Opinie o VIAVOX Sp. z o.o. w Poznań

VIAVOX Sp. z o.o.
2 270 312 5 1
Magda Nowy wpis

Czy na projekcie medycyna pracy pracuje sie również w weekendy?

słoneczny człowiek Nowy wpis
@Magda

Z tego co słyszałem, to nie. MP jest czynna pon-pt od 7 do 19.

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie VIAVOX Sp. z o.o.?

Evo Nowy wpis
@Pytanie

7-22

Aga

Mam pytanie czy dla osób nie uczących się jest umowa zlecenie? I jaka jest stawka netto za godzinę?

@Aga

Umowa o dzieło. 12.70 netto

Aga
@Mp

To są jakieś jaja, a gdzie ubezpieczenie itd. Ze jeszcze stosują taką metode, brak słów

@Aga

umowa o dzieło nie jest oskładkowana ani trochę. Chyba jedyne co ma to (ugh) podatek od dochodu. Mnie w ogóle zastanawia czy zatrudnianie na umowę o dzieło w innym przypadku niż działalność stricte artystyczna jest zgodne z prawem? Jeżeli tak, to bardzo źle. Też uważam, że to skandal zatrudniać na umowę o dzieło jak się nie uczysz, bez żadnych składek, zabezpieczenia. Ale hajs hajs hajs.....taniej jest. Też przypuszczam, acz nie mam pewności, że też to z powodu Holiconu i oszczędności trzeba szukać gdzie się da.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Od poniedzialku zaczynam szkolenie w Viavox. Ktoa pracowal w dziale motoryzacji i wie jak tam wyglada zaleznosc dyspozycyjnosc-grafik? I ogolnie jak tam ludzie? Dzieki

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w VIAVOX Sp. z o.o.?

an
@Pytanie

całość wpływa na konto

Alar

Zaczęłam prace niedawno w viavox. Chciałabym wiedziec jak jest z grafikiem? Czy jak podaje dyspozycyjność to mniej więcej dostaje takie godziny?

@Alar

Mozesz o tym zapomnieć, przez pierwsze 2 tygodnie moze i tak bedzie, bedzie brakowało obsady będą Cie wciskać gdzie trzeba. Mantra: grafik to nie dyspozycyjność

@Ap

To dlaczego osoba na rozmowie rekrutacyjnej mowi ze dostaniemy grafik taki jak podajemy dyspozycyjność ?

@Ap

coś muszą robić, by ktoś chciał tam w ogóle pracować, więc kłamią.

@purrpurr

To bez sensu. Dlatego jest tam taka rotacja....

@Alar

Ja mam grafik zawsze jak podam dyspo. Jak korrdynatorki / kwiaty chciały inaczej, zawsze pisały do mnie na fejsie lub dzwoniły z pytaniem czy mogę. I nieraz brałem, innym razem nie. I nie było nic na siłę. Projekt INPOST

Ty
@słoneczny człowiek

Na mp niestety tak nie ma Tam nikt nie pyta.

@Ty

:(((( serio ?

Maciej
@Ap

Nie ma możliwości, aby dostać od pracodawcy grafik pracy z wyprzedzeniem? Zakładając, że chcę zaplanować sobie tydzień (wizyty u lekarza i inne sprawy urzędowe) to nie będę mieć takiej możliwości, ponieważ nie wiadomo, jak będzie wyglądał mój tydzień pracy? Proszę o potwierdzenie bądź zdementowanie tej informacji.

@Maciej

Dokaldnie nic nie zaplanujesz bo nie bedziesz wiedziec jaki masz grafik....

pracownk
@Ap

Weźcie już nie ściemniajcie, przecież wywieszany jest grafik na tydzień. I tylko czasem dzwonią jak np. ktoś zachoruje czy nie przyjdzie czy można przyjśc i zastąpić i tyle

Prac
@pracownk

Czytaj ze zrozumieniem

Mp .
@Ty

Jak Ci nie pasuje to idziesz i się dogadujesz. Wszystko da się załatwić, wystarczy pogadać. Ja wiele razy zmieniałam grafik, bo miałam lekarza czy egzamin i nie było problemu. Alicja najpierw chce, żeby spróbować oddać godziny albo się zamienić, ale jak się nie da to zmienia grafik.

@Mp .

Po co te kłamstwa ?

TakNie2
Panna

Pracowałam w tej firmie ok. roku na mp. Były sytuacje trudne, w których nie było gdzie usiąść, nie było słuchawek itp. Widać jak osoby pomagające na sali dawały z siebie wszystko, żeby to jakoś funkcjonowało. W ostatnim czasie wszystko funkcjonuje lepiej, jak nie działają jedne słuchawki to są drugie, każdy ma gdzie siedzieć, ze wszystkim da się dogadać.

Nowa

Witam wszytskich, Zastanawiam się nad rezygnacja z pracy. Chciałam zapytac czy jak ktoś rezygnuje to dostaje premie chodzi mi tu o te poniedziałki 50 zł za kazdy?

Bet
@Nowa

Na jakim projekcie takie coś funkcjonuje ? Bo pierwszy raz słyszę

@Bet

Na Inposcie i tak muszą ci za to zapłacić nawet jak odejdziesz.

@Xyz

Na mp jest ten dodatek.A jak nie zapłacili? To jak można ta sprawę zalatwic

@Xyz

Na INPOST jest takie coś???

Mp .
@Nowa

To nie jest 50 zł za każdy poniedziałek. 50 zł jest za przyjdzie we wszystkie zagrafikowane poniedziałki .

Nowa
@Mp .

Ale ja byłam we wszystkie zagrafikowane poniedziałki ale tak czy tak nic nie dostałam. Ściema to jest

Mp1

Odwalcie się już od tego MP! Już nikt nie ma ochoty tego czytać. Beata jest już historia w tej firmie. Spójrzcie na siebie, a dopiero później na innych. Jednak jeśli mam coś skomentować, to tyle że każdy ma jakieś wady i zalety. I można się z tym nie zgadzać, ale tak jest. Taka natura. Popatrzcie na obecny stan na mp i na przyszłość. Nie możecie zarzucić żadnej z osób funkcyjnych na mp np braku wiedzy, czy chęci pomocy. Konultanci zasypuja pytaniami osoby fukncyjne i żadna z nich nigdy nie odmówiła pomocy. Może i zdarzają sie jakieś głupie odzywki. Ale sorry wy nie mieliście nigdy gorszego dnia? Ciekawi mnie kto wypisuje takie rzeczy na Alicje, Przemka czy pozostałe osoby. Nie ma w tym ani grama konstruktywnej krytyki. Zarzucacie inym fałszowosc, a sami co robicie. Wypisujecie głupie komentarze na goworku zamiast powiedzieć komuś prosto w twarz. Czy to nie jest falszywe?pisanie takich obrazliwych komentarzy? W internecie to kazdy mądry i hejtowac kłamać i wypisywać brednie na ludzi, ze sa fałszywi każdy potrafi. Nie wiem radość Wam sprawia ze napiszcie jakiś obrazliwy komentarz na czyjś temat? Jesli tak to polecam wizytę u psychologa bo to nie jest normalne. Nie podoba się system panujący w firmie ? to nikt was tam nie trzyma na sile. I żal mi osób funkcyjnych, że każdego dnia pomagają Wam, robią wszystko żebyście mieli dobra jakość i premie i mają za zapłacone hejtem. Już chyba wszyscy pracownicy zostali shejtowani, każdy jest zły,fałszywy, nie ma wiedzy. Serio? To śmieszne!

Tak11Nie1
ap
@Mp1

i tak czekam az ruda wyleci xd

Tak9Nie1
@ap

Miłego czekania :)

nick
@ap

Powodzenia :) szybciej pójdziesz po rozum do głowy

@Mp

To fantazja, nikogo innego niż ona nie znajda, bo kto da soba tak pomiatać xd

Tak4Nie2
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś z was już rezygnował z pracy w viavox z dnia na dzien ? I czy później wypłacają należne pieniądze ?

Bbb
@Saraw

Przecież to praca na umowie śmoeciowej możesz w każdej chwili wyjść z pracy i nie wracać i nic Ci nie mogą zrobić i muszą Ci zapłacić za każdą minutę pracy, reasumując nie obowiązuje Cię żaden okres wypowiedzenia ktory masz na umowie i również nie mogą Ci dac żadnej kary.

@Saraw

Tak, wypłacają wszystko tylko trzeba przyjść i podpisać rachunek

@pracownik

O super dzieki ;) a czy będę wiedziała kiedy ten rachunek trzeba będzie podpisac ?

@Bbb

Bbb a czy ty tam jeszcze pracujesz?

@Saraw

to najlepszy sposób. super uczuciem jest, kiedy koordynatorzy do Ciebie wydzwaniają, a ty wiesz, że możesz nie odebrać albo powiedzieć im przez ten telefon cokolwiek chcesz, wiedząc, że nie musisz wracać do tego gunwna.

mona

gardzę ludźmi, którzy traktują pracę na inpoście poważnie.

@mona

A ja ludźmi, którzy traktują całą tą firemke poważnie

Sarna
@mona

Nie ważne co robisz, ważne żeby robić to najlepiej jak potrafisz. Dotyczy sprzątaczki, konsultanta, prezesa czy ministra. Jeżeli gardzisz ludźmi przez to co robią, to sama nie zasługujesz na szacunek...

surmacz

praca na inpoście ogólnie super. nie ma wielkiego parcia na jakość czy umiejętności wymagane od pracownika. każdy może przyjść i spróbować swoich sił jako konsultant. nie ma też szczególnej presji ze strony koordynatorów. odsłuchy są rzadko, arkuszy jakościowych właściwie nie ma. przez pół roku pracy właściwie nie byłem rozliczany z ew. wpadek, łamania procedur, podnoszenia głosu na klienta. można się odnaleźć w tej firmie, nie ma też zwykle konsekwencji jak ktoś jakiegoś dnia nie przyjdzie do pracy. można też bez konsekwencji rozłączać się z klientem jak jest uciążliwy czy nie odbierać połączeń, bo koordynatorzy nie mają za bardzo czasu tego sprawdzać. widziałem na słuchawce na projekcie inpost nawet osoby z wadami wymowy, więc firma naprawdę służy pomocą i równo podchodzi do pracownika. ogólnie polecam myślę, że to dobra opcja na pierwszą pracę, zanim się znajdzie coś poważnego.

@surmacz

Nooo cool praca, umowa o pracę przerwy co 25min, prosecoo z którego można korzystać do woli... warunki miod malina inne call center może im tylko pozazdrościć :D a tak serio wstawaj zesrałeś się XD

@Hahaha

ta opinia jest właśnie świadectwem, że firma viavox zatrudnia na projekcie inpost ludzi, którym trzeba tłumaczyć żarty albo nie potrafią rozpoznać trola.

@purrpurr

Ta firma zatrudnia kogo leci nawet najwięjszy nierób dostanie tam pracę, pierwsze słyszę, że można zrzuać połączenia i nie mieć z tego konsekwencji no chyba , że coś się zmieniło i ja o tym nie wiem, ale skonsultuje to

@Hahaha

ja to robiłem po kilka razy dziennie nieraz. nikt mi nie zwrócił uwagi przez pół roku. to samo dotyczy nie odbierania połączeń. mówię o projekcie inpost.

kupcia

Firma nie potrafi dostarczyć podstawowego sprzętu wymaganego do pracy dla konsultantów,, a z drugiej strony wystarczy, by jedna osoba nie przyszła do pracy, żeby cała firma się zesrała. Praca na projekcie inpost to jedna wielka zguba. Nie działające tygodniami kompy, spierdolone słuchawki i koordynatorki wprowadzające w błąd konsultantów.

Prezes86

Witam, ja mam inne pytanie, czy ktokolwiek; czy to lider, czy pracownik, czyli w tym wypadku przełożony, imienia nie zdradzę, ale ta osoba będzie wiedziała o co chodzi... Czy można powiedzieć w pracy do kogoś przy innych pracownikach cytuje: (usunięte przez administratora) cie obchodzi" i to w takich emocjach jkbym to ja jej jakąkolwiek krzywdę zrobił. I to w godzinach pracy, gdy klienci na słuchawkach słyszeli. Ja ze swojej strony nie mam nic do ukrycia (wyraziłem swoją opinie tylko na tym śmiesznym telegramie, gdzie ludzie mają bekę w pracy ze wszystkiego) a ja wyraziłem opinie odnośnie nie kompetencji części z przełożonych z tej firmy... i jak widać miałem racje, bo reakcja była nieadekwatna... Ja nie wiem czego uczą teraz w Poznaniu na zarządzaniu... ale za mojego rocznika nie pamiętam takich książek.

Oleole
@Prezes86

Moniczka? To normalne tam

Tak1Nie1
Kawusia
@Prezes86

Tam nikt nie ma wykształcenia związanego z zarządzaniem.

@Oleole

Nie, nie Monika jakaś tam... ja tu nie używam imion. Dane osoby wiedzą... ale buractwo straszne. Odrazu jak tam wpadłem na szkolenie wiedziałem, że coś jest nie tak i zacząłem to nagrywać ;p

@Kawusia

Dokładnie, ani wieku by być na takim miejscu/stanowisku pracy... ani doświadczenia, miałem na myśli, że ta osoba poszła na kierunek związany z zarządzaniem i bankowością.

Jaaaa1111
@Oleole

Nie tylko wszystkie swiete krowy które tam pracują i narzekają jak im to nie jest źle, mnie np jak uwieraly buty to kupiłem nowe , więc jak coś im się nie podoba i wiecznie im źle to niech zmienia robotę. Jak nie należysz do grupy starych konsultantów to jesteś nikim i nic Tobie nie wolno. Ot cały problem

Gallopujacysmok
@Kawusia

Poważne oskarżenie :)

Cośtamcośtam
@Gallopujacysmok

Nie poważne oskarżenie, czysta prawda.

mirella

Zwykły blaszany bunkier wypelniony studentami. Zadna powazna firma. Bylam ok. pol roku na projekcie inpost, gdzie kwiaty i koordyantorki były notorycznie nieprzygotowanie i niechętne do pomocy. Dzis wstydzę się tego, że tam pracowałam.

Mam złamane serce

W tej firmie jest jedna sodoma i gomora. Wszyscy ze sobą romansują. Ludzie psują związki dla chwili przyjemności. Najgorzej kiedy jest przełożony- podwładna. Nie róbcie tego.

ap
@Mam złamane serce

ta sama sytuacja, firma powinna byc biurem matrymonialnym

optymistyczny człowiek

UZUPEŁNIENIE: Z tym żadne nie wiadomo co to mam na myśli, że z koordynatorkami, kwiatami można się normalnie dogadać. To są normalni ludzie i nie trzeba robić nie wiadomo czego jak tu niektórzy mam wrażenie narzekają, by się z nimi dogadać.

optymistyczny człowiek

Pracuję 5 miesiąc na projekcie INPOST. Jest spox :) Atmosfera okej, koordynatorki, kwiaty pomocne, ludzie fajni, kasa na czas, można się poduczyć obsługi klienta, a przede wszystkim jak to Twoja 1 praca - to poczuć jak to jest naprawdę pracować po ileś godzin dziennie. Koordynatorki, kwiaty pomocne, można się dogadać, tylko trzeba chcieć i budować z nimi dobry kontakt jak człowiek z człowiekiem. Żadne nie wiadomo co. Jak na moją 1 pracę - jest dobrze, choć umowa zlecenie mogłaby być też dostępna dla osób nieuczących się - to można zmienić.

Tak1Nie2
Ciekawa

Witam wszystkich.. A mam takie pytanie.. Czy pracuje ktos tam jeszcze ze starego Holiconu?

Miranda
@Ciekawa

Tak a co? :P

agniesia

Pamiętajcie, żeby zabrać swoje słuchawki pierwszego dnia do pracy, bo firma nie ma xD

słodka

Praca dla przegrywów, studentów zaocznych i byłych alkoholiczek

Tak2Nie4
Ktoś
@słodka

A nawet jeśli to co? Przegrany dzięki pracy staje się zwycięzcą, student zaoczny dzięki pracy wie na czym to polega i odczuwa różnicę pomiędzy studiowaniem i robotą a były (usunięte przez administratora)poświęcając się pracy ma na pewno mniej czasu żeby wrócić do nałogu. Wiadomo, że każdy chciałby kosić niewyobrażalny hajs i być the best ale przedtem trzeba od czegoś zacząć. A ta praca to jak najbardziej dobra opcja na początek.

Anoni.

Czy mozna w koncu zakonczyc ten temat z Beata??? Prawda jest taka, że każda z osób funkcyjnych sie z nią nie dogadywala. Tez wiele razy widzialam jak np. Malwina robi "dobra mine" jak rozmawiała z Beata normalnie, po czym szła do Alicji i mówiła prawdę co tak na poważnie myśli. Każdy tak robił Alicja, Malwina, Kasia, Patryk jak jeszcze pracowali, a nawet Marcin, który zwykle siedzi cicho. Zastanówcie się dlaczego? Po to że Beata to była ich przełożona i chociaż sie nie zgadzali z jej światopoglądem to służbowo dogadać się z nią musieli. Zobaczcie teraz na sali jaki jest spokój, wszyscy się dogadają, atmosfera jest serio bardzo okey. I starczy tych zali, Beata tez juz starczy tego komentowania po co Ci to. Koniec tematu ! Dajcie spokój!

Tak4Nie
Xxx
@Anoni.

ZGADZAM SIĘ. jedyną fałszywą osobą była Beata i to ona zamęt robiła. A teraz piszecie o reszcie zespołu że są fałszywi. Moze nie byli do konca fair w stosunku do Beaty, ale inaczej się nie dało. Wszyscy mieli jej dosyć, kierownictwo, osoby funkcyjne i konaultanci też. Nikt jej tego nie mówił prosto w oczy bo na to nie zasłużyła. Bo nikt ale to nikt nie miał do niej szacunku! Czemu teraz wszyscy sie dogaduja? Bo czarnej owcy już nie ma.

Normalny
@Anoni.

Jaki spokój na sali, o czym Ty piszesz ? Mp się kończy i nie ma co do tego wątpliwości. Naprawdę tego nie widzisz? Wszyscy na inpost są pchani, konsultanci , funkcyjni, serio tego nie widzisz? Przykre że nam się prawdy nie mówi tylko mydli oczy.

Tak2Nie2
aga

Skąd w was tyle chamstwa? Pisząc takie rzeczy jesteście prawdziwymi (usunięte przez administratora) Żadne z was w twarz Beacie tego nie powie ale jak anonimowo to jaki jad wypływa. Znaleźli się Ci święci ktorzy zawsze wobec wszystkich "fair" się zachowywali a teraz proszę pokazują swoją prawdziwa twarz. To tylko pokazuje jakimi jesteście falszywmi ludźmi. Gnijcie w tej firmie w tym waszym chamwstwie bo nic innego o was nie można powiedzieć

Tak1Nie3
@aga

Skąd wiesz, że nikt nic nie powiedział Beacie w twarz?

Tak6Nie

TakNie5
Blebleboe

Beata, daj już sobie spokój. Ile można tu o sobie pisać? :D

Pani Grazyna

Srutututu majtki z drutu

Tak1Nie1
Kawusia

Ja zakończyłam swoją współpracę z firmą już jakiś czas temu (WSPÓŁPRACA, bo nikt umowy o pracę tam nie widział i nie zobaczy, nie ważne jakie ulotki wydrukują i jak to nie będą kłamać ludziom na rozmowach rekrutacyjnych), ale całkowicie się podpisuję pod tą opinią. Nawet pod małżem niestety, a wiem że od kiedy tylko pamiętam były próby zwrócenia uwagi na jej wygląd kierowane do kadr - za każdym razem Królestwo Kadr odpowiadało, że jej się to podoba, ładna jest niech się nosi jak chce a wy wszyscy zazdrościcie. Ponad rok pracuję już w innej firmie, która dba o czystość w miejscu pracy, daje uczciwe umowy i nie powierza stanowisk kierowniczych osobom, które mają maturę i to ledwo zdaną w trybie poprawkowym. Zero wykształcenia, zero doświadczenia, zero refleksji - wtedy można takim ludziom wmówić cokolwiek i oni prowadzą tych konsultantów (lub jak koleżanka słusznie zauważyła "białko") nie po to aby wykonać porządnie pracę, tylko żeby starczyło czasu na plotki i dramaty. Niech się dzieje co chce - oni wypłatę dostaną, tych co nie wyrabiają norm bo nie komu ich pokierować się zwolni - nie ten to następny. I koło życia zatacza krąg. Szkoda, że Beata została zwolniona tak w ogólnym rozrachunku. Pasowała tam idealnie. Wpisywała się w politykę i ogólny obraz firmy.

Anoni.

Po co odkopywać teraz stare dzieje, Ewelina nie pracuje z rok w tej firmie, a jak byla to na pare godzin i grafik robila. Po co ludzie po co???

XD

To co z tym (usunięte przez administratora)? Może nie podymał dawno i jest sfrustrowany ? ????

Tak7Nie
Anonim

O proszę ilu odważnych się znalazło od razu. Ale żeby powiedzieć to wszystko Beacie w twarz to jakoś nie było chętnych. Gdybyście wiedzieli ile ona robiła dla tego projektu to byście zamknęli buźki :) zobaczymy jak będziecie narzekać na Beatę jak Wam poucinają premie i godziny, hipokryci. Nikt nie jest idealny, ale ona o Was walczyła na każdym kroku. I naprawdę powinniście zachować te swoje komentarze chociaż na wyjście na fajkę. Chociaż, z drugiej strony taka gównoburza idealnie obrazuje poziom i sytuacje tej firmy. Jeszcze zatęsknicie za 'naszą gwiazdą'. Ona sobie poradzi a Wy zaraz sami będziecie stąd uciekać jak te osoby które mają dopchają się do koryta :)

xxx
@Anonim

A kim Ty jesteś żeby oceniać ile zrobiła dla projektu? Bo efekty działania projektu przedstawiała kierownictwu a nie konsultantom. Warto pomyśleć dlaczego liczba godzin spadła tak drastycznie. Teraz czas, aby ktoś zaczął sprzątać to co ona zostawiła. A ból tyłka o jej odejście mają tylko osoby, które jej donosiły, żeby wyższą premie dostać i lepiej z nią żyć :)

Milena
@Anonim

Tylko czekać jak do koryta dopcha się (usunięte przez administratora)który robi wszystko żeby być na szczycie. C(usunięte przez administratora) Cudownie będzie na to patrzeć.

Nick
@Milena

Ale Przemek już jest na szczycie no prezesem tam nie zostanie a tak to już wszystkim jest.

xD
@Nick

Faktycznie jest wszystkim, czyli niczym :D

Nick
@xD

Jest jedyna osoba odpowiedzialna za cała infolinie już wyżej być nie może

Monika
@Nick

Na szczycie ? Mam nadzieje ze zniszczy m . (usunięte przez administratora)do dzieła. Monika

Monika
@Monika

Ze zniszczy grubasa

Zazenowana
@Anonim

Odważnych? A ile trzeba było mieć odwagi by chodzic po firmie ludzi plotani sklocic kopać doły opowiadać o innych nieprawdę? Praca? Ten kto chce pracować w tej firmie musi się liczyć z tym, że tak praca tam wygląda. Przynajmniej Beata wie jak to jest być w intrygach i wylecieć z pracy. Tak jak inni przez nią tego doświadczyli.

Karolina
@Milena

Tez z niecierpliwością czekam na to . Będę biła brawo (usunięte przez administratora).

Anonimek

Brawo dla całego zarządu Viavox. Zwolnienie głównej koordynatorki MP było najlepszą decyzja jaką mogli podjąć. Na pewno jest to dla nas wszystkich szok. Zarówno dla nas konsultantów jak i dla wszystkich koordynatorów MP. Uważam jednak, że dzięki temu cała ekipa MP rozwinie skrzydła. Tak na prawdę obserwując inne osoby ( mam na myśli Alicje, Malwine, Arka, Eweline, Ize i Marcina ) z cała pewnością uważam, że są to osoby bardzo pracowitne, pomocne i są właściwymi osobami zarządzającymi na medycynie. Tak na prawdę Beata była czarną owca na projekcie. Atmosfera na pewno też się polepszy. Pracuje tu na sluchawce już długo, dużo sie już widziało, jednak nigdy nie było tak wielu zmian w tak krótkim czasie. Odejście Patryka, Kasi, teraz Beata. Pytanie kto następny?..... mam nadzieję, że już nikt więcej bo projekt się posypie. Kto miał wylecieć już wyleciał, teraz w końcu nastąpił spokój.

Tak12Nie
@Anonimek

Jak widać niestety nie, poza tym, czemu ludzie muszą wylatywać odrazu, można się dogadać, jeśli się tylko chce, ale z mojej strony muszę twoje złudzenia co do tego że będzie lepiej zburzyć, dziś mnie przepięknie zwolniono, i ten wasz ponoć dyrektor Przemek nawet nie wysłuchał mojej strony... więc jest wielka komitywa wśród szefostwa, także uważajcie co o kim mówicie... p.s. zawsze będą tacy, ktorzy myślą że mogą więcej od innych. Poza tym z psychologicznego odniesienia do sprawy jest nawet takie powiedzenie "weszłeś między wrony musisz krakać jak i one"... Patrząc w ten sposób osoby w grupie już od dawna razem ze sobą współpracującej... wytwarza się wiele złudzeń i przeświadczeń co do swojej wyjątkowości i dochodzi strach o utratę pracy... osoba nowa, z zewnątrz widzi zawsze prawdę o nowym miejscu i co nie gra... na pierwszy rzut oka. Stąd to bronienie takiej grupy jest błedem, bo tworzy się tzw. "Układ mafijny", lub jakby to nazwać... złudzenie, że jedni mogą wszystko, inni nic.

Zażenowana

Myślę, że znalazło by się wiele dużo bardziej odpowiednich miejsc na opierdzielaniu ludziom (usunięte przez administratora) wylewanie pomyj i swoich żali swoją drogą niż gowork. Firma nie kręci się wokół osób, które w danym momencie są na tapecie wśród ludzi cierpiących na ból (usunięte przez administratora) Także polecam jakiś panie dyskusyjny czy coś.

Tak5Nie3
Ania

Domyślałam się że zwolnienie Beaty to tylko kwestia czasu. Nie była ona zła osobą, tylko mało pracowita i niestety bardzo fałszywa. Mogła piąć się wyżej, zapracować na awans tak jak Asia Bak, ale zamiast tego wolała zajmować sie w pracy wszystkim tylko nie praca. Taka zostala podjeta decyzja zarzadu i nie mamy co dyskutowac. Trzeba czekac na rozwój wydarzeń.

obecna

Ludzie dlaczego w Was tyle nienawiści i zawiści. Wypowiadacie się nie znając prawdy, obowiązków. Czy wiecie, że tylko dzięki tej właśnie osobie macie najwyższe premie w całej firmie? Tak nikt w tej firmie nie dostaje takich wynagrodzeń jak na tym projekcie na którym była. A to dlatego że bardzo o to walczyła. A wiecie ze ta osoba zawsze o Was walczyła i broniła ale może była blokowana z góry i nie miała pozwolenia na wiele rzeczy które chciała zrobić i które wam mogła obiecać? Powinno być wam wstyd tak się wypowiadać. Domyślam się że mogły to tylko powiedzieć osoby z kółeczka wzajemnej adoracji, które należy do koordynatora który został. Jak myślicie dlaczego prawie wszystkie osoby z projektu rehabilitacja odeszło? Wlasnie przez osobę, ktora została bo faworyzowala swoje grono osób a innym robila i nadal robi ciągle pod górkę i po złości. Macie rację że to już nie będzie to samo bo bedzie gorzej i nie patrzac juz na osobe ktorej nie ma ale na ta ktora została. Od kiedy poprzedni koordynator odszedł zobaczcie ile osob odeszło z projektu. Głównie przez obecna koordynatorke bo faworyzowala swoje osoby i to sie nie zmieni dopóki zostanie. Wypowiadacie się bo znacie tylko jej stronę, a szczęka by wam opadła jakbyście dowiedzieli się jak to rzeczywiście wyglądało. Osoba której już nie ma sobie poradzi a wy dalej będziecie mieli mydlone oczy przez koordynatora. Powodzenia wszystkim i mniej zawiści.

Tak1Nie3
Anonim
@obecna

Osoby z curu odeszly bo musialy zaczac w koncu pracowac, po odejsciu Norberta. Zaczeto wymagac od nich pracy, wiec sie zwolnily. Nauczone byly te osoby siedzenia i nic nie robienia. Zgadzam sie, ze nie potrzenna jest ta nienawiść, jednak z drugiej strony nikt nie wylatuje z pracy bez powodu. Jesli taka decyzje podjelo kierownictwoto trzeba to uszanowac, bo gdyby było wszystko dobrze to ta osoba nie zostalaby zwolniona.

Tak9Nie1

Zostaw opinię o VIAVOX Sp. z o.o. - Poznań