Lambii

Poznań

Opinie o Lambii

Kreskaoka

Miałam nieprzyjemność pracować przez 40 dni w tej "firmie". Buda pełna cwaniaków, oszustów, atmosfera fatalna. Klient w tej "firmie" jest na ostatnim miejscu. Na pierwszym jest kasa. Współczuję ludziom, którzy nabrali się na ten bubel. Do rzeczy. Rozmowa o pracę odbyła się w Hotelu, nie w miejscu pracy, co było dość zastanawiające. Miałam duży problem, żeby dotrzeć do miejsca pracy pierwszego dnia, przez co się spóźniłam. Szukałam budynku, szyldu, czegokolwiek. Znalazłam barak, budę, nie wiem jak to jeszcze nazwać. W każdym razie tam znajdowała się siedziba. Młoda byłam i głupia, więc nie wnikałam. Usiadłam do biurka i dostałam pierwsze zadanie - adresowanie kopert. Z czasem poznałam specyfikę firmy, o której nie zostałam poinformowana. Zdałam sobie sprawę, w jakie (usunięte przez administratora) weszłam, kiedy zobaczyłam, że średnia wieku "klientów" to 80+. Zwykłe naciągactwo, serce mi się krajało. Nie rozumiem, jak można naciągać niejednokrotnie biednych ludzi w podeszłym wieku na kredyty. To tyle ode mnie.

Erwin

Czy możecie podpowiedzieć coś o odkurzaczu piorącym Lambii? Słyszałem, że jest dobry a pracownicy wiedzą jak jest!

Iza

@Ups, @N-T - czy sprawa z Lambii została wyjaśniona? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą na wagę złota dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. A problem z pitami to dość ważna kwestia

aga

Witam A nr tel jakis aktualny posiadacie ??dziękuję bardzo z góry ☺

@aga 08.03.2016 16:04
Witam A nr tel jakis aktualny posiadacie ??dziękuję bardzo z góry ☺

Otrzymałam w listopadzie list ,że po jakimś czasie przyślą odkurzacz ....i cisza

mn

Czy jest ktos kto odzyskal pieniadze od tych zlodziei . MAM ma mysli odkurzacze za ktore zaplacilismy i nigdy nie zostaly dostarczone.

Ups

Dokładnie tak. Ponoć są duże kary dla takich pożal się boże pracodawców za nie dostarczenie pitu na czas. A ten pracodawca nic nie dostarczał na czas. Na pewno nie będę czekać do kwietnia.

Aśka

Jeśli nie przyślą to trzeba udać się do Urzędu skarbowego i zgłosić że firma nie dostarczyła pity. A urząd zajmie się tym. My nie możemy nic więcej zrobić w tej sprawie. Jeśli nie dostane do końca następnego tygodnia to dłużej nie będę czekać.

N-T

Nikt jeszczcze nie dostał pit-u. Masakra nie ma z nimi żadnego kontaktu. Co robić?

Aśka

Czy ktoś dostał już pit z lambii?

rodzynek

As, oceniam Cię z tego co piszesz!

rodzynek

As, udajesz ze wszystko wiesz a w rezultacie nie wiesz nic.

rodzynek

A co to za filozofia, wypisać pity jeśli wynagrodzenie dla każdego pracownika wynosiło 500 złotych brutto. Oczywiście z małymi wyjatkami.

szara

Mam nadzieję że chociaż pity dotrą na czas

grzes

Materac który u nich kupiłem reklamowałem. Tydzien temu wysłany został odesłany z powodu zamknięcia firmy.

rodzynek

Tuky jeśli twoim zdaniem firma się odrodziła, dobrze płaci i proponuje umowę o pracę to dlaczego tam jeszcze nie pracujesz tylko siedzisz w domu i wypisujesz głupoty!

bbb

Akurat to nie Milutka pisała że firma stanęła na nogi. Patrz kto co pisze

milutka 2

Milutka czy jak tam się podpisujesz,gadasz tak bo ci ktoś zapłacił? jaka firma stanęła na nogi? komu płaci? może tobie - bzdury . Pan Krzysztof na boku kręci a przed wypłaceniem naszych pieniędzy myśli że mu się udało uciec, ale nic z tego kara będzie !!!A poszkodowani zgłosiliście to do inspekcji pracy do prokuratury nikt nic nie zrobił a tylko narzeka zmobilizujcie się i ktoś dopadnie jakaś sprawiedliwość jeszcze jest oszust musi być ukarany żeby z nas się nie śmiał i nie myślał że mu się oszukańczy plan udał. Spotkajmy się w inspekcji pracy od czegoś trzeba zacząć.

milutka

Telemarketingowi spłaca kasę? Chyba tylko tym co dalej u niego pracują. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż swoją kasę dostanę :(:(:(

xxx

Firma stanęła na nogi, są umowy o pracę i dobra płaca nawet długi wszystkie spłacają handlowca, klienta i telemarketingowi. Szef ma jednak serce tUKy

mała

Teraz mają produkcję na serdecznej a firmę na grunwaldzkiej 21

aaa

Epolala chyba coś Ci się pomyliło ;D

aaa

Dobre:). Napisałabym że śmieszne ale to jest prawdziwe:):):)

mm

Marlena poszukuje ludzi do pracy.Praca w Poznaniu,czterdzieści godzin tygodniowo,wynagrodzenie tygodniowe w kwocie dwieście złotych. Telefon kontaktowy 606 549 124.

Poszkodowana

nie wiem czy ma sens zawiadamianie policji. Moja mama to zgłosiła i dowiedziała się ze nie ma podstaw, aby to zostało potraktowane jak przestępstwo, więc sprawa zamknięta. Byłyśmy również u rzecznika praw konsumenckich, były wysyłane jakieś oficjalne listy, ale nie zostały one odebrane przez tą firmę, także stoimy w punkcie. pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Żalosneeee

Istnieje...haha dobre sobie... Istnieć i zwać się firmą może tylko i wyłącznie firma,która dba i docenia swoich pracowników, klientów itd. Firma, która się rozwija dba także o swoje dobre imię.Jeśli wszystko kończy się tak jak w ten sposób ( trzeba czytać ze zrozumieniem ) to jak do cholery moze być mowa o firmie???!!!

Żalosneeee

Kuroń to jakaś prowokacja czy na głowę upadłeś??? :D Jeśli prowo to mało zabawne... Atmosfera była fajna jak istniała firma i funkcjonowała normalnie i rzetelnie wobec pracowników i klientów...

Agata
@jolaszka 04.12.2015 11:57
Zgadzam się całkowicie , uważam ,że powinniśmy zebrać siły i wystąpić z pozwem zbiorowym.Czekam na sygnał wszystkich oszukanych...

Moja mama też została oszukana przez tą firmę a w szczególności przez panią Katarzynę N. z którą nie ma kontaktu, urządzenie zepsuło się po miesiącu. Nie ma kto go naprawić a wyłudzono od starszych ludzi wielkie pieniądze,zamierzam złożyć doniesienie na policję i oczywiście jestem zainteresowana pozwem zbiorowym.

mela
@jolaszka 04.12.2015 11:57

też kupiłam urządzenie,na razie zepsuła się ssawka do podłogi, niby nic ale jednak.

Poszkodowana

Może wszyscy oszukani klienci zbierzmy się i wnieśmy zbiorowy pozew do sądu? bądź podziałajmy razem w tym kierunku. Może razem zdzialamy coś więcej.

Alex
@mn 30.11.2015 16:13
Witam, ja tez naleze do tego szerokiego grona oszukanych klientow, zgadzam sie i popieram zbiorowe dzialanie celem poszanowania...

Dzialamy ???

@Alex 11.10.2016 12:14
Jestem za ja dzis dzwonie do rzecznika praw konsumenta bo to jest nie do uwierzenia ... jesli.jest nas wiecej kontaktujecie sie...

Mam pytanie...jaki wynik starań w sprawie Lambii i odzyskania pieniędzy . Czy udało się dotrzeć do tych oszustów ???

Żalosneeee

Dekol....O jakiej firmie Ty mowisz?! Firmy juz nie ma....Od dawna... Miała najlepszych handlowców, potencjał itd. Nie wykorzystali tego bo ważne było coś innego. Co do konkurencji...Sorry, ale sporo jest tutaj firm z BP.

załamana

Nie jestem śmieszna kredyt był większy o 100 zl od sumy którą on jest dłużny a na 4 lata rozłożony żeby rata była możliwie jak najniższa

ktoś

Jednej wypłaty nie otrzymalas a wzielas kredyt na 4 lata????to ile Ty zarabiałas???? Nie bądź śmieszna!!!! :-D

załamana

Ja żeby załatać tą dziurę musiałam wziąć kredyt który będę spłacać przez prawie 4 lata!!!:(

pis

( usunięte przez administratora ) Tu już nie ma co myśleć.Zrobiono z nas idiotów, wykorzystano naiwnych, pracowitych ludzi.Brakuje słów by to opisać.Nikogo to nie obchodzi,że mija czwarty miesiąc a ja nie mogę "załatać" finansowej dziury po Lambii. Mam nadzieję, że przy wigilijnym stole odbije się niektórym karp świateczny bo mnie nie będzie na niego stać.

Zalosneeee

Doskonale wiem czym się zajmowalam i nie było to oszukiwanie ludzi. Nie musi Tobie byc mnie żal bo doskonale sobie radzę, a żal mi Ciebie i Twojego płytkiego myślenia....Najlepiej siedzieć na tylku, zaglądać z nudów na forum jakiejs firmy i narzekać :P Na wszystko i na wszystkich. Miłego czytania.

bylejak

Praca a nie oszukiwanie ludzi??? Hahahahahah dobre sobie. Chcesz wmówić sobie ze nie wiedziałaś dokładnie czym się zajmujesz. Żal mi cie! I to bardzo.

Zalosneeee

Tak jak pisałam wstyd przed ludźmi...Ale my sami zostaliśmy oszukani.... Nie ma w tym naszej winy...To była nasza praca - sprzedaż, a nie oszukiwanie ludzi....A wyszło na to, ze ktoś dobrze się bawił kosztem nas wszystkich.... Przykre, ale prawdziwe.... I nie będę się wstydzić mówić o karmie bo to taka jest prawda i zbyt dużo w życiu przeszłam, zeby się poddawać. Dam radę.

jaa

Artur i Maciej byli tez współwlascicielami, moze ich trzeba by zaatakowac o kase, ponoc cos otworzyli znow , nie na siebie, ale dzialają dalej. w restauracji hotelu na malwowej ponos siedzą

nT

Kiedy panowie rozliczycie się z paniami z Nowego Tomyśla?????????????

Oszukana klientka
@nT 12.11.2015 19:30
Kiedy panowie rozliczycie się z paniami z Nowego Tomyśla?????????????

Pewnie, ze wraca i to mnie cieszy naciagneliscie mnie na kupno odkurzacza 2 lata bede go splacac , a zepsul sie po 2 miesiacach fajnie , bo wczoraj z Polkowic pojechalam do Poznania w celu reklamacji, ale siedziba nie istnieje- telefony tez nagle gluche sie staly Pieknie dziekuje za wasza cudowna prace i naciaganie ludzi Mowiliscie przed podpisaniem umowy, ze firma w razie zepsutego sprzetu przyjedzie i wymieni na nowy i ze gwarancja dozywotnia hahahahah Teraz sobie sami placicie za krzywde wyrzadzona ludziom Wy nas , a szefunio Was ... Wielkie dzieki I Nie uzalajcie sie nad soba , bo widac macie zasluzona kare drodzy sprzedajacy buble ... Wstyd , ze mowicie o "karmie"

Żalosneeee

Kogo ma spotkac ta kara? Ja wierze,ze moze kiedys zostanie to zwrocone w tej czy innej postaci, zlo wraca zlem, dobro dobrem.

Żalosneeee

Post niby dodany,a nie ma... Nie chce juz sie nawet komentowac tego... Czlowiek nie jest msciwy i tak to wlasnie wyglada...Jest dojscie roznymi sciezkami do Ich najblizszego otoczenia,moznaby sie zapytac czy wiedza cos na ten temat, z kim zyja, kogo nawet nie zainteresowalo czy masz na zycie, czy masz za co dzieciom kupic chleb, ze Rodzina pomaga bo nie otrzymales pensji...ale co z tego...Czy poza czubkiem wlasnego nosa istnieje swiat???!!!Moze kupic samochod taki czy inny? Chociazby ktos przyznal sie do bledu,przeprosil,splacil w ratach, ale nieee tematu nie ma,jakie pieniadze?O co wogole chodzi,prawda? Była taka firma kiedys??? Nosz Kur... Zalosne. Ktos tu ma bledne info, Szef byl jeden, ale mial wspolnikow...I ktos chyba ponosi za to co sie stalo odpowiedzialnosc do cholery tak?! Nikt z handlowcow nie mowil, bo co mial mowic? Kazdy chcial dobrze, chcielismy ratowac firme,miec prace,byc lojalni i mamy nagrode i podziekowanie...

xxx

Czytaj wyżej, nie tylko p. KRZYSZTOF nas okradł bo są jeszcze dwie inne osoby które były właścicielami

ja

a szkoda że handlowcy wcześniej nie napisali że w firmie aż tak żle sie dzieje!wtedy by Telemarketerki przestałły dzwonić ! i znacznie mniej ludzi było by okradzionych przez P KRZYSZTOFA!!!!Ale dla nich też nadejdzie kara i dla zakłamanych p. kierown iczek!!!!!

Zalosneeee

Myślicie, ze tylko Wy jesteście poszkodowani???!!!To wyobrazcie sobie, ze handlowcy , którzy w tenupaly przemierzali setki kilometrów, wnosili towar na piętra, biegali jak mrówki do dziś nie dostali, ani złotówki !!! Wstyd przed ludźmi bo pracowaliśmy uczciwie, zapewnialismy, ze wszystko będzie ok towar obiecywano doslac, premie od marca były w zawieszeniu oczywiście ich też nie zobaczyliśmy, zapewnialismy ludzi, ze wszystko dostaną bo nas tak zapewniano i byliśmy tego pewni, a teraz co???Zrobiononm z gęby d... !!! Policja wzywa w roli świadków na jakieś zeznania, niech sobie idą Ci, którzy za to odpowiadają !!! Karmią wraca, tyle w temacie. Mieliśmy Szefa za innego człowieka. Za co rachunki mieliśmy poplacic???Z nieba się to nie bierze, zapracowalismy, a. zostaliśmy oszukani !!!! Ale też tego tak nie zostawimy !!! Odzyskamy co nasze !!!! A my jeszcze wpisy tu pozytywne robiliśmy, poprostu brak słów................

bobi

Korzystają na maxa z życia i bawią się.Nie odpowiedzialni ludzie bez sumienia i skrupułów.

xxx

Nie ma kontaktu bo się chowają ale spokojnie sobie żyją i korzystaj z życia

n.t.

Powiedzieli że nie maja pieniędzy i że nie dadzą.Przykre to bardzo bo każdy uczciwie pracował na wypłaty.Z tego co nam wiadomo firmy lambii już nie ma,nawet nie ma jak się skontaktować z właścicielami.

K.L

Nikt nie odzyska ani złotówki już od nich. To jest bardziej niż pewne.

asystent

Najbardziej winien jest Pan Artur!!!

sisi

Tak tyłki liście ze aż wpisy o sobie wylizalyscie

nt

Teraz już wszystko wiadomo, znalazłeś winne za wypłaty na Krzysztofa a sam też jesteś winny!!!!!!

Zostaw opinię o Lambii - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambii