Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

xxx

Czytaj wyżej, nie tylko p. KRZYSZTOF nas okradł bo są jeszcze dwie inne osoby które były właścicielami

a szkoda że handlowcy wcześniej nie napisali że w firmie aż tak żle sie dzieje!wtedy by Telemarketerki przestałły dzwonić ! i znacznie mniej ludzi było by okradzionych przez P KRZYSZTOFA!!!!Ale dla nich też nadejdzie kara i dla zakłamanych p. kierown iczek!!!!!

Zalosneeee

Myślicie, ze tylko Wy jesteście poszkodowani???!!!To wyobrazcie sobie, ze handlowcy , którzy w tenupaly przemierzali setki kilometrów, wnosili towar na piętra, biegali jak mrówki do dziś nie dostali, ani złotówki !!! Wstyd przed ludźmi bo pracowaliśmy uczciwie, zapewnialismy, ze wszystko będzie ok towar obiecywano doslac, premie od marca były w zawieszeniu oczywiście ich też nie zobaczyliśmy, zapewnialismy ludzi, ze wszystko dostaną bo nas tak zapewniano i byliśmy tego pewni, a teraz co???Zrobiononm z gęby d... !!! Policja wzywa w roli świadków na jakieś zeznania, niech sobie idą Ci, którzy za to odpowiadają !!! Karmią wraca, tyle w temacie. Mieliśmy Szefa za innego człowieka. Za co rachunki mieliśmy poplacic???Z nieba się to nie bierze, zapracowalismy, a. zostaliśmy oszukani !!!! Ale też tego tak nie zostawimy !!! Odzyskamy co nasze !!!! A my jeszcze wpisy tu pozytywne robiliśmy, poprostu brak słów................

bobi

Korzystają na maxa z życia i bawią się.Nie odpowiedzialni ludzie bez sumienia i skrupułów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
xxx

Nie ma kontaktu bo się chowają ale spokojnie sobie żyją i korzystaj z życia

n.t.

Powiedzieli że nie maja pieniędzy i że nie dadzą.Przykre to bardzo bo każdy uczciwie pracował na wypłaty.Z tego co nam wiadomo firmy lambii już nie ma,nawet nie ma jak się skontaktować z właścicielami.

K.L

Nikt nie odzyska ani złotówki już od nich. To jest bardziej niż pewne.

asystent

Najbardziej winien jest Pan Artur!!!

sisi

Tak tyłki liście ze aż wpisy o sobie wylizalyscie

nt

Teraz już wszystko wiadomo, znalazłeś winne za wypłaty na Krzysztofa a sam też jesteś winny!!!!!!

oszukany

Panie Arturze i Macieju to nie są dla was duże pieniądze wiec wypłacie te zaległości z lipca

bąbelek

Oddajcie nasze pieniądze Panie Arturze.Niech Pan będzie ludzki.

maja
@bąbelek

Kiedy i gdzie Panowie oddacie nasze pieniądze? Nie uciekajcie bo to nic Wam nie da!

lala

Proszę wszystkich którzy wiedzą gdzie przebywają Ci dwaj panowie o informacje, tel, miejsce, adres

bobi

No właśnie sa odpowdzialni tak samo,za pieniądze handlowców,telemarketerów,kierowników.

mamba

Artur i Maciej odpowiadają ze dzwonić do Krzysztofa po kasę a przecież oni też są odpowiedzialni za nasze długi

żabcia

Teraz się dobrali razem ze swoim nowym szefem :-D

xxx

Oj, teraz p. A i p. M kolejna firemke przywiozę po długi ale niech pracują przynajmniej oddadzą nam pieniążki (usunięte przez administratora)

pszczoła

I to w każdym znaczeniu tego słowa..

pszczółka

No właśnie oddajcie nasze pieniądze!!!Pracowałyśmy uczciwie a potraktowaliście nas jak śmieci.

baby

Właśnie, teraz uciekają i chowają się po restauracjach więc nie będzie Wam wcale tak gładko. Oddajcie nam nasze pieniądze prezesi!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii