Opinie o TORPOL S.A. w Poznań ul. św. Michała 43

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Torpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Torpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torpol Sp. z o.o. w Poznań ul. św. Michała 43

Nie polecam pracy w dziale gwarancji.(usunięte przez administratora), która uważa że wszystko wie najlepiej. Nie szanuje pozostałych pracowników używając wulgaryzmów wobec nich oraz stosuje zachowanie podchodzące pod (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś chce pracować w przyjaznej , fajnej atmosferze to napewno nie tam. Pozostali ludzie naprawdę ok.

@Halina

Jeśli chodzi o współpracę z innymi działami to panuje koleżeńska i naprawdę fajna atmosfera, nikt pomocy Ci nie odmówi. Nie wiem aktualnie ile osób pracuje w dziale gwarancji. Firma jest duża i rozwojowa więc szansa na awans jest napewno. Jeśli ktoś jest specjalistą w danej dziedzinie i ma łeb na karku to szanse jest zawsze. Pozdrawiam

Wolność

Bezduszna korporacja, obgadywanie i (usunięte przez administratora) Mój staż pracy tam to prawie 7 lat, na początku było fajnie, potem stopniowo coraz gorzej. Dyrektorka Biura Rachunkowości (p. Patrycja) występuje przeciwko swoim pracownikom zamiast ich wspierać. Kierownictwo niższego szczebla nie ma w tym biurze żadnej decyzyjności, ani narzędzi do pracy z własnym zespołem i służy tylko do dowalania mu obowiązków. Kontakt między biurami fatalny, każdy zespół gra osobno na siebie. Ubezpieczenie dobre (szczególnie grupowe), dofinansowanie Multisport bardzo małe jak na tak bogatą firmę. Serdecznie nie polecam ludziom lubiącym szczere i życzliwe relacje w miejscu pracy.

budowlaniec
@Wolność

Pracowałem w tej firmie 8 lat, głównie na budowach i niestety zgodzę się ze stwierdzeniem o (usunięte przez administratora). Zagrywki poniżej pasa są na porządku dziennym. Nie wspominając o plotkowaniu i obgadywaniu(usunięte przez administratora). Ogólnie w centrali panuje wroga atmosfera. Natomiast ludzie na budowach są super zgrani, dlatego wytrzymałem tak długo, ale cieszę się, że udało mi się z tamtąd wyrwać.

Z czystym sumieniem polecam firmę Torpol jako pracodawcę. Z zewnątrz może wyglądać jak firma dążąca do korporacyjnych standardów ale zupełnie nie da się tego odczuć, zwyczajnie dąży się do ulepszania wszelakich procedur, co akurat wpływa pozytywnie na rozwój firmy i poczucie bezpieczeństwa pracowników. W firmie panuje świetna atmosfera i na pewno nie ma żadnego wyścigu jak ktoś tu wcześniej wspomniał - raczej odwrotnie, w każdym dziale znajdziesz wsparcie, nikt nie odmówi ci pomocy, współpraca w biurach oraz pomiędzy działami też jest na wysokim poziomie. Firma się stale rozwija, a jeśli chodzi o warunki to na pewno konkurencyjne, zarobki adekwatne do stażu i doświadczenia, premie kwartalne i roczne, benefity, dodatki świąteczne, imprezy integracyjne. Wypłata zawsze na czas, nigdy nie ma z tym problemu. Dział kadr zawsze pomocny jeśli chodzi o jakiekolwiek pytania czy problemy. Żadna firma nie jest idealna ale posiadając doświadczenie na pewno dowiesz się, że to przyjemne miejsce do pracy.

chciałem przyjść na młodszego specjalistę ds. kosztorysowania, a tu takie opinie odradzające wpadały? Niby konkretnie to mojego stanowiska nikt się jeszcze nie ustosunkował, więc może byłaby jeszcze na to szansa? Warunki spełniam no i mam blisko do biura, to by mi odpowiadało. A co z cala reszta?

Julia

Oni wszystko widzą i czytają na bieżąco. Siedzi nad tym cały sztab. Niech każdy o tym pamięta wstawiając takie pytania. A tak to idź na rozmowę i sam się przekonaj.

@Julia

Skąd masz pewność co do tego ze opinie są tu czytane? Czy jeśli poruszane były jakieś kluczowe problemy to następowała natychmiastowa reakcja wewnątrz? Czego mogły dotyczyć?

M Nowy wpis

Wpadło tu trochę wpisów o biurze rachunkowym w ostatnim czasie. Czy sprawa została w jakiś sposób wyjaśniona? Bardzo martwią mnie takie komentarze. A w szczególności wskazania na konkretną osobę. Dajcie znać jak to wygląda teraz, do niedawana jeszcze były dostępne dwa ogłoszenia o pracę. W końcu wolność słowa istnieje i warto uświadamiać.

Uwaga! Nowy wpis
@M

W tej sytuacji to nic się nie wyjaśniło, tak jak ktoś pisał poniżej sprawa została zakopana. Myślę, że każdy sobie zdaje sprawę dlaczego. Martwi tylko podejście osób, które zostały powołane do rozwiązywania takich problemów. Brak profesjonalizmu oraz potraktowanie całej sprawy po macoszemu co robi się już wewnętrznym standardem. Pytanie czy wszyscy zdają sobie z tej odpowiedzialności jaka na nich ciąży? Nic nie poprawia się na lepsze i to widać bardzo dobrze. Na co czekacie? Nie widzicie, że dalej jest tak samo? A jak się popatrzy to usuwanie niektórych wpisów świadczy o poważnej desperacji i próbie zamaskowania tej niewygodnej sprawy. Może część pisana tutaj była niepotrzebna bo to nie jest dobre miejsce na załatwianie takich tematów. Ale gdzie lepiej to zrobić jak nie słucha się w samym miejscu pracy? Przynajmniej zostaje jakiś ślad. Temat otwarty i czeka dalej na rozwiązanie. ;)

Lukas Nowy wpis
@Uwaga!

Szczerze należy zwrócić uwagę na inne aspekty pracy tutaj. Procedura goni kolejną procedurę a kodeks etyki jest tu kluczem. W końcu stanowi on drogowskaz dla podejmowanych decyzji. Nie trzeba daleko szukać bo ostatni miesiąc był dosyć intensywny pod pewnym względem. Zgodzę się z powyższym stwierdzeniem, że zawsze zostaje jakiś ślad i ta osoba doskonale o tym wie.

@qwer

Nie wiem jak wygląda atmosfera w biurach terenowych, w centrali podła. Ambicje korporacyjne, rzeczywistość (usunięte przez administratora). Olbrzymi podział na starych wyżeraczy i ludzi spoza kliki. Pierwsi niedociążeni, drudzy nadto obowiązkami. Trzeba mieć mocno skrzywiony kręgosłup, żeby tam dłużej wytrzymać. Kto przyzwoitszy odejdzie, bo na obgadywanie i prostackie intrygi sobie nie pozwoli.

Wyłowiłem komentarz w którym ktoś pisał kiedyś o tym, że zarobki są według niego adekwatne do stażu i doświadczenia. wiec na co mogą liczyć osoby bez niego? I przede wszystkim na których stanowiskach teraz można byłoby się zatrudnić?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Torpol Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bonifacy

Torpol to firma, która nie dba o pracowników. Zarządu nie obchodzą pracownicy, a dyrektorzy nie walczą o swoich podwładnych. Zarobki są małe i nie ma podwyżek inflacyjnych. Benefity pozapłacowe oferowane przez Torpol są na niskim poziomie np. dofinansowanie zajęć sportowych to jakieś grosze. Zapomogi świąteczne są caraz mniejsze i są wypłacane tylko przed świętami Bożego Narodzenia. Poza tym istnieją inne formy pomocy socjalnej, tylko warunki nie są zmieniane od lat - progi i wysokość dopłat na tym samym poziomie. To wstyd by taka duża firma, która chwali się rekordowymi zyskami, nie potrafiła zadbać o pracowników.

hej
@Bonifacy

proszę napisz cos więcej o pracy w administracji czy mogę do ciebie napisach na priv aplikuję do tej firmy laura

Sugerowali ostatnio jakaś sytuacji w biurze w księgowości. Przynajmniej tak widzę w ostatnim wątku. O jaka lokalizację chodzi? na stronie pokazuje ze szukają kogoś do rozliczeń na Zegrze. Mnie akurat Grotów i praca w administracji interesuje, taka oferta także wisi, czy tamtejsza sytuacje znacie? Głównie atmosferę by mi napsiac?

Ambroży

A to prawda, że dawno nikt jej nie widział w biurze? Nagle pojawiają się dwa ogłoszenia, nie wiadomo co się dzieje. Panuje napięta atmosfera. Czyżby gryzło sumienie? Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Przyzwoitość

Był i to nie raz informowany. A w zeszłym roku co było? A co mamy teraz? Ile to się jeszcze będzie ciągnąć? Z tego co widać to najłatwiej donosić na tych słabszych. Plotkować też każdy potrafi. Na jednym naruszeniu się raczej nie skończy. Uważam, że bezpośredni przełożony musi się z tym tematem zmierzyć. Dziś padło za dużo przykrych słów od kilku osób, które powinny pokazać się z tej lepszej strony. Ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Gdzie my wszyscy żyjemy? Postarajmy się to naprawić póki jest jeszcze czas. A będzie się nam lepiej pracować. DKT

Cieszymir

Nie wiem czy to dobry pomysły, ale może coś by dało w długofalowym działaniu. Trochę tu się pisze o tej rozmowie, ale jak widać nikt nie chce z góry rozmawiać. Lepiej chyba zakopać temat jak to zwykle bywa w takich sytuacjach. O tym braku pojęcia o najprostszych zasadach księgowych to nawet nie ma co wspominać..... Śmiech tu nie pomoże już. Przez tą gęstą atmosferę, która się unosi w powietrzu panuje taki wewnętrzny niepokój. To pojęcie oczywiście jest subiektywne i może być interpretowane na wiele różnych sposobów w zależności od kontekstu i zmysłów osoby doświadczającej tego z czym aktualnie można się tu zmierzyć.

Ja wpadłam tutaj sprawdzić opinie o pracodawcy, bo pracy szukam, więc nie jestem w temacie. Rozumiem, że macie jakieś problemy z osobą wspomnianą i czekacie na reakcję góry na wasze zgłoszenia. Czy w przypadku innych zgłaszanych problemów zawsze jest jakaś reakcja? Na jakie ogólnie problemy można natrafić?

Marika
@Wolność

na jakiej zasadzie docelowo funkcjonują wspomniane zespoły? Dopytuję w kontekście podkreślenia tego, że każdy gra w pewnym sensie do swojej bramki. Czy prowadzenie współpracy mogłoby wpłynąć jakoś negatywnie na wyniki wewnętrzne? Zastanawiam się z czego wynika taka kultura pracy. przy tak długim stażu przysługują już jakieś konkretne przywileje?

@Marika

Przede wszystkim zwalanie odpowiedzialności za pomyłki i błędy między zespołami, do-no-si-ciel-stwo na potęgę. Najważniejsze jest zawsze ukaranie i wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do pracownika/grupy która zawaliła, a nie szukanie sposobu jak wygładzić pomyłkę czy błąd w oczach kontrahenta. Firma nie działa jak zamek błyskawiczny tylko jak randomowej niepołączone ze sobą grupy ludzi o raczej wrogim nastawieniu do siebie wzajemnie.

@Marika

Nie ma przywilejów za staż. A kasa to kpina, zarobki pracowników na tym samym szczeblu są ekstremalnie nierówne. Jeśli awansujesz z niższych stanowisk w obrębie korporacji, dostaniesz ochłap, jeśli na to samo stanowisko przyjdziesz z zewnątrz, dostaniesz nieporównywalnie więcej.

Prawość

Dzieje się też źle od zmiany Dyrektorki. Praca tutaj wysysa całą pozytywną energię. Najgorsze w całej tej sytuacji jest to, że zarząd pozwala tej pani na wszystko i nie chce widzieć problemu. Każdy przymyka oko i gra tylko dla siebie, brak wsparcia od przełożonych. Ktoś w końcu poniesie za to konsekwencje. TRAGEDIA!!!!!

Czytając każdą opinię, która przewija się tutaj od początku portalu można wyjść z założenia, że standard pracy nie poprawia się za bardzo w biurze. Zarząd i kadra kierownicza naprawdę nie widzi problemów? Może ktoś bardziej się jeszcze wypowie? Mocno niepokojące to wpisy zahaczające o nutę (usunięte przez administratora)

Julia
@Wolność

Pojawiły się dzisiaj ogłoszenia na Samodzielny / a Księgowy i Kierownik Działu Księgowości. Coś się dzieje niedobrego. Jakieś ziarenko prawdy musi w tym być czytając wyżej zamieszczone wpisy.

Sprawiedliwość
@Wolność

Ja tylko mogę potwierdzić, że podobnie jest w wielu miejscach w centrali, ale poziom zarządzania samym biurem rachunkowym woła o pomstę do nieba. Pani Dyrektor nie świeci dobrym przykładem a sposób w jaki odzywa się do pracowników powinno się notorycznie zgłaszać/eskalować. Pojęcie na to wszyscy dobrze znają. Chyba nie bardzo zdaje sobie sprawę z tego, że może to źle wpływać na osoby, które tu pracują. Sam zarząd na pewno wie jak jest, ale nie chcą podjąć decyzji. Pytanie skąd nagle taka potrzeba wystawienia aż dwóch ogłoszeń, które są od wczoraj dostępne? Nie można inaczej podejść do tematu? Miejmy tylko nadzieję, że ktoś tam przejrzy na oczy i wprowadzi sensowne zmiany. A na to już czas drodzy państwo. Wszyscy przeglądają ten portal co wzbudza duże poruszenie także nie ma co się kryć i mówić jak jest (a pozdrowienia dla kadr zniknęły?).

Eldorado
@Sprawiedliwość

Macie rację co do osoby, która zarządza tym biurem. Jak większość mam czasami styczność i nie ukrywam ale sam kontakt już jest dużym wyzwaniem (każdy wie o czym mówię). Przykro patrzeć na to co sie dzieje. Może góra w końcu się zainteresuje i poczyni jakieś zmiany? A osoby najbliżej pracujące w końcu będą mogły odzyskać tą pozytywną energię, o której tu się pisze. Z racji, że dziś zaduszki to proponuję przełożyć przemyślenia na jutro. Potrzebne konkretne decyzje!

Gertruda
@Eldorado

No zgadza się, ale jak taka osoba piastuje takie stanowisko to nie wiem. Brak odwagi do przyznania się do wszystkich błędów jakie się popełniło. Do tego złego traktowania, poniżania i braku decyzji. A w zeszłym roku się działo, oj działo się. Szkoda tylko, że odbija się to na innych osobach w biurze. Proponuję się przejść w większym gronie do góry i porozmawiać. Trzeba zwrócić uwagę na wszystkie problemy jakie tu się pojawiają od dłuższego czasu i je rozwiązać. Nie można tak dłużej działać, a zdrowie jest na wagę złota. Jesteśmy w końcu sercem firmy i ją napędzamy. Bo jak nie my to kto hmm?

budowlaniec

Maja

Ktoś wspomniał niedawno o dość niekonwencjonalnym sposobie na zapewnienie sobie kariery w firmie, nie wiem na ile to sprawdzone ale jak tak ścieżka przebiega z perspektywy speca od ofertowania? Jest teraz ogłoszenie na pewnym portalu, reflektuje wysłanie cv. jak oceniacie możliwości rozwojowe? I jak wygląda teraz sama rozmowa? O co mogą zostać zadane pytania?

Halina

A oprócz atmosfery to powiesz jak się na ten gwarancji pracuje? Jakie macie w rzeczywistości obowiązki, jest tu sporo kontaktu z klientem? Ile osób na dziale?

@Halina

Halina - skoro atmosfera jest fatalna to po co w ogóle brać pod uwagę pracę w tym dziale. Chyba, że pasuje Tobie codzienne upokarzanie, robienie z Cb głupka, przeklinanie i lubisz jak ktoś stosuje wobec Cb mobbing.

Halina

a widzisz tego to nie wiem na 100% jaka tam atmosfera jest pzt co z innymi współpracownikami jak z nimi idzie sie dogadać? i ile ich stanowisk tam mają tak właściwie? odnosząc się jeszcze do opcji pracy jako kierownik to jakie tu w firmie są perspektywy na awanse w tym zakresie?

@Halina

Wiecie, czy Torpol Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TAK

Tak, laptop i telefon dostajesz

Ala
@TAK

A dacie znać jaki? lubię znać konkrety. I na jaki okres czasu są dawane? Mam na myśli późniejszą zmianę na nowsze? Była też mowa kiedyś o integracjach, ciekawa jestem czy osoby na zdalnym są bardziej oddalone od zespołu? I czy jest jakiś jeden dzień w miesiącu kiedy jednak trzeba przyjść do biura?

Olka

Witam, Trafiłam właśnie na ofertę pracy dla kosztorysanta (infrastruktura). Czy ktoś będzie mi w stanie podpowiedzieć jak atmosfera w dziale, czy często konieczna jest praca po godzinach i jakie są widełki finansowe dla tego stanowiska?

Tadeusz

Firma aktualnie prowadzi rekrutację na Młodszego specjalistę ds. IT. Ktoś może coś powiedzieć o tym stanowisku?

@Tadeusz

Jak wyglada praca na tym stanowisku? Znane są widełki? Jeżeli ktoś miał okazje odbyć rozmowę to niech się podzieli z nami wrażeniami.

@Karolina

I co ktoś już się jednak dostał? Feedback dostaje się tak w sumie po rozmowie czy kiedy? Była też informacja, że awanse są możliwe, więc średnio po jakim czasie się przeskakuje z tego stanowiska i na które jest zazwyczaj jakaś perspektywa?

@Halina

Tak, dostał się. Awanse? Zależy gdzie trafisz, bo są działy nierozwojowe, gdzie wszystko jest już tak obstawione, że albo klepiesz do emerytury codziennie to samo albo pragniesz się rozwijać i szukasz innej pracy.

DeKa

Witam, miałem okazje współpracować z firma Torpol S.A na stanowisku młodszego specjalisty ds. zakupów przez okres ponad roku. Co do pracy w Biurze Logistyki - mistrzostwo świata :) Przełożeni czyli Pan Jakub, Pani Katarzyna oraz Pani Iwona to jak najbardziej odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach, cechujący się przyjaznym nastawieniem oraz darzący ogromnym szacunkiem każdego z pracowników. W przypadku problemów zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie. W odróżnieniu od innych przełożonych z którymi miałem okazje współpracować, stawiają oni na rozwój pracowników oraz ich motywacje. Tworzą wspaniałą, niekorporacyjną atmosferę, która sprawia, że do pracy przychodzi się z przyjemnością, a nie z przymusu. Przyczyniają się do tego również pozostali pracownicy biura. Są to ludzie w rożnym wieku, o różnym doświadczeniu, bardzo pomocni, życzliwi oraz przyjaźnie nastawieni. Jeżeli która szuka pracy we wspaniałej atmosferze, w której chce się dalej rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, czując przy tym stabilność zatrudnienia to jak najbardziej polecam. Wynagrodzenie jak najbardziej konkurencyjne, zależne od zdobytego doświadczenia oraz stażu. Jedyna rzecz, która mogłaby ulec ulepszeniu to dofinansowanie do karty multisport - mogłoby być troszkę większe :) Firma jak najbardziej na plus, gdyby nie przeprowadzka myśle ze dalej współpracowałbym z Torpolem :) Pozdrawiam i polecam !

Iwona
@DeKa

Wszystko super, ale miej następnym razem na uwadze, że powinno się tu raczej unikać wskazywania na konkretne osoby. A tak swoją drogą to po Twoim poście wiele osób będzie chciało zatrudnić się w Torpolu. Napomknąłeś o dobrej atmosferze. A czy są tam organizowane jakieś spotkania czy wyjazdy integracyjne?

@DeKa

Konkurencyjne czyli w jakim przedziale?

Nk
@Iwona

Dobra atmosfera..... hahaha... wyścig szczurów

@Nk

o obecnych warunkach pracy również można tak powiedzieć? o jakiś konkretny wynik się tu ścigają jak to określasz? jakie aktualnie wymagania stawiają, jaki poziom trudności i ile za to płacą?

Witam, na jakie zarobki można liczyć na początku zatrudnienia jako pracownik fizyczny? Czy firma zwraza za bilety kolejowe, czy może jest zniżka pracownicza?

Lol

Firma nie oferuje zniżek na przejazdy PKP

o b148

Pracowałam na jednej z zakończonych budów i nigdzie nie miałam lepszego zespołu niż tam. Pomimo zmiany pracy poznałam super ludzi i cały czas utrzymujemy kontakt, ale nie mam doświadczenia z innymi budowami.

Grażyna
@o b148

Hej, ale miłe słowa. Fajnie się to czyta. Mnie interesuje, czy poza super ekipą, kasa też była Ok? Stawki rynkowe czy może jakieś lepsze? I czy do tego dochodziły jakieś dodatki np. karta na siłownie?

@o b148

A jakie są zarobki i czy zwraza ja za bilety kolejowe?

A jakie zarobki

@o b148

a w sumie to co konkretnie robiłaś? bo tu widzę, że głównie o kasę pytają a fajnie byłoby wiedzieć za jaki konkretnie nakład pracy. opowiesz coś więcej?

Czy w Torpol Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

są premie kwartalne, roczne i specjalne, oczywiście uznaniowe i baaaaardzo zróżnicowane

Halina

No dobra, to fajnie, że wiadomo czego mniej więcej się spodziewać. To zróżnicowanie sięga może jakiś średnich widełek? Trudno jest wyrobić te najwyższe progi?

NICK
@Halina

Niestety zależą one od zajmowanego stanowiska i powiedzmy hmmmm zasług z tym związanych, np. szeregowy pracownik dostaje premię w wysokości 400 - 500 zł natomiast dyrektor na kontrakcie nawet kilkadziesiąt tysięcy (!) Firma bardzo dzieli pracowników na administracji i tzw. produkcję oraz budowy, Ci drudzy mają znacznie więcej. No i niestety jest bardzo duży podział na pracowników ze względu na płeć - tutaj zarobki są zawsze na niekorzyść kobiet pomimo takich samych stanowisk.....

@NICK

Aha... Mimo że w mojej pespektywie mogłoby to być korzystne to ciekawa jestem skąd takie podejście się co do tego bierze? Kobiety uznawane są tu w pracy za jakieś bardziej wydajne? Lub może jednak wykonują w pewnym sensie dobrą robotę? Kto je wycenia?

zld

najlepsza firma w jakiej pracowałam, super atmosfera, dobre zarobki, prywatna opieka zdrowotna, wypłata na czas, premie kwartalne i roczne, jak ktoś narzeka to pewnie czas w jego życiu na zmianę pracy bo gubi to rutyna. ja polecam bardzo! !

ZLD167
@zld

super atmosfera -> Zwłaszcza jak ludzie się obijają i obrabiają sobie cztery litery za plecami, dobre zarobki -> Nigdy ich nie widziałam, a na pewno trzeba nieźle polizać to i owo by takie otrzymać bo tylko na budowach dyrektorzy jako tako szukają bonusów... dla siebie, prywatna opieka zdrowotna -> Jak sobie zapłacisz to masz. Nawet do Multisportu trzeba dużo dołożyć ze swoich.

zldd
@zld

Super atmosfera? śmiech na sali. Wiekszego skupiska porąbanych obgadujących sie nawzajem bab nie ma w żadnej innym miejscu, bo wszystkie są w Torpolu.

pkp
@zldd

ha! masz rację w 100%

Aneta
@pkp

A Ty może coś jeszcze do tego dodasz?

Andrzej A
@zld

W jakim dziale pracujesz?

Andrzej A
@zld

w jakim dziale pracowałeś?

@Andrzej A

Nie wiem czemu ale zaczyna mnie ogarniać takie przeczucie, że wcale tutaj nie pracował, no bo co to za problem, żeby po prostu odpisać? Dodatkowo te negatywy później...

Na jakie benefity można liczyć w Torpol Sp. z o.o.?

Hmm

Żadne. Oprócz Multi i pakietu medycznego za który trzeba standardowo sobie zapłacić, to tragedia. Nic od siebie firma nie daje, a ty pracowniku (usunięte przez administratora) się nie odzywaj.

Damian
@Hmm

To smutne, bo jednak spora część pracodawców zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity. A jak to tu z kasą wygląda? Dobrze płacą?

Jestem
@Damian

Moim zdaniem nie najgorzej

Janka
@Damian

jak wynegocjujesz na początku to tak masz, później podwyżki są wyszarpywane

Aleksandra
@Janka

I ile mozna dostac tej podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o Torpol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Torpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torpol Sp. z o.o.