okazji postanowiłem napisać kilka zadań na temat pracy w firmie Łazienka Plus. Bardzo fajna firma. Odpowiednie osoby dopasowane do pełniących funkcji. Kierownik Michał (magazyn) zawsze opanowany z mega ciekawym poczuciem humoru potrafi trafnie rozwiązać problem. Ludzie na magazynie też super dopasowani. Właściciel firmy dba o integrację załogi. Zaprasza na wspólne imprezy – zabawa karnawałowa, wigilia firmowa. Jeżeli zrealizowane zamówienia przekraczają rekordową ilość to też można się spodziewać podziękowania w postaci słodkości (cukierki, ciastka itp.) Bardzo miły gest. W obecnej trudnej sytuacji zadbano o maksymalne oddzielenie zmian na wypadek podania kwarantannie całej jednej zmiany aby zachować ciągłość dostaw do klienta. Wprowadzono środki dezynfekujące, rękawice. Po każdej zmianie odkażane są szatnie, skanery, wózki. Co do wynagrodzenia to mogę powiedzieć, że nie jest wygórowane. Może znaleźć pracę w okolicy za większe wynagrodzenie. Ale czy warto zarabiać minimalnie więcej i pracować w (usunięte przez administratora)? Ja osobiście polecam tą firmę.

Pytanie
 Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Łazienkaplus.pl S.A?

kerownik
@Pytanie

Tak. Jak staniesz na głowie to 100zł, a 20pompek to 50zł.

Justyna
@kerownik

Potrzebuję porad związanych z zatrudnieniem u tego pracodawcy. Dlatego, tak na poważnie, możesz odpowiedzieć, jak to jest z tymi nagrodami/dodatkami? No, chyba że w ogóle ich nie ma i stąd ta ironia?

tak
@Justyna

Justyna
@tak

Dzięki za odpowiedź. Czyli w Łazienkaplus.pl są jakieś benefity. A napiszesz, jakie? Jest Medicover?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Łazienkaplus.pl S.A - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Łazienkaplus.pl S.A?

  Zobacz opinie na temat firmy Łazienkaplus.pl S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Łazienkaplus.pl S.A?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Łazienkaplus.pl S.A?

  Kandydaci do pracy w Łazienkaplus.pl S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łazienkaplus.pl S.A
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Składowa 17
  62-023 Poznań
 • NIP: 7831683382 KRS: 0000400575
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Łazienkaplus.pl S.A
Przejdź do nowych opinii