HAP Armatura - Grupa SBS

Opinie o HAP Armatura - Grupa SBS

Jacek

Mało takich uczciwych firm w czasie pandemii…Lepiej trzymać się stałej umowy o pracę, niż słuchać warszafki i ich owocowych wtorków.

Kazik

To chyba jedna firma, która w trakcie trwania pandemii nie zwalnia, a rekrutuje nowych ludzi. Znalazłem ofertę- jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno. Takich firm jest stanowczo za mało w Polsce. Wszędzie wszyscy kombinują, a tutaj mam normalne warunki zatrudnienia.

BOT

Super firma polecam, Super firma polecam,Super firma polecam, Super firma polecam,

Yuri

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Doradca Klienta

Żenada, brak profezjonalizmu

Zamydlanie oczu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mariusz

Ci co narzekają to zazwyczaj osoby, które odeszły z pracy. Prawda ANDRZEJ? A później dzwonią, aby się wstawić za nich przy rekrutacji. No cóż wszędzie dobrze, ale gdzie nas nie ma.

Praca na dobrych warunkach , można zarobić dobre pieniądze. Teraz jest do tego dobra ekipa to już wgl jest pro :) Ale tak jak mówisz warunki - kasa bezpieczeństwo na duży plus.

Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Wybór produktów do domu jest przeogromny. Mam małe mieszkanie 38 m2, więc liczy się dla mnie każdy centymetr. Tutaj w odróznieniu od Castoramy wszystko jest w różnych wymiarach i kolorystyce.

Jako klient polecam firmę. Wszystko co jest w katalogu dostępne jest od razu. czas oczekiwania na zamówienie jest krótki. Co więcej to pani projektant poleciła mi, abym w tej firmie dokonał zakupu. Polecam.

Jasno określone warunki, człowiek przychodzi do pracy, wie przysłowiowe "co, gdzie i jak", problemów z kasą nie ma, w przypadku konieczności wzięcia wolnego bez problemu mozna się dogadać

Sero

Jak dla mnie współpraca ok, współpracuje z nimi 2 lata, na warunki na razie nie ma co narzekać.

dzidek
@Sero

zdarzały się jakieś reklamacje?

Sero
@dzidek

Raz, ale to załatwiona od razu. Ogólnie jakościowo bez zarzutu.

Kamil
@dzidek

U mnie dwie, ale od razu wymiana na nowy produkt więc spoko.

@dzidek

Nawet jeśli się zdarzają to wszystko ogarniają błyskawicznie.

Duzy wybor, mozliwosc zamowienia z katalogu jezeli nie ma na magazynie. Fachowe doradztwo

Patryk

Przy dłuższej wspólpracy oferuja bardzo atrakcyjne rabaty.

Kamil
@Patryk

+1, dla stałych Klientów zawsze coś ciekawego mają.

Vince

Jak się robi swoje to nie jest się stratnym. Tam zaczynałem i sporo się nauczyłem.

Były

Pracowałem tam jakiś czas temu zgodzę się, że warunki w porządku. Pensja też okej :)

Wipman
@Były

No akurat tutaj się zgodzę na kasę nie ma co narzekać.

annna

Super firma, fajnie się pracuje, mili koledzy, dużo płacą i zawsze na czas.

Domagoj

W skali 1-10 dam mocne 8 a nawet 9. Bardzo fajna praca, mili ludzie, pieniądze płacone na czas,

magaynier

wyplata zawsze na czas

Bartosz

U mnie współpraca ok, nie ma żadnych problemów. Wyrabiają się z wszystkim

Lewy

Pełna zgodność, fajna firma dobra praca i atmosfera polecam!!

Jacky

Warunki jeśli chodzi o kasę i godziny pracy są ok. Ludzie ogarnięci, z każdym da się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o HAP Armatura - Grupa SBS - Lublin

• Jak się pracuje w HAP Armatura - Grupa SBS?

Zobacz opinie na temat firmy HAP Armatura - Grupa SBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAP Armatura - Grupa SBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAP Armatura - Grupa SBS?

Kandydaci do pracy w HAP Armatura - Grupa SBS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAP Armatura - Grupa SBS