Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Ken

Wiadomo kiedy będą podwyżki?? Bo z tej wypłaty co płacą nieda się żyć ktoś coś wie??

@Ken

Cisza o podwyżkach, nie ma tematu .Nooo to na.wiosne będzie fala zwolnień. Nie szanuje się tutaj ludzi. Teraz na tapecie są śmieszne roszady personalne wszedzie .

Robol ,
@Ken

Widzę że humor dopisuje, jeśli już to 1 zł minus podatek co daje jakieś sześćdziesiąt parę groszy...

@Ken

U nas w biurze wypłaty ok! Nawet jestem zadowolona. Wy na produkcji musie (usunięte przez administratora) na nas :)

Księgowa
@Monika

U nas w księgowości też wszystko się zgadza.

Kadry
@Ken

Tutaj za przyjemności nikt nie będzie płacił podobno na produkcji druta ciągnięcie ? A my tam w biurze ciężko pracujemy na waszą pensję i jeszcze wam mało ?

Ja wiem
@Ken

Już w tym roku nie będzie na górze już dostali dla robili zabrakło trzeba było w szkole dobrze się uczyć i tak dobrze dostałeś 0,5 PLN i z uśmiechem proszę.

BYŁY PRACOWNIK

Witam przedstawię swoją opinię o tej firmie. Trochę tam przepracowałem, ale na szczęscię już się dawno wyrwałem . Zacznę od minusów: - praca zmianowa, w tym 4zmiany ( 1 sobota, 1 niedziela w miesiącu wolnna ) - brak świstka za przepracowany miesiąć dokumentującego Twoje godziny i wynagrodzenie za nie - wynagrodzenie nie adekwatne do stażu pracy, wiedzy, umiejętności, doświadczenia - większość pracowników na produkcji nie ma należącej się 15min przerwy, ponieważ nie może opuszczać stanowiska pracy - na każdym kroku jesteś monitorowany, inwigilowany, sprawdzany; zaczynając od wejścia na cieciówce musisz pokonać 3 bramki, zalogowanie się do komputera na stanowisku pracy itp. - ( mistrz ) w cudzysłowiu tzw. kierownik zmiany, często sam nie wie, pracownikowi powie tak, a swojemu przełożonemu z mistrzówki powie inaczej, broniąc swój (usunięte przez administratora) Bez wyjątków. - miesięczne wynagrodzenie z umowy o pracę odrobinę wyższę niż najniższa krajowa, aczkolwiek jak na tą pracę, szczególnie dla dobrych pracowników zależne od przepracowanych godz. 2800+ / - 3500pln - brak wynagrodzenie za wyszkolenie nowego pracownika, który i tak po 3 miesiącach odejdzie + dla osób mieszkających w Parczewie, miejsce pracy jest blisko + wynagrodzenie 10dnia każdego miesiąca + dodatki socjalne : 550zł co kwartał za nie opuszczenie żadnego dnia w pracy, ( 1 dzień uwż, lub CH pozbawia Cię tego dodatku ), premia 400zł na święta, wyprawka szkolna dla dzieci, bon na rowerek nad j jezioro Na koniec mojej opinii chciałem dodać iż byłem bardzo elastycznym pracownikiem, potrafiącym się dostować do przydzielonych obowiązków, swoje się zawszę robiło ale i umiało się pościemniać, nie dało się sobie dmuchać w kaszę przez przełożonych. Dlatego i wam mówię nie dajcię się, pokażcie że macie jaja robole w job donach. Co do Właściciela jest bardzo inteligentnym człowiekiem, najbogatszym w województwie, ( jak byście mieli tyle pieniędzy to wam może gorzej by od****** ) gdy kiedyś go zabraknie myśle że synowie nie będą tak zarządzać jak on, aczkolwiek mogę się mylić, Dla nowych pracowników zaczynających przygodę rada uważajcie co i z kim gadacie, moment się rozniesie. Pozdrawiam zawszę przemiłe, zawsze uśmiechnięte panie dbające o porządek i czystość, buziaczki :*

Sprężyna

Hej dziewczyny nie wiecie jakiego samoopalacza używa pan z okienka??

@Sprężyna

Ja to czasami mam wrażenie że wygląda jak kominiarz on to pewnie nie jeden komin czyścił.

Tak potwierdzam bo dyrektor Adaś nie ma możliwości ścigać ludzi to półgłówka znalazł już nie raz był na jego usługach i jeszcze się nastawia lubi być stukamy w oko to prosty człowiek i się jooonka zawsze naj głupszego wystawia kiedyś był menadżerem od porządków nie wiedział o co chodzi ale się próbował wykazać (usunięte przez administratora)

Strona z SI 16
@Adam

Kierownik z Laskowskiej też jest na usługach planisty niby nie ale w dupę lazł zawsze nawet dyrektora z produkcji sprzedał po za plecami . A dyrektor jest OK. gość tylko ma wałów pod sobą prostaków z okolicznych wiosek on innej i lepszej pracy nie znajdzie bo jest ograniczony i nic nie potrafi tylko klaskać w łapki i popierać dyrektora od planowania bo za mordę ich trzyma od zawsze i ma na nich haki a sam ich w to wplontal szkoła KGB.

Kadry
@Adam

Jąkała to niech zostanie prezesem osp.

Bonbel
@Strona z SI 16

Dyrektor to już dawno odcina się od tych prostaków bo człowiek inteligentny jest nie chce ludzi krzywdzić dobry chłop wie że każdy ciężko tyra oddał władze i przerzucił funkcje na hamów ze wsi niech się wykazują i żądza jak im planista zagra . A właściciela (usunięte przez administratora) na każdym kroku szkoda bo nie najgorszy zakład pewnie na wiosnę znowu grupę ludzi wygonią co rok to samo a właściciel tego nie widzi dobrze go (usunięte przez administratora) .

@Strona z SI 16

Najglubszy z tych wszystkich dyrektorów to pan z okienka ten to ma życiowy fart mierny iloraz inteligencji a siedzi ponad wszystkimi normalne Cyrk. Ściągnął go tu do roboty następny dyrektor bo u siebie na wsi nie mógł znaleźć porządnej posady.

Kasia w złotych okularach
@Sprężyna

Podobno opalarki do foliowania bębnów ale nie wiem bo nie próbowałam ale jest pieenkny aż soki puszczam oj oj.

Kwarantanna

A jak u was z zachorowaniami niema w zakładzie wirusa??

Obawiający się o życie
@Kwarantanna

A podobno na Laskowskiej gościowi palca urwało na ciagarce chyba mistrz go poganiał żeby się śpieszył chłopak na nocy był zmęczony bo noc i stres bo szybciej bo więcej bo planista dyrektor będzie nie zadowolony z rana oj oj mistrza można pociągnąć do odpowiedzialności ewidentna jest jego wina nawet bydła się nie goni jak zmęczone szkoda chłopaka pewnie go zwolnią bo po co im robił bez palca znajdą z palcem na Kętach już pewnie szukają że to jego wina bo poco palca wsadza

Paulina

To skoro wam tak źle, mało płacą, dyrektorzy nic potrafią nic nie wiedzą, atmosfera do d*py to po co tu siedzicie? Skoro wy tacy alfa i omega to zwolnijcie się i znajdźcie sobie lepszą pracę albo załóżcie własne biznesy i po sprawie. Nie pasuje mi praca to ja zmieniam a nie wylewam żale na forum

Stały bywalec
@Paulina

I kto na was biurowców i dyrektorów ,i wasze premie, bonusy będzie zarabiał , przyjdź na produkcję na 5 nocek lub 16 godzin przy maszynie , i jeszcze nie wiesz za ile bo co miesiąc inna wypłata bo przecież pracodawca niema obowiązków dać pasek do wyplaty

Izabela Krzan
@Paulina

Nikt nie mówi że jest źle tylko skoro operator wielomaszynowy bez przeszkolenia odpowiedniego wykonuje swoją pracę robi za technologa bo musi decydować , robi za kontrolę jakości bo musi nadzorować wyrób i zanieść pani technolog gotowa i dobrą próbkę wyrobu , musi decydować za mistrza bo on nie wie znaleźć sobie półwyrób ,tworzywo i jeszcze zorganizować transport bo mistrz nie wie jeszcze musi wykonać normę która ktoś spisał z sufitu w swoim pięknym gabinecie pijąc kawkę to ja bardzo przepraszam ale 2500 w porywach do 2700 to na taką FABRYKĘ to jest śmiech pracując w soboty i niedziele. Fabryka z prawdziwego zdarzenia trochę inaczej funkcjonuje trzeba zmienić w końcu ten garażowy styl zarządzania produkcją i ludźmi odpowiedzialnymi za poszczególne działy i będzie O.K. A ludziom jak się zabiera pieniądz za to że nie miał wiedzy i coś zepsuł to należało by dać jakiś protokół zniszczenia produktu i uświadomić go przy rekrutacji i wpisać punkt w umowie o pracę to jest (usunięte przez administratora) żeby tego nie nazwać inaczej a ludzi trzeba szkolić fizycznie a nie tylko dać papier do podpisania i w tedy można stawiać wymagania . Ale puki co to pracownik jest zwykłym bydłem i motłochem takie określenia słyszy się w śród kadry żądzącej.

@Izabela Krzan

Poco sciongnienta ta ciemnota z Krakowa tam takich nie potrzebują

@Izabela Krzan

Należy porzegnac sie z Panem z okienka i wszystko wróci na odpowiednie tory

Pan z okienka
@Król Meltecha

Ten pan to powinien spoglądać z innego okienka , takiego w którym są pręty . Chłopaki mieli by tam radość z Kena ,jak by go co wieczór pobierali

Świeżak
@Paulina

To skoro tak dobrze to po co ludzi (usunięte przez administratora) przy rekrutacji że taka dobra płacą dobre warunki to jakieś nieporozumienie cała ta firma . Gdzie te pieniądze za soboty święta i niedziele prymityw sam sobie zorganizuj robotę , napraw rozpadająca maszynę ,zadecydują jak to wykonać , na co to nawinąć po ile i na jaką maszynę o parametrach już nie wspomnę bo nikt nie wie od czego to zależy dzisiaj tak jutro siak . Mistrzowie to tylko szkoleni są do robienia porządków i przestawiania z konta w kont on czasami to nie wie po co jest na tej produkcji i tylko straszą audytami właścicielem i innymi przyziemnymi pierdołami

@Świeżak

Pan z okienka mydli ludziom oczy to nic nowego zawszę tak było.

Mlody
@Paulina

A ty po czyjej stronie stoisz?

Zły

Dawać w końcu te aneksy z podwyżkami!!! Dosyć czekania bo już koniec lutego a wy nadal nie możecie powiedziec co i jak !!! Wstyd i żenada !!!!!

Mistrz Skrecarek
@Zły

Narazie to tylko mydla oczy

Pan uj
@Zły

O jakie aneksy ty piszesz ile lat pracujesz bo ja już ponad dziesięć będzie i co rok na wiosnę mówią o godnej płacy , mówią tak żeby ludzi zatrzymać bo wiosna się zbliża i dużo ludzi pujdzie kapna w kwietniu co niektórym z parę groszy żeby oczy zamydlić i na dodatki chodzić bo roboty jest dużo a ludzi mało kilkunastu młodych przyjmą to będziesz mósiał się płacą podzielić . I tak co rok jeszcze ktoś się na to nabiera ? Taki jest system tej pseudo " fabryczki" . Nie było dobrej płacy i nie będzie PINIĘDZY NIEMA I NIE BĘDZIE.

M
@Pan uj

Zgoda w 100%, dali 1zl brutto więcej, na 700 pracowników wstyd i kpina

@M

Teraz to na mieście to wstyd się przyznawać że tutaj się pracuję. Bardzo jest zła opinia o elpar

Wladek

Oooo niektórym 3 dziengi dali Władimir Ścigielski dobrym łach chwała elparowi

Bida
@M

Kierownik na Polnej dał takie stawki ludziom jak by swoje dawał wała też przerobili pieniądz zmienia ludzi , ma swoich (usunięte przez administratora) krzywdy im nie zrobi (usunięte przez administratora) trzeba się zwalniać szkoda zdrowia to jedna wielka (usunięte przez administratora) byle śmoka na stanowisko przyjmą i kasę dostaje a pracownikowi ciężko dać w miarę godna płace bo dziada nie stać nawet za wyszkolenie pracownika nie da tylko wstawić mu w pinezke to może się zwolni i tak to (usunięte przez administratora) działa od wielu lat nie ma szacunku dla człowieka a reklamują się że tak dobrze i (usunięte przez administratora)

Pizdus
@Bida

Na Meltecha trzeba postawić pana z okienka niech szkoli haha on lubi szkolic....

Najlepszy z SI 16
@Bida

Trzeba wiedzieć jak to rozegrać ja to kabanosy , kebaby , energetyki a to cukiereczki dam kierownikowi je mi z ręki ale stawkę mam nikt takiej nie dostał nawet w sobotę na dodatek do sprzątania na linii przyjdę bo kto mi zabroni aby do 14 stej w ptaka przewalić a dniówka jest ale to trzeba być najlepszym jak bym chciał to mistrzem mogłem zostać ha ha ha.

Głodny
@Najlepszy z SI 16

A te kabanosy to pewnie krakowskie bo nie Sokołowskie a może Olewnik he he ?

Fikstep

Można - Jarka

Safri Duo

Pytanko mam żeby zostać pracownikiem wyższego szczebla to trzeba chodzić na solarium ubierać koszule koloru co najmniej zabawnego?? I czy koniecznie trzeba być z daleka??Bardzo proszę o konstruktywną odpowiedź

@Safri Duo

Najlepiej mieszkać nie daleko byłej stolicy Polski...

Darek
@Safri Duo

A pracuje tam jeszcze ten matwij czy jak mu tam? To był dopiero gość:)

Lego
@Safri Duo

Koszula według uznania, solarium nieobowiązkowe, miejsce zamieszkania mało znaczące, ale przede wszystkim trzeba mieć wiedzę!!!!!!

@Lego

Mianowicie nie trzeba mieć zbyt wielkiej wiedzy aby piastować tak zacne stanowisko i siedzieć sobie grzecznie w okienku i obserwować haha

Lego
@Król Meltecha

Każdemu się wydaje, że praca kierownika lub dyrektora polega na siedzeniu i nic nie robieniu (bo od tego są inni), przyjmowaniu gości ( bo trzeba mieć znajomości), piciu kawki z kolegami, bo trzeba się pośmiać, a wiedza to tam taka mało ważna. Nikt nie widzi z czym to się je, dopóki sam nie spróbuje i nie zobaczy jaka to odpowiedzialność. Owszem pracownicy wyższego szczebla mają swoich ludzi do pracy, ale nikt nie bierze pod uwagę, że za błędy pracownika odpowiada przełożony,( takie tam, mało ważne), że spotkania służbowe też mają jakiś cel, że wracasz do domu i nie ma luzu, bo czasem są nagłe tematy, które musisz rozwiązać na cito ( ale czy to ważne).Praca taka (świadomie wybrana) nie jest łatwa, to przede wszystkim odpowiedzialność za siebie, swój dział i pracowników. Jedni się do tego nadają inni nie- proste. Masz silny charakter, wiedzę i umiesz pracować pod presją czasu spoko, jeśli nie-sorry, ale nie dla każdego są wyższe stanowiska.

@Lego

Też jestem tego zdania że nie dla każdego taka fucha... głęboko się zastanawiam co robi pan w okienku??pewnie wielki życiowy fart...

hut
@Lego

wiedza z wipaszu, no tak..........i przygody w kiblu a propo zyciorysu?

Dyrektor
@Lego

Jak to w Elparze za wszystko jest winny pracownik.Od niedawno wiadomo co by się nie stało wszystko jest zwalane na robola.Nie raz Dyrektor czy kierownik wyparli się że tak nie mówili.Cos się stanie i żeby mieć czyste cztery litery robią pseudo szkolenie np z odpadu czy innych rzeczy i pracownik przeszkolony ale się nie stosował.Cały Elpar

Cito
@Lego

Za 10 lub 15 tyś miesięcznie chętnie po pracy rozwiąże tematy cito i wezmę odpowiedzialność za pracownika siedząc w klimatyzowanym biurze.Ludzie na produkcji z zarobkami 2700 do 3500 zmagają się z problemami systemu 4 zm pracy w weekendy brakiem urlopu problemami technicznymi bo technolog tylko na 1 zm a potem się martwcie duchota na hali pyłem z talku czy oparami z wytłaczarki.Biire od zaraz fuchę i odpowiedzialność dyrektora.

Lajkonik
@Dyrektor

A co do wielkich kompetencji pana z okienka... No to nie wiem czy ta taka wielka wiedza jak ktoś wcześniej pisał... przecież chyba wszyscy wiemy kto tego Pana tu przywiózł... otóż następny pan dyrektor więc posadka była szykowana a moim zdaniem jak ktoś ma tak Wielkie kompetencje przynajmniej takie mniemanie o sobie ma wyżej wymieniony dyrektor to nie musiał by jechać do pracy setki kilometrów żeby objąć funkcje dyrektora jak się jest takim genialnym pracownikiem 5o bez problemu znajdzie się posadę u siebie na miejscu pozdrawiam dobrych ludzi z Polnej w szczególności strażnika Texasu Króla Meltecha

@Lajkonik

Całkiem trafne przemyślenia gratuluję światłego umysłu

gość
@Cito

coś niskie te zarobki podajesz na produkcji, kelner się chwalił ostatnio że 5500 wyciąga po podwyżce

@gość

Kelner to się nadaje...do latania schodkami do swojego pazia...

Rudy Pajac

Kto to ten kelner?

Abece
@gość

A był choć raz przez cały miesiąc w domu bo kwota zwala z nóg ja tyle to za dwa miesiące nie wyciągnę oj oj .

@Safri Duo

Taaaa i trzeba mówić inną gwara....

Wysoki stołek

Jak już wcześniej kolega wspomniał co do metod jakie stosuje kadra wysokiego szczebla mianowicie zatajaja przed właścicielem wiele spraw robią wszystko żeby właściciele się nie dowiedzieli że nie dopilnowali procesu produkcji mowa tutaj o zakładzie na polnej

Obecny
@Wysoki stołek

Głupoty , głupoty , głupoty. Kompleksy , próżność przez was przemawia . Nie rozumie takich ludzi . Źle wam to zmińcie sobie robotę .

A C E
@Obecny

Do roboty to trzeba portki zdjąć a nawet u rzemieślnika w Elpar to się pracuje

Ja do PRACY, Wy do Roboty!
@A C E

Za to do PRACY idzie się w koszuli i krawacie.

alf
@Wysoki stołek

ludzie (usunięte przez administratora) się z nimi odrazu do Inspekcji pracy podawać i szybko ich ustawią

@Wysoki stołek

Na polnej nie raz tak było ze jak zrobili jakiś bubel to zatajali oczywiście za cichym pozwoleniem uwczwsnego dyrektora Czytaj Kena robili co mogli żeby właściciele się nie dowiedzieli że poszły buble ...

@Wysoki stołek

Cała prawda o Panu z okienka takie metody stosuje prawdę ktoś napisał i tylko w nocy każą łupać swoje buble.

Król Meltecha

Teraz to Pan Władysław czy też Pan Wiesław to nie mają już nic do powiedzenia nastały rządy Pana z okienka okręcił ich wokół paluszka tańczą jak im chłopina zagra.

Agatka
@Król Meltecha

No to nieźle jak ma taką władzę to cudownie.

Produkcyjny

A co to za imprezka? Z produkcji nikogo nie zaproszą????? Same wyższe sfery?

Ciekawy

Coś cisza o jakichkolwiek podwyżkach dla pracowników Hmm firma nie była zamknięta z powodu Covida nawet godziny , remamenty roczne wyszły dobrze i zero jakiejkolwiek inicjatywy do ludzi . Dzisiaj ,przy tej inflacjii 3000 tys to nie wiele znaczy. Chyba na wiosnę będzie fala wypowiedzeń.

Pi SDY
@Ciekawy

Zakład miał niski zysk zaledwie 628 mln. To z czego ma wam podnieść bida aż piszczy ledwo na chleb starcz , i wodę dla pracowników, którą też wydzielają raz jest raz nie ma .

Rafaello

Żeby zarobić 3 tyś to trzeba robić na 4 brygadach jak w kołchozie pieniądze bardzo słabe nie da się wyżyć w dzisiekszych czasach wszystko drożeje wstydzili by się!!!!!

Mietek
@Rafaello

Już kiedyś władza komunistyczna też stworzyła taki system tydzień miał 10 dni byli to STACHANOWCY dzięki temu gospodarka i przemysł miał przynosić zyski tylko po pewnym czasie ludzie wymiękali . Podobnie jest i w tej firmie NA MAXA ZA MINIUM i po minimalnej

Baśka

Ja to pracuje w biurze to na zarobki jakoś specjalnie nie narzekam. Ale jak patrze na pracowników z produkcji to najzwyczajniej w świecie jest mi ich żal Pracują również w sobotę, niedzielę i nie zarobią nawet 3 tyś. Jest to przykre.

Robol
@Baśka

To trza się było uczyć to byś siedział w biurze i 3200 bez sobot i niedziel zarabial

@Robol

W biurze jest tak DOBRZE że kierowca zamienił jazdę po nocach na Logistykę :) tam jest chyba Eldorado!!!! Ja też chcę do biora!!!!Panie Blohu nie ma tam etatu?

Zmysłowa

W biurze mamy czas na wszystko jest cudownie niektórzy nawet zapominają że mają żony albo mężów sodoma i gomora w biurze.

@Zmysłowa

Oootttttt mi odkrycie wiadomo co się dzieje w biurach. Rozwiązłość nie mała.... Niektórzy z dyrektorów coś na ten temat wiedzą. A niech sobie chłopcy używają póki młodzi to jurni...

Robol

Wy macie super . Ciepło ,kawka telefoniki a my mamy (usunięte przez administratora) w mrozie i upale i wieczne pretensje . Ken się wyzywa jak mu żona albo jakaś inna kochanka nie da w weekend

Ula

Kiedyś... to było odeszło w zapomnienie....

Baśka

Wszystko takie drogie a pensję głodowe.jak żyć panie Władyslawie.

Krakus

Panie z okienka kiedy nasze obiecane podwyżki??

Ken
@Krakus

Cały czas wam podnosimy normy i obowiązki , a wam dalej za mało .

Sylwek z Polnej
@Ken

A może by to zgłosić do jakiegoś odpowiedniego urzędu??

Piękny Rafał

Panie z okienka kiedy podwyżki??

Cent

Na polnej to.jak się chcę to się piję i nikt nic nie mówi najlepiej na skrecarkach pod panem z okienka

Sprężyna

Dzień dobry chciałem zapytać czy prawdą jest że pan dyrektor od produkcji to jak kogoś nie lubi to robi wszystko żeby daną osobę zwolnić a jak nie to zrobi tak żeby samemu się zwolnić czy jest to prawda??bo jak tak to jest to niezgodne z prawem proszę i odpowiedź.

@Sprężyna

Coś w tym jest siedzi w okienku i obserwuje towarzystwo....

Młody
@Sprężyna

Dokładnie. Ale za to (usunięte przez administratora) mają same profity i to nie upominając się

Pan z okienka
@Sprężyna

Tego człowieka nawet dyrektorem nazwać się nie da . Ładnie tylko gada , a gardzi pracownikami ktorzy mu nie donoszą . Wazelina wiadrami stoi w pokoju zwierzeń

@Pan z okienka

Gardzi pracownikami że też tacy ludzie piastują takie funkcję o zgrozo....

@Koń Rafał

Bendzie sam pracował a co to za wynalazek taki pewny siebie oby się nie (usunięte przez administratora)

Andre

Może ten dyrektor zmienił by pracę na sortownie odpadów w mógł w parczewie

@Koń Rafał

Adam ściuba- mieszka niedaleko stadionu:) może zebrać WIEKSZA ekipę pojechać do niego na podwórko i tam NEGOCJOWAC lepsze traktowanie?

Mistrz Skrecarek
@Sprężyna

Ten pseudo dyrektor to jak się na kogoś uwezmie to tak czy siak zrobi tak żeby zwolnić pracownika chodzi oczywiście o pana z okienka on tak robi

Pizdus
@Sprężyna

Ten cały pan z okienka to jak by miał trochę honoru to sam by się zwolnił i dałby spokój święty ludziom którzy ciężko pracują na chleb.

Anakonda

Kolego nie przekręcaj nazwisk nawet nie wiesz jak się nazywał

Ciekawy

Tadeusz to był gość, wyjątkowa kreatura ale przynajmniej za jego czasu nie pili tak i dyrektorzy nie udawali że nie widzą picia wśród pracownikow i kierowników. Teraz to jest wolność i swoboda a ciecie to nawet często nie podnoszą się z fotela każdy wchodzi o której chce.

Piękny Rafał

Mówimy stanowcze nie mobbingowi. Na polnej to jakoś tak pachnie i biję blask z okienka. Następnym razem mi pomachaj.

Ciekawy

Czy może ktoś w sposób prosty i jasny wyjaśnić dlaczego wszyscy dostali o 50 zł mniej premii frekwencyjnej???

Ciekawy

To tylko dyrektorzy z nazwy, oni nic nie mogą i nic nie wiedzą.

@Ciekawy

Jest jeden główny dyrektor on jest wszechwiedzący

@Ciekawy

Ja wolę zbierać puszki jak mam iść doelparu ha ha

@KRÓL MELTECHA

O kim mowa bo nie wiem ?

@Ciekawy

Ten pan z daleka do nas zawitał

@Andre

Każde zajęcie lepsze niż praca na produkcji pod dowodzeniem pana dyrektora

Toyota
@Ciekawy

Bo dyrektory z produkcji nowe lymuzyny z Toyoty dostały a na paliwo już zabrakło to była ściepa dyrektorowi będziesz chamie żałował.

Coronavirus
@Ciekawy

Podziękuj m.in pisowi za polski ład i wzrost opłat (gaz, prąd itp.). Myślisz że właściciel zrezygnuje z części zysków (ze względu na podwyżki opłat, surowców, nowe prawo podatkowe) które generuje firma? To chyba logiczne że nie. Podniesie cenę towaru, zamrozi podwyżki pracownikom a może i obetnie premie.

@Coronavirus

Niesistniejace premie utnie ???haha a To zabawne

@Coronavirus

To elparu wyprzedził zamysł (usunięte przez administratora) bo place już dawno zostały zamrożone od co najmniej dekady jak pracuje to wiecznie obcięte doliczyć się nie można a jak pójdziesz do kadr to się okaże że i tak za dużo zarobiłeś bo przecież minimalna dostałeś TO O CO CHODZI . Już przy rekrutacji pracownika (usunięte przez administratora) się i po co trzeba jasno człowiekowi mówić bo potem są żale że ludzie nie chcą po okresie próbnym pracować . Za 2500 PLN nie będzie pracownika w pełni wyszkolonego co posiada umiejętności i wiedzę produkcji Kadry zarządzającej i kierowniczej też się nie szkoli bo nie świadomymi łatwiej kierować tylko mają poganiać ludzi do roboty i straszyć i walić po kieszeni . Przykład mistrza który niedawno robił na maszynie wszystkie soboty i niedziele w podartym kombinezonie bo nowe za flaszkę na wsi oddał , stał i dłubał w nosie i kozy zjadał a dzisiaj to fachowiec i mistrz produkcji . Firma nie jest zła tylko nie douczona i olewając kadra psuje wizerunek tego zakładu kolesiostwio i ukladziki i zawsze będzie wina operatora i dogadywanie się z kadra żarzącą niby produkcja . Jak ty mi to ja tobie też pomogę .

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar