Fabryka kabli Elpar

Opinie o Fabryka kabli Elpar

stolec

Dyrektor stosunkowo w porządku Kierownik porażka.... Mowa oczywiście o polnej

weteran/

ktoś kiedyś na innej stronie napisał mądrze brawo TY XxXxXx ludzie nie wiedza za ile pracują, co m-c inna stawka godz., nadgodz. traktują jak gratis, a nie dodatek do pensji, po 10 latach pracy jak dostaniesz 1900 to dobrze, potrącenia z pensji są na porządku dziennym w dodatku nie powiedzą za co, człowiek jest głupi że tu pracuje bo nigdy niczego się nie dorobi, dorobi - na bieżące utrzymanie rodziny brakuje, dno totalne, podobno na Polnej mają trochę lepiej ale tam jest normalny dr.ds.prod. potrafi zadbać o pracownika, a nie tak jak ten z Laskowskiej w żywe oczy ludzi okłamuje, że niby chce ludziom dać ale nie może, mało tego co chwile lata i się na pracownikach wyżywa

@weteran/ 30.11.2017 20:10

Sama prawda ,maja kobiety zatrudnić ,2 huta ,właściciele brawo bija dla Adama S i pala głupa ze nic nie wiedza ,liczy się hajs ,jeba c ludzi

parole

Pan z Lubartowa juz tam niepracuje po wylewie jest wiec KARMA wraca niech się ona teraz meczy!! haha

kręcony

Kolego na polnej wcale nie jest lepiej ludzi wcale nie szanują nagany dają za nic a zdrowie to tam szybko ucieka

były

Magazyn jest debest chodzące promile

cytryn

A to tam pracuje jakiś Hiszpan?

Debest
@cytryn 26.11.2017 17:56
A to tam pracuje jakiś Hiszpan?

zapewne chodzi o Mariusza M

gruby
@Debest 27.11.2017 19:47
zapewne chodzi o Mariusza M

A to mistrz tak ?

UWOLNIONY

Dno ludzi brak ,Hiszpan jeden z mistrzów jest jak terrorysta a dyrektor Adam mówi *Jak by to był mój zakład ludzie by zapire cała dobę .Nie polecam Ale kto nie spróbuje to się nie przekona ,życzę wytrwania dal reszty !

stokrotka

Ja też jestem tego zdania że ten pan z Lubartowa nie powinien tam pracować firma tylko na tym cierpi

Czador
@stokrotka 14.11.2017 13:43

Kolejny normalny człowiek i kolejna nagonka każdy wie z czyjej strony , historia lubi sie powtarzać . Tu jest jeden władca i ma być jak on mówi nie można mieć swojego zdania . Żenada tu sie nic nie zmieni a szkoda .

Debest
@Czador 15.11.2017 20:03

Racja Adam jest numer 1 :)

Pamparampam

boys
@Pamparampam 06.11.2017 13:38
Czy można wejść na teren zakładu na ul. Laskowej? Np. zaniezc CV? Pracują tam kobiety? Jeśli tak to przy czym?...

przy drutach

iskierka

Zgadzam się w 100% firma jest ok ale ten pan robi bardzo dużo złego firma musi się za niego wstydzić

chudini

Witam mam pytanie są przyjęcia do tak zacnej firmy ?

spadochroniarz
@chudini 26.10.2017 09:57
Witam mam pytanie są przyjęcia do tak zacnej firmy ?

Przyjęcia są ale co z tego jak tam pracuje taki pan z lubartowa co odstrasza ludzi na wejściu młodzi pracownicy bardzo sie bulwersują zachowaniem tego pana człowiek chyba myśli że dalej żyje w prl. I że (usunięte przez administratora) zjedna sobie ludzi to jedna wielka porażka

pawian

walery
@pawian 12.10.2017 00:31
Słyszałem że jest ogromne zapotrzebowanie na pracowników i są problemy ze znalezieniem ludzi do pracy ciekawe dlaczego...

A drogi panie bo ludzie tam nie chcą pracować

Marta

@KabelMAN, jakoś takie lakoniczne określenia do mnie nie przemawiają, jako moderator forum, staram się tak jak wcześniej widziałeś dopytywać o różne rzeczy, a przede wszystkim argumenty. Nie mam możliwości sprawdzenia tego na własnej skórze, zainteresowani pracą, też nie. Dlatego takie wyjaśnienie jest ważne.

kabelMAN

Walery podał bardzo dobry konkret nie do podważenia i tyle, krótko zwięźle i na temat. A jak nie wierzysz @marta'o to zapraszam do pracy na grubociągu AMELINIUM!!!

Marta

@maryjan nie ma reguły - firma poszukuje pracowników na te stanowiskach, na których ma wakat. Co do wieku - oficjalnie na pewno nie ma pod tym względem dyskryminacji. A jak rekrutacje wyglądają w praktyce? @walery a możesz napisać dlaczego tak uważasz? Tylko komentarze oparte o konkrety mogą pomóc forumowiczom.

maryjan

walery
@maryjan 02.09.2017 12:49
Czy firma szuka ludzi tylko na produkcje czy tez do biura ? Biorą tylko młodych , jak ktoś ma 50 to już za stary ?...

Ta firma to dno

Marta

@Młotek być może masz rację i firma rownież będzie poszukiwała nowych pracowników produkcji, ale oferta pracy dla zastępcy kierownika rownież była opublikowana przez Fabryka kabli Elpar. Widzę jednak, że obecnie już firma nie poszukuje nikogo, a więc rekrutacja już się zakończyła. Jak wrażenia nowozatrudnionej osoby?

Młotek

Marta kierowników to tutaj jest już w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] roboli trzeba bo się kończą. Może imigranci przyjdą to coś sie ruszy hehe

Marta

@postępowy na stronie internetowej Fabryka kabli Elpar pojawiła się oferta dotycząca zastępcy kierownika produkcji. Moje pytanie odnosiło się do tego stanowiska. Wiesz coś na ten temat?

wlazły

Prawda jest taka że ludzie się zwalniają na potęgę!!!!!!!!

pele
@wlazły 25.07.2017 20:21
Prawda jest taka że ludzie się zwalniają na potęgę!!!!!!!!

No to chyba coś niedobrego się tam dzieję

Marta

Pojawiły się nowe ogłoszenia na wyższe stanowiska - na pewno ludzie szukają też informacji na ten temat. Może ktoś ma informacje i może napisać jak wygląda praca na wyższych szczeblach?

postępowy
@Marta 23.07.2017 17:38

Wyższe mianowicie jakie ?

zainteresowany

Witam może ktoś napisać jak wygląda praca w zakładzie na polnej?

kaczor

Mam pytanie na tym magazynie to naprawdę jest tak źle jak się o nim mówi?

szmytki
@kaczor 14.06.2017 05:38
Mam pytanie na tym magazynie to naprawdę jest tak źle jak się o nim mówi?

Kolego lepiej na magazyn to nie idź tam jest taki pan że jak jest trzeźwy to strasznie sie czepia ogólnie menelownia lepiej idź na produkcję

despota

Tez tam pracuje i wiem że w innych zakładach się więcej nie zarobi jak tutaj

kolegakolegi adama

General
@kolegakolegi adama 02.06.2017 10:08
zastanawiam sie nad praca w elparze ale czy warto tracić weekendy w elparze za 2000zl i to ci potrafią uciąć...

Powiem tak lepszej pracy w Parczewie się nie znajdzie

despota
@General 07.06.2017 09:02
Powiem tak lepszej pracy w Parczewie się nie znajdzie

Tak jak firma prężnie się rozwija są premie możliwość awansu naprawdę nie jest źle

szczygły

właściciele udają że płacą pracownikom; a pracownicy udają że pracują

ziomale

BOCIAN LATA

właściciel do dupy

to chyba wina właścicieli, że jest tak źle w firmie; oni udają że płacą- pracownicy udają że pracują

wyga
@nowy 29.03.2017 15:16
A jak się nie godzisz to już się na ciebie krzywo patrzą

@wyga 07.04.2017 14:05
Kiedyś za pana M. To były dobre czasy lad skład a teraz za tego dyrektora to na polnej jest wielki nieporządek ręce opadają...

bo tak w normalnych układach tak to powinno funkcjonować, dla dobra firmy,właściciela oraz pracowników.

robol

Uwaga na bociana bo lata od rana

wlad palownik
@robol 16.03.2017 21:41
Uwaga na bociana bo lata od rana

Na bociana?

jużnietutejszy

Fakty są takie jak nie masz ambicji i planów to za ten ochłap, który każdego 10-tego rzucają do następnego przebidujesz. jak chcesz coś w życiu zrobić to na pewno tu się tego nie dorobisz. Godne życie nie dla roboli.

wlad palownik
@jużnietutejszy 25.01.2017 17:54

To jest praca na przetrwanie a nie na dorabianie

szałabała

nie długo magazyn będzie przyjmował ukraińców bo swoich ludzi nie szanują !!! PORAŻKA

szmytki
@szałabała 07.01.2017 13:04

Jak już ktoś wcześniej napisał banda menelów

rzeczny gryzoń

@rzeczny gryzoń 29.12.2016 18:54
w El Parze karpia dawali na święta, a tu Wydra wzieła się spakowała i odpłyneła !!! Pewnie za mało dawali!...

Raczej go spakowali

cytryna
@molesta 01.01.2017 06:43
Raczej go spakowali

Chodzą słuchy że następnego wysyłają do domu

cytrynowy

Brawo brawo Bananowy. Napisałeś najjaśniejsza prawdę, o tych pożal się boże kierownikach i darmozjadach chociaż można jeszcze wiele wiele opisać jak np ciagłe straszenie premia lub majac nadgodziny nie dostaniesz premii bo masz nadgodziny a nie majac nadgodzin tez nie dostaniesz bo nie starasz sie. Banda patafianów i siersciuchow

wedek
@kiszony 18.12.2016 11:18
A co ty gazet nie czytasz

Na polnej teraz będą kisić kapustę

cytryna
@wedek 19.12.2016 12:32
Na polnej teraz będą kisić kapustę

Prędzej paluszki albo krakersy Hahaha

Ziomek

Kolego od bananów proponował bym jeszcze coś wspomnieć o urlopach bo to też ciężko wydebic od nich jakby ze swoich dawali

Były bananowiec

Postanowilemcopisac co się dzieje w tym pierdolnik a mianowicie chodzi mi o magazyn jest tam jeden kierownik główny debil i alkoholik który uważa się za króla magazynu wielokrotnie przychodzi do pracy pijany a mało tego wiele razy się tam upija latał za mną i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlaziwlazil jak szukał darmowej wypitki a jak się zorientował ze nie ma na co czekać od razu inny człowiek lata i czepia się za wszystko ma również swoich zastępców idiota z podstawowym wykształceniem pan R W który jak jest trochę więcej roboty od razu dostaję sraki chodzi i udaje wielkiego cwaniaka a i tak każdy ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i też jest alkoholikiem jak jego przełożony następny jest Pan K J niby spoko ale tez się ostro pucuje ostatni to pan D Ł to jest choragiewka jak co popchna tak leci niema swojego zdania i boi się odezwać nie idzie za swoją zmiana i niema nic do powiedzenia jest jeszcze jeden nie pisany kierownik G S opasly nierub i fałszywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawa ręka A P sprzedal by nawet swoją matke aby wejść w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panu A P siedzi przed komputerem i nic nie robi pewnie dlatego że nieda rady się ruszać prosiak teraz opowiem ogólnie o pracy w tym Syfie na szczęście długo się tam nie męczyłem i pizdnelem to w cholerę zarobki 1600-1800 mac jeżeli komuś to wystarcza to spoko za taką charowe no chyba że wlazisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie zchodzis z 2000 i lepiej Ale co kto lubi a są tacy na przykład jeden uchodzca. Latają za Tobą i ganiaja jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pomyślisz się to protokół czyli -100 zł z wypłaty ogólnie nie polecam za takie pieniądze się użerac z debilami zwolnzwolnienie z tamtad też nie jest łatwe na drugi dzień po tym jak powiedziałem że odchodzę musiałem napisać wyjaśnienie bo kiedyś tam coś źle złożyłem a ktoś źle sprawdził i wysłał a co najlepsze ten co to wysłał nie miał nic a ja dostałem upomnienie nie pozdrawiam tej bandy alkoholików i debil i NARA.

Fajfus :)

Bolek jakbyś napisał że aluminium wynosi to może jeszcze by ktoś uwierzył hehe

wytrych
@Fajfus :) 29.11.2016 21:48
Bolek jakbyś napisał że aluminium wynosi to może jeszcze by ktoś uwierzył hehe

Amelinium szeleści hahaha

znawca tematu

Prawda jest taka a nie inna że niema w tej firmie bajki !!!! Ale niema co wariować ,fakt faktem że z niektórymi ciężko tam wytrzymać !!!!! Ale jest ciepło i na głowę się nie leje ,a kasa jak na parczewskie warunki jest w miarę ! A jak się komuś nie podoba to przecież ślubu z nimi nie brał !!!!!! A wracając do tematu pana z jeepa to trzeba być prawdziwym ''chamem'' żeby napisać takie coś na człowieka,bo ja uważam że to jest wpożo gość !!!! i w żadne słowo nie uwierzę !! Ale jeśli kogoś zazdrość w oczy kłuje ,bo sam wpier dala w pracy bułki z marmolado i go nie stać na takie autko to jego problem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kotlet 27.11.2016 15:52
Dajcie spokój z szarymi pracownikami proponowałbym jechać po wyższych stołkach

Stołkach czy taboretach?

szalona
@molesta 27.11.2016 16:02
Stołkach czy taboretach?

No i nadszedł długo oczekiwany dzień wyrzucili kune

Bolek

iskierka
@Bolek 16.10.2016 19:27
Widziałem że gość ten co Jeepem jeździ spore ilości miedzi laduje do plecaka chyba jakieś układy ma na budzie...

Panie jeep no wie pan co takie rzeczy wyprawiać

olaf

Atmosfera jak w bajce a zarobki wymarzone praca w tej firmie to zaszczyt

Panie z tego co wiem to mebli się tam nie produkuje

Prod
@molesta 10.10.2016 06:31
Panie z tego co wiem to mebli się tam nie produkuje

Żebyś się nie zdziwił :)

wytrych

Mam pytanie prawdą jest że na polnej jest dużo chemii?

Adminadmin

Hymn elparowca: Przełożonych się nie lękaj, mało pracuj dużo stękaj. Nie przejmuj się swą pracą bo i tak ci gówno płacą, jeśli jesteś w niskiej grupie wolno mieć ci wszystko w dupie.

wlazlaby

No raczej pracownicy niższego szczebla to do siebie nic nie maja

@gniewny 24.09.2016 23:43
No to raczej wiadomo o kogo chodzi...

bochen
@molesta 24.09.2016 23:49
Może w końcu usiądą na pupie bo u mnie na zmianie to już nie ma komu robić i wcale w tym nie ma ani krzty przesady...

Jak właściciele by wiedzieli co oni wyrabiają to palpitacji serca by dostali

Oszołomostrach

Był taki młody człowiek na laskowskiej co tylko jeden dzień porobił i już więcej nie przyszedł . Spracował się chłopina i zmęczył ;) Musi poodpoczywać z rok bo się narobił ....

kruger

Co do kasy to jest skromnie ale zawsze na czas jest a na polnej to zdrowie bardzo szybko ucieka

Zapomniałem

Panowie a na polnej słyszałem że w proszkach się robi.. Guma i tworzywo prawda to?

Gerwazy
@Zapomniałem 18.08.2016 11:07

Zdrowo to tam nie jest

fryc
@Gerwazy 18.08.2016 11:48
Zdrowo to tam nie jest

Cala tablica Mendelejewa ale kasa jest na czas

kolega

Jak nazywa się pani kierownik Produkcji? Ula, ale jak?

kotlet

Żmija ugryzła kunę a to ci dopiero

lak

jakie premie ... premie to są ale dla tych z biura i konfidentów , a robol na początek przez 3 miesiące to najniższa krajowa później może liczyć na więcej jak na maszynie nauczy się robić ... a jeszcze dochodzi praca weekendy lub na 4 zmiany jedynie co dobre że pod dachem wypłata punktualna ...a tka co do kasy później , to też zależy ile godzin czy dniówek bo na każdej maszynie inna stawka ... godzinowa i norma do wykonania ... urlop to sprawa dyskusyjna zawsze jest problem nawet jak go zgłaszasz 2 tygodnie wcześniej to możesz nie dostać nawet dnia lub na żądanie każą brać ...

Zostaw opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka kabli Elpar