Opinie o ELKABEL Sp.j. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELKABEL Sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ELKABEL Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELKABEL Sp.j. w Lublin

miś

ale elkabel jest znany z dobrego szkolenia pracowników a w kolejnych okresach wszyscy wcześniej lub później przechodzą do konkurencji bo w elkablu nikt ich już nie doceni dlatego rada dla wszystkich którzy aplikują aby negocjować dobre warunki finansowe na przy podpisywaniu pierwszej umowy o pracę bo póżniej można zarobić tylko mniej- powodzenia

gruby

Drogi panie pracownicy mają zarabiać dla firmy i na siebie , w handlu nie ma czasu na szkolenie pracownika. Podkupując kogoś przejmujesz doświadczonego handlowca razem z całą bazą klientów i masą informacji o strukturach i polityce firmy.Czas jaki potrzebny jest by wyszkolić kogoś nowego to minimum 6 miesięcy, to nie jest jazda na rowerze. Kilka stów więcej zapłacisz do tego auto,telefon,laptop i pakiet socjalny,a gość z chęcią podejmie wyzwanie. Branża jest dość specyficzna i większość ludzi zna się osobiście.

gruby

Chodzą słuchy że konkurencja chce podkupić sporo ludzi to pewnie będą jeszcze ogłoszenia do działu sprzedaż czy handlowego.

kant

Elkabel znowu szuka taniej siły roboczej.

Specjalista Ds. Zakupów

1 etap - spotkanie z panią z działu personalnego 2 etap - spotkanie z prezesem ( zostawia sobie 2-3 kandydatów) 3 etap - 2 spotkanie z prezesem

doświadczenie zawodowe, jak reaguje na konstruktywną krytykę, co mnie mobilizuje do działania

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hania

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Bez zbędnego wchodzenia w niepotrzebne dyskusje. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Nikosia

Ja widziałam ostatnio u nich oferte pracy dla przedstawiciela w lublin i zlożyłam aplikacje i ciekawi mnie jak to się odbędzie bo z tego co tu czytam to jednak większość narzeka strasznie na nich. Mam dodatkową prace jako korepetycje z polskiego a tu bym wzieła jako przedstawiciel jako stałą prace http://preply.com/pl/lublin/korepetycje-z-polskiego

Krystyna

Pracowałam w ELKABLU i nie mogę narzekać, że źle było. Wiadomo jak w każdej pracy są lepsze i gorsze dni. Tak samo jest z pracownikami wszystkim się nie dogodzi język polski online skypa native speaker Preply (usunięte przez administratora)

ruda

brawo panie edziu ,gościa na ziemię sprowadziłeś ;]a za parę lat jak frank zdrożeje to ,sam bendzie buty czyścił , hahaha

Sami debile tu piszą i nieudacznicy. Do roboty się kurwa weźcie a nie piszecie jakieś bzdury, za chwile na kolejną hurtownię zaczniecie napierdalać bo to co reprezentujecie na tej stronie to bardzo nisko pokazuje kim jesteście. y byś był dr jak wogóle ktoś by cię zatrudnił. Dla mnie osobiście to mozesz mi buty wyczyścić przed pracą bym się bardziej prezentował. Podsumuwując kadrę zarządzająca 99% a jak ktoś nie ma pojęcia o zarządzaniu to w la snie ten margines który tu pisze same obelgi

buli

Zarobki żenada,braki w asortymencie a wymagania nie do osiągnięcia.

bulii
@buli

niedługo nikogo tu nie będzie i zostanie tylko fabryka brak pomysłu na prowadzenie hurtowni a DR to nieporozumienie, kto siedzi za takie pieniądze chyba ze wałki robi,

Kondzik

Na jakie zarobki może liczyć szary pracownik? Warto próbować tam się dostać czy lepiej uciekać z dala od tej firmy?

olafd
@Kondzik

kolego zalezy od stanowiska magazynier 1700-1900zł produkcja 1700-2000 ,kierownicy około 2400-2800,kasierka około 1500 zł

Marian
@Kondzik

Kolego stań twarzą w twarz z Panem Robertem i pokaż jakim jesteś twardzielem !!!

wolny

witam pracowałem w elkablu dość długo i niestety należy zauważyć że dobre czasy dla pracowników w/w firmy skończyły się w momencie rozbudowy fabryki kabli Elpar w Parczewie około 2009 roku od tego czasu wymagania względem pracowników Elkabla bardzo wzrosły niestety pensje pozostały na poziomie roku 2008 bo w moim przypadku przez kolejne kilka lat pozostały na podobnym poziomie a nawet zmalały dlatego w ostatnim roku w firmie nastąpiła znaczna rotacja pracowników jesli chodzi o warunki pracy to socjal jest na poziomie 0 tzn kto zamierza pracować w tej firmie musi zapomnieć o jakichkolwiek paczkach/talonach na święta , podejmując prace należy mieć świadomość że każde działanie jakie podejmuje pracownik jest dokładnie zanalizowane przez dział "śledżczy" firmy który ma podejście typu "każdy pracownik jest nieuczciwy i chce oszukać firmę " niestety pensja jaką się otrzymuje jest niewspółmierna z wymaganiami ponieważ zarząd wychodzi z założenia że ty jako handlowiec masz znależć klienta zamówić sobie towar sprzedać i zciągnąć pieniądze na konto a z takiej operacji handlowiec ma 4% z marży minus wszystkie składki i podatki do tego jeszcze dochodzi osoba dyrektora T. który zawsze wymyśla aby pracownik miał kłody pod nogami nawet jak mamy pewnego klienta z gotówką a na koniec to należy mieć świadomość że Elkabel w sferze handlu zatrzymał się te 5 lat wstecz za konkurencją gdyż konkurencja dzieli się już bonusami jakie otrzymuje od dostawców a w Elkablu takie działanie jest nie znane no i jeszcze działania firmy matki fabryki kabli Elpar sprzedaż konkurencji lub sprzedaż bezpośrednia do naszego klienta w cenach niższych niż zakupowe Elkabel jako pracownik każdy może spróbować ale po pierwszych 3 miesiącach pracy należy się zastanowić czy to praca dla nas?

Osoba
@wolny

Czy ty aby na pewno pracowałeś w tej firmie? Jak juz nie pracujesz to nie pisz bzdetów bo nie jest to współmierne z rzeczywistością. Skoro cię zwolnili lub sam zrezygnowałeś to zapewne nikomu na tobie nie zależało. W tej firmie znam sporo osób z bardzo długim stażem które mogą w każdej chwili pracować w konkurencji ale jakoś nie idą!! Ktoś ich zatrzymuje!! Zastanów sie dlaczego to chyba nie trudne, odpowiedź nasuwa się sama. Teraz jesteś w konkurencji i za parę miesięcy twoje opinie znów się pojawią tyle że z wobec innej firmie. Ja proponuję ci Irlandię, Szwajcarię no pojenie koni!! Tam z pewnością twoja wiedza i zaangażowanie będzie wystarczająca. Na koniec chciałbym dodać jedno iż dziwi mnie w tej firmie jedno! Że takie osoby jak ty są zatrudniane a poźniej daje ktoś jeszcze kolejne szanse że może się odkuje. Pozdrawiam i powodzenia w konkurencji

wolny
@Osoba

Widzę ze Jesteś osobą ze stanowiska to doskonale Znasz mechanizmy działania elkabla i zmiany jakie zaszły w ciągu kilku ostatnich lat i stopniowy odpływ wartościowych pracowników którzy tworzyli pozycję elkabla na rynku(ze wszystkich oddziałów włącznie z nowo otwartym Wrocławiem), nie warto się dla tej firmy angażować bo nikt cię nie doceni a odnosnie wiedzy to jest tak jak piszesz że 90% pracowników firmy włącznie z kadrą zarządczą nie wie jak działa stycznik dlatego(niestety wpływ na to ma rekrutacja- brak ludzi z wykształceniem kierunkowym w szeregach pracowników) ja do tej układanki nie pasowałem i po ponad dekadzie zdecydowałem się odejść dzięki temu mogę się ponownie rozwijać i zacząć zarabiać na siebie a nie takich jak Ty ps. ludzie z firmy odchodzą ale znajomości pozostają pozdrawiam lublin

waldi

witam nie jestem pracownikiem firmy tylko klientem ,kupowalem kabelek tam 20 minut minelo dopiero ktoś mi towar wydał i to z jaka łaską , tak sie o klienta troszczą ?? żenada nie firma na regałach ni ładu ni składu wiecej już tam nie kupię brak profesionalizmu i chamskie podejscie do mojej osoby gdzie jakiś kierownik co tego pilnuje ???

tiktak

Ciągają ludzi z drugiego końca Polski na zebrania które nic nie wnoszą,takie bicie piany ,brak pomysłów na sprzedaż.

dawny

Sluchaj chcesz to sprobuj, poczatek super naprawde, "glaskaja" Cie, po 2-3 miesiacach, pytania gdzie wyniki, mało mało malo, a premia?? dostałem wytyczne co do premii wg nich po moich obliczeniach co miesiac 200zł za mało..osoba ktora to liczy ma klopoty z dodawaniem, ale to celowe dzialanie NIESTETY, a wiesz kazdemu niech po 100zł wezma to juz jest kwota, a czlowiek machał ręką na nie jedno, zeby tylko pracowac...ale naprawde inspekcja pracy moglaby sie wkoncu tym zainteresowac, zapleczem sanitarnym, apteczki tego typu rzeczy masakra, nie mowie juz o warunkach pracy..

axd

niestety dawny pisze prawdę !!!! wyzysk i tyle inspekcja powinna sie zajac gdzie są odcinki dla pracowników ,jak jest rozdzielana premia ??? za co ta premia ?? za (usunięte przez administratora) chyba ?? syf a nie firma a prezesi tylko kasę liczą

gruby

O to ciekawe kolego co piszesz,chciałem aplikować na handlowca do Parczewa lub Lublina.Może coś więcej ktoś napisze bo niewiem czy warto.

OLAF
@gruby

PRAWDĘ KOLEGO PISZESZ ,BYDŁO W FIRMIE JEST I BRAK PROFESIONALIZMU

@gruby

Odpuść Sobie szkoda nerwów...

dawny`

PRACOWAŁEM W ELKABLU ŁADNYCH PARE LAT, NA POCZATKU BYLO PIEKNIE ŁADNIE, POTEM CIAGŁE CISNIENIE O PIENIADZE, O WYNIKI , PONAD WSZYSTKO, BNAJLEPIEJ PRACUJ W PRACY I PO PRACY, TRZEBA BYC KILKOMA PRACOWNIKAMI NARAZ OD HANDLOWCA I MAGAZYNIERA ORAZ KIEROWCE I KASJERA W TYGODNIU PO SPRZĄTACZA, ZAMIATACZA W WEEKENDY, ZERO SOCJALU - WARUNKI DO JEDZENIA SNIADANIA SMIESZNE, BIURKO EWENTUALNIE NA BEBNACH Z KABLAMI, DYREKTORZY - KIEROWNICY CENTRALA SMIECH NA SALI KOLESIE WOGOLE NIE ZNAJA SIE NA RZECZY, ZAPYTAJ SIE DYREKTORA T. O KABEL OGRĘTOWY, GÓRNICZY ----BUUUU NIE ODPOWIE BO SIE NIE ZNA, VBIERZE FANTY OD FIRM, OD WSZELKICH PRZEDSTAWICIELI, TYLKO FIGURANT, TAK SAMO JAK DYREKTOR W. - SMIESZNE REKRUTACJE LUDZI KTORYCH I TAK NIE ZATRUDNIA ALE MUSI POKAZAC ZE COS ROBI HEHE I CO MIESIAC OBCINA LUDZIOM PREMIE NA KTORE CIEZKO PRACUJA !!..NARAZIE TO TYLE ALE SZYKUJE GRUBSZY ARTYKUŁ O TYM W LOKALNEJ PRASIE NIECH KAZDY SIE DOWIE O NICH BO POTRAKTOWALI MNIE JAK SMIECIA PO TYLU LATACH WSPOLPRACY, FIRMIE KTOREJ NAPRAWDE PRACOWALEM NA 200%...A PREZESIK M. NIECH DALEJ WIERZY SWOIM SMIESZNYM ZOŁNIEZYKOM!

jimi

Firmy nie polecam.zero organizacji jezeli chodzi o logistyke w firmie.kazdy oddzial jest pozostawiony sam sobie.Po prostu brak magazynu centralnego i tu sie zaczynaja schody w sprzedazy.Tylko sie karmia tym,ze maja kable i przewody z fabryki Elpar.A po za tym sloma z butow wystaje a w szczegolnosci Robertowi W.Ktoremu sie wydaje ze jest Dyrektorem R,ale tylko na papierze.Bo na stanowisko Dyrektora to trzeba cos soba reprezentowac.o kulturze to juz nie wspomne...

Bokser

Przeprowadzaja rekrutacje nie wiadomo po co jak i tak nikogo nie przyjmuja to jakies chyba oszustwo!

Zostaw merytoryczną opinię o ELKABEL Sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w ELKABEL Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ELKABEL Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELKABEL Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELKABEL Sp.j.?

Kandydaci do pracy w ELKABEL Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELKABEL Sp.j.