Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

mała

Gdzie znajdę adres do biura bezpieczeństwa ?.Chce złożyć skargę na praktyki menagera stacji

X
@mała

PSP ci powie . A jak nie to pisz online do Orlenu

C

Wątpię. Nie musi pisac jaka stacja tylko inicjały ms, region i jakie zachowania

mała
@C

szukam i nie wiem gdzie mam wpisać skargę na ms .Przepytuje nas ostro z promocji z haccap .Słyszałam jak do PSP mówiła , że twarz POK jej się nie podoba i tatuaże .Czujemy sie przy niej jak totalne dno . PSP jest OK ,ale po wizycie MS jest przygnębiona

@mała

Nieładnie tak donosić na rękę która cię karmi. Do pracy przychodzi się pracować, a nie pokazywać tatuaże.

Mala
@Normalna psp

W Polsce jakoś nie przypominam sobie żeby był zakaz noszenia Tatuaże i nie mówię tu o rękach ręka która mnie karmi to jest menadżer?? a ja myślałam że PKN Orlen mnie karmi a Manager jest pracownikiem PKN Orlen i przedstawiciele swoją pracą przedstawia jakich ludzi zatrudnia ją i wiadomo ze stosują i wprowadzają mobbing w białych Rękawiczka

Kolo
@Mala

Nieładnie ? To PSP jest pracodawca a nie ms. Ms nie ma nic do gadania. Chce mieć to dajcie umowę o pracę z Pkn. Łamią przepisy kodeksu pracy i regulaminy Pkn na każdym kroku. Mobbing , wyjaśnienia za dobre wyniki tajemniczego itd. Na stronę Orlenu wejdź jest miejsce do napisania. Napisz który region i jaki ms. Nie musisz pisać o stacji żeby później standardowo nie gnębił ludzi jeszcze bardziej

Wzorowa PSP
@Mala

Szczerze to widać, że nie szanuje chyba Pani pracy gdzie trzeba być posłusznym. Jakby mnie Pani menadżerka zrugała od najgorszych szmat i napluła mi w twarz to moim obowiązkiem jest z pokorą przyjąć krytykę. Tym się właśnie różnimy, bo ja mam szacunek i godność dla pracy.

@Wzorowa PSP

Ma Pani rację. To hańba donosić na menadzerów, którzy zawsze służą pomocą. Mi bardzo wiele pomogła moja Pani menadżerka. Kiedy ją widzę zawsze wpadamy sobie w ramiona ze szczerym uśmiechem i łzami w oczach.

@Wzorowa PSP

Hahaha .Wy naprawdę nadajecie się do psychiatry . Po 1 nie jesteś PSP tylko MS.po drugie na mobbing i łamanie kodeksu pracy oraz reguł pkn nie ma przyzwolenia a MS właśnie to robią. To nie komuna.

@Normalna psp

Hahahaha. Tak bardzo pomogła pomocą służy co za propaganda . Podaj konkretne przykłady . Każdy wie że psp jest zdany na siebie i wraz z załogą jest gnębiony o najmniejsza pajęczynę czy papierek Chory mobbing

@Psp

Nie wiem co w tym śmiesznego. Jak przyjeżdżała moja Pani menadżerka to sama zbierała papierki wokół stacji i sama miotłą czyściła pajenczyny. Dużo mi pomogła doradzając. Ogromna wiedza na temat składu benzyny oraz logistyki sklepowej. Mogłabym za Orlenem skoczyć z mostu do Wisły ze sznurem uwiązanym kamieniem.

@Normalna psp

A później obudziłaś się ze snu. Lepiej napisz że jesteś MS i trzęsiecie gaciami bo ludzie mają po dziurki w nosie wasz mobbing i najwyższy czas zrobić z tym porządek. Nie jesteśmy zwierzętami tylko ludźmi a jak wy nie mieliście nic wspólnego z zarządzaniem to rowy kopać a nie po znajomości udawać menagerowanie gdzie firma traci na was pieniądze a pomocy totalne 0

@Normalna psp

I w czym ci ten skład benzyny wtedy i teraz pomaga? A możesz przypomnieć ten skład benzyny..

Zwykła Pok

Wspaniała praca. PSP jest moim mentorem, a menadżer jest dla mnie jak ojciec. Często spotykamy się na wspólnych obiadach gdzie jestem zapraszana jak inne poki i psp zawsze prowadzone są ciepłe rozmowy pełne szacunku i wsparcia. Dla mnie menadżerowie są jak rodzina a firma jest dla mnie jak dom. Dziękuję, za dobre traktowanie oraz godną pracę. Kocham Orlen niech żyje Orlen. Niech żyją menadżerowie i menadżerki zawsze skłonni do pomocy.

@Zwykła Pok

Ja też dziękuję. Każdego dnia ściągam swoje przepocone majtki i nakładam na głowę będąc nago tylko w lateksowej masce i smagając się pejczem po swojej nagiej dupci do krwi. Karam się w ten sposób za błędy życia.

Zwykły pok

Serdeczne podziękowania dla zarządu składamy my pracownicy. W księdze podziękowań składamy wyrazy wdzięczności dla wszystkich dzięki którym możemy tworzyć zespół z psp i możemy służyć klientom.

Już niedługo byly - już były

Ja też się wpisałem do księgi podziękowania. Praca na stacji benzynowej to dla mnie marzenie życia. To jest pasja o którą bije się wielu ambitnych

Zwykłe poki
@Zwykły pok

My też dziękujemy i kłaniamy się w pas przed Wami z góry.

Bob
@Zwykły pok

Kiedy przyjeżdża menadżer klękam i całuję mu buty. Zawsze uważałem się za zero.

Psp1

Ja w podzięce, że pracuję na stacji zanurzam się w beczce od stóp do głów pełnej ludzkich odchodów i fekalii z połykiem.

@Zwykły pok

Zmień psychiatrę. Znajdz 1 PSP lub pół który rzetelnie podziękuje za ten (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

@Psp

WIWAT WIWAT WIWAT ORLEN!!! DZIĘKUJĘMY DZIĘKUJEMY I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ŻE MAMY GODNĄ PRACĘ.

@Już niedługo byly - już były

Co to się stało? Aspirujecie na etat po prezesie K u r s k i m? Propaganda jak u waszych mocodawców w rosji.

Prawdziwa PSP

Na waszym miejscu nie porzucalabym stacji. Moja menadżerka opowiadała mi, że jak się zwolniło miejsce przyszło 3 tysionce chętnych i zaczęli się szarpać między sobą i bić o stanowisko. Moja menadżerka była w szoku bo wszyscy byli po studiach wyższych i jak to zobaczyła zemdlała i spadła z krzesła. Dziękuję że prowadzę stację. Mogłabym nawet dopłacać żeby tylko pracować na stacji benzynowej.

Sama prawda
@Prawdziwa PSP

To normalne. Zawsze na miejsce Psp jest kilka tysięcy chętnych.

Prowadząca
@Prawdziwa PSP

Co za beznadziejna polityczną propaganda . Hahaha . Zamaist polepszyć warunki w firmie i zakończyć (usunięte przez administratora)to piszecie bajki o cudnych warunkach i tysiącach chętnych. Menagerowi proszą się innych prowadzących by polecili godnego pracownika bo mają mało chętnych a o kompetencjach nie wspomnę . Ten kto pisze te bzdury o bójkach i chętnych jest na poziomie dziecka w podstawówce bo nawet logicznych zdań nie potrafi złożyć. Właśnie tacy tam pracują . Gratulacje . Propaganda jak u Putina w Rosji

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Przyszła doktolorzka

Szanowni państwo. Robię doktorat z zarzondzania i zrobiłam ankietę wśród klientów Orlenu czyli kierowców tankujących na stacjach benzynowych 84% ocenia bardzo dobrze, 26% też pozytywnie,10% nie wie i nie ma zdania.

@Przyszła doktolorzka

No to ci wyszło 120%. Tak w skrócie zapytalas 100 osób a otrzymałeś 120 kartek z odpowiedziami a każdy z tych 100 osób miał jedną kartkę i nie było więcej osób niż 100. Wytłumacz jak ci wyszło to 120%?

Przyszła doktolorzka
@Już niedługo byly - już były

Proszę Pana jeśli nie zna pan podstaw matematyki to niech się pan nie ośmiesza. Ja jestem po studiach i mam wiedzę analityczną, według wyliczeń tyle wyszło. Najwidoczniej nie miał pan do czynienia z procentami. Ja jestem naukowczynia i wiem że mam rację.

@Przyszła doktolorzka

Sądzę, że Pani miała za dużo doczynienia z procentami, ja faktycznie mam mało doczynienia z procentami. Napisałem by wytlumaczyla Pani jak Pani wyszło 120% z maksymalnych 100%-to jest akurat statystyka. Już kiedyś się podobna "uczona" wypisywala. Nie ma Pani wiedzy i tyle. Wypisuję Pani b z d u r y, które ucznia podstawówki by rozsmiszyly.

@Przyszła doktolorzka

Buahaha ty się kobieto nie ośmieszają. Chyba studiowałas u Reksia w budzie. Nie było żadnych ankiet. Stacje się sypią, nie ma chętnych na prowadzącego a co dopiero pracownika. Warunki - mobbing . Zamiast dobrej atmosfery ciągle straszenia bo nie można pochwalić kogoś ze jest dobrze żeby się nie rozleniwił. Człowiek jest cyferka na stacji

Już niedługo byly - już były

Te zboczone teksty pisze ta sama osoba, przepisuje niki innych osób, taki prostacki hejterski sposób na dyskredytacje innych. W ten sposób Orlen odpowiada na konstruktywną krytykę i prawdziwy obraz pracy na stacji.

Wierna Psp
@Już niedługo byly - już były

Konstruktywna krytyka? Nie no wybacz. Ja tu widzę oczernianie firmy i hejt na menadzerów. Jestem psp i wiem że to ciężka praca. Jak by na mnie pluto i traktowano jak zwykłą szmatę i (usunięte przez administratora) to uwarzam że nalerzy szanować pracę. Nie uwarzam się za kogoś wyjątkowego i wartościowego. Takie mam podejście do pracy przede wszystkim szacunek do firmy i menadzerów.

@Wierna Psp

No i to dokładnie mnie odróżnia od Ciebie. Ja mam szacunek do ludzi i siebie. Cenie pracę innych i nie pozwalam się ponizac. Dla mnie firma chcaca zrobić z pracownika (usunięte przez administratora) nie jest warta mojego szacunku. Moje krytyczne wypowiedzi o firmie są opatre na faktach i nie są hejtem a opisem tego co się dzieje. Dziękuję, że opisales jak postrzegasz prace dla Orlenu to da ludziom podgląd i możliwość oceny jak chcą być traktowani.

Niepewna

Czytam te wasze wpisy i nie wiem komu wierzyć. Moja koleżanka jest menadżerem w waszej firmie i opowiadała mi, że bardzo szybko można awansować. Była zwykłą pracownicą szybko awansowała na Psp i w ciągu roku została menadżerką. Zachęca mnie żebym poszła na jakiegoś poka, a potem została prowadzącą stacji, bo to super praca według niej... Twierdziła, że takiej szansy nie można przepuścić, bo jej zdaniem bycie prowadząca jest ogromnym prestiżem i rozwojem oraz dobrymi zarobkami. To prawda, że będąc tym psp dostaje się kwiaty, gratulacje i premie od menadzerów za dobrze wykonaną pracę?Sama nie wiem czy prawdę mówi czytając co tu się dzieje...Tyle negatywnych komentarzy...

Pok stażowy
@Niepewna

Pracuję jako pok i obsługuję jeden dystrybutor. Bardzo lekka fajna praca.

Wzorowa PSP
@Niepewna

PSP na Orlenie robię już 31lat. Pensja bardzo dobra 4500zl. Ogromny rozwój szkolenia przydatne w życiu. Super stacja mojich marzeń prowadzę ją zawsze z uśmiechem.

Psp1
@Niepewna

Buahaha s później się obudziłaś czy dilera musisz zmienić ? Kwiaty hahaha mobbing a nie kwiaty

@Niepewna

Pracowałem wiele lat na stacji i mi się podobało, potem przyszedł prezes Daniel ze swoimi partyjnym funkckonariuszami i zniszczył wszystko co mi się podobało. Twoja koleżanka jako ms potrzebuje nowych pok lub psp bo ludzie nie chcą pracować na takch niewolniczych warunkach. Obecnie jest dziewięć stacji do wzięcia i nie mają praktycznie żadnych wymagań. Jeśli w jakiejś firmie bez tworzenia nowych etatów jest tyle wolnych wakatow to znaczy, że jest olbrzymia rotacja. W dobrych firmach nie ma dużej rotacji bo pracownicy nie odchodzą. Jeśli mimo wszystko chcesz tam pracować to jest to praca dla Ciebie, dla mnie już nie bo ja się szanuje.

Niepewna
@Już niedługo byly - już były

Dlatego nie jestem pewna czy wierzyć mojej koleżance jak to opisywała w kolorowych barwach. Szybkie awanse, dyplomy i wysokie comiesięczne premie, delegacje i gratulacje od menadzerów z kwiatami. Stwierdziła, że będąc PSP to będzie szczyt moich możliwości i lepszej pracy nie znajdę. Naprawdę jest tam tak źle?

Haha
@Niepewna

Pokaż psp który awansował wyżej. Nie ma takiego czegoś. Kolesiostwo i nepotyzm. Awans się kończy na poziomie stacji .

@Niepewna

Psp to przedsiębiorca zatrudniony przez ORLEN na umowie ajencyjnej by ogarniać etetyzaje stacji narzucona przez Orlen ze wszystkimi konsekwencjami jak urlopy, l4, motywacja i brak pracowników itp. W ramach tej umowy jest też wykonywanie planów sprzedażowych określonych autorytarnie przez Orlen. Jeśli masz komplet pracowników na umowie zlecenie za minimalną pensję oraz realne plany to da się przetrwać mobbing ms i niekompetencje partyjnych nominatow. Ms to już etat w orlenie. Ms ma płacone za to by byli psp, by stację działały. Ms musi się wykazać, że brak wykonania nierealnych planów jest winą psp a nie jego ani Orlenu. By to uwiarygodnić wystawiają mandat za (usunięte przez administratora) jak jeden listek lub papierek jesienią oraz plan poprawy przy 90% tajemniczego klienta itp. A tak na koniec Pani koleżanka MS ma o pani bardzo niskie mniemanie ustalając, że dla Pani funkcja psp to szczyt a ona jest MS czyli wyżej niż psp.

:D

Niezła wyobraźnia, ale poza tym to totalne bezbazie :D

Eh
@Haha

Nie wiem co w tym śmiesznego. Moja znajoma awansowała po pół roku więc chyba można.

Już niedługo byly - już były

Znowu brak konstruktywnych argumentów? Idź zboczencu na bielanska. Wszyscy co czytają forum rozpoznają twoje wpisy. Starasz się zdyskredytować krytyczną prawdę o orlenie.

@Wzorowa PSP

Orlen istnieje od 22 lat.

Pan tyłeczek
@Haha

Widać, że nie macie bladego pojęcia co wypisujecie. Z tego co ja słyszałem jak dobrze prowadzisz stację dwie albo trzy i mając ogromną wiedzę i logistykę w dziedzinie benzyniarstwa w głowie to możesz awansować.

Haha
@Pan tyłeczek

Orlen nie daje dwóch ani trzech stacji. Lotos Mogą,avia itd tak bo są normalni. Tutaj zamaist prowadzić biznes biegasz za papierkami i pajeczynkami dlatego dają tylko jedna stacje a druga awaryjnie na czas zrekrutowania PSP ciemna głowo Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Nie wezmą z PSP nikogo wyżej. Dla nich to strach- za dużo by wiedzieli.

Fra
@Niepewna

szybko i zwięźle to autorki wpisu ... chyba oglądasz dużo TVP i jesteś podatna na manipulację ;) w dojrzałym wieku słuchać bajek i wierzyć w opowieści ... Tak, Polacy to nie odpowiedzialny naród , który wierzy w każdą brednię.

@Wzorowa PSP

Poważnie, prowadzący stację tyle zarabia? Mając pod sobą jednak tych paru ludzi?

@Monika

Ja mam pod sobą 40 ludzi na stacji i jest fajnie

Stacjarz

Zwykły stacjarz. Dobre warunki wysoka pensja minimalna i bardzo mały zakres obowiązków. Polecam każdemu. Na moje miejsce jest tysionce chętnych.

POK

Kocham pracować na stacji i poświęcać się klientom. Obsługuję zawsze jeden dystrybutor jako pomoc ratunkowa. Moja Pani PSP pracuje już 40 lat na Orlenie i zna się na wszystkim. Zawsze też przyjeżdża menadżer któremu się kłaniam do kolan on zawsze mnie podnosi z ziemi i gratuluje uczciwej pracy. Zawsze nam pomaga swoją ogromną wiedzą. Ja jestem tylko zwykłym pokiem. Dziękuję że mogę pracować za stabilną i dobrą pensję minimalną.

Orłen
@POK

Ale orlen nie istnieje 40 lat ????????????

Dystrybucyjny
@Orłen

Ja pracuję na Orlenie już od piątego pokolenia.

@
@POK

Brawo sukces płaca minimalna tak trzymać

?
@Dystrybucyjny

A ilu jest was w miocie i ile miotów rocznie?

Ostry Pierd

Ludzie, ludzie kochani. Co wy tu wypisujecie? Jestem przerażony tym jak się atakujecie. Zamiast umówić się spokojnie do lokalu i pogodzić się przy piwie smagać się po pupciach aż pójdą ostre pierdy nawet z kleksem dla rozluźnienia. Przestańcie się atakować i wyluzujcie.

Wierni klienci

Dziękujemy że jesteście! Z dumą tankuję patrząc na flagę Orlenu. Tankować u Was to patriotyzm.

Jaro
@Wierni klienci

Pamiętaj patrioto, że połowa paliwa jest z rosyjskiej ropy. U mnie patrykotyzm to jeździć i tankować mniej co robię by nasze państwo uniezaleznilo od ruskiej ropy.

Prowadząca przodownica

Serdecznie dziękuję za to że mogę prowadzić stację. Prowadzę stację już od 30lat. Poświęciłam jej swoją młodość miłość i cel życia jakim jest Orlen od 30 lat. Kocham swoją stację i dziękuję że jest menager który zawsze mi pomaga. Zawsze pomógł mi organizować pracę na stacji. Pomogl mi ustawić z miejsca na miejsce dystrybutory aby były wygodne dla tankujących świeżą i czystą bęzyne.Jest jak anioł kiedy tylko zadzwonię on przyjeżdża z uśmiechem i pomaga. Dziękuję prowadząca stację od tylu lat

Zafascynowany stacją
@Prowadząca przodownica

Ja też dziękuję swojej menadżerce. Zawsze jak przychodzi to klenkam przed nią a ona mnie całuje w policzek i nakazuje mi wstać. Pomogła mi nieraz bez niej bym był jak bez oczu. Czekam z utęsknieniem na dobre rady i pomoc swojej Pani MS

Prowadząca przodownica
@Zafascynowany stacją

Szanowny panie ja za swoim menadżerem skoczyłbym z mostu San Francisco w Los Angeles. Kocham Orlen za to że jest i mogę dzięki niemu pracować jako prowadząca.

Kocham Orlen
@Prowadząca przodownica

To wspaniałe co pani pisze chętnie bym się zatrudniła bo panuje u Was pokój i miłość miendzyludzka i za fajne pieniądze

@Kocham Orlen

Właśnie ci co znają swoją wartość stałe odchodzą. A Ci co dadzą sobą miotać stałe tam siedzą. Dziwię się im bo jest biuro bezpieczeństwa można pisać nawet anonimowo. Pojeżdżą po stacjach zobaczą e-maile , niektórzy pokażą smsy i komunikatory. Kilka lat temu zrobili porządek z takimi którzy jedynie co potrafili to mobbingowac a brali że to dziesiątki tysięcy premii rocznej i nowe auta służbowe z konkretnym wyposażeniem i silnikiem. A ty rob dalej za 3400-3600 podstawy plus 200-1000 premii brutto. Jak uważasz że jako właściciel podmiotu gospodarczego który odpowiada za wartość stacji w milionach i towar który nie ma urlopu jest dostępny 24 h a w nagrodę łącznie zarobi z 4500 zł i w podziękowaniu dostaje mobbing i wyjaśnienia bo 90% to mało i musi szukać ludzi bo młodzi wieja ze stacji to powodzenia. W dzisiejszych czasach taka kwota to jest jałmużna. Tyle to na start zarabiają studenci na zlecenia. Więc nie opowiadaj bzdur że jesteś prowadząca bo tylko prowokujesz resztę ludzi by zaczęli naprawdę pisać skargi a wtedy się zdziwisz jak szybko wylecicie bo łamiecie przepisu kodeksu pracy jak i wewnętrzne regulaminy Pkn non stop nie wspominając o braku wiedzy i pomocy. Nagrać też was łatwo więc zastanówcie się co robicie bo to nie lata 90 czy 2000 teraz ludzie sobie nie pozwolą na takie traktowanie. A ty rob za 4000 gnij psychicznie i całuj orła. Powodzenia propagando

Kopia

Zróbcie coś z menagerami - każą pisać plany poprawy i wyjaśnienia za wynik tajemniczego poniżej 90% . W regulaminie firmy kontrolującej wyraźnie pisze że nie wolno im karać i wyciągać konsekwencji - ma to być narzędzie do polepszenia pracy i weryfikacji dla prowadzących. Mobbing ? Niech sobie zmienia firmę albo tego co wagi ustala . Kontrola ma 3 strony a4 podpunktów masa a przy dwóch np brak pożegnania bo klienci między sobą się pchają jak dziki w żołędzie jest wynik do wyjaśnień ? To nawet nie jest śmieszne. Mamy te e-maile przekazać do tv ? Pomocy brak , do gnębienia który powoduje brak chętnych do pracy - wszyscy

GG

Nie tankuje po zatankowaniu auto się (usunięte przez administratora)paliwo święcone. (usunięte przez administratora)

Zafascynowana pracą na Orlenie

Dzięki pracy na Orlenie można zdobyć duże doświadczenie. Poznać bardzo ciekawych klientów. Nabyć wiedzy z zakresu gsstronomji przygotowując hot dogi. Zakres obowiązków fajny dzięki czemu czas szypko leci. Godziny pracy elastyczne i można nawet pracować w święta co jest fajnym plusem. Można skorzystać z darmowej toalety, a wypłata dobra minimalna zawsze na czas. Traktuję tą pracę jako pasję i cieszy mnie to że jeszcze mi płacą wynagrodzenie co miesiąc. Traktuję stację jako drugi dom. Czuję się częścią zespołu dzięki któremu samochody mogą jeździć po drodze. Stacje są jak serca, a drogi jak żyły w których płynie benzyna dajoca życie samochodom. Tylko w Orlenie widzę swoją przyszłość i karierę. Niech żyje Orlen.

@Zafascynowana pracą na Orlenie

1. Można zdobyć doświadczenie bo tyle Wymysłów durnych regul jak w wojsku i robienia z ludzi klaunów nie ma nigdzie - dzięki temu w każdej innej firmie zostaniesz doceniona. 2.Ciekawych klientów ? Pierwsze słyszę -70% Polaków to niecierpliwi, nie życzliwi , bez kultury, bez empatii ludzie którzy pokazują jak daleko nam do reszty. 3.Szczycic się że robisz hot doga ? To jakby menel nagrał propagandę bo dostał piwo - nie komentuje 4.Zakres obowiązków fajny ? Mówisz o umowie prowadzących gdzie jest 59 stron a4 jak już ktoś pisał czy o obowiązkach pracowników którzy mają tyle do roboty że pot z nie powiem czego im leci a pieniądze znacznie niższe od konkurencji już nie mówię nawet o stacjach ale ogólnie o handlu 5. Godziny elastyczne ok - jak jest normalny prowadzący to masz dobry grafik ale chwalić święta to trzeba być jak kaczorek , kto nie chce w dzisiejszych czasach spędzić wolnego czasu z najbliższymi a woli obsługiwać naćpanych pijaków nocą w święta ? 6. Minimalna na czas ? A jaka ma.byc ? Jakby nie była minimalna na czas to by Orlen zaraz miał sprawy sądowe wraz z PSP. Czy wy w centrali macie tak tępych ludzi ? Tego się nie da czytać. Zdania zlepione jak dziecko z podstawówki a głupoty jak z książek rosyjskiej propagandy czyli na poziomie dna 7. Chwalić najniższą to znaczy że masz 0 pewności siebie i samoocenę na poziomie - milion bo najniższą krajowa za pracę w święta i w nocy za milion obowiązków , stałej kontroli i kar za papierek i okruszek pod opiekaczem to jest mobbing bliski niewolnictwu. 8. Ten kto to napisał aż razi w oczy ale prosimy nie kompromituj się się. To że to ktoś z centrali to dobrze wiemy ponieważ od paru lat kolesiostwo zrobiło swoje i w firmie jest taki bałagan że oprócz wypłat wszystko leży cyrk w planogramach , plany paliw, dostaw towarów , dostaw reklam , przepływ komunikacji między góra a stacjami od miesięcy centrala tak daje ciała że to się w głowie nie mieści jeszcze kilka tak temu tak nie było. Dobre niby zmiany zrobiły swoje. Jak dalej tak pójdzie ta firma pójdzie z dymem a na stacjach nikt nie będzie chciał ich prowadzić ani pracować - z resztą już tak jest - widzicie o braku chętnych na prowadzących a o pracownikach nie wspominając. Zamiast robić z siebie klaunów na forum weźcie się za pracę albo uzupełnijcie kompetencje tak by firma miała się czym chwalić i była konkurencyjna na rynku wtedy nie będziecie mieć problemów. Na razie życzę powodzenia bo nikt nie pochwała tego folwarku który zrobili sobie kierownicy regionalni i menagerowie gdzie kity Cisna dyrektorom jakie to są ich zasługi a w rzeczywistości prowadzący zapierdzielaja sami nie mają żadnych pomocy , pytając ich nigdy nic nie wiedzą a nawet nie wskażą gdzie szukać pomocy. Jedyne co potrafią to wskazać pajęczynę , gumę , papierek. Kiedy ktoś w końcu to rzetelnie zweryfikuje ? Trwa to naście lat , msy tylko się zmieniają i mydła oczy tym wyżej w białych rękawiczkach przypisując sobie sukces za kogoś. Zenada. Nie wiem w jakiej korporacji jeszcze tak jest. Jedyne co w twoim wpisie jest prawda to że prowadzący w dużej części traktują stacje jak swój drugi dom a w nagrodę dostają żenujące uwagi. 0 motywacji. Ankiety sfa z wagami z kosmosu za 70 pytań z 3 źle zrobią wynik słaby. Pochwalcie się tym w prasie i tv . Zobaczycie jak szybko Polacy ocenia " słynna korporacje " . Długo prowadzący nie wytrzymaja a dowody zebrać w dzisiejszych czasach jest łatwo.

Zafascynowana pracą na Orlenie
@Psp

Szanowny Panie czy Pani mogę być nawet w pańskiej opini zwykłą (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale dla mnie to praca dobra bo szalejoncy kowid spowodował że wiele zakładów pozamykali ja znalazłam pracę na Orlenie dzięki czemu nie zdycham z głodu. Ja w przeciwieństwie do innych nie widzę świata przez różowe okulary i realnie oceniam siebie i swoje możliwości. Nie oceniam siebie wysoko tylko realnie. I nie szukam innej pracy bo nie uważam się za kogoś wartościowego. Wiem, że jestem nikim i nie będę lepsza.

Pspppp
@Zafascynowana pracą na Orlenie

@Pspppp

Przyjedźcie na Podkarpacie tutaj od lat mobing oraz kolesiostwo w rozdawaniu stacji.

Wilk morski

Opowiem Wam swoją historię z Orlenem. Zwiedziłem pół świata.Jezdzilem po morzach spokojnym i atlantyckim. Byłem kapitanem transatlantyku gdzie było pod mojim dowództwem 500 osób. Później pracowałem jako latarnik na wyspach szkockich. Zatęskniłem za polską. Przekraczając granicę mojim oczom ukazała się stacja Orlen. Podeszłem ukleknalem i pocałowałem ziemie na której stoi stacja podszedłem i pocałowałem dystrybutor. Ze stacji wybiegła prowadząca i zapytała co się stało a ja odpowiedziałem że wreszcie jestem w domu. Ze łzami w oczach rzuciliśmy się sobie w ramiona. Do dziś tam pracuję i zawsze dumnie spoglondam powiewająca flagę Orlenu. Wiem że dzięki pracy tam czuję się wartościowym człowiekiem. Dziękuję.

Hahah
@Wilk morski

Wasze wpisy dowodzą że tu pracuje kolesiostwo i nepotyzm . Tylko tyle potraficie pisać propagandę na poziomie dziecka bo boicie się mediów i stosować mobbing. No chyba że menagerowie i regionalni stosują te bajki co przy nas że to ich zasługa i góra w to wierzy. Dlatego tak chwalicie a najwyższy czas się przyjrzeć prawdzie że prowadzący radzą robię sami a od powyższych otrzymujemy jedynie mobbing który mylą z motywacją

Wierna tankujaca

Dziękuję, że jesteście. Od 26 lat tankuję na Orlenie. Dojeżdżam do mojej ulubionej stacji 80 km omijając konkurencję. Zawsze wita mnie uśmiechnięta załoga. Zawsze robię u nich zakupy i jem wspaniałego świeżego hot doga. Dzięki Wam jest sens życia. Kiedy żegnam się z załogą mówię Wiwat Orlen. Oni zawsze odpowiadają z uśmiechem po trzykroć WIWAT WIWAT WIWAT ORLEN. Dziękuję, że jesteście i że u Was mogę tankować. To dla mnie zaszczyt.

Psp prowadząca
@Wierna tankujaca

Dziękuję za ten wpis. Sama prowadzę stację i wiem, że ludzie z ulgą tankują do pełna i są bardzo wdzięczni że mogą robić zakupy u nas na stacjach. Zawsze mam satysfakcję z obsługi klienta. Kocham Orlen.

ciekawski kandydat

Witam wszystkich! zwracam się zapytaniem czy ewentualnie ktoś z byłych mógłby uchylić rąbka tajemnicy dot. umowy z PKN. Jak wygląda, jak jest skonstruowana, jakie są kary, oraz kwestia zabezpieczenia finansowego? Oraz inne istotne kwestie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Q
@ciekawski kandydat

Umowa ma 59 str A4 samemu całej nie zrozumiesz łatwiej z prawnikiem. Wykaz kar jest spory nawet z kwotami co za co. Zabezpieczenie finansowe ma każdą stacje inne. Zwykle mówią ile wynosi na rozmowie. Skonstruowana jako partnerzy B2B

ciekawski kandydat
@Q

Czy jest możliwość abym się z nią zapoznał , czy jest szansa na przesłanie jej na maila? Ewentualnie kontakt priv

Prowadzaca

Widzieliście pocztę na stacji ? Hahaha podnieśli ceny gastro jakiś czas temu, stacje mimo to nie wyrabiały planów gorących przekąsek miały w mikrorynach średnio dynamiki 100% i więcej a realizację planów poniżej. Ale co tam skoro zaczynają naliczać premie od 68% to mimo to wysłali email że podnoszą plany na gastro od sierpnia. Żenada , piszecie że to nie wpłynie na realizację i pracochłonność ? Jak nie skoro mimo podwyżki stacje mają problem z realizacją planu ?? Sprawdźcie najpierw jak mają stacje plany dopiero podnoście albo podnieście tym co rzeczywiście mają zaniżone a nie wszystkim. Robicie wszystko żeby ludzie uciekali z stacji...

Wstyd
@Prowadzaca

Wstyd, w środku sezonu podnosić plany. Ludzie zasługują na premie bo maja zdecydowanie więcej pracy. W Orlenie to jednak nie do pomyślenia. Trzeba było od razu wpisać w umowę, że można wypracować premię, ale maksymalnie x zł. Jak w ustawie kominowej.

@Wstyd

Małe stacje wyrabiają tyle premii na całą załogę co w normalnej firmie ma sam kierownik. Dno i tyle. Rząd nie wygra dużej kadencji może cudem się to zmieni jak się stołki zmienia

ByłyPSP
@Wstyd

A czego się spodziewaliście? Dbają żebyście byli na granicy. Ani żyć ani umrzeć. Dają i będą dawać wam ochłapy. Bata natomiast żałować nie będą. To nigdy się nie zmieni. Moja rada ciągle aktualna: (usunięte przez administratora)

PSP
@Wstyd

Jak chcesz wypracować premie ? Jak chcesz zrealizować plany ? Jak tylko PSP nie słyszy lub nie ma go na stacji to obsługa leży. Aktywna bez zaangażowania wybiórczo, produkty nie dopasowane do koszyka. Plany same się nie zrealizują. Wiadomo nie od dziś że w sezonie wakacyjnym jest większy ruch co za tym idzie jest możliwość sprzedaży towarów i usług. Aktywna to nie wszysko , właściwe zatowarowanie , pełna dostępność oferty gastro, sprawne urządzenia i czynne przynajmniej dwie kasy . U mnie każdy ma świadomość że pieniądze z systemu premiowego są realne i do zdobycia . Naturalnie bez mojej pomocy i nadzoru nie zawsze było dobrze jednak codzienne raportowanie wyznaczonych celów przynosi efekty . Każdy POK przychodząc na zmianę wie jaki ma cel na dziś a wychodząc jest z siebie dumny że go zrealizował a nawet przekroczył. Specjalny dodatek dla najlepszego zespołu sprawia że POK podejmują rywalizację. Najsłabsze ogniwo z miesiącu przechodzi ponowne szkolenia , co kwartał nie zależnie od szkoleń przygotowanych na platformie powtarzamy i utrwalamy standardy i techniki sprzedaży. Każda nową promocje traktujemy jako narzędzie nie zaś jako stratę czasu. Wraz z załoga wspólnie opracowujemy metody by osiągnąć Jak najwięcej z promocji . Często MS implementuje nasze pomysly do reszty mikro a czasami trafiają one na cały region . Miło jest mieć świadomość że nasza praca jest dobrze oceniana i doceniana. Prowadzę stacje już kilka lat i wiem że robię to dobrze . Wielu innych PSP traktuje prowadzenie stacji jak zło konieczne . Coś trzeba robić by zarobić. Mało? To nie daje z siebie więcej , nie daje więcej bo mało. Takim PSP zawsze jest i będzie źle. Ich podejście przekłada się na wyniki stacji a co za tym idzie wynagrodzenia. Można zarobić ale trzeba chcieć .

Nie podpisuj
@PSP

Buahaha nie podpisuj się jako PSP bo jesteś MS. Pokaż psp którego nie ma na stacji jest tylko obowiązków z których połowa jest niepotrzebna że jest to nierealne. " Aktywna nie do pasowana do koszyka" stan panie Ms zobaczymy czy dopasujesz. Jak ma się dobrych ludzi to potrafią handlować. Nijak ma się twoja wypowiedź do rzeczywistości. Jak to jest że w mikrorynach jedne stacje mają dynamiki 125% a realizację planu ,95 %? To też wina pracowników ? Widać że handlują tylko plany są nierealne bo po nepotyzmie ciężki by był ktoś kto zaplanuje zgodnie z teorią zarządzania. Zatowarowanie i sprawność ? Oczywiste że jak PSP jest codziennie to regularnie zamawia towar a awarie urządzeń zgłasza do serwisu. Skąd ty się urwałeś ? Poza tym jeżeli masz kompetentny personel to też to zrobią bo zgłosić awarie zajmuje 2 minuty a towar zamówić może nawet sam program lub pracownik ręcznie. Nie kompromituj się i nie podawaj za prowadzącego bo piszesz sztywne panujące od 20 lat w PKN regułki które głoszą ms oraz platforma elearnignowa. Jeżeli plan jest niemierzalny zwiększony o nawet 50% to choćbyś stanął na glowi nic nie zrobisz. Można zarobić na stacjach o ogromnych obrotach jak mop lub konkretnych stacjach w miejscach turystycznych lub przy trasie. Choć mimo to jeśli wtedy tam PSP zarobi z 5500 a pracownik z 3500 to i tak nie są to adekwatne pieniądze to obowiązków i wykonywanej pracy oraz odpowiedzialności. Ponadto najwięcej jest stacji małych miejskich lub osiedlowych a tam wyrobisz plany na 110% i co z tego jak premii wyjdzie z 2500 brutto do podziału na zepsol i prowadzącego. Więc nie broń PKN bo to jest tylko i wyłącznie ich celowy system premiowy. W innych firmach płacą od sprzedaży a cel ma być tylko nakierunkowaniem. Wracając do obecności psp jaka płaca taka praca. Choć za naście lat pracy nie widziałam żeby nie było PSP bo mimo że ma do tego prawo według umowy to natłok obowiązków na to nie pozwala. Ponadto w konkurencyjnych firmach jak to niedawna lotos czy reszta konkurencyjnych stacji prowadzący mógł prowadzić 3 stacje i nic nikomu do tego. Na dwóch zatrudniał sobie kierowników. I tak powinno to wyglądać skoro ma się swoją działalność wtedy przynajmniej da się zarobić. U nas po pierwsze to nierealne bo milion obowiązków po drugie zazdrość takich jak ty nie dałaby wam spać i szukalobyscie pajęczyn codziennie żeby tylko zrobić z człowieka błazna i upokorzyć. Nijak się to ma do człowieka prowadzącego działalność. Zaraz napiszesz że to nie prawda. Rusz temat po konkurencyjnych stacjach. Prowadzi się dwie trzy , premia od sprzedaży , place wyższe, obowiązków mniej , a kontrolę pomagają a nie szukają pierdol robiąc z ludzi ułomnych. Masa prowadzących których już nie ma w pkn są na różnych stacjach konkurencyjnych i żaden nie ma gorzej niż miał tu a przede wszystkim nie ma mobbingu można spokojnie prowadzić dzialalnosc a nie patrzeć w okno kto dziś wjedzie wpisać papierek który minutę temu rzucił klient na podłogę. Wszyscy MS powinni minimum 2 lata poprowadzić stacje dopiero później otrzymywać posadę MS. Odkąd panuje nepotyzm nie ma normalności. Są ludzie którzy nic nie pomagają PSP a powinni bo są niby partnerami biznesowymi w umowie a jedyne co można liczyć to właśnie na głupoty w stylu pajęczyna , papierek , naklejka. Róbcie tak dalej. Wysypy wypowidzien stale rosną. Za rok inflacja tak przyciśnie ludzi ze będą musieli zmienić pracę bo nie będzie się opłacać prowadzić stacji i psuć zdrowia psychicznego dla takich ludzi właśnie jak ty. Nie liczy się człowiek tylko cyfra a w dzisiejszych czasach to ogromny błąd tej firmy bo taki model panował w latach 90 a nie dziś.

@PSP

Też uważam, że aktywna sprzedaż powinna wspomagać sprzedaż, ale za tym powinny iść konkretne pieniądze. Po dzisiejszej wypłacie jak człowiek ma się mobilizować, zachęcać do lepszego wysiłku, aktywnie proponować, wysłuchiwać wszystkiego od klientów, a zarabia 3000 za 190 godzin , czyli 15,80 za godzinie, czyli nawet na burgera nie zarabiam, pracownicy postawili się Biedronce i sklepy w niedzielę nadal zamknięte, zaraz dostaną podwyżkę 500zl z wyrównaniem, a my nadal te gówniane pieniądze będziemy kosić w największej firmie energetycznej. Prawie mnie duma rozpiera....

@Jj.

Dokładnie. Piszą jak nasz rząd na obrazku i papierze ładnie a w rzeczywistości.... Co z prowadzenia stacji za 3500 a plany zrobione na 105% i 500 zł premii brutto dla kierownika a umowa 59 stron a4 non stop kontrolę mandaty kary , kto przyjedzie ma inne widzi mi się , część z firmy nowych i sami nie wiedzą co jak wpsiac. Wesoło .

Janusz
@Jj.

Zastanawia mnie jedno. Skoro w Biedronce jest lepiej to dlaczego tam nie pracujecie? W jednym zdaniu Prowadzący prawie mieszka na stacji, kilka zdań dalej "jaka płaca taka praca"...

Janusz2
@Janusz

Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział. Cóż 80% cebuli polskich ma z tym problem

Mike

Skąd ten wysyp rekrutacji na PSP?

Ryszard
@Mike

Bo prowadzić stację dla Orlenu to jak wdepnięcie w pewną cuchnąca substancje. Wiele osób czuje ten smród i zaczyna rezygnować.

@Mike

To są stacje Lotosu do objęcia, od 1.11

Danuta
@Jj.

mówicie ze nie jest to opłacalne ? czy warunki cos sie zmienia na lepsze po fuzji lotos-orlen ?

@Danuta

Poczytaj wpisy na tej stronie. Masz szczerą prawdę o prowadzeniu stacji. Wątpię żeby było lepiej niż w lotosie. Tu są chore reguły ,kontrolę najazdy gorzej niż Magda Gessler pokażą ci pajęczyny nawet na końcu działki stacji . Dopóki tv się za to nie weźmie będzie coraz gorzej bo każdy ma swój honor i nie da robić z siebie klauna. Albo się prowadzi firmę albo bawi w pajęczynke nie wspominając i zarobkach które nie stały nawet koło miana pensji kierowniczej a co dopiero kogoś kto ma tyle obowiązków i prowadzi balagan

BylyPSP
@:

Wszyscy sie na to zgadzaja. Zrezygnowalem jakis czas temu. Polecam. Dopoki PSP pracuja firmie odpowiada taki stan. Wiekszosc steka, marudzi ale jak widac pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 799, z czego 215 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen