Via Vox

Opinie o Via Vox

Agnieszka

Via Vox w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Zespołu. Wymagane jest między innymi wykształcenie minimum średnie oraz rok doświadczenia w branży, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i bardzo dobrej organizacji czasu pracy. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta? Jeżeli tak, to dodaję link, gdzie znajdziecie więcej informacji: https://viavox.pl/praca/koordynator-zespolu/

Ola89

Wytrzymałam w pracy w viavox niecały miesiąc. Pracowałam przy projekcie luxmedu. Warunki pracy okropne!! Zepsute krzesła, słuchawki niskiej jakości, poklejone taśmą. Przerwy 7 minutowe na śniadanie/obiad, 15 minutowe na wypoczynek, po przyjściu do pracy musisz rozpisać kiedy będziesz robić przerwę. Powodzenia zjeść obiad w tym czasie. Nie można wyjść do toalety!!!! Czyli najlepiej wziąć ze sobą pampersy albo nocnik jakby zdarzyła się jakaś kryzysowa sytuacja, bo choćby się umierało to od pacjenta na linii nawet jak go poprosisz grzecznie o cierpliwość, zapewnisz, że wrócisz; wyłączysz mikrofon to ANI SIĘ WAŻ PÓJŚĆ DO TOALETY. TRAGEDIA!!!! NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, ŻE JESZCZE SĄ TAKIE FIRMY W POLSCE! Umowa o dzieło, czas pracy liczony od pierwszej rozmowy, a nie od momentu przyjścia do pracy.

Abt
@Ola89 18.01.2018 18:52

A czy rozliczalas umowę o dzieło z ZUS?

Możecie opisać nową sytuację Via Vox? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Opinia.po.rozmowie

Aplikowalam na Koordynatora,powiedzieli,ze zamknrli rekrutacje,ale jest szansa na awans,trzeba sie wykazac.Zaprosili na szkolenie,ze mna jeszcze jedna dziewczyne,ktorej tez wkrecili,ze na linie Luxmedu,ale teraz jeszcze nie jest czynna,wiec zastepczo sprzedaz-jak ja.Kit wcisneli,ze umowa o dzielo ale przepisy sie zmienily(klamstwo)i fundusz pracy odprowadzaja,jak wszystko...szkolenie na niskim poziomie,w stylu wciskaj kit i sprzedaj.Firma"kogucik:-spierdzielil i uciekl.Poprzedniczka Holiconu czego sie wypieraja,ale w KRS powiazania maja.Oszusci i manipulanci.

Ona
@Opinia.po.rozmowie 28.10.2015 09:55

Prawda... Oszustwo. Odbyłam szkolenie (bardzo marne swoją drogą) i zaraz przed pierwszym dniem pracy zadzwonili do mnie że projekt został rozwiązany więc nie mogę podjąć pracy ale przerzucą mnie na inny projekt. Odezwali się po tygodniu i znowu szkolenie za które znowu nie płacą a człowiek tylko marnuje czas. Zrezygnowałam bo to tylko zawracanie głowy i strata czasu oni sami tam nie wiedzą o co im chodzi. Nie polecam.

Zostaw opinię o Via Vox - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Via Vox