VIAVOX Sp. z o.o.
2 276 387 5 1
vn00799

Chcę tylko powiedzieć, że większość tych komentarzy to hejt dla hejtu. Pracowałam tam około pół roku i nie przypominam sobie, żeby były opóźnienia w wypłatach. Pampersy? Brak możliwości wyjścia na przerwę? Komuś ewidentnie się w (usunięte przez administratora) poprzewracało, a fakt, że przerwę trzeba sobie zaplanować rekompensuje 55 minut przerwy przy 8 godzinach pracy. Znajdźcie inny zakład pracy w Poznaniu który oferuje tyle przerwy na 8 godzin pracy BIUROWEJ. Zakładam, że dla większości z Was praca na słuchawce w call center to szczyt możliwości, więc zacznijcie szanować to co macie lub mieliście. Sama odeszłam z viavoxu w nie najlepszych okolicznościach, ale to co niektórzy z Was piszą to historie z palca wyssane. Wiele mi się tam nie podobało, ale braku terminowości nie można im zarzucić. Awans po kolanach? Albo kogoś boli fakt, że nie jest doceniony, albo nie był wystarczająco kompetentną osobą. W sumie, jeżeli ktoś wypowiada się na forach takich jak te, to nie dziwie się, że słuchawka jest jego szczytem możliwości. :) Życzę Wam powodzenia, bo ciężko widzę Waszą przyszłość na Poznańskim rynku pracy.

xDD
@vn00799

55 minut przy pracy przed kompem to norma :v nie wiem czy wiesz ,ale co każda godzine pracy przed monitorem musisz miec 5 min przerwy :v tak czy siak ta firma to zwykłe korpo,gdzie awans dostają ładne dupeczki,które nic nie wiedzą,a dymanie ludzi z cur na mp jest smieszne xD

Tak1Nie

buba
@xDD

komus chyba awans kolo nosa przeszedl widze i jest wkurw :D

vn00799
@xDD

Tak jak wspominałem wyżej - praca na słuchawce to szczyt Twoich możliwości. Nie wiem czy wiesz, ale zgodnie z par. 7 pkt 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe, Dz.U. nr 148, poz. 973 masz prawo do 5-cio minutowej przerwy co godzinę, ale przerwy te się nie sumują. Chciałbyś coś jeszcze dodać? Apropo ładnych dupeczek, widziałem też kilku facetów na innych projektach więc nie rozumiem o co chodzi?

K.M.
@vn00799

Chodzi o to, ze sa to tylko krewni i znajomi krolika. A teksty "ta zostaje po szkoleniu bo jest ladna" to standardowy tekst "pana" kierownika. Sama slyszalam I po tym juz wiedzialam, ze nie chce tam zostac.

J.L.
@xDD

To "cudo" korporacji chyba w zyciu nie widzialo...

Stary inpost

żałosne kłamstwo! dajcie sobie spokój jest okej i hajs też na czas tak jak mówiła pani Justyna z kadr i koordynatorzy. Życzliwy po grudniu jak inpost był wstrzymany to każdy dostał propozycje od kierownika roboty na innym projekcie a mogli nas zwolnić. I (usunięte przez administratora) było piwo firmowe i nawet prezes był z nami

Aweers
@Stary inpost

zaproponował,bo jest ogromna rotacja w firmie i brakuje jeleni na MP :v popytaj byłych pracowników cur-u co sie stalo i dlaczego odeszli.

Wesoły

A ja dla odmiany napiszę coś miłego. Siano na czas atmosfera spoko, koordynatorzy są pomocni a kierownika nie znam. Wątpię żeby ktoś z hejcacych jeszcze tu pracował nie daliście rady utrzymać się na słuchawie ?

kamkuni

sporo można zarzucic, ale kasa akurat u mnie zawsze jest na czas - nie wiem oczym piszecie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
p.o. kz

Pracowałem w Via przez około 4 miesiące, jeżeli chcecie pracować w firmie w której umiejętności na kolanach i wygląd są więcej warte, niż umiejętności i doświadczenie zawodowe, a awanse w 99,9% są tylko z nazwy i ilości obowiązków to polecam. Sytuacja z życia wzięta: pan kierowniczek zaproponował na wyższe stanowisko osobę z praktycznie zerowym doświadczeniem tylko dlatego, że "fajna ****". Pozdrawiam.

p.o. kz
@p.o. kz

zapomniałem jeszcze dodać, że system pracy 8h obowiązuje tylko wtedy kiedy jest wszystko ok, jak tylko coś na projekcie jest nie tak zaczyna się wpychanie na siłę "dobrowolnych nadgodzin"

Tak2Nie

TakiTam

Kolejna "wspaniała" firma krzak powstała tym razem na zgliszczach Holiconu. Wypłaty widmo, ciągłe obiecywanie wspaniałych projektów, firma ciągle ZARAZ będzie się wspinać na wyżyny i zdobędzie cały rynek call center w Polsce, umowy o pracę są (tylko dla wybranych) a jak nie ma teraz - zaraz będą. Na pewno. Już się drukują. Atmosfera jest wspaniała, ciągle młody i ambitny zespół - cała garść nonsensów najpopularniejszych ze wszystkich ogłoszeń o pracę. O PRACĘ, nie współpracę, jak to działa we wspaniałej firmie VIAVOX. Zespół zarządzający jest młody - najważniejszą umiejętnością jest delegowanie obowiązków. Konsultanci to widzą.(usunięte przez administratora)albo zapomnij o jakimkolwiek "awansie", chyba że ma on polegać na tej samej płacy z większym zakresem obowiązków i odpowiedzialnością. (usunięte przez administratora)Przeciętny facet nie ma raczej na co liczyć. Najczęstszą karą jest "poważna rozmowa" polegająca najczęściej na straszeniu, że się kogoś zwolni. Komentarze o niemożliwości wyjścia do łazienki są bardzo prawdziwe - albo masz mocny pęcherz albo "tam są drzwi, nikt ci pracować tu nie każe". Ogólnie, dla spokoju ducha odradzam współpracę z tą firmą. Sam współpracę zakończyłem, ponawiać nie zamierzam.

Tak10Nie
Kkj

Uruchomili się ludzie, którzy już nie pracują albo zostali (usunięte przez administratora)widzę :D hahah! (usunięte przez administratora), jest fajnie w firmie, nie czytajcie tych bzdur lol

@Kkj

A może jest już tak źle, że wylewa się to całe szambo. Ludzie tu pracujący są już tak wk..., że wszystko im jedno. A skoro jest tak fajnie to czemu większość mówi, że szuka innej pracy i jak tylko coś znajdzie to ucieka?

Mp

Większość osób odchodzi z powodu braku poszanowania pracownika. (usunięte przez administratora) są ta osoby bez doswiadczenia, pracujące mniej niż 3 miesiące. Atmosfera straszna, osoby kierujące projektami mało kompetentne. Wciskają kity że niedługo sytuacja w firmie się poprawi. Umowe zmieniają co chwile żeby nikt nie mógł walczyć o swoje. Tragedia. Za te pieniądze znajdźcie sobie inna prace

@Mp

Masz kogoś konkretnego na myśli?

Gosc
@Gość

Wystarczy podobac sie Panu kierownikowi i wszystko można załatwić ????

@Gosc

Wystarczy udawać, że się go podziwia i wierzy w brednie, które opowiada. Do tego maślane oczka od czasu do czasu. Trzeba też udawać głupszą, a to często trudne.

Ja
@Gość

Hahahaha

Adam

Firma porażka, wypłaty co raz później, straszenie kara 500 zł bezpodstawnie.

życzliwy

Nie polecam... Jeden projekt się kończy, 80 osób zostaje bez pracy,po czym po 2 miesiacach projekt wraca i nie przyjmuja starych osób,do tego szkolą na konkretny projekt,po 2 tygodniach dokladaja 2 ,robisz 2 projekty za tą samą cene,pozniej cie przenoszą na projekt na ktorym w ogole nie miales byc,bo jakbys wiedzial co to za projekt nawet bys tam nie poszedł. Atmosfera i warunki byly bardzo spoko,ale duzo matactwa,NIE POLECAM.

Tak11Nie
Bea

Żałosne, wymagają ciągle lepszej i lepszej jakości coraz większej ilości godzin nawet po 14h dziennie ale wypłaty nie potrafią przelać na czas. Jak zawsze - nigdy nie mozesz liczyć na wypłatę po 10 dniach od podpisania rachunku. Koordynatorka traktuje pracowników jak pionki i śmieci. Jedyna kompetentna osoba to dziewczyna pomagająca na sali.

Gdzie są wypłaty ?

Ja
@Pracownik

Jak zwykle są opóźnienia i nikt nic nie wie. Czyżby powtorka z holiconu?

Tak13Nie

Ross

Pracuje prawie rok i kasa na czas atmosfera spoko. Biedronka to idź do pracy na magazyn 15 min na 8h w robocie, to oczywiste jest że musisz skończyć rozmowę z pacjętem żeby iść na przerwę a robisz sobie 8h z czego masz 55 minut przerwy. Ja polecam !!!

Norbi

Nie ma idealnych firm ale ostro przeginacie!!!

BIEDRONKA

Wytrzymałam w pracy w viavox niecały miesiąc. Pracowałam przy projekcie luxmedu. Warunki pracy okropne!! Zepsute krzesła, słuchawki niskiej jakości, poklejone taśmą. Przerwy 7 minutowe na śniadanie/obiad, 15 minutowe na wypoczynek, po przyjściu do pracy musisz rozpisać kiedy będziesz robić przerwę. Powodzenia zjeść obiad w tym czasie. Nie można wyjść do toalety!!!! Czyli najlepiej wziąć ze sobą pampersy albo nocnik jakby zdarzyła się jakaś kryzysowa sytuacja, bo choćby się umierało to od pacjenta na linii nawet jak go poprosisz grzecznie o cierpliwość, zapewnisz, że wrócisz; wyłączysz mikrofon to ANI SIĘ WAŻ PÓJŚĆ DO TOALETY. TRAGEDIA!!!! NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, ŻE JESZCZE SĄ TAKIE FIRMY W Polsce! Umowa o dzieło, czas pracy liczony od pierwszej rozmowy, a nie od momentu przyjścia do pracy.

Tak15Nie
ING

Pracowalem na wielu projektach w holiconie i na kilku viavox gdy viavox zaczynal od zera zostala nas garstka polowa z projektu ing i powiem tak atmosfera byla ok ale wyplaty to byla masakra termi itp popytajcie ludzi polowa poznania tam sie przewinela

byk89

Bardzo fajnie, mogę polecić studentom.

Jan

Praca fajna, mili ludzie, przyjemna atmosfera, zawsze jest ktoś skory do pomocy. Reasumując - cieszę się że tam pracuję :D

Tak1Nie
anii11

czy oni tylko robią tam projekty medyczne? to byloby lepsze niz kolejne sprzedawanie koców z merynosa. firma ma bardzo dobre opinie, a jak jest w pracy? trudno to wszystko ogarnac? trzeba znac się na medycynie coś ?

Magda
@anii11

z tego co wiem kolejne szkolenie na optegre rusza w środe. materiał do ogarniecia szkolenie 3 dni i od razu rozpoczecie pracy. A na facebooku piszą o nowym projekcie, który ma ruszyć w poniedziałek

Irina

Dobry jest nowy projekt medyczny. Wie ktoś co trzeba ogarnąć żeby tam się dostać?

monia96

super atmosfera i ludzie. praca jak to zwykle bywa łatwa nie jest ale zawsze ktos pomoze jak jest problem. polecam!!

Monic

Trochę musiałam się nauczyć do testów ale to potem pomaga w ogarnięciu pacjentów. Praca spoko i klimat....jest moc

ViaNo 177

super sobie chwale prace w VV - jestem tu do ponad roku a miałem być na 3 mce :-) polecam.

Igor w.

Ludzie są pomocni i jak się czegoś nie wie to od razu podpowiadają. Nie masz co się martwić materiałem. Atmosfera jest bardzo dobra w pracy

jacek

mam pytanie czy wszystko idzie szybko ogarnąć ? tzn czy dużo jest informacji do ogarnięcia? jak to w ogóle wygląda?

Tak20Nie

Niki

Pracuję Tu od 4 tygodni. Fajna atmosfera i praca ciekawa. Zastanawiam się tylko czy i jak mogę awansować. Słyszałam, że tutaj jest zawsze rekrutacja zewnętrzna. Czy może ktoś coś wie?

Casper

Viavox ma zawsze sporo ofert pracy, myślę, że to dobrze świadczy.

Pati

A jestem jak najbardziej zadowolona z tej pracy. Przyszłam dziś do roboty - kawka, krótki brifing - i już pacjeci dzwonia na wizyty :) - fajnie jest pomóc ludziom. a w ogóle to nie powinni byli wg mnie wpuszczać na teq słuchawki , ale menadzerka i szkoleniowiec we mnie uwierzyli . Mam 2 Koordynatoró . Oczywiście ta praca również ma negatywne strony, ale byloby zbyt pięknie gdyby bylo zbyt idealnie. Nie ma idealnej pracy . Ale oczywiście fajny zespol, pomocni ludzie, menadżerowie tez spoko( chociaż czuje ze jeden z nich za mną specjalnie nie przepada mimo to szanuje mnie , nie ikazuje tego zbytnio), normalne szkolenia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grafika na scianach. Czego byście więcej oczekiwali?! Żeby wam ludzie za darmo dawali pieniadze? Materiały wszystko jest dostępne . Oczywiście odsłuchy rozmów motywujące robią, ale na tym ich praca plega . Również oni sa rozliczani. Oczywiście ta praca jest fajna dla kogoś kto lubi zmiany, tempo, jest przebojowy i lubi pomagać innym, szybko sie uczy. Nudna to ona nie jest, zawsze jakies minusy sie znajda ale jak najbardziej polecam ta robotę :))

Mariusz

Jest fajnie sala smieszna i ladna a robota ok. pracuje na tauronie i praca jest przyjemna. czasami trzeba czesto dzwonic ale o to chodzi przeciez. atmosfera w pracy zajebista :)

Monik

Super miejsce no to żeby dorobić. Pracuje po 6,5 h dziennie od poniedziałku do czwartku. Poza koniecznością rozmów z marudnymi pacjentami żadnych narzekań nie mam. Atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polecam. Ale chyba teraz nikogo nie szukają

Joanna P

pracuje tu od roku i zawsze sobie chwale ta prace. Tyle w temacie. Czasem jest więcej pracy ale to jak wszędzie. Chyba zazdrościcie poprostu bo wam podziękowano pewnie za olewke. :D

Zostaw opinię o VIAVOX Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie