VIAVOX Sp. z o.o.
2 278 415 5 1
Igor w.

Ludzie są pomocni i jak się czegoś nie wie to od razu podpowiadają. Nie masz co się martwić materiałem. Atmosfera jest bardzo dobra w pracy

jacek

mam pytanie czy wszystko idzie szybko ogarnąć ? tzn czy dużo jest informacji do ogarnięcia? jak to w ogóle wygląda?

Tak20Nie

Niki

Pracuję Tu od 4 tygodni. Fajna atmosfera i praca ciekawa. Zastanawiam się tylko czy i jak mogę awansować. Słyszałam, że tutaj jest zawsze rekrutacja zewnętrzna. Czy może ktoś coś wie?

Tak9Nie

Casper

Viavox ma zawsze sporo ofert pracy, myślę, że to dobrze świadczy.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Pati

A jestem jak najbardziej zadowolona z tej pracy. Przyszłam dziś do roboty - kawka, krótki brifing - i już pacjeci dzwonia na wizyty :) - fajnie jest pomóc ludziom. a w ogóle to nie powinni byli wg mnie wpuszczać na teq słuchawki , ale menadzerka i szkoleniowiec we mnie uwierzyli . Mam 2 Koordynatoró . Oczywiście ta praca również ma negatywne strony, ale byloby zbyt pięknie gdyby bylo zbyt idealnie. Nie ma idealnej pracy . Ale oczywiście fajny zespol, pomocni ludzie, menadżerowie tez spoko( chociaż czuje ze jeden z nich za mną specjalnie nie przepada mimo to szanuje mnie , nie ikazuje tego zbytnio), normalne szkolenia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grafika na scianach. Czego byście więcej oczekiwali?! Żeby wam ludzie za darmo dawali pieniadze? Materiały wszystko jest dostępne . Oczywiście odsłuchy rozmów motywujące robią, ale na tym ich praca plega . Również oni sa rozliczani. Oczywiście ta praca jest fajna dla kogoś kto lubi zmiany, tempo, jest przebojowy i lubi pomagać innym, szybko sie uczy. Nudna to ona nie jest, zawsze jakies minusy sie znajda ale jak najbardziej polecam ta robotę :))

Tak7Nie

Mariusz

Jest fajnie sala smieszna i ladna a robota ok. pracuje na tauronie i praca jest przyjemna. czasami trzeba czesto dzwonic ale o to chodzi przeciez. atmosfera w pracy zajebista :)

Monik

Super miejsce no to żeby dorobić. Pracuje po 6,5 h dziennie od poniedziałku do czwartku. Poza koniecznością rozmów z marudnymi pacjentami żadnych narzekań nie mam. Atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polecam. Ale chyba teraz nikogo nie szukają

Joanna P

pracuje tu od roku i zawsze sobie chwale ta prace. Tyle w temacie. Czasem jest więcej pracy ale to jak wszędzie. Chyba zazdrościcie poprostu bo wam podziękowano pewnie za olewke. :D

Kama

jutro mam rozmowę, czy wiecie może jak wyglada taka rozmowa?

Tak20Nie

24+

+ bardzo elastyczny grafik + świetni ludzie, zarówno pracownicy jak i koordynatorzy, luźna atmosfera + dobrze przygotowane szkolenia i nie ma problemu żeby o coś dopytać + lokalizacja z dala od wielkich szklanych biurowców, chociaż podobno ma się to zmienić :( - nudna i odtwórcza praca, jak ktoś szuka kreatywności to raczej tylko na luxmedach - możliwości awansu tylko dla wąskiej grupy konsultantów Fajne miejsce na start dla młodych osób. Można się zaczepić w trakcie studiów, żeby sobie dorobić, kasa wliczając bonusy i premie jest spoko w porównaniu do sieciówek czy marketów

Ricko

Pracuje tu od niedawna (3 mce) ale bardzo sobie chwalę. Praca spoko ale najlepsza atmosfera! ostatnio był turniej na PS! i cała firma się bawiła - na maxa! Dużo młodych tu pracuje a to też duży plus - płacą 13 do ręki za godzinę plus premie. Wychodzi 2200 do reki podstawy a do tego premia.

Maa
@Ricko

Co za ściema 13 płacą brutto bo tyle musza. Czyli minimalna przy umowie o dzieło, bo o innej umowie nie ma mowy w tej firmie. Ciekawe ile godzin dziennie trzeba pracować żeby tyle zarobić.,co najmniej 10-11 godzin dziennie. Niech juz pani z kadr przestanie tu wychwalać ta firmę, bo to jest strona po zeby ludzie wyrażali swoje opinie PRAWDZIWE opinie a nie po to żeby prezes sobie firmę zachwalał pisząc nieprawdę i usuwać nieprzychylne opinie.

Tak10Nie

On
@Maa

Dokładnie ! Ta firma to ściema!

Kinia

Odnoszę wrażenie (czytając opinie), że osoby kierujące działaniem tego call center już na dzień dobry wiedzą kogo będą chciały zatrzymać na dłużej. Już po rozmowie kwalifikacyjnej wiedziałam, że chcę tam pracować . Szkolenie było OK,. Byłam nieco przerażona czy dam radę, ale zapewniano nas, że pierwszy tydzień to okres intensywnej pomocy, a nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to najpierw będą rozmowy, może nawet dodatkowe szkolenie. Cóż kiedy okazało się, że podczas pierwszego dnia potrzebowałam wsparcia, nie był nawet kogo zapytać o cokolwiek, a potem każde moje pytanie było ignorowane. Po dwóch dniach była rozmowa - dziękujemy pani. Dowiedziałam się, że jeśli nie mogę dojechać na godz. 7 lub zostać do 21 - to oni mnie nie chcą - a miały być elastyczne godziny pracy. Nie zostały mi wypłacone żadne pieniądze - przy czym nikt nie poinformował nas, że do wypłaty trzeba mieć 100 godzin.

~Mała~
@Kinia

Na wstępie prosiłabym o podpisywanie sie własnym imieniem celem wyrażenia własnej opinii. Odnosząc się do pomocy na sali to za każdym razem przy nowych osobach jest osoba koordynująca projekt bądź szkoleniowiec i w Pani przypadku dokładnie tak było. Pragnę zaznaczyć, iż godziny pracy na danym projekcie są uzależnione od zapotrzebowania klienta, które w każdej chwili może ulec zmianie. I tak też się stało od momentu przeprowadzenia z Panią rozmowy rekrutacyjnej. Dodam również, że miała Pani szansę na innym projekcie, na którym również nie zostały spełnione oczekiwania. Odnośnie wypłat najwyraźniej uzyskała Pani błędne informację, gdyż po przepracowaniu 110 godzin wypłacana jest kwota za szkolenie. Natomiast każda godzina przepracowana na każdym projekcie jest wypłacona, po uprzednim podpisaniu rachunku, czego Pani nie uczyniła. Tak więc prosiłabym uzyskać dokładne informacje, a później wyrażać własną "konstruktywną" opinię.

TAaA
@~Mała~

To ja tez poproszę o podpisywanie się własnym imieniem i nazwiskiem. Od innych to się wymaga i zwraca im uwagę ale samemu się nie stosuje.

Ma

A to ciekawe, że nagle zniknęło kilka negatywnych opinii, które jeszcze parę dni temu były.

Śmieszek
@Ma

Żadna niespodzianka! Robili już tak wcześniej, gdy firma powstała z prochów Holiconu. :) Mają wykupiony dostęp na tą platformę i mogą usuwać negatywne komentarze. Zawsze mnie to bawiło, kasy dla zleceniobiorców nie mieli, ale na usuwanie komentarzy z internetu już tak. Ciekawa jestem ile z tego milionowego długu na Holicon Marcin zdążył już spłacić. :D

Pecunia non olet.

Bawi mnie podejście wielu ludzi piszących opinię o tej firmie. Narzekają na stawkę/umowę, co mnie naprawdę dziwi. Przede wszystkim jest to jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej, więc jeżeli komuś nie odpowiada może już na wstępie zrezygnować i nie marnować swojego jakże cennego czasu. Kolejna sprawa, wypłaty. Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą, że nie ma na czas. Pracuję tu naprawdę długo i chyba tylko raz zdarzyło się spóźnienie (kilkudniowe). Poza tym to jest call center, nie wiem czego ludzie oczekują przychodząc do pracy na słuchawkę. Że po tygodniu zostaną koordynatorem, albo kierownikiem? Jeżeli każdy miałby realną szansę awansu, to nie byłoby nikogo do odbierania telefonu. Poza tym atmosfera naprawdę fajna, przełożeni (w większości), to ludzie przystępni i pomocni. A jeżeli czasem czegoś wymagają, to chyba jest to normalne.

MarcoPe

a ja napiszę coś, czego jeszcze nikt nie napisał - pracowałem w Viavox dość długo i niby teoretycznie wszystko było ok, ale dopiero gdy chciałem się rozwinąć i postanowiłem zmienić pracę, zobaczyłem że gdzieś może być lepiej, gdzieś mogą płacić więcej, gdzieś traktują pracownika zgodnie z kodeksem pracy. i już wiem, że gdybym mógł się cofnąć w czasie nigdy nie aplikowałbym do Viavox.

Pracująca

Śmieszne są te opinie, zapewne osoby które przyszły na szkolenie, przestraszyły się, że trzeba się czegoś uczyć przed podjęciem pracy, po czym zwiały i zdziwione, że nie zapłacone. Firma płaci za szkolenie, dopiero po iluś tam przepracowanych godzinach i wcale się im nie dziwię, że stawiają na stałych pracowników. Wypłaty też są na czas. A opinie na tej stronie są po prostu żałosne, nie ma co addconectu czy holiconu porównywać do Viavox. Ok, ten sam szef, ale warunki i atmosfera inna. Pracowałam też w add, wiem co piszę.

ObecnaO

Bardzo chwalę sobie tu pracę - każdy kto jest w tej firmie w kadrze zarzadzajacej to osoba awansowana od konsultanta - a jak ktoś jest choć trochę ambitny to awans jest nawet po 3 miechach. nawet teraz sa konkursy na awans. hejt to poprostu pozostalość po zwolnieniach w poprzednich firmach ktore tu były, ale cale szczeście, że tu nikt się tym nie przejmuje. nikogo na silę nie trzymają ale nagradzają za normalna prace. Nie wiesz jak jest to nie pisz

Crystian.

Czytam te komentarze i mi się trochę śmiać chce :) Powiem tak : Byłem koordynatorem projektu Tauron przez jakiś czas zaczynając od słuchawki :P Jeżeli chodzi o samą prace to na prawdę była przyjemna (nie wiem jak teraz) Jeżeli chodzi o wynagrodzenie Justyna (Pani z Kadr) zawsze stawała na głowie żeby wypłata była na czas , pracując tam kilka miesięcy nigdy nie było sytuacji żebym nie otrzymał wynagrodzenia za prace. sama atmosfera (będę mówił w czasie przeszłym, bo nie wiem jak jest teraz) była bardzo fajna , Dyrektor Sebastian na prawdę w porządku facet!! zawsze uśmiechnięty , porozmawiał a przede wszystkim zawsze można było udać się do niego z problemem i zawsze również służył pomocą a przede wszystkim szczerą rozmową. Marcin (Prezes firmy) był osobą wymagającą ale wiadomo był szefem i dzięki temu że był wymagający wiele się nauczyłem w tej firmie. Ola (Dziewczyna z rekrutacji) zawsze uśmiechnięta , miła i też da się na prawdę z nią o wszystkim porozmawiać! ;) Także Polecam tam prace!! :) i mam nadzieje że na projekcie Tauron jest dalej tak fajna atmosfera jaka była gdy odchodziłem :)

Tak7Nie

MILENA

Użeranie się z debilami męczy.

Monik

o a to ciekawe bo Marta nie pracuje juz od pazdziernika - a ja pracuje tu juz 14 miesiecy i wcale nie narzekam. po prostu zwyczajnie hejcisz - może Ci podziękowali za to, że nic nie robiłeś? he he he

koland

HOLICOM? co to jest - chyba ktos tu klamie

Iza

Jeżeli komuś odpowiada 8 zł netto i umowa o dzieło to gorąco polecam ! ;)

TakNie

EL

Cieszę się, że jestem traktowana w b.profesjonalny sposób, mimo, że dopiero się uczę tej pracy. Wiele słyszałam o standardach pracy w call center i nie były to pozytywne informacje. Tu na szczęście one się nie potwierdzają. Praca spokojna ale i z wyzwaniami. Wiem jak wygląda możliwość awansu i jest ona realna. Zaufano mi a ja zasługiwałam na to. Tu jest inaczej, tu wierzą we mnie!

bylypracownik

Miła praca, mało płatna, dobra atmosfera, cisza, spokój, polecam jeśli ktoś po prostu lubi popracować w takim miejscu.

Vera

Bardzo sobie chwale, pracuje od 11 mcy i życzę wszystkim takiej atmosfery w pracy a do tego fajna kadra...i Prezes przystojny, zawsze powie miłe słowo

Tak8Nie

Miras

Całkowicie zgadzam się! Pani Justyna zawsze dba o terminowość wypłat, nigdy nie miałem większych problemów. Może nie pracuję tu zbyt długo, ale nigdy nie było problemów z niedopowiedzeniami itp. Zawsze wszystko było od początku wyjaśniane, tłumaczone nie jak w innych tego typu firmach. Ludzie z projektu zawsze pomagają jeśli nie wiem czegoś związanego z pracą, koordynatorzy też dbają nie tylko o pomoc ale i o atmosferę. Pracę polecam, chyba że ktoś woli wykładać ciężki towar w dyskontach.

luxworker

Ciekawe o tych brakujących wypłatach, bo są one zawsze na czas. P. Justyna zawsze dba żeby były w terminie. Jedyne opóźnienie (z 5 dni) było ponad rok temu i było dobrze wyjaśnione. Bez wykrętów. Ciekawe też te informacje że jakiś pan od wypłat zawinił skoro od wypłat jest Pani :D ktoś coś wciska i tyle. A jak ktoś chce się wyżalić to proponuje na imprezie integracyjnej, może po pijaku ktoś uwierzy w te brakujące wypłaty :D

Karin

a ja pracuje tu 10 mcy na luxmedzie i nie powiem zlego slowa. pozdrawiam frustratów, klamczuchów i nygusów

Brak słów.

Jasne pode mnie tez sie ktos podszyl haha . Zalosna jest ta firma. Pewnie sami sobie komentarze pisza pozytywne.

I. Pewińska

A pode mnie się ktoś podszył :DDDDD

TakNie

projekt tauron

A mi dzisiaj doszedł przelew za sierpień, ale wiadomo jak coś dobrego to nikt nie napisze ;)

Brak słów.

I.Pewińska wcale sie Pani nie dziwie bo to co sie obecnie tam dzieje to jest jeden wielki żart ze ludzie czekaja na wypłate tyle czasu. Zero wywiązania się z umowy syf syf i syf nie polecam nikomu !! Holicom wraca.

I. Pewińska

Ja już tam nie pracuje. Za wypłatą czekam już prawie od miesiąca, każdemu mówią coś innego, że im kontrahent nie zapłacił, że pan od przelewów jest w szpitalu... i inne śmieszne historie :D Jak ktoś ma dużo cierpliwość to może iść tam pracować, i zastanawiać się czy właśnie pracuje za darmo czy dostanie wypłatę

Zostaw opinię o VIAVOX Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie