Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

aaa

Epolala chyba coś Ci się pomyliło ;D

aaa

Dobre:). Napisałabym że śmieszne ale to jest prawdziwe:):):)

mm

Marlena poszukuje ludzi do pracy.Praca w Poznaniu,czterdzieści godzin tygodniowo,wynagrodzenie tygodniowe w kwocie dwieście złotych. Telefon kontaktowy 606 549 124.

Poszkodowana

nie wiem czy ma sens zawiadamianie policji. Moja mama to zgłosiła i dowiedziała się ze nie ma podstaw, aby to zostało potraktowane jak przestępstwo, więc sprawa zamknięta. Byłyśmy również u rzecznika praw konsumenckich, były wysyłane jakieś oficjalne listy, ale nie zostały one odebrane przez tą firmę, także stoimy w punkcie. pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Żalosneeee

Istnieje...haha dobre sobie... Istnieć i zwać się firmą może tylko i wyłącznie firma,która dba i docenia swoich pracowników, klientów itd. Firma, która się rozwija dba także o swoje dobre imię.Jeśli wszystko kończy się tak jak w ten sposób ( trzeba czytać ze zrozumieniem ) to jak do cholery moze być mowa o firmie???!!!

Żalosneeee

Kuroń to jakaś prowokacja czy na głowę upadłeś??? :D Jeśli prowo to mało zabawne... Atmosfera była fajna jak istniała firma i funkcjonowała normalnie i rzetelnie wobec pracowników i klientów...

jolaszka

Zgadzam się całkowicie , uważam ,że powinniśmy zebrać siły i wystąpić z pozwem zbiorowym.Czekam na sygnał wszystkich oszukanych

Agata
@jolaszka

Moja mama też została oszukana przez tą firmę a w szczególności przez panią Katarzynę N. z którą nie ma kontaktu, urządzenie zepsuło się po miesiącu. Nie ma kto go naprawić a wyłudzono od starszych ludzi wielkie pieniądze,zamierzam złożyć doniesienie na policję i oczywiście jestem zainteresowana pozwem zbiorowym.

mela
@jolaszka

też kupiłam urządzenie,na razie zepsuła się ssawka do podłogi, niby nic ale jednak.

Poszkodowana

Może wszyscy oszukani klienci zbierzmy się i wnieśmy zbiorowy pozew do sądu? bądź podziałajmy razem w tym kierunku. Może razem zdzialamy coś więcej.

mn
@Poszkodowana

Witam, ja tez naleze do tego szerokiego grona oszukanych klientow, zgadzam sie i popieram zbiorowe dzialanie celem poszanowania naszych praw konsumenckich. Osobiscie zlozylam zawiadomienie na policji o oszustwie. Niestety po miesiacu uzyskalam odpowiedz, ze ta sytuacja nie podlega pod kodeks karny ale cywilny. Po konsultacji z prawnikiem chce skierowac sie do rzecznika praw konsumenckich. Zapraszam wszystkich poszkodowanych do zrobienia tego samego, byc moze dajac rozglos tej sprawie do czegos dojdziemy. Czym wiecej nas bedzie tym wieksze szanse dla kazdego z nas.

Alex
@Poszkodowana

Jestem za ja dzis dzwonie do rzecznika praw konsumenta bo to jest nie do uwierzenia ... jesli.jest nas wiecej kontaktujecie sie ze mna ...moze cos razem podzialamy ...bo tak.nie moze byc to.jest oszustwo na miliony zlotych !!! Jesli ktos jest zainteresowany , dodam.mojego emaila bysmy mogli.sie wszyscy skontaktowac

Alex
@mn

Dzialamy ???

jolaszka
@Alex

Mam pytanie...jaki wynik starań w sprawie Lambii i odzyskania pieniędzy . Czy udało się dotrzeć do tych oszustów ???

Żalosneeee

Dekol....O jakiej firmie Ty mowisz?! Firmy juz nie ma....Od dawna... Miała najlepszych handlowców, potencjał itd. Nie wykorzystali tego bo ważne było coś innego. Co do konkurencji...Sorry, ale sporo jest tutaj firm z BP.

załamana

Nie jestem śmieszna kredyt był większy o 100 zl od sumy którą on jest dłużny a na 4 lata rozłożony żeby rata była możliwie jak najniższa

ktoś

Jednej wypłaty nie otrzymalas a wzielas kredyt na 4 lata????to ile Ty zarabiałas???? Nie bądź śmieszna!!!! :-D

załamana

Ja żeby załatać tą dziurę musiałam wziąć kredyt który będę spłacać przez prawie 4 lata!!!:(

pis

(usunięte przez administratora) Tu już nie ma co myśleć.Zrobiono z nas idiotów, wykorzystano naiwnych, pracowitych ludzi.Brakuje słów by to opisać.Nikogo to nie obchodzi,że mija czwarty miesiąc a ja nie mogę "załatać" finansowej dziury po Lambii. Mam nadzieję, że przy wigilijnym stole odbije się niektórym karp świateczny bo mnie nie będzie na niego stać.

Zalosneeee

Doskonale wiem czym się zajmowalam i nie było to oszukiwanie ludzi. Nie musi Tobie byc mnie żal bo doskonale sobie radzę, a żal mi Ciebie i Twojego płytkiego myślenia....Najlepiej siedzieć na tylku, zaglądać z nudów na forum jakiejs firmy i narzekać :P Na wszystko i na wszystkich. Miłego czytania.

bylejak

Praca a nie oszukiwanie ludzi??? Hahahahahah dobre sobie. Chcesz wmówić sobie ze nie wiedziałaś dokładnie czym się zajmujesz. Żal mi cie! I to bardzo.

Zalosneeee

Tak jak pisałam wstyd przed ludźmi...Ale my sami zostaliśmy oszukani.... Nie ma w tym naszej winy...To była nasza praca - sprzedaż, a nie oszukiwanie ludzi....A wyszło na to, ze ktoś dobrze się bawił kosztem nas wszystkich.... Przykre, ale prawdziwe.... I nie będę się wstydzić mówić o karmie bo to taka jest prawda i zbyt dużo w życiu przeszłam, zeby się poddawać. Dam radę.

jaa

Artur i Maciej byli tez współwlascicielami, moze ich trzeba by zaatakowac o kase, ponoc cos otworzyli znow , nie na siebie, ale dzialają dalej. w restauracji hotelu na malwowej ponos siedzą

nT

Kiedy panowie rozliczycie się z paniami z Nowego Tomyśla?????????????

Oszukana klientka
@nT

Pewnie, ze wraca i to mnie cieszy naciagneliscie mnie na kupno odkurzacza 2 lata bede go splacac , a zepsul sie po 2 miesiacach fajnie , bo wczoraj z Polkowic pojechalam do Poznania w celu reklamacji, ale siedziba nie istnieje- telefony tez nagle gluche sie staly Pieknie dziekuje za wasza cudowna prace i naciaganie ludzi Mowiliscie przed podpisaniem umowy, ze firma w razie zepsutego sprzetu przyjedzie i wymieni na nowy i ze gwarancja dozywotnia hahahahah Teraz sobie sami placicie za krzywde wyrzadzona ludziom Wy nas , a szefunio Was ... Wielkie dzieki I Nie uzalajcie sie nad soba , bo widac macie zasluzona kare drodzy sprzedajacy buble ... Wstyd , ze mowicie o "karmie"

Żalosneeee

Kogo ma spotkac ta kara? Ja wierze,ze moze kiedys zostanie to zwrocone w tej czy innej postaci, zlo wraca zlem, dobro dobrem.

Żalosneeee

Post niby dodany,a nie ma... Nie chce juz sie nawet komentowac tego... Czlowiek nie jest msciwy i tak to wlasnie wyglada...Jest dojscie roznymi sciezkami do Ich najblizszego otoczenia,moznaby sie zapytac czy wiedza cos na ten temat, z kim zyja, kogo nawet nie zainteresowalo czy masz na zycie, czy masz za co dzieciom kupic chleb, ze Rodzina pomaga bo nie otrzymales pensji...ale co z tego...Czy poza czubkiem wlasnego nosa istnieje swiat???!!!Moze kupic samochod taki czy inny? Chociazby ktos przyznal sie do bledu,przeprosil,splacil w ratach, ale nieee tematu nie ma,jakie pieniadze?O co wogole chodzi,prawda? Była taka firma kiedys??? Nosz Kur... Zalosne. Ktos tu ma bledne info, Szef byl jeden, ale mial wspolnikow...I ktos chyba ponosi za to co sie stalo odpowiedzialnosc do cholery tak?! Nikt z handlowcow nie mowil, bo co mial mowic? Kazdy chcial dobrze, chcielismy ratowac firme,miec prace,byc lojalni i mamy nagrode i podziekowanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii