Torpol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Torpol Sp. z o.o.

Ktoś

Kiedys dobra firma teraz dla zwykłego pracownika nie ma nic i najlepiej jakbyś robił dzień i noc bo brak ludzi jak nic sie nie zmieni to niedługo prazesi i dyrektorzy sami zakasają rękawy i cheja w tory bo i ukraina już tu nie będzie przyjeżdzać

Seba

Kolos na glinianych nogach który się skórczy po zakończeniu obecnego budżetu unijnego. Po 2020 roku nie będzie już tylu modernizacji linii kolejowych. Firma będzie zbyt duża aby być konkurencyjna na prognozowany rynek zamówień. Ciekawe jak będzie wyglądał Torpol za 5 lat??

Po zmianie prezesa firma schodzi na psy zero podwyżek , a ostatnio dali premię kwartalną w granicach 150 zł , brak jakichkolwiek premii świątecznych i stado ukraińców ogólnie robi się dziadostwo czas szukać czegoś innego

Marcelka

Pracodawca solidny, wypłata zawsze na czas, za droga karta Multisport i brak pakietu opieki medycznej. Biurowiec Centrali w Poznaniu wypełniony w przeważającej większości fantastycznymi, sympatycznymi i pomocnymi ludźmi. Miłe, jednostajne miejsce, ale nie dla pracowników administracyjnych z ambicjami na więcej.

bejca

a to ile płacili wynagrodzenia kiedyś a ile płaca obecnie? napisz szczerze, śmiało, porównamy sobie. @anosz a możesz konkretniej coś o tym socjalu napisać?

Prawda
@bejca 22.05.2016 13:02

Dla pracowników fizycznych nie ma kompletnie nic, nawet zwykłych bonów na swieta!Chciali by bys pracował 24h na dobe i pisał 8h.Co prawda bywa 13 pensja ale to z tych pienniedzy ktore zabrali ludzia obcinnajac pennsje o 20% i zabrali delegacje na bazie Konin pomimo ze niektorzy pracownicy sa 200,300 km od domu!

oregon

kiedyś płacili dobrze,a teraz niema delegacji na bazie.w tamtym roku poobcinali pensje i to niemało.

Pracuje w tej firmie krótko, ale wystarczająco długo by powiedzieć że wszystko jest jak najbardziej O.K. Wypłata na czas, socjal. Ludzie , jak to ludzie - różni bywają - ale w większości są godni zaufania i dobrze się z nimi pracuje. Solidnie polecam

argus

Brudasy, menele,hołota.

ziomek
@argus 19.02.2015 10:27
Brudasy, menele,hołota.

Nie mierz wszystkich jednakową miarą.

Gienek

Nigdy nie wynajmę kwater dla ich pracowników - piją brudzą ,demolują pokoje. Nadają się co najwyżej do baraków.

Dorox

Super firma, można chlać w pracy, nikt nie sprawdza trzeżwości pracowników, gorąco polecam

patix

W TORPOLU pracuje mój chłopak, co prawda od niedawna, ale jest bardzo zadowolony. Po prostu traktują pracownika, jak pracownika, a nie jak to się ostatnio coraz częściej zdarza, tanią siłę roboczą. Jak najbardziej polecam firmę!

Zostaw opinię o Torpol Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torpol Sp. z o.o.