Lambii

Opinie o Lambii

Iza

@Kreskaoka, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Lambii, ale wypowiadaj się proszę zgodnie z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Takie sformułowania jak "oszust" są niedopuszczalne na naszym forum. Mogłabyś napisać coś na temat tego, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna, o której wspominasz w swojej wypowiedzi? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy - czy w firmie poszukują aktualnie nowych pracowników?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Lambii osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Erwin

Czy możecie podpowiedzieć coś o odkurzaczu piorącym Lambii? Słyszałem, że jest dobry a pracownicy wiedzą jak jest!

Iza

@Ups, @N-T - czy sprawa z Lambii została wyjaśniona? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą na wagę złota dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. A problem z pitami to dość ważna kwestia

aga

Witam A nr tel jakis aktualny posiadacie ??dziękuję bardzo z góry ☺

@aga 08.03.2016 16:04

Otrzymałam w listopadzie list ,że po jakimś czasie przyślą odkurzacz ....i cisza

mn

Czy jest ktos kto odzyskal pieniadze od tych zlodziei . MAM ma mysli odkurzacze za ktore zaplacilismy i nigdy nie zostaly dostarczone.

Ups

Dokładnie tak. Ponoć są duże kary dla takich pożal się boże pracodawców za nie dostarczenie pitu na czas. A ten pracodawca nic nie dostarczał na czas. Na pewno nie będę czekać do kwietnia.

Aśka

Jeśli nie przyślą to trzeba udać się do Urzędu skarbowego i zgłosić że firma nie dostarczyła pity. A urząd zajmie się tym. My nie możemy nic więcej zrobić w tej sprawie. Jeśli nie dostane do końca następnego tygodnia to dłużej nie będę czekać.

N-T

Nikt jeszczcze nie dostał pit-u. Masakra nie ma z nimi żadnego kontaktu. Co robić?

Aśka

Czy ktoś dostał już pit z lambii?

rodzynek

As, oceniam Cię z tego co piszesz!

rodzynek

As, udajesz ze wszystko wiesz a w rezultacie nie wiesz nic.

rodzynek

A co to za filozofia, wypisać pity jeśli wynagrodzenie dla każdego pracownika wynosiło 500 złotych brutto. Oczywiście z małymi wyjatkami.

szara

Mam nadzieję że chociaż pity dotrą na czas

grzes

Materac który u nich kupiłem reklamowałem. Tydzien temu wysłany został odesłany z powodu zamknięcia firmy.

rodzynek

Tuky jeśli twoim zdaniem firma się odrodziła, dobrze płaci i proponuje umowę o pracę to dlaczego tam jeszcze nie pracujesz tylko siedzisz w domu i wypisujesz głupoty!

bbb

Akurat to nie Milutka pisała że firma stanęła na nogi. Patrz kto co pisze

milutka 2

Milutka czy jak tam się podpisujesz,gadasz tak bo ci ktoś zapłacił? jaka firma stanęła na nogi? komu płaci? może tobie - bzdury . Pan Krzysztof na boku kręci a przed wypłaceniem naszych pieniędzy myśli że mu się udało uciec, ale nic z tego kara będzie !!!A poszkodowani zgłosiliście to do inspekcji pracy do prokuratury nikt nic nie zrobił a tylko narzeka zmobilizujcie się i ktoś dopadnie jakaś sprawiedliwość jeszcze jest oszust musi być ukarany żeby z nas się nie śmiał i nie myślał że mu się oszukańczy plan udał. Spotkajmy się w inspekcji pracy od czegoś trzeba zacząć.

milutka

Telemarketingowi spłaca kasę? Chyba tylko tym co dalej u niego pracują. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż swoją kasę dostanę :(:(:(

xxx

Firma stanęła na nogi, są umowy o pracę i dobra płaca nawet długi wszystkie spłacają handlowca, klienta i telemarketingowi. Szef ma jednak serce tUKy

mała

Teraz mają produkcję na serdecznej a firmę na grunwaldzkiej 21

aaa

Epolala chyba coś Ci się pomyliło ;D

aaa

Dobre:). Napisałabym że śmieszne ale to jest prawdziwe:):):)

mm

Marlena poszukuje ludzi do pracy.Praca w Poznaniu,czterdzieści godzin tygodniowo,wynagrodzenie tygodniowe w kwocie dwieście złotych. Telefon kontaktowy 606 549 124.

Poszkodowana

nie wiem czy ma sens zawiadamianie policji. Moja mama to zgłosiła i dowiedziała się ze nie ma podstaw, aby to zostało potraktowane jak przestępstwo, więc sprawa zamknięta. Byłyśmy również u rzecznika praw konsumenckich, były wysyłane jakieś oficjalne listy, ale nie zostały one odebrane przez tą firmę, także stoimy w punkcie. pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Żalosneeee

Istnieje...haha dobre sobie... Istnieć i zwać się firmą może tylko i wyłącznie firma,która dba i docenia swoich pracowników, klientów itd. Firma, która się rozwija dba także o swoje dobre imię.Jeśli wszystko kończy się tak jak w ten sposób ( trzeba czytać ze zrozumieniem ) to jak do cholery moze być mowa o firmie???!!!

Żalosneeee

Kuroń to jakaś prowokacja czy na głowę upadłeś??? :D Jeśli prowo to mało zabawne... Atmosfera była fajna jak istniała firma i funkcjonowała normalnie i rzetelnie wobec pracowników i klientów...

jolaszka

Zgadzam się całkowicie , uważam ,że powinniśmy zebrać siły i wystąpić z pozwem zbiorowym.Czekam na sygnał wszystkich oszukanych

Agata
@jolaszka 04.12.2015 11:57

Moja mama też została oszukana przez tą firmę a w szczególności przez panią Katarzynę N. z którą nie ma kontaktu, urządzenie zepsuło się po miesiącu. Nie ma kto go naprawić a wyłudzono od starszych ludzi wielkie pieniądze,zamierzam złożyć doniesienie na policję i oczywiście jestem zainteresowana pozwem zbiorowym.

mela
@jolaszka 04.12.2015 11:57

też kupiłam urządzenie,na razie zepsuła się ssawka do podłogi, niby nic ale jednak.

Poszkodowana

Może wszyscy oszukani klienci zbierzmy się i wnieśmy zbiorowy pozew do sądu? bądź podziałajmy razem w tym kierunku. Może razem zdzialamy coś więcej.

mn
@Poszkodowana 28.11.2015 20:14

Witam, ja tez naleze do tego szerokiego grona oszukanych klientow, zgadzam sie i popieram zbiorowe dzialanie celem poszanowania naszych praw konsumenckich. Osobiscie zlozylam zawiadomienie na policji o oszustwie. Niestety po miesiacu uzyskalam odpowiedz, ze ta sytuacja nie podlega pod kodeks karny ale cywilny. Po konsultacji z prawnikiem chce skierowac sie do rzecznika praw konsumenckich. Zapraszam wszystkich poszkodowanych do zrobienia tego samego, byc moze dajac rozglos tej sprawie do czegos dojdziemy. Czym wiecej nas bedzie tym wieksze szanse dla kazdego z nas.

Alex
@Poszkodowana 28.11.2015 20:14

Jestem za ja dzis dzwonie do rzecznika praw konsumenta bo to jest nie do uwierzenia ... jesli.jest nas wiecej kontaktujecie sie ze mna ...moze cos razem podzialamy ...bo tak.nie moze byc to.jest oszustwo na miliony zlotych !!! Jesli ktos jest zainteresowany , dodam.mojego emaila bysmy mogli.sie wszyscy skontaktowac

Alex
@mn 30.11.2015 16:13

Dzialamy ???

@Alex 11.10.2016 12:14

Mam pytanie...jaki wynik starań w sprawie Lambii i odzyskania pieniędzy . Czy udało się dotrzeć do tych oszustów ???

Żalosneeee

Dekol....O jakiej firmie Ty mowisz?! Firmy juz nie ma....Od dawna... Miała najlepszych handlowców, potencjał itd. Nie wykorzystali tego bo ważne było coś innego. Co do konkurencji...Sorry, ale sporo jest tutaj firm z BP.

Zostaw opinię o Lambii - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambii