HAP Armatura - Grupa SBS

Opinie o HAP Armatura - Grupa SBS

Magda

Jakościowo naprawdę w porządku. Polecam!

timmy
@Magda

w pełni się zgadzam, współpracuję z nimi już kawał czasu i wszystko ok

z branży

ktoś odszedł ktoś przyszedł ale na pewno nie mozna mówić o dużej rotacji. obecnie z tego co sie slyszy na rynku po odejściu dyrektora rekrutują nowe osoby za fajne pieniążki. Wczesniej mieli z tym problem bo nikt nie chcial pracować z dyrektorem handlowym

Jato
@z branży

Czy możesz potwierdzić na jakim pułapie są to pieniążki? nowemu kierownikowi na oddziale Rzeszów życzę powodzenia

Łuk
@Jato

Super firma. Polecam. Super ludzie. Super szefowie.

Łukas
@Jato

3 000

@Łukas

kierownicy mają po 8 tys zł.

Jurek
@z branży

Podczas mojej obecności w firmie - 5 lat- doszło raptem do zmiany 3 osób. I to z tego powodu, że dostali więcej u konkurencji, a nie że coś im nie pasowało.

@Paweł

2800-6000 sprzedawca kierownik z 12 000

Olo

Ja też polecam firmę. Jak pracuję tu 14 lat to raptem odeszło 4 pracowników -i to im się nie chciało pracować. Dyrektor był super. Ogólnie firma na plus polecam. Dużo się zarabia. Fajna atmosfera, miło się do pracy przychodzi.

Pasek

Ogolnie jest ok, prace moge zdecydowanie polecić.

Wiktor
@Pasek

Macie teraz jakieś wolne miejsca?

Ann
@Pasek

Ja też mogę firmę polecić. Fajna firma, dużą płacą, premie wysokie, benefity też bardzo dobre. Kierownik jest swój chłop, nie da skrzywdzić nikogo i dba o mnie :-P szczególnie. Szefostwo na górze też na poziomie. Ogólnie same plusy. W życiu nie pracowałam w tak porządnej poukładanej firmie. Zapraszam i polecam.

Piotrek
@Pasek

Podpisuje się pod powyższym. Firma płaci na czas i dobrze traktuje ludzi. To nie bezduszne korpo.

Doradca Klienta

Żenada, brak profezjonalizmu

Zamydlanie oczu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Byłem w tej firmie przedstawicielem handlowym przez 2 lata. Praca na celach. Ale do realizacji. Trzeba się najeździć, na dzwonić. Plusem jest dobra kasa i produkt, który szybko schodzi.

Na rekurtacji poznałem szczegóły zatrudnienia. Pieniadze zgodne z tym co było napisane w ogłoszeniu. Umowa o pracę od razu, wiec to jest najważniejsza rzecza, która skłoniła mnie do zatrudnienia.

Giko

Praca jest w porządku, jasno określone warunki umowy, nie ma jakichś niespodzianek.

Damian
@Giko

a jak z kasą?

Giko
@Damian

Płacą zgodnie z umową, bez opóźnień.

Kazi
@Damian

Ja pracuję i z kasą problemów nie było żadnych odkąd tu jestem. Zgodnie z tym co w umowie i zgodnie z ustalonym terminem.

Pasek
@Damian

No z kasą przynajmniej u mnie nie ma problemów. Placa na czas, nie zdarzylo się zeby byla obsuwa nawet kilka dni.

@Pasek

Firma wspaniała. Płacą na czas - nawet czasami więcej niż mam w umowie. Dzięki kierownikowi.

tomek

Polecam prace w hap. Dużo płacą, teraz to dyrektor jest fajny, fajni są koledzy w pracy i jak są imprezy integracyjne to zawsze jest dobra zabawa. w pracy jest ogólnie też fajnie. A i premie też są i są do wyrobienia. Ogulnie jest fajnie. polecam.

Janek

Firma jest bardzo dobra. Pieniądze duże do zarobienia. Szefowie są super. Premie wysokie. Jak ktoś ma ustawione wszystko to nie ma dużo pracy. Szkoda poprzedniego dyrektora on to wszystko pilnował. Ale i tak jest super. Pozdrawiam wszystkich.

Karol

Opinie mają dobre bo rozeznanie zrobiłem, raczej będę próbował się dostać. Oby się udało.

Fuc
@Karol

Hahaha. Dobra opinia. Hahahaha????????????????

Artur

Nie wiem jak teraz, ale jak pracowałem było dobrze. Gdyby nie przeprowadzka to pewnie bym dalej pracował.

Janusz

Super firma, dbają o pracownika jak nikt. Bardzo dobre zarobki, wysokie premie . Szefostwo bardzo dobre. Nie narzekam, bardzo dobrze się pracuje i polecam wszystkim. Dziękuje mojemu kierownikowi - jest super- że dał mi szansę rozwijać swoje doświadczenie zawodowe w tak porządnej firmie. Dam z siebie wszystko. Dziękuję. Janusz

Rajkoś

Zero problemów, wszystko zgodnie z umową, jestem zadowolony i jak dla mnie jest dobrze

Ligos

Praca na dobrych warunkach, dobra umowa i wynagrodzenie

Wiktor

Planuję się zatrudnić, ktoś ma jakieś info na temat wolnych miejsc? Szukają kogoś?

Yogo
@Wiktor

Podbij do nich bezpośrednio. Tak będzie najlepiej.

Clichy

Jakościowo na pewno jedni z lepszych w branży. Polecam!

Dziku
@Clichy

Też tak myślę, jak dla mnie na razie najlepsi. Jestem ich klientem od dawna.

Kazi

Pracuję i zostawiłem opinie. Możesz się z nią zgadzać lub nie, ale nie uogólniaj, bo to po prostu nie fair.

Dziku

Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy! Pewna i sprawdzona firma! Polecam

Kamil

Praca była w porządku, robiłem tam parę lat i było ok

dino
@Kamil

dlaczego zrezygnowałeś? pytam bo ogólnie tutaj w regionie raczej jak ktoś pracuje to nie odchodzi tak o, bo mają dobre opinie ogólnie, a sam planuję się dostać jeśli będzie szansa, stąd moje pytanie

Kamil
@dino

Ano tak się życie potoczyło że wyjechałem za granicę. Ogólnie pracę dobrze wspominam.

Kredo

Duży wybór instalacji sanitarnych, moim zdaniem największy w Lublinie i okolicach, świetna, fachowa obsługa - polecam!

Dawid
@Kredo

Zgadzam się, tutaj w regionie najlepsi.

Zostaw merytoryczną opinię o HAP Armatura - Grupa SBS - Lublin

• Jak się pracuje w HAP Armatura - Grupa SBS?

Zobacz opinie na temat firmy HAP Armatura - Grupa SBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAP Armatura - Grupa SBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAP Armatura - Grupa SBS?

Kandydaci do pracy w HAP Armatura - Grupa SBS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAP Armatura - Grupa SBS