Via Vox
1 3 9 5 1
Andrzej Nowy wpis

Żeby móc ocenić firmę tzreba jednak trochę dłużej popracować. Ja nie narzekam ale też staram się dobrze robić swoje!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Via Vox?

Pracownik123 Nowy wpis
Nazwa działu: Call center

Pracowałem w tej firmie pół roku i nie mogę powiedzieć nic pozytywnego. Koordynatorzy projektów to osoby w większości nie mające o niczym pojęcia, które nie umieją zarządzać ludźmi i zwyczajnie maja po 20 lat i zerowe doświadczenie zawodowe. Kwiaty, które jeszcze niedawno siedziały na słuchawce teraz nagle poczuły władze bo mogą kimś ”zarządzać” i czuja się ważni bo zamiast najniższej krajowej dostają 1,5zł więcej do wypłaty. Jeżeli już jesteśmy w temacie wynagrodzenia to jest to jakiś żart. Wyposażenie biura to kolejny. Bywało tak ze nie było na czym pracować. Premie istnieją tylko w teorii ale to tez śmieszne pieniądze a koordynatorzy pilnują żebyś dostał jak najmniej. Co miesiąc wykłócanie się o wypłatę. Szkolenie płatne tylko polowe stawki co swoją droga jest nie jest zgodne z prawem. Jest tyle pracy w Poznaniu, że jeżeli masz odrobine godności nie pakuj się do tej pseudo firmy.

Agnieszka Nowy wpis

Via Vox w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Zespołu. Wymagane jest między innymi wykształcenie minimum średnie oraz rok doświadczenia w branży, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i bardzo dobrej organizacji czasu pracy. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta? Jeżeli tak, to dodaję link, gdzie znajdziecie więcej informacji: https://viavox.pl/praca/koordynator-zespolu/

Ranking
Ola89

Wytrzymałam w pracy w viavox niecały miesiąc. Pracowałam przy projekcie luxmedu. Warunki pracy okropne!! Zepsute krzesła, słuchawki niskiej jakości, poklejone taśmą. Przerwy 7 minutowe na śniadanie/obiad, 15 minutowe na wypoczynek, po przyjściu do pracy musisz rozpisać kiedy będziesz robić przerwę. Powodzenia zjeść obiad w tym czasie. Nie można wyjść do toalety!!!! Czyli najlepiej wziąć ze sobą pampersy albo nocnik jakby zdarzyła się jakaś kryzysowa sytuacja, bo choćby się umierało to od pacjenta na linii nawet jak go poprosisz grzecznie o cierpliwość, zapewnisz, że wrócisz; wyłączysz mikrofon to ANI SIĘ WAŻ PÓJŚĆ DO TOALETY. TRAGEDIA!!!! NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, ŻE JESZCZE SĄ TAKIE FIRMY W POLSCE! Umowa o dzieło, czas pracy liczony od pierwszej rozmowy, a nie od momentu przyjścia do pracy.

Abt
@Ola89

A czy rozliczalas umowę o dzieło z ZUS?

TakNie

Możecie opisać nową sytuację Via Vox? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Opinia.po.rozmowie

Aplikowalam na Koordynatora,powiedzieli,ze zamknrli rekrutacje,ale jest szansa na awans,trzeba sie wykazac.Zaprosili na szkolenie,ze mna jeszcze jedna dziewczyne,ktorej tez wkrecili,ze na linie Luxmedu,ale teraz jeszcze nie jest czynna,wiec zastepczo sprzedaz-jak ja.Kit wcisneli,ze umowa o dzielo ale przepisy sie zmienily(klamstwo)i fundusz pracy odprowadzaja,jak wszystko...szkolenie na niskim poziomie,w stylu wciskaj kit i sprzedaj.Firma"kogucik:-spierdzielil i uciekl.Poprzedniczka Holiconu czego sie wypieraja,ale w KRS powiazania maja.Oszusci i manipulanci.

Tak1Nie

Ona
@Opinia.po.rozmowie

Prawda... Oszustwo. Odbyłam szkolenie (bardzo marne swoją drogą) i zaraz przed pierwszym dniem pracy zadzwonili do mnie że projekt został rozwiązany więc nie mogę podjąć pracy ale przerzucą mnie na inny projekt. Odezwali się po tygodniu i znowu szkolenie za które znowu nie płacą a człowiek tylko marnuje czas. Zrezygnowałam bo to tylko zawracanie głowy i strata czasu oni sami tam nie wiedzą o co im chodzi. Nie polecam.

Zostaw opinię o Via Vox - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie