HAP Armatura - Grupa SBS

Lublin

Opinie o HAP Armatura - Grupa SBS

Alicja

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w HAP Armatura - Grupa SBS? Koniecznie sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu: http://www.hap.pl/kariera/ Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

sannia

to na serio według ciebie przyjacielu jakie są te realia? @ahahaha skoro już tak wiele jak widac wiesz o wynagrodzeniach to dziwne że nie podajesz konkretnych stawek

zik

Ciekawie tak poczytać " jak tam musi być pięknie". Realia są jednak zupełnie inne. W jakim wy świecie żyjecie?

Tim

Co jeszcze ciekawego?

bizon

Załogę mają skompletowaną, od 1-2 tyg hurtownia prosperuje, miała otwarcie ( gratisy, upominki od przedstawicieli producentów i itp..) Załoga to 5-6 osób. / na oddział. Wielu osobom z branży z konkurencji proponowali przyjście - wyłapywanie talentów, doradców, sprzedawców. - To co miało być zbytnio do końca się nie udało.(z tego co wiem pieniążki nie są złe). A w Rz-owie hurtowni, konkurencja duża....

prawda

Bob coś Ci się pomyliło - miałem propozycje pracy w Rzeszowie i moi znajomi również (znamy się w branży) - pieniążki na rękę między 3000 a 3500 netto więc nieco mniej niż piszesz ale nie mało. Pomimo tego ze skompletowaniem załogi był problem - najlepsi z konkurencji nie po przychodzili.

bob

załogę z rzeszowie mają gotową. nic dziwnego skoro sprzedawcom płacą po 5-6 tys. na rękę. Ciekawe czy w innych oddziałach tyle też dają. Mi na rozmowie w lublinie 2,5 dawali. skąd taka różnica. może ktoś mi podpowie

AMADEUSZ

Czy HAP się rozwija? Czy ma powstać nowy oddział na woj. podkarpackim - w mieście Rzeszów.??

h2o

uważaj na dyrektor handlowy

Tupek

Myślę, że przede wszystkim dlatego, że wyglądają na firmę dobrze zorganizowaną i co najważniejsze nie funkcjonującą tylko w jednym mieście. Widać że mają sporo placówek http://www.hap.pl/kontakt/ Powiedzcie tylko czy warto do nich aplikować i iść na rozmowę rekrutacyjną. Co ciekawego moglibyście mi powiedzieć przed pójściem do nich?

uuu

dobra firma

miklosz

To bardzo ciekawe co mówisz, przesiew ogromny???Chyba u Dejka. Od 4 lat tam kupuję i szczerze powiem że widzę ciągle te same gęby.A jak zatrudniasz się w takiej firmie nie znając się zupełnie na zagadnieniach branżowych to do kogo masz pretensje,idz do Biedronki tam nauczą cię wszystkiego od podstaw.

yyy

Dobrą firmą to była.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

www

dobra firma,w której trzeba po prostu pracować,a nie przechodzić obok pracy,odpada ten kto nie daje rady...

XXXX

Czyżby Pani pisała o sobie

typ

Kobieta, która rzuca oszczerstwa na swoich bliźnich odkrywa prawdziwa naturę samej siebie

aaa

nie polecam - co innego robią a co innego mówia

ty

ja - 2012-09-23 22:37:14 obecnie w HAP-ie jest dyrektor z Podkarpacia, który zupełnie nie zna się na zarządzaniu, ani na handlu. Jest mistrzem w zwalnianiu ludzi. Nie polecam do póki on tak pracuje.ogólnie jeden wielki syf, Pan PREZES i reszta zarządu do robole że im słoma z butów wychodzi a Państwo wielkie grają, nikomu nie polecam, wyzysk pracownika i nie szanują nikogo chamy. w tej firmie na wyższym szczeblu [usunięte przez moderatora] pogania,

ja

Hap Lublin

Witam, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie stanowczo odradzam nie ma co się w to bagno pchać Od wewnątrz bałagan, wykorzystywanie pracowników. Na początku Pan \"Prezes\" mydli oczy, obiecuje a człowiek wchodzi do firmy i od razu dostaje w pysk, bo prawdziwe oblicze \"Prezesa\" wyłazi na wierzch a to przekłada się na atmosferę. Przesiew pracowników ogromny i nie mówię tu tylko o magazynie ale i o pracownikach biurowych. Pozdrawiam i serdecznie nie polecam!!!

Zostaw opinię o HAP Armatura - Grupa SBS - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAP Armatura - Grupa SBS