Opinie o ELKABEL Sp.j. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELKABEL Sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ELKABEL Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELKABEL Sp.j. w Lublin

fiufiu

cieszcie się ze macie prace !!! a jak ktoś jest niezadowolony to niech się zwolni i poszuka pracy na kasie w jakimś hipermarkecie.

wojo
@fiufiu

Pilnuj swojego stołka i nie szalej z hipermarketem bo sam nie znasz dnia ani godziny. Na każdego można znaleźć haka.

hehe
@wojo

W hipermarkecie np stonce sa obecnie lepsze zarobki, warunki pracy itp niz w elkiblu ;)

tom

witam widze ze niezle cisniecie kierownikom i dyrektorom niezły tam (usunięte przez administratora)jest ;] miałem tam pracować ale widzę ze nie warto ;] w takich firmach to przydupasy szefa najlepiej maja a inni zastraszeni , prosze o szersze komentarze opinie takie sie przydaja szczere do bólu , a nie słodzenie ze jest ok jak jest żle ;]

Niezłe ( tak się powinno pisać) To własnie pokazuje kto tu piszę te wszystkie brednie. Panowie proponuję zapisać się po pierwsze na korepetycję z j. polskiego a później komentować. A jak żałujesz dyrektorom i kierownikom to może aplikuj do Elkabel tylko najpierw naucz się gramatyki bo takie błedy to w pierwszej klasie można robić

ELA
@Anonim

swoja drogą to ciekawe czy kolego masz szkołę elektryczna bo polonista to też raczej nie jesteś jak masz stołek to siedż na dupie i go pilnuj takich (usunięte przez administratora) to jest wielu w elkabel czym wyzej siedzi tym głębije wchodzi

serbon
@Anonim

Korepetycje z języka polskiego, Lublin jak udzielać korepetycji z polskiego Witam) W moim wypadku mi bardzo pomógł ta web strona (usunięte przez administratora) Duży wybór korepetycji z języka polskiego w Lublinie . Prawdziwe opinie oraz wyrównane ceny. Szukałam fachowców , które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka polskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam tę stronę internetową. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Autentyczne opinie oraz wyrównane ceny. Język polski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach ) nauka na Skype jest bardzo efektywna ! Doradzam)

nowy
@serbon

Bylem jakiś czas temu w sprawie pracy,warunki finansowe żenada. Ludzie otwórzcie oczy firma to pracownicy którzy tyrają na majątek właściciela.

katia

Czy ktoś wie jaką szkołę trzeba skończyć żeby się e Elkablu zatrudnić na kasie, jakie trzeba mieć wykształcenie?

haha
@katia

Może lodzik dyrektorowi albo kierownikowi.

kolejarz
@haha

Chodzą słuchy że kierownicy i dyrektorzy to kręcą nie zle lody w Elkabel.Chronią tyłki jeden drugiemu.

Specjalista Ds. Zakupów

1 etap - spotkanie z panią z działu personalnego 2 etap - spotkanie z prezesem ( zostawia sobie 2-3 kandydatów) 3 etap - 2 spotkanie z prezesem

doświadczenie zawodowe, jak reaguje na konstruktywną krytykę, co mnie mobilizuje do działania

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gość

czy to prawda że (usunięte przez administratora) ten który przyszedł z praktikera został zwolniony?

pawelek

no wiesz janek zapewnie prawdy w tym jest wiekszośc pracuje w tej firmie, niestety musze sie zgodzic z romanem, r,w jest faktycznie jakis dziwny;]

EDEK
@pawelek

kolego co ty sie czepiasz liter a nie faktów ???? i co z tego ze z duzej ktos pisze ???

ROMAN ;]

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE NIESTETY ,PAN ROBERT W ,TO PRAWDZIWY WYZYSKIWACZ ZA GROSZ KULTURY JAK MA STANOWISKO TO MYŚLI ŻE MU WSZYSTKO WOLNO ,PONIEWIERA LUDZMI I ZWOLNIENIEM STRASZY GDZIE JEST PIP CZEGO NIKT SIE TYM NIE ZAINTERESUJE TAKICH LUDZI TO DO PSYCHOLOGA POWINNO SIE WYSYLAC POGONIĆ DZIADA I TYLE LUDZIE OMIJAICJE TO FIRME BO SZKODA ZDROWIA NA TAKICH BARANÓW

LUNA

WITAM NIESTETY ZWOLNILI PANA CZARKA ;]CHCIAŁ ZROBIC REWOLUCJE ALE KOMBINATORY, R WOJDALSKI I SPÓŁKA NIE DALI ŚIĘ NIESTETY PREZESI NIE MAJĄ POJĘCJA JAK ROBJĄ ICH W BALONA ,RĘKA REKE MYJE I TAK MA BYĆ,NO WIADOMO ŚWINIĘ OD KORYTA NIE ODGONISZ, ZRESZTĄ GDZIE TAKI R ,W BY PRACĘ ZNALAZŁ NAWET DO BIEDRONKI NA KASĘ SIE NIE NADAJĘ

luna

w jakim miejscu jest elkabel ?? sprzedaż spadła ceny wysokie kupujący kupuja z przyzwyczajenia ,niech przejrza na oczy i zobacza ceny gdzie indziej,a jak pracujesz w elkablu to wiesz pewnie i ty kolego sie o stołek boisz ????

LUNA

HAHAHA WYSCIG SZCZURÓW ,JAK SIE NIE MA BLADEGO POJĘCJA O ROBOCIE TO NAJLEPIEJ (usunięte przez administratora) KOLEGE I TWOJE NOTOWANIA U PREZESA WZROSNĄ ;];]

mis

niestety prezesi nie mają bladego pojęcja co się dzieje w firmie,zatrudnili bandę idijotów i lizusów czym głebiej wejdziesz w (usunięte przez administratora) tym wiecej zarobisz a pracowac nie ma komu!!!!!

ONA
@mis

NO TO SIE CHYBA ZGODZE ;] A CENY W HURTOWNI WZROSŁY I NIE SĄ JUŻ TAK KONKURĘCYJNE NIESTEYTY TRZEBA UTRZYMAC BANDĘ NIEROBÓW, PO CO TAKA DUZA ADMINISTRACJA TYLU KIEROWNIKÓW TYLU DYREKTORÓW PIERDZĄ W STOŁKI I NIC NIE ROBJA

elektryk

Hurtownia jak ich wiele,ceny przystępne i towar dostępny. Obsługa zdecydowana i posiada wiedzę, jest tylko problem z szybkim odbiorem na magazynie, zawsze się czeka dość długo aż łaskawie ktoś cię obsłuży .

xyz

Firma w której wymaga się tylko od pracowników najniższego szczebla,kierownicy i dyrektorzy robią co chcą. Niezdrowa konkurencja i rywalizacja pomiędzy pracownikami,faworyzowanie nielicznych.

!!!!!

ck w elkabel --- współczuje pracownikom. uważajcie na tego gościa.od pracy w obi na chemicznej jego opinia w lublinie jest jedna to kawał .................. !!! dał popis też w obi na zwycieskiej i w praktikerze .

???

Kto zatrudnia takich ludzi i po co ???

gosc12

pan ck doskonale znany z obi i praktikera i miał tam fatalna opinie

bomba

Firma się zmienia ,tylko zmiany zaczęte od sprzątania i przestawiania. Gdzie pomysły na handel i zwiększenie obrotów?

@bomba

Oferty pracy na stronie firmy wiszą od dawna. Ładnie to wygląda na biurku u jednego z zawodników jak leży 30 cv. To zabezpieczenie przed ruchami pracowników.Z branży chętnych nie ma bo wiedzą o co chodzi w tej (prężnie podupadającej firmie) pozdrawiam wszystkich

gosc1

ciekawe który oddział bedzie nastepny

HERLAKLES

Już jako były pracownik mogę wypowiedzieć się na temat firmy Elkabel. Swoje spostrzeżenia podzieliłem na kilka krótkich tematów tak, aby każdy czytelnik mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to brak osoby zarządzającej firmą. Właściciele najzwyczajniej w świecie nie są zainteresowani jej zarządzaniem, a ludzie pełniący obowiązki dyrektorów dobrze się czują w swych uwitych "ciepłych gniazdkach" nie widząc potrzeby chociażby ewolucyjnych zmian. Marketing - każdy o nim słyszał, a nikt go nie widział. Większość firm na rynku ma jakiś produkt w którym się specjalizuje, lub cechę która ją wyróżnia. Tutaj nie ma nic takiego. Firma nie ma ukierunkowania na produkt.Część pracowników nie ma zielonego pojęcia o oferowanych produktach i ich warunkach u dostawców. I tutaj mała sugestia może tak przydałyby się jakieś osoby odpowiedzialne za grupy produktowe. Tutaj też powinienem wspomnieć o jakby się wydawało naturalnym partnerze dla firmy jakim powinien być z racji powinowactwa producent kabli i przewodów Elpar. Niestety Elkabel traktowany jest w Elparze jak niechciany konkurent, co gorsza o ile inne marki z branży latami pracowały na swój pozytywny wizerunek, Elpar dbał i nadal dba o to, aby był postrzegany jak najgorzej i nie jest to kwestia jakości produktów (która jest coraz lepsza), lecz chociażby serwisu jaki oferuje swoim klientom. Linie kredytowe i windykacja - tragedia. Jeden profesjonalista, odpowiednie narzędzia i może dwie osoby do pomocy i nie ma tematu. System CDN jest dość popularnym systemem, może na początku dość trudnym do opanowania, dającym za to wiele przydatnych opcji, tyle że dopiero po ich odblokowaniu. Dla zainteresowanych wynagrodzeniem. Brak do narzekań jak i zachwytów. Podstawa nie odbiega od przyjętej w branży normy. Co do systemu premiowania jest już gorzej. Dla handlowców jest to kilkakrotnie mniej w udziale z wypracowanej marży niż w innych firmach, co nie znaczy że nie można zarobić. Trzeci filar, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie, nagrody nie finansowe, czy nawet zwykłe paczki dla dzieci, to niestety w firmie Elkabel pojęcie nie znane. Kolejną bolączką w firmie są niedopuszczalne praktyki weksli, lojalek, czy zbiorowa odpowiedzialność (te kwestie reguluje kodeks pracy). Inną niezrozumiałą dla mnie kwestią jest rozbieżność w rozumieniu pojęć zajmowanego stanowiska, a zakresem obowiązków. Jak to jest, że jeden nie ma w co rąk włożyć i inny ma na wszystko czas i jest OK. Pracownicy w firmie powinni się uzupełniać. Dobrze by było, gdyby pamiętać, że to handlowcy pozostają w najbliższym kontakcie z klientem, a pozostali pracownicy powinni być dla nich wsparciem, a nie dodatkowym obciążeniem. Na sukces firmy pracuje każdy jej pracownik od sprzątaczki po prezesa i każdy jej szczebel powinien być należycie doceniony.

owszem zmienilo sie-zamknieto oddzial w Parczewie...

Zostaw merytoryczną opinię o ELKABEL Sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w ELKABEL Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ELKABEL Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELKABEL Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELKABEL Sp.j.?

Kandydaci do pracy w ELKABEL Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELKABEL Sp.j.