P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna

Bielsko-Biała

Opinie o P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna

Daniel

Słyszałem sporo dobrego o firmie i nie dziwi mnie, że nie piszecie. Wniosek, że warto aplikować?

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Jeśli jesteś pracownikiem-podziel się swoimi doświadczeniami z pracy. Jakim pracodawcą jest P.P.H. ELKABEL?

abte

nawet jeśli nie liderem to na pewno jest to największy dystrybutor artykułów elektrotechnicznych chyba obecnie

elkabel

Składaj cv. i nie przejmuj się opiniami od 2010 dużo się zmieniło Jak masz pytania zapraszam do oddziału

pegi*su

1) tyle ile wytargujesz brutto 2) to zależy od Ciebie; 3) możesz wysłać mailem, pocztą, można tez błysnąć i przynieść w zębach, albo wysłać gołębiem -- bardziej kreatywnie, (szefowi może by się spodobała twoja facjata z "CW" za wycieraczką rakiety, którą jeździ do pracy 4) atomsferę sam bedziesz robił -- więc się myj by inni nie narzekali na "atmosferę", w pokojach nieraz jest tak gęsto,że można by siekierę zawiesić 5) myślę, że chyba ok, ale proponuje byś sie szukał kontaktów w pracy 6) nawet nie ma świadczeń socialnych a już nie mówię o związkach

Gizmo

I znowu szukają w Elkablu naiwnych którzy dadzą się naciągnąć na pracę w tej śmiesznej firmie i tyranie na ludzi którym słoma z butów wystaje.. Porażka.

xxx

No chyba cie pogięło w normalnej firmie jak podpisujesz taki kwit masz dużo więcej płacone... pomyśl co gadasz.. za taka kwotę masz przeżyć miesiąc a w razie co jeszcze miałbyś z tej kwoty odłożyć na czarna godzinę? np.zapłacić za coś co brakuje na magazynie? to kpina !!

Makutra

Praca w firmie ELKABEL w Bielsku to jedno wielkie nieporozumienie. Zarobki marne, najgorsze ze wszystkich hurtowni. Kadra zarządzająca to w ogóle porażka, nieudolność i dwulicowość to standard, nie wspominając o całkowitej głupocie i bezmyślności. Jeśli kogoś interesuje tyranie za marne grosze, aby "Prezesik" mógł się wozić po świecie za twoją "harówkę" to zapraszam.

nieznajomy - 2010-12-01 21:59:15 A co ty chciałeś na początku zarobić!!!!! trzeba się sparwdzić by zarabiać i dać coś z siebie. A odpowiedzialność materialna to już normalka w takich firmach. Widać że nie masz pojęcia zielonego!!!! Pracowalem w tej firmie wiec wiem co mowie. Na poczatku?? ludzie w tym oddziale pracowali po pare lat i nie było kasy na podwyzki. Na szefostwo szkoda słow.

nieznajomy

anonim - 2010-11-25 18:46:39 SzukajÄ? jeleni do pracy za darmo.Nie warto. Kolega ma racje, jezeli kogo?? interesujÄ? zarobki na magazynie ponizej 1500z?? netto (odpowiedzialno??Ä? wekslowa za magazyn) to polecam

SzukajÄ? jeleni do pracy za darmo.Nie warto.

Dodaj swoja opinię na temat firmy P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej. Napisz o zarobkach (adekwatnie do zajmowanego stanowiska), godzinach pracy, atmosferze w miejscu pracy, kierownikach i kadrze zarządzajacej itp.

Zostaw opinię o P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. ELKABEL Sp. Jawna