Opinie o Via Vox Sp. z o.o. w Poznań Starołęcka 42

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Via Vox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Via Vox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Via Vox Sp. z o.o. w Poznań Starołęcka 42

Jaki jest okres rozliczeniowy w Via Vox Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracodawca Nowy wpis

Wynagrodzenia są realizowane co miesiąc przelewem na konto bankowe. 10-go dnia miesiąca podpisujemy rachunki, od dnia podpisania firma ma 10 dni na przelanie środków na konto.

wewnętrzne Nowy wpis

Z tego co wiem zaczynają się problemy z wypłatami. Czy ktoś już wie coś na temat tego, że nie zostały zrealizowane planowane przychody? Czy będą zwolnienia? Ostatnimy czasy stało się bardzo nerwowo.

Czy w Via Vox Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niki

Najczęściej sami odchodzą

Irena
@Niki

Ale coś się dzieje że odchodzą czy tak po prostu ludzie idą dalej?

Qwerty
@Irena

Ponieważ pracownicy są źle traktowani, totalny brak szacunku, sporo nerwów, klienci niekulturalni, absurdalne wymogi (np. Średni czas rozmowy) które powodują stres, szwankujący sprzęt, na sali często jest haos w postaci hałasu i chodzących wokół ludzi, a jeśli potrzebujesz pomocy musisz poczekać, aż "kwiaty" czyli inaczej mówiąc przełożeni przestaną się śmiać i plotkować.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Via Vox Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kaja

Jakiś czas temu byłam na rozmowie jako kandydatka do księgowości. Jak zobaczyłam jakie są tam warunki to się przerazilam, tak szybko jak tam weszłam to chciałam wyjść. Brudno, kurz, rozwalone krzesła. Byłam w szoku, ze w 21 wieku można coś takiego zobaczyć.

Jaka umowa obowiązuje w Via Vox Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

K.K.

Umowa zlecenie

Kacper

@ja a jak jest z tymi premiami?

@Kacper

+25zł za przyjście w sobotę, wigilię, sylwestra itp. Jeśli chodzi o premie za statystyki to nie wiem, za krótko tu pracuję. Ale dam znać jeszcze

W zależności od miesiąca dostajesz powiedzmy 100-300zł za miesiąc premii jak się spiszesz

Antoni

Od czego dokładnie jest uzależniona wysokość premii i co najważniejsze kto decyduje o tym, czy ją przyzna danemu pracownikowi w takiej, czy innej kwocie? Fajnie, że jest osoba, która ma doświadczenia związane z tym pracodawcą, więc chętnie na podstawie tych doświadczeń dowiem się kilku kwestii. Pomożesz?

...
@Antoni

Przyznaje ją główna koordynatorka. Premia zależy od przepracowanych godzin, przepracowane dni świąteczne, jakości pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Via Vox Sp. z o.o.?

Zlecenie, minimalna + ew. premie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Via Vox?

Zależy od projektu, jest dużo zespołów, w każdym inaczej

Żeby móc ocenić firmę tzreba jednak trochę dłużej popracować. Ja nie narzekam ale też staram się dobrze robić swoje!

Pracownik123

Pracowałem w tej firmie pół roku i nie mogę powiedzieć nic pozytywnego. Koordynatorzy projektów to osoby w większości nie mające o niczym pojęcia, które nie umieją zarządzać ludźmi i zwyczajnie maja po 20 lat i zerowe doświadczenie zawodowe. Kwiaty, które jeszcze niedawno siedziały na słuchawce teraz nagle poczuły władze bo mogą kimś ”zarządzać” i czuja się ważni bo zamiast najniższej krajowej dostają 1,5zł więcej do wypłaty. Jeżeli już jesteśmy w temacie wynagrodzenia to jest to jakiś żart. Wyposażenie biura to kolejny. Bywało tak ze nie było na czym pracować. Premie istnieją tylko w teorii ale to tez śmieszne pieniądze a koordynatorzy pilnują żebyś dostał jak najmniej. Co miesiąc wykłócanie się o wypłatę. Szkolenie płatne tylko polowe stawki co swoją droga jest nie jest zgodne z prawem. Jest tyle pracy w Poznaniu, że jeżeli masz odrobine godności nie pakuj się do tej pseudo firmy.

Agnieszka

Via Vox w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Zespołu. Wymagane jest między innymi wykształcenie minimum średnie oraz rok doświadczenia w branży, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i bardzo dobrej organizacji czasu pracy. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta? Jeżeli tak, to dodaję link, gdzie znajdziecie więcej informacji: https://viavox.pl/praca/koordynator-zespolu/

Ola89

Wytrzymałam w pracy w viavox niecały miesiąc. Pracowałam przy projekcie luxmedu. Warunki pracy okropne!! Zepsute krzesła, słuchawki niskiej jakości, poklejone taśmą. Przerwy 7 minutowe na śniadanie/obiad, 15 minutowe na wypoczynek, po przyjściu do pracy musisz rozpisać kiedy będziesz robić przerwę. Powodzenia zjeść obiad w tym czasie. Nie można wyjść do toalety!!!! Czyli najlepiej wziąć ze sobą pampersy albo nocnik jakby zdarzyła się jakaś kryzysowa sytuacja, bo choćby się umierało to od pacjenta na linii nawet jak go poprosisz grzecznie o cierpliwość, zapewnisz, że wrócisz; wyłączysz mikrofon to ANI SIĘ WAŻ PÓJŚĆ DO TOALETY. TRAGEDIA!!!! NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, ŻE JESZCZE SĄ TAKIE FIRMY W POLSCE! Umowa o dzieło, czas pracy liczony od pierwszej rozmowy, a nie od momentu przyjścia do pracy.

Abt
@Ola89

A czy rozliczalas umowę o dzieło z ZUS?

Opinia.po.rozmowie

Aplikowalam na Koordynatora,powiedzieli,ze zamknrli rekrutacje,ale jest szansa na awans,trzeba sie wykazac.Zaprosili na szkolenie,ze mna jeszcze jedna dziewczyne,ktorej tez wkrecili,ze na linie Luxmedu,ale teraz jeszcze nie jest czynna,wiec zastepczo sprzedaz-jak ja.Kit wcisneli,ze umowa o dzielo ale przepisy sie zmienily(klamstwo)i fundusz pracy odprowadzaja,jak wszystko...szkolenie na niskim poziomie,w stylu wciskaj kit i sprzedaj.Firma"kogucik:-spierdzielil i uciekl.Poprzedniczka Holiconu czego sie wypieraja,ale w KRS powiazania maja.Oszusci i manipulanci.

Ona
@Opinia.po.rozmowie

Prawda... Oszustwo. Odbyłam szkolenie (bardzo marne swoją drogą) i zaraz przed pierwszym dniem pracy zadzwonili do mnie że projekt został rozwiązany więc nie mogę podjąć pracy ale przerzucą mnie na inny projekt. Odezwali się po tygodniu i znowu szkolenie za które znowu nie płacą a człowiek tylko marnuje czas. Zrezygnowałam bo to tylko zawracanie głowy i strata czasu oni sami tam nie wiedzą o co im chodzi. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Via Vox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Via Vox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Via Vox Sp. z o.o.

Via Vox Sp. z o.o.