2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 280 489 5 1

Opinie o Via Vox Group Sp. z o.o.

Ja

To w takim razie ktory projekt jest lepszy?medycyna pracy czy inpost? i czy mozna pracowac na 3/4 albo 1/2?

Xoxo
@Ja

Medycyna pracy jest lepsza, super atmosfera ☺️ polecam ????

xD

Martyna

Szukają teraz kogoś?

Mewa1
@Martyna

Jasne. Wiem, że InPost nadal szuka konsultantów. Zgłaszaj się.

Marta

Pracowałam w tej firmie gdy był z lx był projekt tylko MP, profemed i Ikea. P nie był jeszcze osoba całkowicie zarządzająca. To był dobry czas dla pracowników. Cieszę się, że miałam okazję tam wtedy być, dlatego że nabyłam ciekawego doświadczenia. W momencie, w którym P objął "władze" w firmie nie było już nic normalnie. W tym momencie prowadzę własną firmę, i uważam że ogromną winą należy obarczac właściciela/prezesa. Nie spotkałam się dotychczas z tak dużymi błędami w zarządzaniu. Tej firmie potrzeba doświadczonych osób, normalnych umów. Serdecznie gratuluję osoba które znalazły już pracę i jest im dobrze, i trzymam kciuki za wszystkich aby jak najszybciej stamtąd uciekały i szukały czegoś dla siebie. Uwierzcie, że gdziekolwiek będzie wam lepiej :)

inpsot

Ja bardzo sobie chwale prace na projekcie inpost :). Atmosfera zawsze miła, wyznaczone osoby pomogą w kazdej chwili rozwiazac z tobą trudną sprawę. Co mieisac jest sprawdzana nasza wiedza co tez jest zaslugą, w koncu musza wiedziec kto dla nich pracuje. Zdarzał się lekkie "chwile grozy" kiedy to wiekszosc konsultantow bylo informowanych o tym zeby nie pytac sie o pewne rzeczy osób ktore nie sa do tego wyznaczone (np. konsulatanta obok) ... rozumiem to ale sposob w jaki bylo to przekazane,... troche powialo grozą. Co do brakującego sprzetu w pracy - rzeczywiscie czesc sprzetu nie ejst sprawna w 100% ale zawsze przed rozpoczeciem pracy moszesz sprawdzic stan techniczny i jesli cos nie dziala - po prostu wymienic na dzialajacy. Byl moment kiedy konsulatnow bylo wiecej niz dzialajacego sprzetu, lecz zazwyczaj wiekszosc byla przygotowana na to przynsozac swoją parę sluchawek. jesli jestes uczniem - mozesz ustalic dyspozycyjnosc jak tylko to tobie pasuje. Pojawiaja sie czasem zmainy ktore tez jednak trzeba wykuc aby dobrze oblsuzyc klienta. Podsumowując - bardzo przyjemna praca z super ludzmi

Jaaaa1111
@inpsot

Ty tak serio? Chyba ja pracuje na innym projekcie Inpost :D tam już się powoli nie da pracować, skoro jest tak super to dlaczego 3/4 osób szuka nowej pracy? Ludzie uciekają z tej firmy, bo tam się nie da pracować! Ludzie którzy siedzieli na słuchawce udają teraz bożyszcza firmy, aż przykro się na to patrzy. Tylko czekać aż projekt pójdzie na dno z całą załogą.

Tak2Nie
ahh
@Jaaaa1111

Jaaaa111- takie komentarze jak Twój są na temat każdego projektu w tej firmie i jakoś jeszcze żaden nie upadł, a już tyle upadków było wróżonych. Więc proszę nie dramatyzuj za dużo :)

TakNie

Czy VIAVOX Sp. z o.o. na ściśle ustalone godziny pracy?

zależy od projektu

@Pytanie

znaczy sie np. projekt INPOST praca jest pon-pt 7-22, sobota 8-20. Ale grafik ustalasz sobie osobiście

Just
@Pytanie

A jakie dokładnie są projekty realizowane w Viavox? Bo ostatnio na Romowie pani proponowała mi 3 różne gdzie akurat była rekrutacja i mogłem sobie wybrać

@Just

Z tego co wiem to medycyna pracy, INPOST i Starter

@nick

Co sobie ustalasz ? Ty podajesz godziny w których możesz a dostajesz i tak innego godziny pracy

Mp .
@Mp

Każdy Twój komentarz jest pełen jadu i niezadowolenia. Jeżeli tak Ci nie pasuje możesz.sie zwolnić albo przenieść na tak zachwalany projekt inpostu.

Tak4Nie
mo1
@Mp .

Może coś w tym jest. Atmosfera na inpoście o wiele lepsza.

Xxx
@mo1

No to droga wolna xd

słoneczny człowiek

Gdzie są wypłaty? Podobno w piątek wyszły, a nadal na koncie nic dodatkowego Nie straszcie tym, że powtórka z Holiconu.

@słoneczny człowiek

Ooooooo dobra ja już swoją mam

Seba

Ludzie uciekajcie stąd, ta firma to jedno wielkie dno!! A sytuacja z wypłatami w tym miesiącu dosadnie to pokazała. Ludzie zostali bez pieniędzy na weekend, bez jakiegokolwiek słowa wyjaśnienia i uprzedzenia...

Tak6Nie2
Racja
@Seba

Masz racje zaczyna się drugi Holicon. Pewnie zostaniemy bez wypłaty i będziemy musieli iść do sądu...

Ina
@Seba

Masakra. Odradzam prace tam! Może zróbmy coś grupowo.... ? Wypłata nie wypłacona na czas to tez są jakieś kary za to

TakNie1

Pracowałam na Starterze i nikomu nie polecam takiej pracy za takie pieniądze. Zero zastosowań do jakichkolwiek przepisów prawnych, pracownik ma się jedynie dostosowywać i być posłusznym. Grafiku na pewno nie dostaniesz tak jak chcesz, jeżeli w ogóle dostaniesz go dwa dni przed - ciesz się. Praca po 3-4 godziny dziennie lub po 12/14 cały tydzień to norma. Zatrudniają masę dzieciaków, którzy traktują ich jak jakiś bogów, każą tym biednym dzieciom przychodzić na 14 godzin do pracy, a jak chcą wolne to tłumaczą się, że nie mogą im dać, bo "nie ma ludzi do pracy" (ciekawe dlaczego). Ogólnie to w tej całej firmie na Starterze jest jedyna w porządku osoba z "tych wyżej" i jest to A. która pomaga często na sali.

Tak4Nie1
Magda

Czy na projekcie medycyna pracy pracuje sie również w weekendy?

@Magda

Z tego co słyszałem, to nie. MP jest czynna pon-pt od 7 do 19.

TakNie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie VIAVOX Sp. z o.o.?

Evo

7-22

Aga

Mam pytanie czy dla osób nie uczących się jest umowa zlecenie? I jaka jest stawka netto za godzinę?

@Aga

Umowa o dzieło. 12.70 netto

Aga
@Mp

To są jakieś jaja, a gdzie ubezpieczenie itd. Ze jeszcze stosują taką metode, brak słów

@Aga

umowa o dzieło nie jest oskładkowana ani trochę. Chyba jedyne co ma to (ugh) podatek od dochodu. Mnie w ogóle zastanawia czy zatrudnianie na umowę o dzieło w innym przypadku niż działalność stricte artystyczna jest zgodne z prawem? Jeżeli tak, to bardzo źle. Też uważam, że to skandal zatrudniać na umowę o dzieło jak się nie uczysz, bez żadnych składek, zabezpieczenia. Ale hajs hajs hajs.....taniej jest. Też przypuszczam, acz nie mam pewności, że też to z powodu Holiconu i oszczędności trzeba szukać gdzie się da.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 326 dni.

Od poniedzialku zaczynam szkolenie w Viavox. Ktoa pracowal w dziale motoryzacji i wie jak tam wyglada zaleznosc dyspozycyjnosc-grafik? I ogolnie jak tam ludzie? Dzieki

TakNie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w VIAVOX Sp. z o.o.?

an

całość wpływa na konto

Panna

Pracowałam w tej firmie ok. roku na mp. Były sytuacje trudne, w których nie było gdzie usiąść, nie było słuchawek itp. Widać jak osoby pomagające na sali dawały z siebie wszystko, żeby to jakoś funkcjonowało. W ostatnim czasie wszystko funkcjonuje lepiej, jak nie działają jedne słuchawki to są drugie, każdy ma gdzie siedzieć, ze wszystkim da się dogadać.

Nowa

Witam wszytskich, Zastanawiam się nad rezygnacja z pracy. Chciałam zapytac czy jak ktoś rezygnuje to dostaje premie chodzi mi tu o te poniedziałki 50 zł za kazdy?

Bet
@Nowa

Na jakim projekcie takie coś funkcjonuje ? Bo pierwszy raz słyszę

Xyz
@Bet

Na Inposcie i tak muszą ci za to zapłacić nawet jak odejdziesz.

Xyz
@Xyz

Na mp jest ten dodatek.A jak nie zapłacili? To jak można ta sprawę zalatwic

@Xyz

Na INPOST jest takie coś???

Mp .
@Nowa

To nie jest 50 zł za każdy poniedziałek. 50 zł jest za przyjdzie we wszystkie zagrafikowane poniedziałki .

Nowa
@Mp .

Ale ja byłam we wszystkie zagrafikowane poniedziałki ale tak czy tak nic nie dostałam. Ściema to jest

Mp1

Odwalcie się już od tego MP! Już nikt nie ma ochoty tego czytać. Beata jest już historia w tej firmie. Spójrzcie na siebie, a dopiero później na innych. Jednak jeśli mam coś skomentować, to tyle że każdy ma jakieś wady i zalety. I można się z tym nie zgadzać, ale tak jest. Taka natura. Popatrzcie na obecny stan na mp i na przyszłość. Nie możecie zarzucić żadnej z osób funkcyjnych na mp np braku wiedzy, czy chęci pomocy. Konultanci zasypuja pytaniami osoby fukncyjne i żadna z nich nigdy nie odmówiła pomocy. Może i zdarzają sie jakieś głupie odzywki. Ale sorry wy nie mieliście nigdy gorszego dnia? Ciekawi mnie kto wypisuje takie rzeczy na Alicje, Przemka czy pozostałe osoby. Nie ma w tym ani grama konstruktywnej krytyki. Zarzucacie inym fałszowosc, a sami co robicie. Wypisujecie głupie komentarze na goworku zamiast powiedzieć komuś prosto w twarz. Czy to nie jest falszywe?pisanie takich obrazliwych komentarzy? W internecie to kazdy mądry i hejtowac kłamać i wypisywać brednie na ludzi, ze sa fałszywi każdy potrafi. Nie wiem radość Wam sprawia ze napiszcie jakiś obrazliwy komentarz na czyjś temat? Jesli tak to polecam wizytę u psychologa bo to nie jest normalne. Nie podoba się system panujący w firmie ? to nikt was tam nie trzyma na sile. I żal mi osób funkcyjnych, że każdego dnia pomagają Wam, robią wszystko żebyście mieli dobra jakość i premie i mają za zapłacone hejtem. Już chyba wszyscy pracownicy zostali shejtowani, każdy jest zły,fałszywy, nie ma wiedzy. Serio? To śmieszne!

Tak11Nie1
ap
@Mp1

i tak czekam az ruda wyleci xd

Tak9Nie1
@ap

Miłego czekania :)

@ap

Powodzenia :) szybciej pójdziesz po rozum do głowy

Ap
@Mp

To fantazja, nikogo innego niż ona nie znajda, bo kto da soba tak pomiatać xd

Tak5Nie3
Saraw

Czy ktoś z was już rezygnował z pracy w viavox z dnia na dzien ? I czy później wypłacają należne pieniądze ?

Bbb
@Saraw

Przecież to praca na umowie śmoeciowej możesz w każdej chwili wyjść z pracy i nie wracać i nic Ci nie mogą zrobić i muszą Ci zapłacić za każdą minutę pracy, reasumując nie obowiązuje Cię żaden okres wypowiedzenia ktory masz na umowie i również nie mogą Ci dac żadnej kary.

Tak3Nie
@Saraw

Tak, wypłacają wszystko tylko trzeba przyjść i podpisać rachunek

@pracownik

O super dzieki ;) a czy będę wiedziała kiedy ten rachunek trzeba będzie podpisac ?

@Bbb

Bbb a czy ty tam jeszcze pracujesz?

@Saraw

to najlepszy sposób. super uczuciem jest, kiedy koordynatorzy do Ciebie wydzwaniają, a ty wiesz, że możesz nie odebrać albo powiedzieć im przez ten telefon cokolwiek chcesz, wiedząc, że nie musisz wracać do tego gunwna.

Tak3Nie
mona

gardzę ludźmi, którzy traktują pracę na inpoście poważnie.

@mona

A ja ludźmi, którzy traktują całą tą firemke poważnie

Sarna
@mona

Nie ważne co robisz, ważne żeby robić to najlepiej jak potrafisz. Dotyczy sprzątaczki, konsultanta, prezesa czy ministra. Jeżeli gardzisz ludźmi przez to co robią, to sama nie zasługujesz na szacunek...

Tak7Nie
surmacz

praca na inpoście ogólnie super. nie ma wielkiego parcia na jakość czy umiejętności wymagane od pracownika. każdy może przyjść i spróbować swoich sił jako konsultant. nie ma też szczególnej presji ze strony koordynatorów. odsłuchy są rzadko, arkuszy jakościowych właściwie nie ma. przez pół roku pracy właściwie nie byłem rozliczany z ew. wpadek, łamania procedur, podnoszenia głosu na klienta. można się odnaleźć w tej firmie, nie ma też zwykle konsekwencji jak ktoś jakiegoś dnia nie przyjdzie do pracy. można też bez konsekwencji rozłączać się z klientem jak jest uciążliwy czy nie odbierać połączeń, bo koordynatorzy nie mają za bardzo czasu tego sprawdzać. widziałem na słuchawce na projekcie inpost nawet osoby z wadami wymowy, więc firma naprawdę służy pomocą i równo podchodzi do pracownika. ogólnie polecam myślę, że to dobra opcja na pierwszą pracę, zanim się znajdzie coś poważnego.

Tak2Nie
@surmacz

Nooo cool praca, umowa o pracę przerwy co 25min, prosecoo z którego można korzystać do woli... warunki miod malina inne call center może im tylko pozazdrościć :D a tak serio wstawaj zesrałeś się XD

@Hahaha

ta opinia jest właśnie świadectwem, że firma viavox zatrudnia na projekcie inpost ludzi, którym trzeba tłumaczyć żarty albo nie potrafią rozpoznać trola.

@purrpurr

Ta firma zatrudnia kogo leci nawet najwięjszy nierób dostanie tam pracę, pierwsze słyszę, że można zrzuać połączenia i nie mieć z tego konsekwencji no chyba , że coś się zmieniło i ja o tym nie wiem, ale skonsultuje to

@Hahaha

ja to robiłem po kilka razy dziennie nieraz. nikt mi nie zwrócił uwagi przez pół roku. to samo dotyczy nie odbierania połączeń. mówię o projekcie inpost.

kupcia

Firma nie potrafi dostarczyć podstawowego sprzętu wymaganego do pracy dla konsultantów,, a z drugiej strony wystarczy, by jedna osoba nie przyszła do pracy, żeby cała firma się zesrała. Praca na projekcie inpost to jedna wielka zguba. Nie działające tygodniami kompy, spierdolone słuchawki i koordynatorki wprowadzające w błąd konsultantów.

Tak4Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Group Sp. z o.o. - Poznań