Sobianek T. i M. Skład Materiałów Budowlanych

Parczew

Opinie o Sobianek T. i M. Skład Materiałów Budowlanych

Patrycja

@Martes Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Martes

Uważajcie. Złe opinie są na bieżąco usuwane, więc i tak prawdy się nie dowiecie o pracy tam..

Patrycja

@deko i jak zdecydowałeś się na pracę w Sobianek T. i M. Skład Materiałów Budowlanych? Możesz powiedzieć coś więcej o rozmowie rekrutacyjnej? Jak się do niej przygotować? Jeżeli pracujesz to mógłbyś też zdradzić jak wygląda praca?

JLB

W ciągu 3 lat 40 handlowców się przewinęło to już o czymś świadczy...

deko

Hej, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na koordynatora zespołu logistycznego? Idealnie, że jest szansa na odpowiednie benefity socjalne, bo to znacznie urozmaica zatrudnienie, a jest dowód na to, że lepiej się wypełnia swoje zadania. Doświadczenie u nich jest istotne

apropo

tylko znaną.....

na podwyzke !

łun

przeczytaj pytanie "POKI" i pomyśl nad moją odpowiedzią a z tego co się orientuje nie ma takiej firmy jak napisałeś..

łun

nie ma żadnej szansy...

najnizsza krajowa

pytający

A czy można się dowiedzieć czegoś, o pracy w Mrówce? Jakie zarobki, jeżeli chodzi o obsługę klientów, na poszczególnych działach?

opinia

Firma z nieustającą rotacją pracowników

megapolis

Oj narzekacie…. Firma jak firma prywatny kapitał.. a.. Pamiętajcie – nie jest się dyrektorem.. Dyrektorem się bywa .

Tomasz

HEHE... JA też się wypowiem, macie racje ze kasa jest jedną z najważniejszych rzeczy w tej firmie, jest to przecież oczywiste(każde przedsiębiorstwo jest nastawione na zyski) no poza tymi państwowymi, ( usunięte przez administratora ) ale uwierzcie mi że tam gdzie teraz pracuję jest jeszcze większy nacisk na zrobienie targetów i to naprawdę jest dokuczliwe, oczywiście w jednej jak i drugiej firmie GPS jest w ....

opinia

Właściciele też nie lepsi, kasa kasa kasa tyle w temacie

ph

ODRADZAM PODJĘCIA PRACY W TEJ FIRMIE.... - PRZEDSTAWICIEL (BYŁY :-) )

opinia

Ja natomiast pracowałam tam dłuższy czas i to był błąd, zarząd tej firmy pozostawia wiele do życzenia, a dyrektor to już wogóle. Przestrzegam wszystkich....

Łukasz

Nie pracowałem tam, ale byłem na rozmowie. Teraz ciesze sie, że mi się nie udało tam dostać bo znalazłem prace na o wiele lepszych warunkach. Dyrektor sprzedaży od razu powiedział, że go tylko wyniki interesują, a niema pojęcia jaka jest praca z rolnikami. Proponowali mi ( usunięte przez administratora ) + bardzo duże prowizje. Samochód nie można używać do celów prywatnych, chyba, że po drodze do sklepu zajedziesz. W weekend auto stoi, gps w tyłku. Widać, że duża rozwojowa firma, ale praca handlowca tutaj to na pewno duży stres. tak jak kolega napisał wyżęj PRESJA PRESJA bo masz sprzedawać.

bylam na rozmowie na starcie juz nie polecam......

gosc

praca w tej firmie jest meczarnią - dobrze ze juz nie pracuje, nie ma czasu na nic. balagan, presja. praca dla ludzi o mocnym bardzo charakterze.

Zostaw opinię o Sobianek T. i M. Skład Materiałów Budowlanych - Parczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobianek T. i M. Skład Materiałów Budowlanych