ELKABEL Sp.j.

Lublin

Opinie o ELKABEL Sp.j.

Romek

A czy ktoś mi powie dlaczego wiecznie szukają kogoś do zakupów albo kierownika lub pracownika administracji? bo albo firma się rozwija albo taka rotacja?

x
@Romek 23.07.2017, 01:18

szukają fachowców

wars

elkabel to kompletne dno

Marcin

Zdecydowanie szkoda sobie zawracać głowę pracą w tej firmie.

eliasz

Nie warto. Szkoda czasu i nerwów.

Kula

Czy warto zainteresować się pracą w tej firmie mając prawie 20 letnie doświadczenie w branży elektrycznej? Bo gdzie się pytam i rozmawiam to zarabia się z roku na rok mniej, a do tego zaczyna się ciśnienie na runku by robić z roku na rok więcej. A może hurtownie elektryczne już tak maja, że góra zarabia krocie, a na dole dostają "resztki"

Gniewny Charlie

I pytanie jakie zarobki przy stanowisku specjalista a jakie pro awansie na kierownika?

Gniewny Charlie

W lutym szukali kierownika administracji a teraz SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH(MOŻLIWOŚĆ AWANSU NA KIEROWNIKA ADMINISTRACJI) wie ktos o co chodzi? Of lutego nikogo nie znalezli? Ktos zrezygnowal? Firma mu podziekowala?

X

A jak na stanowisku kasjerka się pracuje? Praca dwie zmiany? Proszę o jakieś info

były
@X 23.06.2016, 07:08

2 zmiany plus co druga sobota lecz jest ok

lol

Tak pincet zloty max hehe

pas

dobrze sobie radzi? chyba zostaje w tyle za konkurencja

miś

ale elkabel jest znany z dobrego szkolenia pracowników a w kolejnych okresach wszyscy wcześniej lub później przechodzą do konkurencji bo w elkablu nikt ich już nie doceni dlatego rada dla wszystkich którzy aplikują aby negocjować dobre warunki finansowe na przy podpisywaniu pierwszej umowy o pracę bo póżniej można zarobić tylko mniej- powodzenia

gruby

Chodzą słuchy że konkurencja chce podkupić sporo ludzi to pewnie będą jeszcze ogłoszenia do działu sprzedaż czy handlowego.

kant

Elkabel znowu szuka taniej siły roboczej.

Hania

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Bez zbędnego wchodzenia w niepotrzebne dyskusje. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Nikosia

Ja widziałam ostatnio u nich oferte pracy dla przedstawiciela w lublin i zlożyłam aplikacje i ciekawi mnie jak to się odbędzie bo z tego co tu czytam to jednak większość narzeka strasznie na nich. Mam dodatkową prace jako korepetycje z polskiego a tu bym wzieła jako przedstawiciel jako stałą prace http://preply.com/pl/lublin/korepetycje-z-polskiego

Krystyna

Pracowałam w ELKABLU i nie mogę narzekać, że źle było. Wiadomo jak w każdej pracy są lepsze i gorsze dni. Tak samo jest z pracownikami wszystkim się nie dogodzi język polski online skypa native speaker Preply ( usunięte przez administratora )

ruda

brawo panie edziu ,gościa na ziemię sprowadziłeś ;]a za parę lat jak frank zdrożeje to ,sam bendzie buty czyścił , hahaha

Sami debile tu piszą i nieudacznicy. Do roboty się kurwa weźcie a nie piszecie jakieś bzdury, za chwile na kolejną hurtownię zaczniecie napierdalać bo to co reprezentujecie na tej stronie to bardzo nisko pokazuje kim jesteście. y byś był dr jak wogóle ktoś by cię zatrudnił. Dla mnie osobiście to mozesz mi buty wyczyścić przed pracą bym się bardziej prezentował. Podsumuwując kadrę zarządzająca 99% a jak ktoś nie ma pojęcia o zarządzaniu to w la snie ten margines który tu pisze same obelgi

buli

Zarobki żenada,braki w asortymencie a wymagania nie do osiągnięcia.

bulii
@buli 11.06.2015, 21:11
Zarobki żenada,braki w asortymencie a wymagania nie do osiągnięcia.

niedługo nikogo tu nie będzie i zostanie tylko fabryka brak pomysłu na prowadzenie hurtowni a DR to nieporozumienie, kto siedzi za takie pieniądze chyba ze wałki robi,

Kondzik

olafd
@Kondzik 09.06.2015, 20:34
Na jakie zarobki może liczyć szary pracownik? Warto próbować tam się dostać czy lepiej uciekać z dala od tej firmy?...

kolego zalezy od stanowiska magazynier 1700-1900zł produkcja 1700-2000 ,kierownicy około 2400-2800,kasierka około 1500 zł

Marian
@Kondzik 09.06.2015, 20:34

Kolego stań twarzą w twarz z Panem Robertem i pokaż jakim jesteś twardzielem !!!

wolny

witam pracowałem w elkablu dość długo i niestety należy zauważyć że dobre czasy dla pracowników w/w firmy skończyły się w momencie rozbudowy fabryki kabli Elpar w Parczewie około 2009 roku od tego czasu wymagania względem pracowników Elkabla bardzo wzrosły niestety pensje pozostały na poziomie roku 2008 bo w moim przypadku przez kolejne kilka lat pozostały na podobnym poziomie a nawet zmalały dlatego w ostatnim roku w firmie nastąpiła znaczna rotacja pracowników jesli chodzi o warunki pracy to socjal jest na poziomie 0 tzn kto zamierza pracować w tej firmie musi zapomnieć o jakichkolwiek paczkach/talonach na święta , podejmując prace należy mieć świadomość że każde działanie jakie podejmuje pracownik jest dokładnie zanalizowane przez dział "śledżczy" firmy który ma podejście typu "każdy pracownik jest nieuczciwy i chce oszukać firmę " niestety pensja jaką się otrzymuje jest niewspółmierna z wymaganiami ponieważ zarząd wychodzi z założenia że ty jako handlowiec masz znależć klienta zamówić sobie towar sprzedać i zciągnąć pieniądze na konto a z takiej operacji handlowiec ma 4% z marży minus wszystkie składki i podatki do tego jeszcze dochodzi osoba dyrektora T. który zawsze wymyśla aby pracownik miał kłody pod nogami nawet jak mamy pewnego klienta z gotówką a na koniec to należy mieć świadomość że Elkabel w sferze handlu zatrzymał się te 5 lat wstecz za konkurencją gdyż konkurencja dzieli się już bonusami jakie otrzymuje od dostawców a w Elkablu takie działanie jest nie znane no i jeszcze działania firmy matki fabryki kabli Elpar sprzedaż konkurencji lub sprzedaż bezpośrednia do naszego klienta w cenach niższych niż zakupowe Elkabel jako pracownik każdy może spróbować ale po pierwszych 3 miesiącach pracy należy się zastanowić czy to praca dla nas?

Osoba
@wolny 15.04.2015, 23:07

Czy ty aby na pewno pracowałeś w tej firmie? Jak juz nie pracujesz to nie pisz bzdetów bo nie jest to współmierne z rzeczywistością. Skoro cię zwolnili lub sam zrezygnowałeś to zapewne nikomu na tobie nie zależało. W tej firmie znam sporo osób z bardzo długim stażem które mogą w każdej chwili pracować w konkurencji ale jakoś nie idą!! Ktoś ich zatrzymuje!! Zastanów sie dlaczego to chyba nie trudne, odpowiedź nasuwa się sama. Teraz jesteś w konkurencji i za parę miesięcy twoje opinie znów się pojawią tyle że z wobec innej firmie. Ja proponuję ci Irlandię, Szwajcarię no pojenie koni!! Tam z pewnością twoja wiedza i zaangażowanie będzie wystarczająca. Na koniec chciałbym dodać jedno iż dziwi mnie w tej firmie jedno! Że takie osoby jak ty są zatrudniane a poźniej daje ktoś jeszcze kolejne szanse że może się odkuje. Pozdrawiam i powodzenia w konkurencji

wolny
@Osoba 23.04.2015, 21:16

Widzę ze Jesteś osobą ze stanowiska to doskonale Znasz mechanizmy działania elkabla i zmiany jakie zaszły w ciągu kilku ostatnich lat i stopniowy odpływ wartościowych pracowników którzy tworzyli pozycję elkabla na rynku(ze wszystkich oddziałów włącznie z nowo otwartym Wrocławiem), nie warto się dla tej firmy angażować bo nikt cię nie doceni a odnosnie wiedzy to jest tak jak piszesz że 90% pracowników firmy włącznie z kadrą zarządczą nie wie jak działa stycznik dlatego(niestety wpływ na to ma rekrutacja- brak ludzi z wykształceniem kierunkowym w szeregach pracowników) ja do tej układanki nie pasowałem i po ponad dekadzie zdecydowałem się odejść dzięki temu mogę się ponownie rozwijać i zacząć zarabiać na siebie a nie takich jak Ty ps. ludzie z firmy odchodzą ale znajomości pozostają pozdrawiam lublin

waldi

witam nie jestem pracownikiem firmy tylko klientem ,kupowalem kabelek tam 20 minut minelo dopiero ktoś mi towar wydał i to z jaka łaską , tak sie o klienta troszczą ?? żenada nie firma na regałach ni ładu ni składu wiecej już tam nie kupię brak profesionalizmu i chamskie podejscie do mojej osoby gdzie jakiś kierownik co tego pilnuje ???

tiktak

Ciągają ludzi z drugiego końca Polski na zebrania które nic nie wnoszą,takie bicie piany ,brak pomysłów na sprzedaż.

dawny

Sluchaj chcesz to sprobuj, poczatek super naprawde, "glaskaja" Cie, po 2-3 miesiacach, pytania gdzie wyniki, mało mało malo, a premia?? dostałem wytyczne co do premii wg nich po moich obliczeniach co miesiac 200zł za mało..osoba ktora to liczy ma klopoty z dodawaniem, ale to celowe dzialanie NIESTETY, a wiesz kazdemu niech po 100zł wezma to juz jest kwota, a czlowiek machał ręką na nie jedno, zeby tylko pracowac...ale naprawde inspekcja pracy moglaby sie wkoncu tym zainteresowac, zapleczem sanitarnym, apteczki tego typu rzeczy masakra, nie mowie juz o warunkach pracy..

axd

niestety dawny pisze prawdę !!!! wyzysk i tyle inspekcja powinna sie zajac gdzie są odcinki dla pracowników ,jak jest rozdzielana premia ??? za co ta premia ?? za (usunięte przez administratora) chyba ?? syf a nie firma a prezesi tylko kasę liczą

gruby

O to ciekawe kolego co piszesz,chciałem aplikować na handlowca do Parczewa lub Lublina.Może coś więcej ktoś napisze bo niewiem czy warto.

OLAF
@gruby 19.02.2015, 18:59

PRAWDĘ KOLEGO PISZESZ ,BYDŁO W FIRMIE JEST I BRAK PROFESIONALIZMU

@gruby 19.02.2015, 18:59

Odpuść Sobie szkoda nerwów...

dawny`

PRACOWAŁEM W ELKABLU ŁADNYCH PARE LAT, NA POCZATKU BYLO PIEKNIE ŁADNIE, POTEM CIAGŁE CISNIENIE O PIENIADZE, O WYNIKI , PONAD WSZYSTKO, BNAJLEPIEJ PRACUJ W PRACY I PO PRACY, TRZEBA BYC KILKOMA PRACOWNIKAMI NARAZ OD HANDLOWCA I MAGAZYNIERA ORAZ KIEROWCE I KASJERA W TYGODNIU PO SPRZĄTACZA, ZAMIATACZA W WEEKENDY, ZERO SOCJALU - WARUNKI DO JEDZENIA SNIADANIA SMIESZNE, BIURKO EWENTUALNIE NA BEBNACH Z KABLAMI, DYREKTORZY - KIEROWNICY CENTRALA SMIECH NA SALI KOLESIE WOGOLE NIE ZNAJA SIE NA RZECZY, ZAPYTAJ SIE DYREKTORA T. O KABEL OGRĘTOWY, GÓRNICZY ----BUUUU NIE ODPOWIE BO SIE NIE ZNA, VBIERZE FANTY OD FIRM, OD WSZELKICH PRZEDSTAWICIELI, TYLKO FIGURANT, TAK SAMO JAK DYREKTOR W. - SMIESZNE REKRUTACJE LUDZI KTORYCH I TAK NIE ZATRUDNIA ALE MUSI POKAZAC ZE COS ROBI HEHE I CO MIESIAC OBCINA LUDZIOM PREMIE NA KTORE CIEZKO PRACUJA !!..NARAZIE TO TYLE ALE SZYKUJE GRUBSZY ARTYKUŁ O TYM W LOKALNEJ PRASIE NIECH KAZDY SIE DOWIE O NICH BO POTRAKTOWALI MNIE JAK SMIECIA PO TYLU LATACH WSPOLPRACY, FIRMIE KTOREJ NAPRAWDE PRACOWALEM NA 200%...A PREZESIK M. NIECH DALEJ WIERZY SWOIM SMIESZNYM ZOŁNIEZYKOM!

jimi

Firmy nie polecam.zero organizacji jezeli chodzi o logistyke w firmie.kazdy oddzial jest pozostawiony sam sobie.Po prostu brak magazynu centralnego i tu sie zaczynaja schody w sprzedazy.Tylko sie karmia tym,ze maja kable i przewody z fabryki Elpar.A po za tym sloma z butow wystaje a w szczegolnosci Robertowi W.Ktoremu sie wydaje ze jest Dyrektorem R,ale tylko na papierze.Bo na stanowisko Dyrektora to trzeba cos soba reprezentowac.o kulturze to juz nie wspomne...

Bokser

Przeprowadzaja rekrutacje nie wiadomo po co jak i tak nikogo nie przyjmuja to jakies chyba oszustwo!

wojo
@fiufiu 16.12.2014, 14:31
cieszcie się ze macie prace !!! a jak ktoś jest niezadowolony to niech się zwolni i poszuka pracy na kasie w jakimś hipermarkec...

hehe
@wojo 16.12.2014, 19:16
Pilnuj swojego stołka i nie szalej z hipermarketem bo sam nie znasz dnia ani godziny. Na każdego można znaleźć haka....

W hipermarkecie np stonce sa obecnie lepsze zarobki, warunki pracy itp niz w elkiblu ;)

tom

witam widze ze niezle cisniecie kierownikom i dyrektorom niezły tam (usunięte przez administratora)jest ;] miałem tam pracować ale widzę ze nie warto ;] w takich firmach to przydupasy szefa najlepiej maja a inni zastraszeni , prosze o szersze komentarze opinie takie sie przydaja szczere do bólu , a nie słodzenie ze jest ok jak jest żle ;]

Anonim

Niezłe ( tak się powinno pisać) To własnie pokazuje kto tu piszę te wszystkie brednie. Panowie proponuję zapisać się po pierwsze na korepetycję z j. polskiego a później komentować. A jak żałujesz dyrektorom i kierownikom to może aplikuj do Elkabel tylko najpierw naucz się gramatyki bo takie błedy to w pierwszej klasie można robić

serbon
@Anonim 23.11.2014, 19:24

Korepetycje z języka polskiego, Lublin jak udzielać korepetycji z polskiego Witam) W moim wypadku mi bardzo pomógł ta web strona (usunięte przez administratora) Duży wybór korepetycji z języka polskiego w Lublinie . Prawdziwe opinie oraz wyrównane ceny. Szukałam fachowców , które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka polskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam tę stronę internetową. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Autentyczne opinie oraz wyrównane ceny. Język polski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach ) nauka na Skype jest bardzo efektywna ! Doradzam)

nowy
@serbon 16.04.2015, 00:46

Bylem jakiś czas temu w sprawie pracy,warunki finansowe żenada. Ludzie otwórzcie oczy firma to pracownicy którzy tyrają na majątek właściciela.

katia

haha
@katia 19.10.2014, 16:50
Czy ktoś wie jaką szkołę trzeba skończyć żeby się e Elkablu zatrudnić na kasie, jakie trzeba mieć wykształcenie?...

Może lodzik dyrektorowi albo kierownikowi.

kolejarz
@haha 13.11.2014, 16:56
Może lodzik dyrektorowi albo kierownikowi.

Chodzą słuchy że kierownicy i dyrektorzy to kręcą nie zle lody w Elkabel.Chronią tyłki jeden drugiemu.

gość

czy to prawda że (usunięte przez administratora) ten który przyszedł z praktikera został zwolniony?

pawelek

no wiesz janek zapewnie prawdy w tym jest wiekszośc pracuje w tej firmie, niestety musze sie zgodzic z romanem, r,w jest faktycznie jakis dziwny;]

EDEK
@pawelek 15.10.2014, 18:23

kolego co ty sie czepiasz liter a nie faktów ???? i co z tego ze z duzej ktos pisze ???

ROMAN ;]

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE NIESTETY ,PAN ROBERT W ,TO PRAWDZIWY WYZYSKIWACZ ZA GROSZ KULTURY JAK MA STANOWISKO TO MYŚLI ŻE MU WSZYSTKO WOLNO ,PONIEWIERA LUDZMI I ZWOLNIENIEM STRASZY GDZIE JEST PIP CZEGO NIKT SIE TYM NIE ZAINTERESUJE TAKICH LUDZI TO DO PSYCHOLOGA POWINNO SIE WYSYLAC POGONIĆ DZIADA I TYLE LUDZIE OMIJAICJE TO FIRME BO SZKODA ZDROWIA NA TAKICH BARANÓW

LUNA

WITAM NIESTETY ZWOLNILI PANA CZARKA ;]CHCIAŁ ZROBIC REWOLUCJE ALE KOMBINATORY, R WOJDALSKI I SPÓŁKA NIE DALI ŚIĘ NIESTETY PREZESI NIE MAJĄ POJĘCJA JAK ROBJĄ ICH W BALONA ,RĘKA REKE MYJE I TAK MA BYĆ,NO WIADOMO ŚWINIĘ OD KORYTA NIE ODGONISZ, ZRESZTĄ GDZIE TAKI R ,W BY PRACĘ ZNALAZŁ NAWET DO BIEDRONKI NA KASĘ SIE NIE NADAJĘ

luna

w jakim miejscu jest elkabel ?? sprzedaż spadła ceny wysokie kupujący kupuja z przyzwyczajenia ,niech przejrza na oczy i zobacza ceny gdzie indziej,a jak pracujesz w elkablu to wiesz pewnie i ty kolego sie o stołek boisz ????

LUNA

HAHAHA WYSCIG SZCZURÓW ,JAK SIE NIE MA BLADEGO POJĘCJA O ROBOCIE TO NAJLEPIEJ (usunięte przez administratora) KOLEGE I TWOJE NOTOWANIA U PREZESA WZROSNĄ ;];]

mis

niestety prezesi nie mają bladego pojęcja co się dzieje w firmie,zatrudnili bandę idijotów i lizusów czym głebiej wejdziesz w (usunięte przez administratora) tym wiecej zarobisz a pracowac nie ma komu!!!!!

ONA
@mis 29.08.2014, 23:15

NO TO SIE CHYBA ZGODZE ;] A CENY W HURTOWNI WZROSŁY I NIE SĄ JUŻ TAK KONKURĘCYJNE NIESTEYTY TRZEBA UTRZYMAC BANDĘ NIEROBÓW, PO CO TAKA DUZA ADMINISTRACJA TYLU KIEROWNIKÓW TYLU DYREKTORÓW PIERDZĄ W STOŁKI I NIC NIE ROBJA

elektryk

Hurtownia jak ich wiele,ceny przystępne i towar dostępny. Obsługa zdecydowana i posiada wiedzę, jest tylko problem z szybkim odbiorem na magazynie, zawsze się czeka dość długo aż łaskawie ktoś cię obsłuży .

xyz

Firma w której wymaga się tylko od pracowników najniższego szczebla,kierownicy i dyrektorzy robią co chcą. Niezdrowa konkurencja i rywalizacja pomiędzy pracownikami,faworyzowanie nielicznych.

!!!!!

ck w elkabel --- współczuje pracownikom. uważajcie na tego gościa.od pracy w obi na chemicznej jego opinia w lublinie jest jedna to kawał .................. !!! dał popis też w obi na zwycieskiej i w praktikerze .

???

Kto zatrudnia takich ludzi i po co ???

gosc12

pan ck doskonale znany z obi i praktikera i miał tam fatalna opinie

bomba

@bomba 16.04.2014, 15:15
Firma się zmienia ,tylko zmiany zaczęte od sprzątania i przestawiania. Gdzie pomysły na handel i zwiększenie obrotów?...

Oferty pracy na stronie firmy wiszą od dawna. Ładnie to wygląda na biurku u jednego z zawodników jak leży 30 cv. To zabezpieczenie przed ruchami pracowników.Z branży chętnych nie ma bo wiedzą o co chodzi w tej (prężnie podupadającej firmie) pozdrawiam wszystkich

gosc1

ciekawe który oddział bedzie nastepny

HERLAKLES

Już jako były pracownik mogę wypowiedzieć się na temat firmy Elkabel. Swoje spostrzeżenia podzieliłem na kilka krótkich tematów tak, aby każdy czytelnik mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to brak osoby zarządzającej firmą. Właściciele najzwyczajniej w świecie nie są zainteresowani jej zarządzaniem, a ludzie pełniący obowiązki dyrektorów dobrze się czują w swych uwitych "ciepłych gniazdkach" nie widząc potrzeby chociażby ewolucyjnych zmian. Marketing - każdy o nim słyszał, a nikt go nie widział. Większość firm na rynku ma jakiś produkt w którym się specjalizuje, lub cechę która ją wyróżnia. Tutaj nie ma nic takiego. Firma nie ma ukierunkowania na produkt.Część pracowników nie ma zielonego pojęcia o oferowanych produktach i ich warunkach u dostawców. I tutaj mała sugestia może tak przydałyby się jakieś osoby odpowiedzialne za grupy produktowe. Tutaj też powinienem wspomnieć o jakby się wydawało naturalnym partnerze dla firmy jakim powinien być z racji powinowactwa producent kabli i przewodów Elpar. Niestety Elkabel traktowany jest w Elparze jak niechciany konkurent, co gorsza o ile inne marki z branży latami pracowały na swój pozytywny wizerunek, Elpar dbał i nadal dba o to, aby był postrzegany jak najgorzej i nie jest to kwestia jakości produktów (która jest coraz lepsza), lecz chociażby serwisu jaki oferuje swoim klientom. Linie kredytowe i windykacja - tragedia. Jeden profesjonalista, odpowiednie narzędzia i może dwie osoby do pomocy i nie ma tematu. System CDN jest dość popularnym systemem, może na początku dość trudnym do opanowania, dającym za to wiele przydatnych opcji, tyle że dopiero po ich odblokowaniu. Dla zainteresowanych wynagrodzeniem. Brak do narzekań jak i zachwytów. Podstawa nie odbiega od przyjętej w branży normy. Co do systemu premiowania jest już gorzej. Dla handlowców jest to kilkakrotnie mniej w udziale z wypracowanej marży niż w innych firmach, co nie znaczy że nie można zarobić. Trzeci filar, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie, nagrody nie finansowe, czy nawet zwykłe paczki dla dzieci, to niestety w firmie Elkabel pojęcie nie znane. Kolejną bolączką w firmie są niedopuszczalne praktyki weksli, lojalek, czy zbiorowa odpowiedzialność (te kwestie reguluje kodeks pracy). Inną niezrozumiałą dla mnie kwestią jest rozbieżność w rozumieniu pojęć zajmowanego stanowiska, a zakresem obowiązków. Jak to jest, że jeden nie ma w co rąk włożyć i inny ma na wszystko czas i jest OK. Pracownicy w firmie powinni się uzupełniać. Dobrze by było, gdyby pamiętać, że to handlowcy pozostają w najbliższym kontakcie z klientem, a pozostali pracownicy powinni być dla nich wsparciem, a nie dodatkowym obciążeniem. Na sukces firmy pracuje każdy jej pracownik od sprzątaczki po prezesa i każdy jej szczebel powinien być należycie doceniony.

ja

owszem zmienilo sie-zamknieto oddzial w Parczewie...

OB

Panowie dla sprostowania waszych wypowiedzi to od jakiegoś czasu Firma Elkabel posiada nowego dr zarządzającego firmą. W tej chwili po objęciu władzy przez Pana C.K w firmie zaczynają się nowe innowacje, z tego co wiem już są zamówione wózki do samoobsługi które będą stały przed każdym z oddziałów, dlatego klient będzie mógł samodzielnie poruszać się po magazynie. Dlatego poczekajmy bo naprawdę wasze wypowiedzi które piszecie mogą okazać się nieprawdziwe. Pozdrawiam i do usłyszenia w krótce

Zostaw opinię o ELKABEL Sp.j. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELKABEL Sp.j.